Şimdi Ara

~ Golf 6 Türkiye ~ (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.323
Cevap
44
Favori
830.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracınız hayırlı olsun.ama daha fazla fotograf bekleriz rcd 510 bej dosemelerde nasıl duruyo merak ettim

quote:

Orijinalden alıntı: gamblerbarbo

Mümkünse benide eklermisiniz highline 160 dsg siyah ici bej

• araç resmi istiyoruz arkadaşım highline modeller iç ve dış.
  • arkadaslar merhabalar. benim arac 1.6 TDI 90hp Trendline, fikir vermesi ve karşılaştırma açısından bazı iç mekan resimlerini koyayım dedim...

elimden geldigi kadar... idare edin artik : )

Golf 6 Trendline iç mekan resimleri ...

~ Golf 6 Türkiye ~

Gostergeler icin tiklayin

~ Golf 6 Türkiye ~

konsol icin tiklayin

~ Golf 6 Türkiye ~

konsol yakın gorunum için tıklayın

~ Golf 6 Türkiye ~

Far ayar dugmeleri icin tiklayin

~ Golf 6 Türkiye ~

Kapi icin tiklayin

~ Golf 6 Türkiye ~

direksiyon yakin gorunum icin tiklayin

~ Golf 6 Türkiye ~

ic mekan icin tiklayin

~ Golf 6 Türkiye ~

ic mekan(2) icin tiklayin

~ Golf 6 Türkiye ~

ic mekan(3) icin tiklayin

~ Golf 6 Türkiye ~

Bagaj icerisi

• Sağol resimler içinde en baştaki resimde yol bilgisayarı h.line ile aynımı? Ayarlar açılıyormu?
  • valla yol bilgisayari, ayarlanabilir ozelliklere sahip. ornegin belli bir hizi astiginizda bonggg gibi bir sesle uyarıyor sizi. ortalama yakıt tüketimi ve anlık

yakıt tüketimi gibi değerleri gösterebiliyor (bu degerleri sıfırlayabiliyorsunuz). motor yağ sıcaklığının kaç derece oldugunu gosteriyor. gosterdigi başka

bazi degerler de var ama şu an tam hatirlamiyorum.
  • Ben anlamıyorum TDI ın bilgisayar h.line ile nasıl aynı olur... Oda trendline...
  • simdi aklima geldi, anlık hızınızı rakamla da ( digital olarak ) gosterebiliyor...

nasıl yani TDI trendline highline karıştı : ) anlayamadim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nukleon -- 23 Temmuz 2009; 21:06:27 >
  • Hocam resimler için teşekkürler.Dıştanda çekilmiş birkaç resim koyarsanız süper olur:)
    quote:

Orijinalden alıntı: nukleon

valla yol bilgisayari, ayarlanabilir ozelliklere sahip. ornegin belli bir hizi astiginizda bonggg gibi bir sesle uyarıyor sizi. ortalama yakıt tüketimi ve anlık

yakıt tüketimi gibi değerleri gösterebiliyor (bu degerleri sıfırlayabiliyorsunuz). motor yağ sıcaklığının kaç derece oldugunu gosteriyor. gosterdigi başka

bazi degerler de var ama şu an tam hatirlamiyorum.
  • TDI ve TSI (trendline haric)Yol bilgisayarı:

~ Golf 6 Türkiye ~

TSI Trendline Yol bilgisayarı:

~ Golf 6 Türkiye ~
  • ya dışardan da çekilmiş resim koyacagim da , araba feci kirlendi bu ara, yarın falan yıkatayım bi arabayi, o zaman çekip koyarım sorun degil.
  • Beyler moralim SIFIR!
  • simdi anladim galiba ne demek istediginizi. TSI resmi konulan arac otomatik vites galiba. resmin cekildigi ekran da anlık hızı gösteren ekran.

baktım şöyle bir, toplam kilometre ile kısa mesafe sıfırlanabilen kilometre nin gosterildigi kısım farkli gibi. onun haricinde pek bir fark yok gibi kanımca.

aslında arabayı yıkatınca olmadı tek tek yol bilgisayarindaki her değerin ekranını da çeker koyarım. o zaman tam karsilastirmiş oluruz.
  • sakin ol .. sakin... belli olmaz , şöyle birşey var, belki de highline daki daha ozellikli bir yol bilgisayaridir. su an emin degiliz. sakinnnnn

ayrica benim arabanın orjinalligi gitti.. ıslık caliyordu hatirlarsanız.. haaa daha radyator un resmini de cekip koycam o da varrr... yol bilgisayari aynı diye hiiiic uzulme... arac sorun cikartmasin yillarca kazasiz belasiz bin , gerisini de bosver bence...
  • Kapı açıldığında seninki gibi resim çıkmıyor ve tek ayar hız ayarı belirlediğin hızı aşınca uyarı veriyor. Seninkinde ve diğerlerinde kapı açıldığında arabayı gösteriyor ve birçok bilgi ve ayar var benim anlamadığım tek fark seninki dizel benimki benzinli donanım aynı yol bilgisayarı neden farklı...
  • nasıl olur ya.. mutlaka bir ayarı vardır onun. bizim 2001 toyota'da bile kapilardan biri acik kalirsa bir lamba ile uyarı sistemi var. tabii ki su anki Golf 6 gibi hangi kapi ya da bagaj mı ön kaput mu acik gostermiyor ama , ne bileyim... tuhaf biraz...

sizin arac highline mi simdi ?
  • Hocam çok teşekkür ederim şimiden 1-2 hafta içinde aynı aracı 1.6 TDI bende almayı düşünüyorumda gerçekten çok iyi olur.Sabırsızlıkla resimleri bekliyorum...
    quote:

Orijinalden alıntı: nukleon

ya dışardan da çekilmiş resim koyacagim da , araba feci kirlendi bu ara, yarın falan yıkatayım bi arabayi, o zaman çekip koyarım sorun degil.
  • 90 hp 1.6 motor TDI icin benim isimi goruyor acikcasi. hem sehir icinde hem otobanda.

arac yeterince seri. ama cok daha serisini isterim derseniz , 105 HP olanını siparis edin.

ayrica benim yaptigim hataya dusmeyin, tamam ben de teslim almadan once imzayi attim pesin pesin ( arac teslim formuna ) , arabayi da sürdüm, ama musait bir yola cikip 100 km hızı gecmek aklima gelmedi, 3 gün sonra bir baktim işte araba ıslık calmaya basladi. teslim alirken dikkat.... sizin icin soyluyorum valla. tecrubeli biri varsa hatta onunla gidip teslim alın.
  • Bak 2mizin araçta Trendline senin yol bilgisayarında araba göstergeli bendeki dandik bir kırmızı lamba yakmalı sende olan yol bilgisayarı için 3bin tl fiyat verdiler bana neden sendeki trendline olduğu halde var o bilgisayar.. Onu anlamıyorum..
  • ozur dilerim.. ben simdi anladim olayi ya...

ikisi de trendline ama biri benzinli biri trendline... ve benzinli olanın fonksiyon eksigi var...

valla sonuna kadar haklısın... senin dedigin olay, nokia'nın menuye sadece 1 eklenti yapip , aynı telefonun bir ust modelini cikardim deyip bi dolu paraya satmasi gibi... dogru mu anlamisim ?
  • quote:

ikisi de trendline ama biri benzinli biri trendline...

Biri dizel =)

Haklısın ne kadar gerizekalı bir durum bu inan nefret ettim arabadan iyice 40bin veriyorsun alıyorsun en düşük donanım ama aynı donanımın dizeli daha fonksiyonlu..
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.