- x
>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G <<
3622 Cevap687874 Görüntüleme7 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     52 53 [55] 57 58 59 60 61      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

3985 Mesaj
9 Şubat 2010; 21:08:48 

FormatFactory programı ile mp3
vs. olarak dönüştürüp bilgisayardan dinleyebilirsin.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=formatfactory&lid=7152

Direksiyonda eşşek varsa, kaputun altındaki beygirlerin hiçbir önemi yoktur.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Şubat 2010; 0:23:56 

quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

Alarmı kurarken "Ayrıntıları ayarla" kısmından "Alarm sesi seviyesi"ni en yüksek kademeye getirdiniz mi?

tam 2 gündür bunu arıyodum. çok teşekkürler

516 Mesaj
10 Şubat 2010; 0:50:30 

quote:

0

teşekkürler

426 Mesaj
10 Şubat 2010; 15:17:23 

Herkese merhaba öncelikle,

Ben yaklaşık 1,5 ay oldu telefonu alalı genel olarak çok memnunum ama benim sorunum şu dandik Samsung New Pc Studio programı ile ilgili. Vista 64-bit kullanıyordum şu anda Windows 7 64-bit kullanıyorum. Fakat iki işletim sisteminde de PcStudio çalışırken hata veriyor ama açılıyor. Windows 7'de ise kesinlikle telefonun USB Driver'ı yüklenmiyor.

FsUsbService64

ve

Service Initiali Failed

hatalarını veriyor. İnternette araştırdım biraz bu görülen bi problemmiş ve nasıl giderileceğine hakkında net bir bilgi bulamadım. Bu hataya denk gelen var mı acaba? Telefonu hiçbir şekilde bağlayamıyorum bilg.a

Teşekkürler...

516 Mesaj
10 Şubat 2010; 17:28:49 

telefonda türkçe karakter kullandıgımzan 2295 olan karakter 2233 oluyor
forumda buna benzer sorun okudum fakat çözüm konusunda tam aydınlanamadım yardımcı olursanız sevinirim...

2922 Mesaj
10 Şubat 2010; 21:39:15 

quote:

Orijinalden alıntı: eess

Herkese merhaba öncelikle,

Ben yaklaşık 1,5 ay oldu telefonu alalı genel olarak çok memnunum ama benim sorunum şu dandik Samsung New Pc Studio programı ile ilgili. Vista 64-bit kullanıyordum şu anda Windows 7 64-bit kullanıyorum. Fakat iki işletim sisteminde de PcStudio çalışırken hata veriyor ama açılıyor. Windows 7'de ise kesinlikle telefonun USB Driver'ı yüklenmiyor.

FsUsbService64

ve

Service Initiali Failed

hatalarını veriyor. İnternette araştırdım biraz bu görülen bi problemmiş ve nasıl giderileceğine hakkında net bir bilgi bulamadım. Bu hataya denk gelen var mı acaba? Telefonu hiçbir şekilde bağlayamıyorum bilg.a

Teşekkürler...

Merhabalar,

Telefonu 2 gün önce aldım.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
İşletim sistemim Vista 64 Bit Home Premium.
Umarım bilen bir arkadaştan cevap gelir.

Eğer bir kurbağayı sıcak suya atarsanız hemen zıplar ve kaçar. Ama soğuk su dolu bir kaba koyarsanız ve yavaş yavaş suyu ısıtırsanız, su kaynayana kadar kurbağa çoktan ölmüş olur. Modern toplumlarda da, sıcak su içerisindeki kurbağa gibi benzer bir tepki verilir. Bir şeyi yavaşça değiştirirseniz çoğu kimse bunu farketmez. Örneğin toplumlarda denetim mekanizmaları gittikçe çoğalıyor. Bu aslında hiç de iyi bir gelişme değil. Çünkü kişi kendini gözetlenmiş hissettiğinde, gözetlenmeyen birine göre daha farklı davranır. Anonim olmadığı sürece, haklarını kullanmakta kendilerini özgür hissedemedikleri için bu haklarını kullanamamaktadırlar. Böylece fikir özgürlüğü büyük ölçüde engellenmiş olur. Bu düşünce özgürlüğü için de geçerlidir. Göze batmamak için insanlar giderek kurallara uymaya başlarlar. Böyle bir durumda toplumlarda kendine özgü farklı düşünenlerin sayısı günden güne azalır. Bu tür tek tip toplumlar kendini zihnen veya sosyal olarak yenileyemez. Hoşgörüsüzlük, tahammülsüzlük artarken, aynı zamanda toplumun yaratıcılık, yenilenme, ilerleme olanakları engellenmiş olur. Bu yüzden arada bir termometreye bakıp, suyumuz ne kadar ısınmış görmemiz lazım!!!

5573 Mesaj
11 Şubat 2010; 9:40:54 

arkadaşlar ben artık face e giremiyorum telefondan sayfa açıyor ama login olamıyorum mail adresini şifreyi tekrar giriyorum login ol diyor neden böyle oldu ??

516 Mesaj
11 Şubat 2010; 15:51:19 

benim telefonda sol kulaklık ses sonda oldugu zaman bızz bıızzz bızzz diye ses yapıyor bu sorunla karşılaşan başka arkadaş varmı ??? bu arada telefonu electro world den aldım...

426 Mesaj
11 Şubat 2010; 16:11:29 

quote:

Orijinalden alıntı: AiQUiDiE

Merhabalar,

Telefonu 2 gün önce aldım.
Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
İşletim sistemim Vista 64 Bit Home Premium.
Umarım bilen bir arkadaştan cevap gelir.

Ben Windows 7'de XP Mode'u kurarak sorunu hallettim şimdilik ama Samsung'un 64-bit desteği verememesi anlaşılır gibi değil. Telefon sanki 10 yıılık telefon. 64-bit işletim sistemleri 4-5 yıldır kullanılıyor. Sen yeni bir telefon çıkarıyorsan yazılımı da halletmen gerekir. Zaten Samsung'un en büyük sıkıntısı software, gerçekten çok kötü bi program New Pc Studio.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eess -- 11 Şubat 2010; 16:13:13 >

426 Mesaj
11 Şubat 2010; 16:14:47 

quote:

Orijinalden alıntı: boztepe06

benim telefonda sol kulaklık ses sonda oldugu zaman bızz bıızzz bızzz diye ses yapıyor bu sorunla karşılaşan başka arkadaş varmı ??? bu arada telefonu electro world den aldım...

son seste o kulaklığın iyi tepki vermesini bekleyemezsin zaten. Kaliteli bir kulaklıkla ya da başka bir kulaklıkla dene. Aynı sorun onda da olursa telefonla alakalı olabilir. Ama büyük ihtimalle başka bir kulaklık kullanırsan sorununu çözersin.

516 Mesaj
11 Şubat 2010; 19:23:53 

başka kulaklıkla denedigimde sorun yok benim sorum aslında sizinkilerde bu ses varmı kulaklıgı ona göre değiştircem...

2922 Mesaj
11 Şubat 2010; 19:34:20 

quote:

Orijinalden alıntı: eess

Ben Windows 7'de XP Mode'u kurarak sorunu hallettim şimdilik ama Samsung'un 64-bit desteği verememesi anlaşılır gibi değil. Telefon sanki 10 yıılık telefon. 64-bit işletim sistemleri 4-5 yıldır kullanılıyor. Sen yeni bir telefon çıkarıyorsan yazılımı da halletmen gerekir. Zaten Samsung'un en büyük sıkıntısı software, gerçekten çok kötü bi program New Pc Studio.

Teşekkürler cevabınız için.
N`apalım bir daha Samsung almayız (4-5 sene evvel SGH-X100 aldığımda da aynı şeyi söylemiştim ama bakalım...)

Bir sorunum daha var.
Bluetooth kulaklıkla bağlantı sağlıyorum ama bazen bağlantı kesildiğinde otomatikman bağlanmıyor.
Sanki hiç bağlantı kopmamış gibi yapıyor.
Bugün bunu anlayana kadar az alo demedim.
Meğer bağlantı kopmuş ama telefon farkına varmamış.
Telefondan da ses gelmedi, ancak bluetooth bağlantısını kapatıp öyle konuşabildim.

Eğer bir kurbağayı sıcak suya atarsanız hemen zıplar ve kaçar. Ama soğuk su dolu bir kaba koyarsanız ve yavaş yavaş suyu ısıtırsanız, su kaynayana kadar kurbağa çoktan ölmüş olur. Modern toplumlarda da, sıcak su içerisindeki kurbağa gibi benzer bir tepki verilir. Bir şeyi yavaşça değiştirirseniz çoğu kimse bunu farketmez. Örneğin toplumlarda denetim mekanizmaları gittikçe çoğalıyor. Bu aslında hiç de iyi bir gelişme değil. Çünkü kişi kendini gözetlenmiş hissettiğinde, gözetlenmeyen birine göre daha farklı davranır. Anonim olmadığı sürece, haklarını kullanmakta kendilerini özgür hissedemedikleri için bu haklarını kullanamamaktadırlar. Böylece fikir özgürlüğü büyük ölçüde engellenmiş olur. Bu düşünce özgürlüğü için de geçerlidir. Göze batmamak için insanlar giderek kurallara uymaya başlarlar. Böyle bir durumda toplumlarda kendine özgü farklı düşünenlerin sayısı günden güne azalır. Bu tür tek tip toplumlar kendini zihnen veya sosyal olarak yenileyemez. Hoşgörüsüzlük, tahammülsüzlük artarken, aynı zamanda toplumun yaratıcılık, yenilenme, ilerleme olanakları engellenmiş olur. Bu yüzden arada bir termometreye bakıp, suyumuz ne kadar ısınmış görmemiz lazım!!!

541 Mesaj
11 Şubat 2010; 21:40:12 

Yok değil mi hala oyun, program falan bulan adam gibi?

516 Mesaj
12 Şubat 2010; 12:39:26 

bu telefonu alıcak arkadaşlara mesajım video izlemeyi düşünüyorsanız bu telefonu almayın bu telefonda video oynatmak sorun 30 fps yapıyorsunuz acayip takılıyor 25fps yapıyorsunuz biraz takılıyor 20 ve 15 de ise görüntü berbat yani anlıyacağınız cam gibi net görüntü izleyemiyorsunuz...yada ben yapamadım sonra benim gibi moraliniz bozulmasın...
buldum
(((((((((( telefonun programıyla çevirince görüntüde sorun yok )))))))))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boztepe06 -- 12 Şubat 2010; 17:01:49 >

426 Mesaj
12 Şubat 2010; 15:33:55 

quote:

başka kulaklıkla denedigimde sorun yok benim sorum aslında sizinkilerde bu ses varmı kulaklıgı ona göre değiştircem...

benim kulaklığımda bi sorun yok. İlk aldığımda sesini duymak için bikaç kez denemiştim. Ama zaten şimdi başka bir kulaklıkla kullanıyorum. Değiştirebilirseniz isterseniz.

227 Mesaj
12 Şubat 2010; 23:33:13 

telefondaki google earth programıını navigasyon olarak kulanabiliyormuyuz?

7412 Mesaj
13 Şubat 2010; 0:54:01 

quote:

Orijinalden alıntı: online_629

telefondaki google earth programıını navigasyon olarak kulanabiliyormuyuz?

Telefonda Google Earth değil de Google Maps yazılımı var. Denemek için bir kere açtım ve bulunduğum yeri gösterirken ciddi hata payı vardı, yani yolda yürürken ya da arabayla giderken yolu bulmak için henüz yeterli gelmedi bana. Belki bölgeye göre hata payında farklılıklar vardır.

Asus Z87-Pro || Intel Core i5-4670K @ 4.3GHz 1.210v - Noctua NH-D14 || 2x4GB G.Skill RipjawsX DDR3-2133MHz CL9-11-10-28 1.65v
4GB Gigabyte GeForce GTX 770 OC WindForce 3X (1228/7012) || 240GB Corsair Neutron GTX || 1TB Western Digital Blue WD10EZEX
Corsair Carbide 400R || 750W Corsair TX750M || 24" Asus VG248QE 144Hz || Logitech G510 || Logitech G400 || Edifier R1900TII
Nikon D7100 || AF-S DX NIKKOR 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR || Nikon ML-L3 || Benro A300FHD1 || Case Logic SLRC-201

227 Mesaj
13 Şubat 2010; 1:26:04 

quote:

Telefonda Google Earth değil de Google Maps yazılımı var. Denemek için bir kere açtım ve bulunduğum yeri gösterirken ciddi hata payı vardı, yani yolda yürürken ya da arabayla giderken yolu bulmak için henüz yeterli gelmedi bana. Belki bölgeye göre hata payında farklılıklar vardır.

bendede vardı hata payı ondan sordum zati sagol genede acaba buna başka program yükliyemiyormuyuz navigasyon için?

7 Mesaj
13 Şubat 2010; 13:24:45 

Arkadaşlar birşey buldum.. daha önce yazan varsa üzgünüm.
oyunları JAD a cevirmeye gerek yok ok tuşlarını kaldırmak icin.
jar dosyasına sag tıklayıp birlikte ac diyoruz. winrar arşif yöneticisini seciyoruz.ardından içindeki en baştaki dosyayı acıyoruz..malum kodları yapıştırıyoruz.(daha önce verilmişti sanırım)kapatıyoruz(kaydetip) degiştirilsinmi diye soruyor evet diyoruz ve oyunumuz hazır.. artık telefona girip oynuyabilirsiniz.

alıntıdır ama aklımda kalanları yazdım.

516 Mesaj
13 Şubat 2010; 17:31:04 

quote:

Orijinalden alıntı: meirt

Arkadaşlar birşey buldum.. daha önce yazan varsa üzgünüm.
oyunları JAD a cevirmeye gerek yok ok tuşlarını kaldırmak icin.
jar dosyasına sag tıklayıp birlikte ac diyoruz. winrar arşif yöneticisini seciyoruz.ardından içindeki en baştaki dosyayı acıyoruz..malum kodları yapıştırıyoruz.(daha önce verilmişti sanırım)kapatıyoruz(kaydetip) degiştirilsinmi diye soruyor evet diyoruz ve oyunumuz hazır.. artık telefona girip oynuyabilirsiniz.

alıntıdır ama aklımda kalanları yazdım.

dosyayı açıyorum dosyanın içine malum kodları ekliyemiyorum çünkü yapıştır sekmesi çıkmıyor benim winrar mı arzalı neee
yardım yani...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boztepe06 -- 13 Şubat 2010; 17:32:35 >

179 Mesaj
14 Şubat 2010; 3:07:47 

Evet arkadaslar telefonu eylulden beri kullaniyorum. Gecen ay samsung servisine gidip yaziliminin en son sürümle güncellenmesini istedim. 2 saat icinde telefonumu aldim. Fakat dün basima gelen olaydan sonra kafamda soru isaretleri olustu sizlerle paylasmak istedim.. Mesela; birisini aradim görüstüm kapadim . Daha sonra yes tusuna basiyorum ( arama kaydi ) aradigim kisiyi seciyorum hani kac dk falan görüstüm die bakmak icin üstüne bi kere dokundum alttaki seceneklerde "kisi ayrintilari" "sil" "diger" secenekleri var gördügünüz gibi. Evet sorun burdan sonra basliyor.. Kisi ayrintilarina dokundummu telefonda biseyler yesil bi ekran doluyor yaziyi okuyamiyorum o ekrani gecip son olarak "DEMSBL BOOT LOADER FOR MSM6280 UPLOADER VER. 5.43 . burda sonra telefon kitleniyor batarya cikarip aciyorum.. Aynisini yapip deneyen arkadaslar bakabilirmi ayni sorunu veriyormu diye.. olmazsa artik servise goterecegim.. tesekkurler..

Haram kazanılan aş, aştan sayılmaz.
Hak için akmayan yaş,yaştan sayılmaz.
Kişi başım var diye övünmesin;
Secdeye varmayan baş,baştan sayılmaz

7412 Mesaj
14 Şubat 2010; 10:07:18 

quote:

dosyayı açıyorum dosyanın içine malum kodları ekliyemiyorum çünkü yapıştır sekmesi çıkmıyor benim winrar mı arzalı neee
yardım yani...

Değişiklik yapmak istediğiniz dosyayı WinRAR'dan çıkartın ve not defteri ile açın, istediğiniz kodları yazıp kaydedin. Değişiklik yaptığınız dosyayı WinRAR içerisinden silin ve yerine yenisini yapıştırın.

Asus Z87-Pro || Intel Core i5-4670K @ 4.3GHz 1.210v - Noctua NH-D14 || 2x4GB G.Skill RipjawsX DDR3-2133MHz CL9-11-10-28 1.65v
4GB Gigabyte GeForce GTX 770 OC WindForce 3X (1228/7012) || 240GB Corsair Neutron GTX || 1TB Western Digital Blue WD10EZEX
Corsair Carbide 400R || 750W Corsair TX750M || 24" Asus VG248QE 144Hz || Logitech G510 || Logitech G400 || Edifier R1900TII
Nikon D7100 || AF-S DX NIKKOR 18-140mm f/3.5-5.6G ED VR || Nikon ML-L3 || Benro A300FHD1 || Case Logic SLRC-201

7412 Mesaj
14 Şubat 2010; 10:09:29 

quote:

Orijinalden alıntı: MetaLdetH

Evet arkadaslar telefonu eylulden beri kullaniyorum. Gecen ay samsung servisine gidip yaziliminin en son sürümle güncellenmesini istedim. 2 saat icinde telefonumu aldim. Fakat dün basima gelen olaydan sonra kafamda soru isaretleri olustu sizlerle paylasmak istedim.. Mesela; birisini aradim görüstüm kapadim . Daha sonra yes tusuna basiyorum ( arama kaydi ) aradigim kisiyi seciyorum hani kac dk falan görüstüm die bakmak icin üstüne bi kere dokundum alttaki seceneklerde "kisi ayrintilari" "sil" "diger" secenekleri var gördügünüz gibi. Evet sorun burdan sonra basliyor.. Kisi ayrintilarina dokundummu telefonda biseyler yesil bi ekran doluyor yaziyi okuyamiyorum o ekrani gecip son olarak "DEMSBL BOOT LOADER FOR MSM6280 UPLOADER VER. 5.43 . burda sonra telefon kitleniyor batarya cikarip aciyorum.. Aynisini yapip deneyen arkadaslar bakabilirmi ayni sorunu veriyormu diye.. olmazsa artik servise goterecegim.. tesekkurler..

Telefonunuza hangi FW versiyonunu yüklediler?

5573 Mesaj
14 Şubat 2010; 10:38:44 

selamlar ben 1-1.5 ay önce buraya yazmıştım bendeki turkcell in sürümü bende onu sildirmek için samsung servisine (kadıköy) gitmiştim ordakiler bana dediki bizdeki versiyon sorunlu donma takılma yapıyor aynı sizin dediğiniz bölümlere girince bu sorunların meydana geleceğini söyledir ve bende vazgeçtim demekki sizi uyarmamışlar siz direk servise götürün

2962 Mesaj
14 Şubat 2010; 14:31:15 

quote:

Orijinalden alıntı: MetaLdetH

denedim telefonumda, böyle bir sorun yok.
telefonumun versiyonu JTIG2.
yüklenen yazılımda problem var sanırım

32 Mesaj
15 Şubat 2010; 9:39:36 

GT S5603 için 720X320 boyutunda Galatasaray duvar kağıtları

0

0

0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gethafour -- 15 Şubat 2010; 9:41:45 >

SAMSUNG GT S5603

1 Mesaj
15 Şubat 2010; 17:46:55 

[font="Times New Roman"][font="Verdana"] beyler ben aldm samsung s5603 3g dokunmatik çok memnunum almanıza tercih ederim.:)

1626 Mesaj
15 Şubat 2010; 20:33:05 

arkadaslar cok sıktı telin teması...tamam istediğin resmi koyuyorsun değişiyor filan ama ana menu haricinde hep o 2 renk ....yokmu tema filan yoksa bizmi bulamıyoruz sahsen baya bi arıyorum.....

5573 Mesaj
15 Şubat 2010; 21:06:09 

gethafour helal olsun ellerine emeğine sağlık :)) acaba Galatasaray'ın daha güzel resimlerini kullanıp birkaç tane daha duvar kağıdı yapabilirmisin ? ben alamıyorum o işten de :)

sertaç daha öncede yazmıştım starın forumunda bulduklarını yazmışlar yurtdışından biri yapmış videosunu da koymuş yaparken onlara oluyosa bizede olur kesin ama çok zahmetli iş anlayamadım nasıl yaptığını ama cidden çok iğreç renkler siyah olsa süper olurdu sanki :/

sarıkanaryamfener güle güle kullan güzel programlar oyunlar paylaş bizimle :)

4 Mesaj
16 Şubat 2010; 3:38:46 

Arkadaşlar bana salam jar dosyalarını sorunsuz acan bi fw versiyonu olan yolliya bilirmi acaba teşekürle şimiden...

4 Mesaj
16 Şubat 2010; 4:34:08 

Arkadşlar samsunga özel yapılmıs program sitesi buldum http://samsung-firmware.webs.com üye olarak hemen girebiliyosum FW seri olarak mevcut harflerin ve sayıların hangi dil ve hangi tarihi belirttini açıkca anlatıyo ve indiriliyo ama 5603 5600 aynımı acaba?...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kladan -- 16 Şubat 2010; 4:36:24 >

5573 Mesaj
16 Şubat 2010; 15:36:10 

arkadaşlar demin bir yerde okudum 3g çektiği yerde çok radyasyon yayıyor ondan öncede gazetede telefonlar tümör yapar vs vs okudum tırstım baya bu konu hakkında ciddi bilgisi olan biri varsa açıklama yapabilirmi ? tehlikesi nedir risk oranı nedir prestonların ?

516 Mesaj
17 Şubat 2010; 13:43:48 

quote:

Orijinalden alıntı: babutsa

arkadaşlar demin bir yerde okudum 3g çektiği yerde çok radyasyon yayıyor ondan öncede gazetede telefonlar tümör yapar vs vs okudum tırstım baya bu konu hakkında ciddi bilgisi olan biri varsa açıklama yapabilirmi ? tehlikesi nedir risk oranı nedir prestonların ?

benim çok derin bilgilerim yok ama telefonumuzun sar degeri limitlerin altında. okudugum kadarıyla 3g daha yüksek enerjiyle çalışıyor bu sebeple telefonla konuşmalarda 2g telefonlara göre beyini biraz daha fazla etkiliyor (beyinin ısısını arttırıyor) benim önerim uzun konuşmalarınızda msla 15-20 dk kulaklık kulanmaya çalışın gece yatarken telefon açık şekilde baş ucunuzda olmasın bu şekilde kendinizi biraz koruya bilirsiniz...

hayatın gerçeklerine gelirse 3g falan degil sadece evinizde fişe taktıgınız herşey bir hanyetik alan oluşturur ve vucudu etkiler msla saç kurutma makinesi laptop Bunların dışında heryerde zaten manyetik alana maruz kalıyoruz wi-fi+gsm şebekeleri yani modern hayatın gerçeği bu bu manyetik salınım.

korunmak için bazı taşlar satılıyor bu enerjilerin vucudumuza zarar vermesini bir miktar engellediği söleniyor fakat bu konuda pek bilği sahibi değilim

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
17 Şubat 2010; 23:39:47 

quote:

Orijinalden alıntı: Sert-aç

arkadaslar cok sıktı telin teması...tamam istediğin resmi koyuyorsun değişiyor filan ama ana menu haricinde hep o 2 renk ....yokmu tema filan yoksa bizmi bulamıyoruz sahsen baya bi arıyorum.....

yok yok. hiç bi yerde yok. ciddi anlamda bende sıkıldım. turuncu ve yeşili hiç sevmem, katlanamıyorum diyebilirim :) hani yüklenemeyeceğini bilsem almazdım o derece.

1626 Mesaj
18 Şubat 2010; 0:14:02 

bi o dediğim sorun bide mp3 çaları cok dandik...sarkı arıcan tek tek aranıyor bu cok saçma.varmı bildiğiniz tam dokunmatik güzel bi mp3 çalar programı.. ....ve telin en dandirik yeri:::TABİKİDE arkakapak bu kadar mı dandik yapılırbişe ya ...benim ki gene iyide kız arkadasımın ki nin sagı solu oynuyor heryeri boşluk içinde ..samsung a yakışmayacak bi kapak yani.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sert-aç -- 18 Şubat 2010; 0:15:20 >

1626 Mesaj
18 Şubat 2010; 0:32:33 

quote:

Orijinalden alıntı: kladan

Arkadşlar samsunga özel yapılmıs program sitesi buldum http://samsung-firmware.webs.com üye olarak hemen girebiliyosum FW seri olarak mevcut harflerin ve sayıların hangi dil ve hangi tarihi belirttini açıkca anlatıyo ve indiriliyo ama 5603 5600 aynımı acaba?...

arkadas saolasın ...dediğin siteye uye oldum araştırdım baya ama işe yarar biişe bulamadım 5600 ile 5603 bildiğim kadarıyla uyumludur..

arkadaslar:

bide bana bizim telin mms ayarları lazım resimfilan atamıyorum netten aradım bulamadımbilen varsa yardım lütfen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sert-aç -- 18 Şubat 2010; 1:15:16 >

1 Mesaj
18 Şubat 2010; 21:47:17 

Arkadaşlar bende bu s5603'ü kullanıyorum 3g'li internete de bağlanılabiliyor diye iyice ısınmıştım telefona.. Ama bağlanmıyor .. Beklenmeyen Hata Diyor.. Ne yapabilirim? Lütfen söyleyin :(

516 Mesaj
19 Şubat 2010; 16:47:43 

arkadaşlar telefonumdaki mesajlardaki türkçe karakter sorununu hala çözemedim 53.sayfada korhanlı arkadaşımızın yazdığı şekilde sorunu çözmeye çalıştım olmadı onun yazdığı dışında birde çoklu dil seçeneği var fakat buseferde karakter sayısı 2295 den 1005 e düşüyor bu işi çözen arkadaşlar vars yardım lütfen

516 Mesaj
19 Şubat 2010; 17:02:20 

msla 2295 olan karaktere ilk harfi büyük İ yapıyorum karakter sayısı 2233 oluyor sonra küçük ı yaptıgımda ise 1 karakter düşüyor

516 Mesaj
20 Şubat 2010; 11:10:49 

24 Mesaj
20 Şubat 2010; 21:08:51 

Herkese Selamlar,

Bende 1 hafta önce hem eşime hemde kendime birer Samsung S5603 aldım. 1 haftadır ikimizde cihazdan gayet memnunuz fakat cevabını internette bulamadığım birşey var...

Telefonu kullanmazken dahi her ikimizin ekranında da "E" işareti var. Kullanma kılavuzunda E işaretinin "EDGE" olduğu yazıyor. Şimdi telefonu kullanmazken dahi internete bağlımyız? Para yazıyormu? Ayrıca benim değil ama eşimin telefonunda Mavi E işaretinin biraz yanında kırmızı bir "R" harfi var ve bu harfin ne anlama geldiği kılavuzda da yazmıyor???

Bu mavi E ve kırmızı R harfleri ne anlama geliyor yardım edermisiniz lütfen????

Saygılar...

19 Mesaj
21 Şubat 2010; 7:38:20 

telefonu alalı 1 hafta oldu, genel olarak telefondan memnunum diyebilirim. sadece tek sıkıntım fotoğraf çekerken flaşın çekilen fotoğrafa etki etmesi, neredeyse çekilen resmin sağında beyaz bir hare oluşturuyor. haliyle belli bir müddet sonra fotoğraf çekmek istemiyorsunuz. ayarlarından da baktım ama flaşın derecesini kısmayı bulamadım. ya flaşı hepten kapatıyorsunuz ki bu da sonuç olarak karanlık bir resim çekmeniz demektir ya da açık bırakıyorsunuz ki açık kaldığı zaman da elde edilen sonucuda anlattım. bilen arkadaşlar varsa onlardan ricam bu telin flaşının derecesini ayarlayabiliyor muyuz ???

516 Mesaj
21 Şubat 2010; 12:09:28 

quote:

Orijinalden alıntı: Umut66

Herkese Selamlar,

Bende 1 hafta önce hem eşime hemde kendime birer Samsung S5603 aldım. 1 haftadır ikimizde cihazdan gayet memnunuz fakat cevabını internette bulamadığım birşey var...

Telefonu kullanmazken dahi her ikimizin ekranında da "E" işareti var. Kullanma kılavuzunda E işaretinin "EDGE" olduğu yazıyor. Şimdi telefonu kullanmazken dahi internete bağlımyız? Para yazıyormu? Ayrıca benim değil ama eşimin telefonunda Mavi E işaretinin biraz yanında kırmızı bir "R" harfi var ve bu harfin ne anlama geldiği kılavuzda da yazmıyor???

Bu mavi E ve kırmızı R harfleri ne anlama geliyor yardım edermisiniz lütfen????

Saygılar...

sadece E işareti kırmızı oldugu zaman internette işlem yapıyorsunuz anlamına gelir...

516 Mesaj
21 Şubat 2010; 12:14:14 

quote:

Orijinalden alıntı: berk evren

telefonu alalı 1 hafta oldu, genel olarak telefondan memnunum diyebilirim. sadece tek sıkıntım fotoğraf çekerken flaşın çekilen fotoğrafa etki etmesi, neredeyse çekilen resmin sağında beyaz bir hare oluşturuyor. haliyle belli bir müddet sonra fotoğraf çekmek istemiyorsunuz. ayarlarından da baktım ama flaşın derecesini kısmayı bulamadım. ya flaşı hepten kapatıyorsunuz ki bu da sonuç olarak karanlık bir resim çekmeniz demektir ya da açık bırakıyorsunuz ki açık kaldığı zaman da elde edilen sonucuda anlattım. bilen arkadaşlar varsa onlardan ricam bu telin flaşının derecesini ayarlayabiliyor muyuz ???

bildiğim kadarıyla yok sonuçta bu bir telefon...

464 Mesaj
21 Şubat 2010; 15:57:05 

Arkadaşım güle güle kullanın E harfı Mavıyken sebek sısıtemını gösterırı R
harfi eğer sım kartınız yurt dışıya ROMING yanı uluslararası Dolaşıma açık demektır..Anlamları budr...

PLOVDİV....2007-

41 Mesaj
21 Şubat 2010; 17:37:01 

merhabalar.

henüz daha 9 gün önce **** adlı elektronik marketinden samsung star s5603 marka ve model tel aldım. ürünün içindeki bataryasının bitmesini bekledim ve sonunda azaldıgında ben şarja taktım fakat hiçbirşekilde şarj olmadıgnı gördüm. kulaklık ve şarj aletini taktıgımdada hiçbir işlem yapmadı. yarın telpaya götüreceğim. daha hiç kullanmadıgım bir telefonun bu şekilde arızalanması bende iyi bir izlenim yaratmamakla beraber tüm hevesimi kursagımda bıraktı.

sizce arıza büyükmüdür, sanırım şarj aletinin girdiği telefonun üzerinde bulunan soketten kaynaklanıyor. umarım arıza hemen giderilebilir.

partner tepee premium pack 90 bg. aytozu gri.

3119 Mesaj
21 Şubat 2010; 17:47:47 

ben 4-5 aydır kullanıyorum. çok memnunum , özellikle 3g özelliklerinden . Turkcell kampanyasının şartlarıda çok iyimiş.

http://www.turkcell.com...eniyilsamsungkampanyasi

19 Mesaj
22 Şubat 2010; 13:16:50 

telefonun şarjı ile ilgili önemli bilgi. eğer telefonunuz'un ekranında 3g yazısı hep çıkıyorsa bu muhtemelen telefonunuz ayarlar-->şebeke ayarları---> şebeke modu---> ya otomatik ya da umts seçeneklerinden birisine ayarlanmış demektir ki bu da 24 saatten daha da az telefonunuzun şarjının hemen bitmesine yol açmaktadır.

eğer 3g'yi her dakika kullanmıyorsanız şebeke modu ayarlardından girip gsm 900/1800 seçtiğinizde göreceksiniz ki telefonunuzun pili daha uzun ömürlü olacaktır. (en azından 3 gün).

ben şahsen 3g yi kullancağım zaman şebeke modundan ya otomatiği ya da umts yi seçiyorum ve işim bittikten sonra gsm900/1800 ayarına geri getiriyorum. böylelikle telefonunun pilini çok daha iyi ve ekonomik kullanmış oluyorum...

3303 Mesaj
22 Şubat 2010; 23:56:04 

Arkadaşlar konunun ilk 20 sayfasında herkese elimden gelen yardımı yapmıştım bilen bilir
Uzun süredir konuya giremiyordum.Telefon için tema ve sensörlü oyun bulabilen oldu mu?
Birde sensörlü olmayan güzel oyunlar tavsiye eder misiniz?
Şimdiden teşekkürler

önceki sayfalarda sensörlü oyunlar verilmiş şimdi indirip deniyorum
duvarkağıdım yeterince var kendim yapıyorum sürekli ama temayı değiştirmenin bir yolunu bulan varsa pm bekliyorum
telefonun versiyonu açılışta turkcell reklamı çıkan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PokerPeekFace -- 23 Şubat 2010; 0:53:21 >

Slaven Bilić

65 Mesaj
23 Şubat 2010; 16:10:55 

Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır Samsung GT - S5603 kullanıyorum.
Telefondan oldukça memnunum, ama başımdan geçen bir kaç sorunu sizle paylaşayım. Normalde telefonun şarjı 3 gün rahat gidiyor. 2-3 haftada bir telefonun şarjına bir şey oluyor ve bekleme süresinde 1 günde şarjı bitiyor.
Sonra telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm gene düzeliyor daha sonra tekrar oluyor. Şuan için iyi gibi.

Benim şöyle bir ihtiyacım var.

Telefonda videoları izlerken teker teker, kendim seçip izlemek zorunda kalıyorum. Oysa ben istiyorumki bir şarkıyı dinler gibi videolar biri bitince diğeri kendisi başlamalı.

Bunu nasıl başarabilirim. Bilen varsa paylaşırsa çok memnun olurum

Beni anlatan bir imza bulamadım

513 Mesaj
25 Şubat 2010; 9:29:35 

arkadaşlar bende telefonu aşağı yukarı 2.5 aydır kullanıyorum.telefonla ilgili 2 sorum olacak sizlere..
1)düşük pil uyarısı.. ben nereden kapatıldığını bulamadım..
2)telefonla konuşurken karşı tarafın sesi biraz az geliyor gibi.kullandığım operatör turkcell.. kamu tarifesindeyim.. ev telefonlarını aradığımda böyle bir sorun yok.ancak turkcell aradığımda karşı tarafın sesinin az gelmesi bir problem.. bu arada kalabalık ortamlarda bu sorunu yaşıyorum. bu arada konuşurken sorduğumda konuştuğum kişi çevremdeki uğultuyu duyabiliyor. nedenini bir türlü anlamadım.. bundan önceki telefonum c5212 modeliydi.bu sorunu hiç yaşamadığım gibi çift hattımı da sorunsuz şekilde kullanıyordum.bu sebeplerle telefonu telpaya götürmeyi düşünüyorum. ancak kullanan arkadaşlardan da konu hakkında bilgi almak istedim.. ilgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

the world is yours...

516 Mesaj
26 Şubat 2010; 0:45:58 

telefonla konuşurken karşı tarafın sesi bana da ilk aldığımda garip geldi eski telefonum k 750i de sanki daha temiz ses vardı ama şimdi kulak alıştı heralde ses normal geliyor

2 Mesaj
27 Şubat 2010; 15:30:22 

arkadaşlar merhaba

benim telefonla ilgili 2 sorunum var, yardımcı olursanız sevinirim.

Birincisi Cevapsız aramalarda ve mesajda , her zaman en son cevapsız çağrıyı da beraberinde gösteriyor ekranda, yani 1 cevapsız çağrı olması gerekirken 2 yazıyor.Mesaj geldiğinde de 1 cevapsız çağrı 1 mesaj şeklinde gösteriyor. bunu nasıl çözebilirim?

ikincisi telefonla görüşme yaparken müzik çalar çalışmıyor, "arkanda planda yürüt" seçeneğini seçtim ama yine olmuyor.

5573 Mesaj
27 Şubat 2010; 18:05:50 

valla ilk dediğinizi anlamadım ama o tarz bir ayar telefonda yok onu biliyorum .. müzik çalar arka planda yürütü seçerseniz sanırım oyun oynarken nette geziniriken falan müzik çalmaya devam ediyor ben hiç kullanmadım ama ilk aldığımda merak tan denemiştim e zaten telefonla görüşürken arkadan müzik çalması biraz gereksiz geldi sanki bana ama zevkler ve renkler tartışılmaz tabiki :)

444 Mesaj
28 Şubat 2010; 0:06:38 

Arkaşalar 55 sayfanın tamamına bakamadım ama baktıklarımda da görmedim. Daha önce yazıldıysa özür diliyorum.

Bu telefonun güvenlik kodu nedir?

İnsanda olmazsa edep, neylesin medrese mektep, okusa alim olsa yine merkep yine merkep...

5573 Mesaj
28 Şubat 2010; 1:04:29 

0000 olması lazımdı yalan olmasında

444 Mesaj
28 Şubat 2010; 1:43:33