Şimdi Ara

Karahan Online(Geniş Rehber)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
404
Cevap
0
Favori
55.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

www.karahanonlineworld.com

Download linki sitenin içerisinde mevcut, ben şu anda kendim oynuyorum bu oyunu kaç yıllık knight online cı olarak onu bırakıp bu oyuna başladım görsel efektleri, ses kalitesi, ve özellikle sürekli PvP leri ile özellikle PvP cilerin çok beğeneceğini umduğum bir oyun.Oyun hakkında bir rehber hazırladım bu konu başlığı altında oyun hakkında yeterli bilgiyi bulacağınıza inanıyorum.

Oyun Dili:Türkçe ve tamamen ücretsizdir.

MUHTEŞEM EJDER

Hakkında

Diğerlerine kıyasla daha ortalamadırlar. Çok uç derecede güçlü bir yanları olmayan dengeli ve oturmuş karakterlerdir. Kılıç, pala ve savaş eldiveninde uzmanlaşırlar. Kılıç ve pala daha yakın mesafe silahlarıyken savaş eldiveni Ejder Budunu üyelerinin iç güçlerini kullanrak uzun mesafelere saldırılar yapmasına olanak verir. Temsilcisi – Kılıç Ustası Kurt-Han. Duygusuz ve kurnaz olan bu adam 22 yaşında Ejder Hakanı Oda-Han’ın Baş Eğitmeni konumuna gelmiştir. Oda-Han’ın da hocası olan Usta Yel-Han’ın son öğrencisidir

Temsilcisi

Kurt-Han ve Oda-Han’ın kızı Manolya’yı evlendirmek için anlaşılmıştı. Ne var ki Manolya 15 yaşında töreye isyan ederek Pars Kavminden İnce Kılıç Ustası Konug’la ilişkiye girdi. Babası bunu öğrendiğinde öfkelenmiş ve ona kabilesinde kalıp Kurt-Han’la evlenmeye zorlamıştı.

AZAMETLİ YILAN

Hakkında

Diğer budunlara oranla bedensel hünerleri düşük de olsa bunu üstüm silah tasarımlarıyla kapatan bir topluluktur. Azametli Yılan Kavmi’nin diğerlerine daha üstün olan ani saldırıları düşmanlarını hızla bertaraf etmek için düşünülmüştür. Yılan Kavmi’nin kendilerine özel bir silahı vardır. Kopuz. Görünüşte zararsız olan bu aletin uzan mesafelerden sse dalgalarını kullanarak düşmanları öldürebilmesinden dolayı sıklıkla suikastler için kullanılır. Yakın dövüşte Yılanlar hançeri tercih ederler

Temsilcisi

Çift Bıçaklı Yıldırım Enki. 20 yaşındayken anne ve babası Efsane Şehri’ndeki savaşta öldüler. Set-Han henüz bebekken onun hayatını kurtardı ve onu Azametli Yılan Kavmi’ne geri getirdi. Yaşı gelir gelmez eğitimine başladı. Enki Ejder ve Pars Kavimlerinden nefret etmekte çünkü onları anne ve babasının ölmünden sorumlu tutmaktadır. Bu tatmin olmamış nefretinden nasibini alarak onun çift bıçaklarının ucunda hayatlarını kaybedenler Enki Usta’nın Azametli Yılan Kavmi’nin Baş Suikastçısı olmasını da sağladılar

AZGIN PARS

Hakkında

Azametli Yılan Kavmiyle kıyaslandığında onların tam tersi gibidirler. Bedensel özellikleri ve güçleri çok daha üstündür. Hünerleri diğer iki kavimden de daha yüksektir. Boyutlarıyla ölçüldüğünde nispeten güçsün olan devasa silahlar taşırlar. Ama düşük saldırıları hızları sizi yanıltmasın; güçlü yapıları sayesinde çok fazla hasar verirler, bu özelliklerini unutmak çok sayıda savaşçının ölümüne neden olmuştur

Temsilcisi

Kara Kalpli Pala Konug. 23 yaşındadır, Pars Kavmi’nin en onurlu üyelerinden biri olan babası Cin Usta Ejder Kavmi’nin Baş Ustası Yel-Han tarafından yanlışlıkla öldürülmüştür. Rua-Han onu evlat edinip eğitimini üstlense de konug Ejder Kavmine olan nefretini asla yenememiştir. Sonunda içindeki en iyi olma hırsı onu pala sanatındaki en iyi Ustalardan biri yapmıştır

KADİM GÖKKAVİM

Hakkında

Gökkavmin son kalan onikilerinden Kara-Han, bir zamanların efsanevi kılıç ustası Çağ-Han'a ait olan efsanevi kılıcın tek ve yegane sahibidir. Kadim Ustaların bu tek varisi "Bütün Savaşları Sonladıracak Son Savaş" için ellerinde tutmaktadır. Ne var ki, savaşa giden bu yol vahşet doludur ve sadece gereken cesareti, dayanıklılığı ve beceriyi gösterebilenler geri kalan herkesin üstünde yükselmeye ve Gökkavmin kadim sırlarını öğrenmeye hak kazanırlar...

Oyunla ilgili beğeneciğinizi umduğum bir kaç kare

Bu iki resimde bana ait :) 1.sinde her 10 lvl arası olan karakol savaslarındayım.Muhtemelen 10,19 savaslarıydı:) Dier savaşlara ilişkin bilgiler oyunun kendi web sayfasında mevcuttur.

Oyuna ilk Basladigimiz sehir (Piran Sehri) Neşeli cıvıl cıvıl Ana Sehrimizdir.

Şehrin Meydaninda 4 Ana NPCmiz bulunmaktadir.
    Tek Tek Bunlari İnceleyelim..

BankerBalı.
    Depo-Banka : Esyalarinizin depolamaya saklamaya yardimci olur

EczacıGöne
    İksir-Pot : Saglık(hp) ve Ruh (mp) ihtiyacimizi karsılayan iksirler burda satilir.

Kokageh
    Silahci : Her tür meslege göre silah satar. ayrica %3 eritme taslarini - amazon taslarini birlestirir + Silah - elbise gibi ekipmanlara yükselt secenegi ile %taslari basabilirsiniz. Takas şıkkındada nadir silah ekipmanlarinizi takaslayabilirsiniz.

Terzi Duya
    Elbise - zirh : Üstlük - ayakkabi - eldiven olarak zirh ihtiyacınızı karsılar. Pek Bi özelligi yok ama Fotografdada Göründügü gibi cok saygıdeger bir Npcmizdir.

[b]Skill Düzeni
    3 Meslek Secebiliriz. hafif Kilicci - Agir Kılıccı - Güc topcu
    Kurt-Han : Agır kılıc Skillerini Buradan acabilirsiniz...
    Zor-Han : Hafif Kılıc Skillerini Buradan Acabilirsiniz...
    Cin : Güc Topcu Skillerini Buradan Acabilirsiniz

Stat Düzeni

Stat Düzeni Hakkında Fotografa Gerek yok ama size anlaticagim nasil bir yol izlenicegini
    uzun arastırmamıza göre Yilan kavmi Hem Cok hp ye Sahip hemde Attacka... bu yüzden bizim stat dagılımımız 3 güc - 2 zindelikdi. Ama Artık Yeni Taktik Gelistirdik ve 2 Güc - 3 Zindelik olmak üzere Stat dagılımımızı yapıyoruz... tabiki bu stat dagılımı Hafif kılıc kullanicilari icin en iyisidir... Agir kılıclar ise Defans Skilleriyle %50 defans artisi yapabildikleri icin 3 güc - 2 zindelik Gidilebilir....

Geldik En Önemli Kısıma Şimdi lwl 0 dan - 113 uzman 1 level e Ulasılması icin En iyi Kasılma Noktalarini Göstericem.

Goblin : 1 den 5 level e kadar Burda kasabilirsiniz...

Ejder Rahibi : 5 levelden 10 level e kadar burda kasilabilirsiniz...

Katil Balık :10 levelden 15 levele kadar kasılabilirsiniz...

İskelet Rahib : 15 levelden 19 levele kadar Kasılabilirsiniz.

Sürülm. : 19 levelden 22 levele kadar kasılabilirsiniz.

Kum Adam : 22 levelden 25 levele kadar kasılabilirsiniz.

Suadam : 25 levelden 29 levele kadar kasılabilirsiniz.

Ölü Han : 29 levelden 37 levele kadar kasılabilirsiniz.

Kale İşçisi : 37 levelden 45 level e kadar kasılabilirsiniz.

Buraya kadar Tekli Skillerle Kastık şimdi ise Alan(Coklu vurus) Skiliyle Gizli Magaraya giriyoruz.

Seckin Goblin : 45 levelden 50 levele kadar kasılabilirsiniz.

Kambur : 50 levelden 55 levele kadar kasılabilirsiniz.

Kadın Muhafız : 55 levelden 62 levele kadar burada kasılabilirsiniz.

62 level olduk Sehre dönüp seyise Gidiyoruz ve İtir kasabasina İşinlaniyoruz

Burada Cok dikkat edilmesi gereken bir husus var Yasaklı Koruma Lider Bayagı damage vuran bir Mobdur.
    bu yüzden Hp nizi onlarin Critic vurusunda ölmeyecek sekilde ayarlayin. cünkü level 90 a kadar burda kasılıcaksınız

Yasaklı Koruma Lider : 62 levelden 90 levele kadar tek kasılabilecegimiz yerdir..

Ve 90 level olduk. artık her türlü savasa katılabiliriz. ( Karakol - Kavim gibi)
    Bambu Vadisine Isınlanıyoruz.

Tosun : 90 levelden 105 levele kadar Kasılabiliriz.

Yaşlı Mukor : 105 levelden 113 (uzman1)level e kadar kasılabilirsiniz.

Arkadaslar. Dedigim sekilde yaparsiniz 113 e Cok rahat kasarsınız..
    Yardımcı Olabildiysem Ne mutlu bana. Konudan herkez yararlanması icin. Sabitlerse Admin veya moderatörler sevinirim.Oyun hakkında herhangi bir sorunuz olursa elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım.

Resimler ve bilgiler oyunun resmi sitesinden alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smyrna17 -- 13 Temmuz 2009; 16:26:03 >

• resimler kaydettiğimden daha küçük çıkmış o yüzden bazı enstanteneler gözükmüyor olabilir.skill vs.
  • Merhaba öncelikle rehber için teşekkürler.Ben Barbaros serverında 106 lvlım.Rehber bana biraz eksik gibi geldi. Çoğu mağarayı tanıtmamışsınız. son olarak yaşlı mukor yerine Harika mağaralarda Yılan kesmenizi tavsiye ediyorum.
  • oyunda level kasmak kolay galiba
  • o kadarına da arkadaslar siz yardımcı olun zindanlar falan :) oyunda lvl kasmak kolay değil özellikle uzman olduktan sonra o da 113.lvl da oluyor ondan sonra karakter ayrı bir boyut kazanıyor zaten:) ayrıca oyunun max. 145 lvl olduğunuda belirteyim:)
  • Sro-Cabal-Ko karışımı birşey olmuş.

Banka ve envanter yazıları berbat malesef.
  • bu zaten pıyasada oynan bır oyunun Turkcelestırılmıs versıonu twelwe 2 sky olması lazım orjınali. sadece menulerı yer ısımlerını npc ve mob ısımlerını degıstırmısler :D oyunda sanırım baska bır degısıklık yok. twelwe 2 sky sevenler varsa questler Turkce oldugu ıcın daha cok zevk alabılırler ama onun dısında pek ılgı cekıcı bı yanı olan oyun degıl.
  • Twelve Sky 2 nin türkçesidir. Gayet başarılı bir anlatım ve tanıtım olmuş. Ellerine sağlık.

Oyunda 10 üzerinden 6-7 alır herdaim global kullanıcısı epey çok olan bir oyunu türkçe yapmak cesaret ister :)
  • metin2 gibi piyasa da bos olan oyunlara göre daha ıyı benı grafik olarak pek tatmin etmedi ve gelicek patchlerde ttwel 2skyla ilgisi olmıcak......... ve rehber gzl
  • TwelveSky2 Copy-paste xP
  • Bu oyununda metin 2 gibi olacağından korkuyorum...

Rehhber cok iyi olmus saol
  • BANA SORARSANIZ ÇOK TEMELLİ BİR OYUN DEĞİL.
  • Bir oyun bu kadar karman çorman olur.
    1 lvl kastım çıkıp sildim oyunu
    Videolarda ballandıra ballandıra anlatmıslar.
  • Bu Oyunu Oynayan Kim War Warsa Hangi Server ve Hangi Kavim
  • İstanbul Kıyamet vakti gibi bi oyun olmasında
  • olsun kardes ikv gibi deil daha iii
  • oyun nekadar yer kaplıyor kurulu olduğundaa ?
  • güzel bi oyuna benziyo deneyebilirim şuanda bu oyunu oynayan varmı yani bize yardım edebilecek kişiler ?
  • Bende Yeni Basladım arkadaslarla oynuyom lvl 20
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.