Sevgiliyle Ne konuşulur..Arşiv yapalım
46 Cevap77913 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

7684 Mesaj
11 Haziran 2009; 12:53:18 

Arkadaşlar konuyu çığrından çıkarmayalım

kızla mesajlaşıyordum tıkandım kaldım işim var mesaj atamıcam dedim geldim buraya...

şimdi kızla ne konuşulur burda bi arşiv yapalım aklımıza gelmeyince arşivden çıkarırız konuları ama konuyu saptırmayalım cinsel konularada hiç girmeyelim yararlı bi topic olsun

valla benim ancak nbr, bugün naptın, günün nasıl geçti, ne zaman buluşuyoruz, vs bunlar dışında bişey çıkmıyo kız açarsa konuyu ancak çıkar bişeyler......

valla en güzel zaman geçirme yolu bunu örnk olark veriorm dahada yumuşatblrsnz... kza brz şakayla karışık bişey söleyin msela kıza snn göbek birz çkmış deyin kz size küsck 2 gn geçer aşkm barışlm şaka yptm seni sinr etmeyi çk seviorm şişman olmdgını snde biliosn fln dmkle vlla bn öle yapıorm yksa gçmiyor ama kz ciddn şişmansa valla yr sizi

387 Mesaj
11 Haziran 2009; 12:56:02 

herhangı bır ugrasın varsa hobın felen beraber yapmayı ıstedıgını felen soyle o hobın hakkında bılgı ver konus anlat :)

@1 Iker Casillas | @2 Carvalho | @3 Pepe | @4 Sergio Ramos | @5 Nuri Sahin | @6 Khedira | @7 Cristiano Ronaldo | @8 Kaka | @9 Benzema |@10 Mesut Özil | @11 Granero | @12 Marcelo | @13 Adan | @14 Xabi Alonso | @15 Coentrao | @16 Hamit Altıntop | @17 Arbeloa | @18 Albiol | @19 Varane |@20 Higuain | @21 Callejon | @22 Di Maria | @24 Lass

JOSE MOURİNHO

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
11 Haziran 2009; 12:56:15 

valla en güzel zaman geçirme yolu bunu örnk olark veriorm dahada yumuşatblrsnz... kza brz şakayla karışık bişey söleyin msela kıza snn göbek birz çkmış deyin kz size küsck 2 gn geçer aşkm barışlm şaka yptm seni sinr etmeyi çk seviorm şişman olmdgını snde biliosn fln dmkle vlla bn öle yapıorm yksa gçmiyor ama kz ciddn şişmansa valla yr sizi
Kız arkadaşım böyle konuşsa onu döverim

7684 Mesaj
11 Haziran 2009; 12:58:26 

quote:

Orjinalden alıntı: GetRighT

bn yptm kz şişmn olmadıgı srece sorn olmuyor mrk etme sn şişmansan bnm yapablcgm bşy yk

4274 Mesaj
11 Haziran 2009; 12:59:47 

yabancı dizilerden konusabilirsin.napiyosun dediğinde hiiç müzik dinliyorum derse ne dinlediğini sorarsın,sarkı tavsiye edersin ve ya istersin.vsvs.

2465 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:00:15 

quote:

Orjinalden alıntı: GetRighT

Ünlü harfleri parayla mı satıyorlarda alamadın?

Anime Listem
Osu!
Nintendo FC: 4098-4175-9666

1159 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:00:51 

Sevgilim Olmadığı İçin Bi Sorun Yok

Alo muhittin,amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun uzaylılar tarafından kaçırıldım!
- evet, tarafından.

698 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:02:56 

quote:

Orjinalden alıntı: MrDraius

"Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür. Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"

7684 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:03:50 

quote:

şmdlk srn yk ama ilrde svgln oldgnda npcksn

@_Stewie_

dvmlı msjlstgm icn byle yzmk zrnda klıorm brdada alısknlk yptı kusura bkma

Uzaklaştırılmış
11 Haziran 2009; 13:06:57 

Kızlara havadan sudan mesaj atarsan sana cevap verir ama çok sıkılır aslında.Kızlara kendisiyle ilgili sorular sor bunları cevaplamaktan büyük zevk alırlar.Her zaman işe yarar.

3188 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:07:39 

hakikaten ünlü harfler paralı felanmı neden yazmıyorsun kardeşim insan gibi yaz yavaş yavaş amerikaya gitme iyice yozlaştırdınız türkçeyi be kardeşim

43 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:10:37 

quote:

Orjinalden alıntı: Kamikaze00

hakikaten ünlü harfler paralı felanmı neden yazmıyorsun kardeşim insan gibi yaz yavaş yavaş amerikaya gitme iyice yozlaştırdınız türkçeyi be kardeşim

Sen neden noktalama işaretlerine uymuyorsun veya yazına başlarken büyük harfle başlamıyorsun peki ?

* Feel The Rhythm ♫ *

2074 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:11:34 

Allah kız arkadaşına sabır versin.

7684 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:12:59 

quote:

Orjinalden alıntı: mcr@e.alprn

Sen neden noktalama işaretlerine uymuyorsun veya yazına başlarken büyük harfle başlamıyorsun peki ?

+1907

Kamikaze bu harflr snn için....

kOnU İyİcE hEdEfİndEn sAptI...

5615 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:15:34 

quote:

Aynen...

Uzaklaştırılmış
11 Haziran 2009; 13:20:11 

Çıkmaya yeni başladıysanız normaldir ancak uzun süredir çıkıyorsanız bir uyuşmazlık var demektir.

2074 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:20:37 

ya bu konuyla ilgili kurs falan yokmu bulanlar nasıl buluyo kardeşim biz mi anormaliz

387 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:20:39 

kızla mesajlasırken kelımelerı duzgun ımla kurallarına uygun yazmaya calıs. bır yerde okumustum;kızların hosuna gıdermıs,daha saygın olurmus... bunun gıbı bır kac nedenı daha vardı

@1 Iker Casillas | @2 Carvalho | @3 Pepe | @4 Sergio Ramos | @5 Nuri Sahin | @6 Khedira | @7 Cristiano Ronaldo | @8 Kaka | @9 Benzema |@10 Mesut Özil | @11 Granero | @12 Marcelo | @13 Adan | @14 Xabi Alonso | @15 Coentrao | @16 Hamit Altıntop | @17 Arbeloa | @18 Albiol | @19 Varane |@20 Higuain | @21 Callejon | @22 Di Maria | @24 Lass

JOSE MOURİNHO

1110 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:21:55 

kurbanda ne kestiklerini sor

802 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:24:56 

Bunları aştıktan sonra cinsellik hakkında saatlerce konuşabilirsiniz.

2006'lıyıg...

7684 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:34:15 

quote:

Orjinalden alıntı: ak47harTfaust

kızla mesajlasırken kelımelerı duzgun ımla kurallarına uygun yazmaya calıs. bır yerde okumustum;kızların hosuna gıdermıs,daha saygın olurmus... bunun gıbı bır kac nedenı daha vardı

abi imla kurallarına göre yazmaya parmak dayanmaz telefonda hadi klavyede yazalımda orda çok uğraştırıyor

Uzaklaştırılmış
11 Haziran 2009; 13:40:28 

Özenti gençlik. Benim böyle sevgilim olacak, hele ki doğru düzgün mesaj yazmayacak, tokat manyağı yaparım.

954 Mesaj
11 Haziran 2009; 13:40:46 

valla bende takardım bunu daha acemilik dönemimde.. ay konuşmam lazım, şöyle yapmam lazım, eyvah kızı sıkıyomuyum yoksa, msja ne yazsam acaba falan filan.. sonra olgunlaştıkça birazda acemiliği atınca çok rahat oluyo.. kendini kasmıcaksın rahat ol akışa bırak kendini elbet konuşulcak şeyler çıkar yok çıkmıyosada zorlama dahada komik duruma düşer saçmalarsın.

Kız seni sıkmamak için uğraşsın işleri o duruma getir

490 Mesaj
11 Haziran 2009; 14:21:04 

Mazarete bak mesajlaşıyomuş unutuyomuş sinir oluyorum bölelerine zaten mesajını okumam 10dkmı alıyor yeni dil çıkarmışınız yoldada böle konuşun zman gitmesin.

ben ne şuralıyım, ne buralı,
adalıyım adalı,ada'm ormanlıktır.
dostluk, yoldaşlık, mertlik ormanı,bütün ada'mı kaplar.

7684 Mesaj
12 Haziran 2009; 1:09:02 

quote:

Orjinalden alıntı: AmmuT

Mazarete bak mesajlaşıyomuş unutuyomuş sinir oluyorum bölelerine zaten mesajını okumam 10dkmı alıyor yeni dil çıkarmışınız yoldada böle konuşun zman gitmesin.

12 Haziran 2009; 2:05:12 

[Deleted by Admins]

2655 Mesaj
12 Haziran 2009; 2:17:38 

quote:

Orjinalden alıntı: respiro

"Seni özledim" de.

lavinya diyosun yani....

yalanlar istiyorsan yalanlar söyliyeyim....

Find The Way
Give The Love
Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba
12 Haziran 2009; 2:19:35 

[Deleted by Admins]

2655 Mesaj
12 Haziran 2009; 2:43:26 

özler sevdiğini insan tabii deeeee konu sevgili?

Find The Way
Give The Love
Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba
12 Haziran 2009; 3:13:29 

[Deleted by Admins]

2655 Mesaj
12 Haziran 2009; 3:53:39 

bizim de bi zamanlar öyleydi... sonra kadın denen ırkın ne olduunu öğrendik..

Find The Way
Give The Love
Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba

2615 Mesaj
12 Haziran 2009; 4:20:24 

Zorlayınca olmuyor

Bazıları dinler..
Bazıları üretir...
Bazıları ise müziği yaratır!
R.I.P Chuck Schuldinler (1967-2001)

28 Mesaj
12 Haziran 2009; 9:42:07 

quote:

Orjinalden alıntı: KKM

bizim de bi zamanlar öyleydi... sonra kadın denen ırkın ne olduunu öğrendik..

neyimis varmış

eskiden korkardım yalnızlıktan korkmam artık SEN varsın..

7684 Mesaj
12 Haziran 2009; 14:45:59 

quote:

Orjinalden alıntı: respiro

Niye insan sevdiğini özlemez mi?

+1907

2655 Mesaj
12 Haziran 2009; 18:34:42 

quote:

Orjinalden alıntı: n.m.t.

neyimis varmış

kadın arkadaşın ise sorun yok
kadın içine duygusallık olmaya meyilli herhangi birşey girdiği zaman şeytan...
çünkü bunu erkekte bir zaaf olarak görecek kadın...
sonuna kadar faydalanacak bu doğanın zorunlu tuttuğu hormonal düzensizliğin.
hormonal sonuçta engel olamayacak erkek kendine... belki kadın anlıyacak...
belki ima yoluyla yada direk söyliyecek hissettiği aşk sevgi sanılan hormonal düzensizliği beğendiği kadına...
kadın yok diyecek ama asla git demiyecek madem ki bana karşı bişeyler hissediyorsun
gel dibimde dur bana güzel sözler söyle hatta arada jestlerde bulun mutlu et beni
üzgün olduğumda beni mutlu etmek için elinden gelenin en iyisini yap ama karşılık bekleme.
her ne kadar istemsiz de olsa bunun karşılığında benim seni beğenmemi ümit etmeye devam et
ümidin biterse daha çaba göstermezsin benim için o sebep sana arada güzel söz söylersem bil ki %100 bu arkadaşça olacak
sarılma öpme el ele tutuşma veyahut kaba tabirle sana kendimi hayatta okşatmamı bekleme
ama sen sürekli ruhumu okşa benim dolmak bilmez egomu doldurmaya çabala..
buarada senin bu iyi tavrının, çaban ve özenin karşılığında benim bir şey yapmamı asla bekleme...
niye yapayım ki ben kadınım... bir erkek için en mükemmel hediyeyim...

HASSSStalıklı bir ırk kadın ırkı...

Find The Way
Give The Love
Get The Power

O'Sensei Morihei Ueshiba

2615 Mesaj
12 Haziran 2009; 18:39:52 

quote:

Orjinalden alıntı: KKM

kadın arkadaşın ise sorun yok
kadın içine duygusallık olmaya meyilli herhangi birşey girdiği zaman şeytan...
çünkü bunu erkekte bir zaaf olarak görecek kadın...
sonuna kadar faydalanacak bu doğanın zorunlu tuttuğu hormonal düzensizliğin.
hormonal sonuçta engel olamayacak erkek kendine... belki kadın anlıyacak...
belki ima yoluyla yada direk söyliyecek hissettiği aşk sevgi sanılan hormonal düzensizliği beğendiği kadına...
kadın yok diyecek ama asla git demiyecek madem ki bana karşı bişeyler hissediyorsun
gel dibimde dur bana güzel sözler söyle hatta arada jestlerde bulun mutlu et beni
üzgün olduğumda beni mutlu etmek için elinden gelenin en iyisini yap ama karşılık bekleme.
her ne kadar istemsiz de olsa bunun karşılığında benim seni beğenmemi ümit etmeye devam et
ümidin biterse daha çaba göstermezsin benim için o sebep sana arada güzel söz söylersem bil ki %100 bu arkadaşça olacak
sarılma öpme el ele tutuşma veyahut kaba tabirle sana kendimi hayatta okşatmamı bekleme
ama sen sürekli ruhumu okşa benim dolmak bilmez egomu doldurmaya çabala..
buarada senin bu iyi tavrının, çaban ve özenin karşılığında benim bir şey yapmamı asla bekleme...
niye yapayım ki ben kadınım... bir erkek için en mükemmel hediyeyim...

HASSSStalıklı bir ırk kadın ırkı...

kadir abi gel tekken oynuyak "anna" yı alayım ben nede olsa karı, sende al "king" i alttan üstten çalış "anna" ya .. hiçbi tuşa basmıcam

Bazıları dinler..
Bazıları üretir...
Bazıları ise müziği yaratır!
R.I.P Chuck Schuldinler (1967-2001)
12 Haziran 2009; 18:55:50 

[Deleted by Admins]

0 Mesaj
31 Mart 2010; 20:44:58 

olmaz öyle olmazzz bnm askm 4 4 lük qöbek sakası yapılmazz

0 Mesaj
31 Mart 2010; 20:49:55 

kadın ırkı haslalıklımı nooldu lan 1 kadn icn 10 ölüm qrevne yatarsn :D
ayrca lafın nere qidcene dkkat et muci

0 Mesaj
2 Temmuz 2010; 1:41:39 

valla biz çıkalı iki buçuk ay oldu biz herşei konuşuyoz cinsellik felan

H E R K E S S E V E R
B İ Z
Ö L Ü R Ü Z

171 Mesaj
5 Eylül 2010; 2:25:44 

Bende konu bolluğu çekiyorum iki tane sevgilim var ikiside ayrı kişilkte birinin sediğini diğeri sevmiyor, Yani iki zıt karakter gibiler ama ben ikisiylede zaman geçirmeyi çok seviyorum Çok güzeller ve çok farklı yapıdalar. Bu dinamiklik hoşuma gidiyor Napim. Süprizler yapıyorum espriler şakalar gülmekten kırılıyolar. 3 taneydi birtanesi ile bozuştuk 2 ye düştü bu aralar tekrar 3 e çıkarmaya çalışıyorum.

Psp, 1.5, 2 gb ms pro duo, + ps 2 buyuk konsol, Acer aspire 1662 512 ram centrino sonoma 1.7 ghz, dvd dual layer combo, 15.4 parlak ekran, notebook.

2367 Mesaj
5 Eylül 2010; 3:16:37 

amaç...!
seninki sevmek değil
sevgili değil
arkadaş sanki
gönül eğlendirme
bizimde oldu öyle çok
ama sevmek ayrı bişey
sevdiğin zaman sevmekten bahsediyorsun bolca...!

Sakın Tıklama

I Love You

3223 Mesaj
5 Eylül 2010; 3:38:07 

Gerçekten sevdiğiniz birinin, şu an evdeyim dediği bir anda başka adamla gönül eğlendirmesini mideniz kaldırabiliyorsa cidden, 2-3tane kızı aynı anda idare ediyorum diye ahkam kesmeye devam edebilirsiniz. Bu rezillikle bir de övünenler yok mu

3 Mesaj
8 Ocak 2011; 11:48:27 

quote:

Orijinalden alıntı: nasozby

Gerçekten sevdiğiniz birinin, şu an evdeyim dediği bir anda başka adamla gönül eğlendirmesini mideniz kaldırabiliyorsa cidden, 2-3tane kızı aynı anda idare ediyorum diye ahkam kesmeye devam edebilirsiniz. Bu rezillikle bir de övünenler yok mu

Çok doğru. Bir kızla bir şeyleri konuşmak için fazla zorlamaya gerek yok. Kızda sana karşı mahcup olup oda bir şeyler bulmalı. Belki sorun ondadır.

Bal | Arıcılık | Karakovan Balı

782 Mesaj
8 Ocak 2011; 21:54:53 

quote:

Orijinalden alıntı: sancak2008

Bende konu bolluğu çekiyorum iki tane sevgilim var ikiside ayrı kişilkte birinin sediğini diğeri sevmiyor, Yani iki zıt karakter gibiler ama ben ikisiylede zaman geçirmeyi çok seviyorum Çok güzeller ve çok farklı yapıdalar. Bu dinamiklik hoşuma gidiyor Napim. Süprizler yapıyorum espriler şakalar gülmekten kırılıyolar. 3 taneydi birtanesi ile bozuştuk 2 ye düştü bu aralar tekrar 3 e çıkarmaya çalışıyorum.

Ahaha hocam kulağa hoş geliyor. Denemek lazım

Alttaki mesajlarda bu mesajı eleştiren arkadaşlara :

Ya siz kendinizi aldatılmış hissetseydiniz ? Gözlerinizi kapamış onun hayalini kurarken, di$i sineğe bakmazken o sizi kandırsaydı ?

Durun tahmin edeyim. Dünyayı sallamazdınız. Burda gelip ben duruşumu bozmazdım diyen adam olmasın bana. hayal kırıklığının kralını yaşardınız. "Önümüze gelene bin tekme" diye bir oyun oynardık küçükken. Şimdilerde yine başladım bu oyuna. Önüme çıkana 1000 değil 2000 vuruyorum, ki bana yaklaşırken 3000 kere düşünsün. 1 yetmedi, 2.nin peşindeyim, o olsun 3 de olacak. 2 sene önceki halimi hatırlıyorum, bir de şimdi. cidden niye bu kadar ciddi diye sordum kendime (why so serious ?) Bana yazan kıza 1 saatten aşağı cevap veriyorsam namerdim. Size de bunu öneriyorum.

pes13 id: safak

0 Mesaj
23 Mart 2012; 8:10:39 

Abi yüz yüze gelince napacam ne konusacam herkes mesaj tadında bn yüz yüze görüorum aynı okuldayız ne konuşmalıyım yha bi yardım ya :)

2 Mesaj
7 Nisan 2012; 4:27:26 

quote:

Orijinalden alıntı: GKHN_93

kurbanda ne kestiklerini sor

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Gereksiz Mesajlar » Sevgiliyle Ne konuşulur..Arşiv yapalım
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.500