Şimdi Ara

Samsung'dan yeni dijital fotoğraf makinesi:WB1000

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung, dijital fotoğraf makinesi pazarındaki yeni lideri 12.2 megepiksellik WB1000'ü tanıttı. 3.0” boyutunda 480*360 çözünürlüğüne sahip OLED ekranı bulunan ve Schneider-Kreuznach lenslerinin kullanıldığı WB1000,ayrıca güç tuşunun hemen sol tarafında konumlandırılan analog değer gösterici ile kullanıcının batarya durumunu ve kalan hafızayı her an görmesini de sağlıyor. WB1000'in diğer bir beceriside düşük ışıkta 3.2”megapikselde 3200 ISO'a kadar çekim yapabilmesi.

WB1000 ayrıca 720p çözünürlüğünde HD video kaydı yaparken sahip olduğu optik dengeleyici sayesinde çekim sırasındaki sarsıntıları ve titreşimleri en aza indiriyor.

76Mb dahili depolama alanıyla gelen ve MMC Plus-SDHC hafıza kartlarıyla bu alanın arttırılmasına izin veren WB1000, 18 Haziran'dan itibaren 380 dolar satış fiyatıyla kullanıcıya merhaba diyecek.

• 1:2 lens kullanılmış görüntü kalitesi iyi olacaktır.
  • çok kalite duruyor,gece çekimleri genellikle fotoğraf makinelerininin kötü oluyor acaba bunun ki nasıl olur? gece çekimine bi çare bulsalar iyi olacak
  • Pardon arkadaşlar yanlış yere bakmışım lensi 1:2 lens değilmiş büyük resme bakınca 4.3 orta kararda bir lensi var idare eder muhtemel.
  • samsungların görüntü kalitesi çok düşük... umarım bu sorunu hallederler...
  • memory ve battery gostergelerı cok guzel olmus..
  • asıl en önemli özelliğinden bahsedilmemiş, 24mm ultra geniş açı lensi var, bu da 85 derecelik bir alanı görmek demek...
  • ARKADAŞLAR MERHABA

SAMSUNG SL30 MODELİ SATIŞLARIMIZ BAŞLAMIŞTIR

ÜRÜN ULUSLARARASI GARANTİLİDİR

HAVALE EFT FİYATI 215 TL DİR

Ürün Linki :http://urun.gittigidiyor.com/Samsung-SL30-ES15-10-2MP-3XOPT-Zoom-2-5LCD_W0QQidZZ18270458

BİLGİ ALMAK İÇİN

0554 390 54 94

msn : exotikbargain@hotmail.com

Saygılar
  • yurtdışından sipariş ettim, bir hafta içinde elimde olacak (umarım:). elime geçtiğinde sizlerle deneyimlerimi paylaşırım
  • quote:

yurtdışından sipariş ettim, bir hafta içinde elimde olacak (umarım:). elime geçtiğinde sizlerle deneyimlerimi paylaşırım

hayırlı olsun. hangi siteden ne kadara aldınız? garantisi olacak mı?
  • gümrüğe takılır diye siteden almadım. Bir yakınım Almanya'dan gelecek ona sipariş ettim. 310 euro ya bir elektronik mağazadan aldı ama nereden aldığını sormadım.
    garantisini de hiç araştırmadım açıkçası. Daha önce cep telefonu, laptop gibi şeyleri yurtdışından getirdim ama nazar değmesin hiçbirisinde garantiye ihtiyaç duyacak bir sorun yaşamadım, one güvendim biraz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi assurdo -- 4 Ağustos 2009; 18:28:28 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.