Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arka kapak arayanlara duyurulur fiyatı 10tl+kdv kadıköy başarıya bugün sordum ellerinde yokmuş pzt gelcekmiş
  • Herkese iyi geceler ;

Bendede bu telefon mevcut yeni yazılımı çıkmış sanırım konu içerisinde aradım bulamadım ve mp4 formatlı viedoları izlemiyorum :( yardımcı olursanız çok minnettar kalırım.
  • Üsküdar da samsung un yetkili bayisini aradım versiyon upgrade i için 30 tl istediler.versiyon upgrade eden var mı bu sıralar
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutsa
    arka kapak arayanlara duyurulur fiyatı 10tl+kdv kadıköy başarıya bugün sordum ellerinde yokmuş pzt gelcekmiş

s5233a nın ankara başarı 1.5 tl star içim arka kapak satıyorlar ankara başarı servisi(ama ellerinde yokmuş)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zhang Wen-Xiang
    Üsküdar da samsung un yetkili bayisini aradım versiyon upgrade i için 30 tl istediler.versiyon upgrade eden var mı bu sıralar

Bendede s5233 için istemişlerdi ben telefon takılıyor deyince ücretsiz güncellemişlerdi(telpa daki yetkili bi versiyon güncelletin dedi diyin)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zhang Wen-Xiang

Üsküdar da samsung un yetkili bayisini aradım versiyon upgrade i için 30 tl istediler.versiyon upgrade eden var mı bu sıralar

kafa yapıyorlar heralde
  • Arkadaşlar 3g yi kullanmaya başladım. Fakat maç sonuçları gelmemeye başladı. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ayrıca telefonumun versiyonunu nasıl öğrenebilirim? Son olarak hala klavye destekli bi yazılım güncellemesi yayınlamadılar mı?

Sağolun.
  • Arkadaşlar bu telefonda 16GB hafıza kartı deneyen oldu mu? bir sorun yaşayan olumlu veya olumsuz görüş bildirebilir mi teşekkürler
  • Arkadaşlar aldığım 2 adet 5603 telden bir tanesi arızalandı. Şarj kablosunu oynatınca şarj oluyordu. Kulaklık girişide aynı yerden olduğu için radyoda dinlenmiyordu. Kızılay Samsung bayiine götürdüm daha alalı 4-5 ay oldu. Anakart yolunda kopukluk var deyip ekonomik olmayan onarım kullanıcı hatası diyerek garantisi olduğu halde yapmadılar. Bidaha samsung alınır mı? 500tl lik telefon gitti.Ne yapmalı bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanarca

Arkadaşlar aldığım 2 adet 5603 telden bir tanesi arızalandı. Şarj kablosunu oynatınca şarj oluyordu. Kulaklık girişide aynı yerden olduğu için radyoda dinlenmiyordu. Kızılay Samsung bayiine götürdüm daha alalı 4-5 ay oldu. Anakart yolunda kopukluk var deyip ekonomik olmayan onarım kullanıcı hatası diyerek garantisi olduğu halde yapmadılar. Bidaha samsung alınır mı? 500tl lik telefon gitti.Ne yapmalı bilmem.

Geçmiş olsun. Tüketici haklarına şikayet edebilirsin en son çare. Garanti servisleri bunu her zaman yapıyorlar.
  • beyler duvar kagidini bir turlu tam boyutta duvar kagidi oılarak yapamadim bu telefonda hepo uaf oluyor tam buyutup yapammiyorum warmni bir yontemi bunun ??

• ARKADAŞLAR BENİM BU TELEFON İLE İLGİLİ BİR SORUNUM VAR.FM RADYO DİNLERKEN TELEFONUN YANINDAKİ KISMA BASIP KİLİTLEDİKTEN SONRA SES AYARI YAPAMIYORUM. TELEFON KİLİTLEMEDİĞİM ZAMAN TELEFONUN IŞIĞI SÖNDÜKTEN SONRA SES TUŞUNA BASTIĞIMDA ÖNCE TELEFONUN IŞIĞI YANIYOR,DAHA SONRA BİR SEFER DAHA BASTIĞIMDA SESİ AÇIYOR YADA KAPATABİLİYORUM. TELEFONUN YAZILIMI G2.MÜZİK ÇALAR DİNLERKEN GİBİ TELEFON KİLİTLİ OLSUN YADA EKRAN IŞIĞI SÖNSÜN SADECE SESİ AÇIP KAPATMAK MÜMKÜN DEĞİL Mİ?YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ycl88 -- 2 Nisan 2010; 20:30:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanarca

Arkadaşlar aldığım 2 adet 5603 telden bir tanesi arızalandı. Şarj kablosunu oynatınca şarj oluyordu. Kulaklık girişide aynı yerden olduğu için radyoda dinlenmiyordu. Kızılay Samsung bayiine götürdüm daha alalı 4-5 ay oldu. Anakart yolunda kopukluk var deyip ekonomik olmayan onarım kullanıcı hatası diyerek garantisi olduğu halde yapmadılar. Bidaha samsung alınır mı? 500tl lik telefon gitti.Ne yapmalı bilmem.

kafalarına göre cihazı garanti dışı bırakan servislere

• quote:

Orijinalden alıntı: gsakin

Arkadaşlar bu telefonda 16GB hafıza kartı deneyen oldu mu? bir sorun yaşayan olumlu veya olumsuz görüş bildirebilir mi teşekkürler

YOK MU???
  • tam bilmiyorum ama önceki sayfalarda bazı arkadaşlar sorunsuz çalıştığını yazmıştı sanırım bir göz gezdirin isterseniz... fakat ürün tanıtımlarında genelde 8gb yazıyor...
  • bu arda arkadaşlar bizim telefona tema var heralde ???
    linkhttp://www.forum shell.com/forum/ceptelefon-programlari/samsung-s5603-preston-tema-indir-3191.html

(bizimkiyle uyumlu değil sanırım.Başka forumlarda biraz araştırdım aslında tema varmışda linkler ortada yokmuş dediklerine göre)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr_blacksea -- 4 Nisan 2010; 13:59:45 >
  • ya klavyeli sürüm gelmeyecek mi temada sıktı artık samsung neden bir çözüm üretemiyor bu tür sorunlara telefondan sıkılmaya başladım
  • ARKADAŞLAR BU TELEFONDAKİ KİLİTLİ DOSYALARI SİLMENİN BİR YOLU YOK MU?YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • Ben mesajları açamıyorum içine giremiyorum format haricinde bir fikri olan varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.