Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TheMatador2

arkadaşlar telefonumda turkcell sürüm yüklü garantiye göndermeden güncel olan sürümü nasıl yükleyebilirim anlatırsanız sevinirim şu anki sürüm JTIG2

Bendeki sürüm de aynı ama turkcell olmasının gıcıklığı dışında güncel sürümle eş değer. Zaten güncel sürümü bulamadık. Ancak garanti yoluyla yapabilirsin
  • valla helal olsun donanım haber camiasına :D bu arada xbox 360 satıp bu telden aldım :)

wifi yerine bluetooth ile laptopa bağlanabiliniyormuş .. yapabilen varmı?

birde yeni firmware 'in getirdikleri neler? qwerty klavye vb olaylar mevcutmu açıkcası yeni aldım teli pek bi bilgimde yok hani :D
  • hacılar süper bi haberim var :)

bir iki aylık bir firmware isteyen? +++ qwerty???

Buradan İndirebilirsiniz : Netload Serious Filehosting - Netload

Parola : samsung-firmware.de.to
  • arkadaşlar, samsung a verdim yazılım güncelleyin diye.. aptal türkcell reklamı gitmiş fakat çift sekmemde gitmiş geri nasıl getirebilirim
  • hacı bu teli kullanan kalmamışmı
  • arkadaskar mesaj yazarken t9 kullanıyorum fakat her mesaj yazma kısmına girdiğimde ingilizcet9 çıkıyor. turkceyi seçiyorum. başka gun mesaj atmak için mesaj yazma kısmına giriyorum yine inglizicet9 oluyo. her defasında turkceyi seçmem gerekiyor. bunu nasıl duzeltebilirim acaba?
  • 5603 ile işyerindeki bilgisayarımdan blootooth ile nternete girebiliyorum labtobumdan giremiyorum.
    kablo ile hiçbir sorun yok.
    bilgisayar bloototh tecrübesi olanlar paylaşırsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: fallen_king

arkadaskar mesaj yazarken t9 kullanıyorum fakat her mesaj yazma kısmına girdiğimde ingilizcet9 çıkıyor. turkceyi seçiyorum. başka gun mesaj atmak için mesaj yazma kısmına giriyorum yine inglizicet9 oluyo. her defasında turkceyi seçmem gerekiyor. bunu nasıl duzeltebilirim acaba?

Cevap verecek kimse yok mu? mesaj yazmak için t9ü seçtiğimde her seferinde ingilizce oluyor, turkceye cevirmem gerekiyor. bunu düzeltmenin yolu yok mu?
  • quote:

quote:

arkadaskar mesaj yazarken t9 kullanıyorum fakat her mesaj yazma kısmına girdiğimde ingilizcet9 çıkıyor. turkceyi seçiyorum. başka gun mesaj atmak için mesaj yazma kısmına giriyorum yine inglizicet9 oluyo. her defasında turkceyi seçmem gerekiyor. bunu nasıl duzeltebilirim acaba?

Cevap verecek kimse yok mu? mesaj yazmak için t9ü seçtiğimde her seferinde ingilizce oluyor, turkceye cevirmem gerekiyor. bunu düzeltmenin yolu yok mu?

telefon ayarlarında bununla ilgili bir ayar olabilir. bir incele
  • sekmeli tab geri nasıl getirilir
  • quote:

quote:

Nasıl yapıldığını buldum.

Ana ekrandan MENÜ>AYARLAR>TELEFON AYARLARI>DİL kısmına geliyoruz ordaki iki seçeneğide turkce yapıyoruz. Ondan sonra sorun kalmıyor.

• merhaba ,

s5603 telefon kullanıyor kardeşim ancak telefon mesajlara girmiyor ve baya yavaşladı ,

Mesajları açmaya çalıştığımızda "liste başlatılıyor" diyor ancak sonra girmiyor ve menüde kalıyoruz .

Telefonu fabrika ayarlarına dönderdim hafıza kartını ve telefon hafızasını sıfırladım düzelmedi bu sorunu çözmenin bir yolu var mı ?

Yardımcı olursanız sevinirim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: dazed

merhaba ,

s5603 telefon kullanıyor kardeşim ancak telefon mesajlara girmiyor ve baya yavaşladı ,

Mesajları açmaya çalıştığımızda "liste başlatılıyor" diyor ancak sonra girmiyor ve menüde kalıyoruz .

Telefonu fabrika ayarlarına dönderdim hafıza kartını ve telefon hafızasını sıfırladım düzelmedi bu sorunu çözmenin bir yolu var mı ?

Telefonu ilk açtığımda bana da oluyor. yanı telefon kapalıyken açıyorum ve açtıktan hemen sonra rehbere girmeye çalışıyorum liste başlatılıyor yazısı gözüküyor. herhalde tam açılmadan rehbere girmeye çalışınca oluyor bu, çünkü 2 dakika sonra düzeliyor. beklemek gerekiyor yani.
  • quote:

quote:

merhaba ,

Telefonu ilk açtığımda bana da oluyor. yanı telefon kapalıyken açıyorum ve açtıktan hemen sonra rehbere girmeye çalışıyorum liste başlatılıyor yazısı gözüküyor. herhalde tam açılmadan rehbere girmeye çalışınca oluyor bu, çünkü 2 dakika sonra düzeliyor. beklemek gerekiyor yani.

Yanlış anlama ama benim demek istediğim aynı sorun değil ....

Benim demek istediğim istersen telefon açılınca 10000 dk bekle telefon hiçbir şekilde mesajlara girmiyor . "liste başlatılıyor" diyor ancak sonra girmiyor ve menüde kalıyor .

Ve telefon çok yavaş çalışıyor dokunmaları geç algılıyor .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dazed -- 9 Aralık 2010; 14:01:29 >

• quote:

quote:

quote:

merhaba ,

Yanlış anlama ama benim demek istediğim aynı sorun değil ....

Benim demek istediğim istersen telefon açılınca 10000 dk bekle telefon hiçbir şekilde mesajlara girmiyor . "liste başlatılıyor" diyor ancak sonra girmiyor ve menüde kalıyor .

Ve telefon çok yavaş çalışıyor dokunmaları geç algılıyor .....

Yazılım yenilenince düzelebilir

• kendimiz yapabilir miyiz ?
  • quote:

kendimiz yapabilir miyiz ?

Bence alıdığın yere götür değiştirsinler yazılımla falan ugrasma. Sonuçta sorun senden kaynaklanmıyor.
  • arkadaslar bu modelde interneti nasıl devre dısı bırakıcazz..??
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.