Şimdi Ara

The Hobit Oyunu Şimdilik Düşünülmüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tolkien'in ölümsüz eseri Lord of the Rings üçlemesinden sonra yapımına başlanan ve 2012'de beyazperde de seyirci ile buluşacak olan The Hobit filmi için video oyunu yapılmayacağı açıklandı.

Şu an için tamamiyle filme odaklandıklarını söyleyen Guillermo del Toro film projeleri arasında The Hobit filmi için şimdilik eşzamanlı bir oyun yapmayı düşünmediklerini açıkladı.

Açıkçası filmin çıkmasına bu kadar uzun bir süre var iken ve "şimdilik" kelimesinden sonra ben film oyununun geleceğini düşünüyorum. Hele ki EA gibi bir firma var iken altın yumurtlayacak tavuğun kesileceğine şahsen inanmıyorum.

• Bence de mutlaka yapacaklardır. Ama film güzel olsun oyun olmasa da olur ...
  • LOTR'da strateji avantajı vardı,Hobbit'ten strateji oyunu çıkmayacağına göre sağlam bir aksiyon oyunu yapmalılar.
  • Çıkmasın zaten.Tolkien'in kemiklerini daha fazla sızlatmasınlar.
  • Film kötü olursa oyunu yaparlar ve filmin açığını kapatmaya çalışırlar,Watchmen gibi.
  • onun yerine lotr tbfme 3 ü yapsınlar yada conquest tarzı bi oyun yapsınlar yüzüklerin efendisi olmazsa ben yaşayamam
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dunham

Film kötü olursa oyunu yaparlar ve filmin açığını kapatmaya çalışırlar,Watchmen gibi.

Filmin kötü olacağını zannetmiyorum.Dünyanın en pahalı filmi olacak (300 M $) onu geçtim konuyu The Hobbit kitabından alıyor o bile yeter.Ayrıca ne olursa olsun oyun çıkar ama lisansı EA alırsa yine üzer bizi o ayrı mesele.
  • Mutlaka çıkar oyunu.
  • Ölmeden şu filmi görsem başka birşey istemem
  • Ben seneler önce The Hobit diye bir oyun görmüştüm böyle grafikleri rezaletti herkes kötü yazmıştı, bunlar yeni bir oyundan mı bahsediyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serbest Çağrışım -- 11 Haziran 2009; 22:12:52 >
  • Film bir cıksın arkasındanda oyunu kesinlikle gelir.
  • the hobbit oyunu zaten vardı (iğrençti)

hikaye normalde sürükleyici (bilmeyenler için yüzüklerin efendisi üçlemesinin öncesini anlatır, bilbonun yüzüğü buluşu vs.) aslında çocuklar için yazılmış, eski oyunda o yüzden grafikler çocuksu. eğer yenisi yapılırsa böyle olmaz umarım

• filimin konusu bellimi peki? aktörler aynımı,bilgi varmı bunalarla ilgili?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.