Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.624
Cevap
5
Favori
739.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rcok_in

Arkadaşlar kafayı sıyırmak üzereyim tam 3 saattir uğraşıyorum, yardımcı olursanız sevinirim,
    pc studio yu masaüstü pcde kullanıyrm hiç bir sorun yok , hp mini compaq tada kullanmak istiyorum ,başta pc studio yu internetten indirp kurdum olmadı , kendi cdsinden taşınabilir diskle aldım hp ye kurdum ancak 'aygıt , başka bir program tarafından kullanılmakta olduğu için açılmıyor hatası alıyorum, ki ztn aramada 5603 diye çıkması gerek bu bile olmuyor ,ne yaptımsa olmadı, elbet atladığım bi yer var ,şimdiden teşekkür ederim

dostum kurarken ksapersky ı kapat bende de aynı sorun wardı arastırmıstım ve sonunda bu sekilde kurdum
  • iyi forumlar arkadaşlar. Haziran ayında ilk çıktığı zaman eşim için almıştım bu telefonu...bir kaç sorum olacak cevaplarsanız yada yardımcı olursanız sevinirim:

1. bu telefonu (turkcell reklamlı olanlardan) kendim update etmeye çalıştım.(versiyonum eski menüde sekme filanda yok) önce kendi cd.sindeki pc studio ile sonra samsungun sitesinden indirip kurduğum son sürüm pc studio işe yaramadı.her seferinde telefonumun update desteklenmediği gibi bir uyarı aldım.update yapabilen var mı? update yapmanın bir püf noktası mı var? (2 yıldır n95 8 gb. kullanıyorum böyle bir problemle karşılaşmadım)

2. yine bu telefonda atadığım her türlü zil sesi wallpaper asılları sd kartta olmasına rağmen telefonun paylaşılan belleğine kopyalanıyor.buda 60-70 mb. kadar bir boşluk her atanan zil sesi,alarm sesi, wallpaper bu paylaşılan bellekte yer kaplıyor. 5-6 zil sesi değişikliğinden sonra bellek yetersiz gibi bir mesajla karşılaşıyorum.telefon ayarlarından bellek kullanımlarının tamamı hafıza kartına atamama rağmen sadece telefon belleğini görüyor. sizdede durum böylemi yoksa bendeki telefonda bir sorun mu var? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

• güzel telefonda dokunmatiği iyimi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impertial

güzel telefonda dokunmatiği iyimi acaba?

dokunmatiği gayet başarılı...
  • güzel telefon
  • Orijinalden alıntı: sinan_sinan10

Orijinalden alıntı: rcok_in

Arkadaşlar kafayı sıyırmak üzereyim tam 3 saattir uğraşıyorum, yardımcı olursanız sevinirim,
    pc studio yu masaüstü pcde kullanıyrm hiç bir sorun yok , hp mini compaq tada kullanmak istiyorum ,başta pc studio yu internetten indirp kurdum olmadı , kendi cdsinden taşınabilir diskle aldım hp ye kurdum ancak 'aygıt , başka bir program tarafından kullanılmakta olduğu için açılmıyor hatası alıyorum, ki ztn aramada 5603 diye çıkması gerek bu bile olmuyor ,ne yaptımsa olmadı, elbet atladığım bi yer var ,şimdiden teşekkür ederim

dostum kurarken ksapersky ı kapat bende de aynı sorun wardı arastırmıstım ve sonunda bu sekilde kurdum
    [/
    hmm karspersky yok bende ztn nortonu kapadım yine olmadı , var mı farklı bi fikrin ,
    saol tekrar ilgin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: kozcivan

iyi forumlar arkadaşlar. Haziran ayında ilk çıktığı zaman eşim için almıştım bu telefonu...bir kaç sorum olacak cevaplarsanız yada yardımcı olursanız sevinirim:

1. bu telefonu (turkcell reklamlı olanlardan) kendim update etmeye çalıştım.(versiyonum eski menüde sekme filanda yok) önce kendi cd.sindeki pc studio ile sonra samsungun sitesinden indirip kurduğum son sürüm pc studio işe yaramadı.her seferinde telefonumun update desteklenmediği gibi bir uyarı aldım.update yapabilen var mı? update yapmanın bir püf noktası mı var? (2 yıldır n95 8 gb. kullanıyorum böyle bir problemle karşılaşmadım)

2. yine bu telefonda atadığım her türlü zil sesi wallpaper asılları sd kartta olmasına rağmen telefonun paylaşılan belleğine kopyalanıyor.buda 60-70 mb. kadar bir boşluk her atanan zil sesi,alarm sesi, wallpaper bu paylaşılan bellekte yer kaplıyor. 5-6 zil sesi değişikliğinden sonra bellek yetersiz gibi bir mesajla karşılaşıyorum.telefon ayarlarından bellek kullanımlarının tamamı hafıza kartına atamama rağmen sadece telefon belleğini görüyor. sizdede durum böylemi yoksa bendeki telefonda bir sorun mu var? yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...

1. FW update işlemi Samsung New PC Studio yazılımı ile yapılmıyor. S5233 modeli için olan FW update konusuna aşağıdaki linkten bakabilirsin.

http://forum.donanimhaber.com/m_33454440/tm.htm

2. Bu olay Samsung'larda olan bir şey, yani hafıza kartındaki bir müziği zil sesi yaparsan bunu kendisi otomatik telefonun kendi hafızasına kopyalıyor.

• arkadaslar ben samsung e840 a muzık atmak ıstıyorum usb kablosu var telefona takıyorum yıgın belleqı secıyorum ancak pc de qozukmuyor yardımcı olabılıcek vARmı ?
  • Arkadaşlar, kutudan çıkan cd ile pc studio programını kurdum, lakin kurulum yaparken sürekli driverları bulamadığını söyledi durdu. Driver hatası verdi yani.
    Özetle program telefonu görmüyor. İşletim sistemim windows 7, ne yapabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bcaner

Arkadaşlar, kutudan çıkan cd ile pc studio programını kurdum, lakin kurulum yaparken sürekli driverları bulamadığını söyledi durdu. Driver hatası verdi yani.
    Özetle program telefonu görmüyor. İşletim sistemim windows 7, ne yapabilirim?

Eğer bilgisayarın internete bağlıysa telefonu USB kablo ile bilgisayara bağladığında Windows update altından kendisi sürücüyü otomatik olarak idiriyor ve kuruyor. Ben de Samsung New PC Studio yazılımını Windows 7'de kullanıyorum ve bahsettiğin sorun bu şekilde çözülüyor.
  • Arkadaşlar bu telefonda ekrankoruyucu olarak kullanabileceğiniz bir gif dosyasını paylaşmak istiyorum. Gif dosyasını telefona atıp açtıktan sonra herhangi birşey yapmadığınız sürece ekranda olacaktır.Maalesef otomatik olarak belli bir süreden sonra kendiliğinden açılmıyor. Telefonda böyle bir özellik yok.Siz kendiniz her seferinde dosyayı açmak zorundasız. İşte linki:
    http://uploaded.to/file/2z7yqa
    Emeğe saygı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

Orijinalden alıntı: korhanlı

quote:

Orijinalden alıntı: korhanlı

Arkadaşlar tlfu alalı yaklaşık 3 ay oldu ama çift tlf kullandığım için bu tlfda sadece görüşme yapıyordum... ama artık hattımı değiştirdim ve seri olarak msj yazmayada başladım... yalnız şöyle bir problem farkettim... tlfda her msj yaklaşık 35-40 harf.. yani normalde başka bir tlfda yazdığım 1 msj bu tlfda yaklaşık 3 msj kadar yer kaplıyor... ilk olarak türkçe karakter kullanıyorum diye öyle oluyor sandım ama daha sonra türkçe karakterden kaynaklanmadığını gördüm... acaba bana yardım edecek yada bilgisini paylaşacak bir arkadaşım var mı??şimdiden teşekkür ederim...

yok mu arkadaşlar bana yardımedecekler... herkes konuşuyorda bi ben mi msj laşıyorum yaw...

Şimdi bir deneme yaptım ve içerisinde "ç,ğ,ı,ö,ş,ü" harfleri de olan bir mesaj yazdım, 215 karakterden sonra 2. mesaja atladı. Kullandığım hat Turkcell ve telefonda yüklü olan FW versiyonu S5603JVIH1, bunlarla ilgili bir durum söz konusu olabilir.

ilgilenen arkadaşlarıma çok teşekkür ederim ama sanırım kendi derdimi kendim buldum :) mesaj ayarlarında çoklu dil seçeneği var onun yerine otomatik veya gsm karakteri seçilmesi gerekiyormuş:) sorun yaşayan arkadaşım olursa duyurlur... bu arada hakikaten bi arkadaşımız oyunların olduğu linki pm olarak atacağını söyledi bende 15 gün önce atmıştım ama tık yok... enteresan arkadaşlarımız var

• emeğe saygı gif için teşekkurler...
  • http://www.mobil-forum.com/samsung-oyunlari/23419-samsung-s5233-telefonlar-icin-oyun-yardimi-lutfen.html arkadaşımızın verdiği listedekilerin hepsini buradan indirebilirsiniz.
  • Ya arkadaşlar kafayı yemek üzereyim.daha önce bulduğum ve oluşturduğum hızlı arama listesini şimdi bulamıyorum nereden girildiğini.bakmadığım yer kalmadı.nereden buldum hatırlamıyorum :) widget lerde en iyi 5 diye bir eklenti var ilk 5 i gösteriyor onu düzenlemem gerek.bilen arkadaşların yardımını bekliyorum.Teşekkürler...
  • arkadaşlar tamam biliyorum kolay bi soru ama basiretim bağlandı heralde. bluetoothla resim gönderemiyorum çünkü o menüyü bulamadım resimlerimde öyle bir yer yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: RH1611

arkadaşlar tamam biliyorum kolay bi soru ama basiretim bağlandı heralde. bluetoothla resim gönderemiyorum çünkü o menüyü bulamadım resimlerimde öyle bir yer yok

Göndermek istediğin resmin klasörü içerisindeyken sağ alttaki "Diğer" yazısına bas ve oradan "Bluetooth ile gönder" seçeneğini seç.
  • Sanirim flash sorununu cozen olmadi.. her videoyu izleyemiyoruz..
  • merhabalar arkadaşlar bu telefonu webcam olarak kullanabilirmiyiz böyle bir özellik mevcutmudur.Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: MetaLdetH

Sanirim flash sorununu cozen olmadi.. her videoyu izleyemiyoruz..

evet çözülemedi. ben şu ana kadar sadece youtubedan video izleyebildim.
    tema ve flash player sorunu çözülmüş değil
    @guvenboy
    kullanılmıyor diye biliyorum.
  • 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.