Şimdi Ara

>> Yeni Samsung S5603 Dokunmatik-3G << (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.623
Cevap
5
Favori
739.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ister mobil face ister normal face e gir resimlerde gözüküyor telefon süper çok pratik ama ben daha qwerty ve sözlük yüklemedim bana bunlarda lazım bide 3g almadım 3g modeminin performansı nasıl bilemiyecegim ama telefonu 2 kez 1 metreden düşürdüm bişe olmadı SADDSADSA :D
  • arkadaşlar bu ürün samsung internet sitesinde niye yok?ben mi göremedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_okan

arkadaşlar bu ürün samsung internet sitesinde niye yok?ben mi göremedim?

Samsung GT-S5603
  • quote:

Orijinalden alıntı: dost_58

quote:

Samsung GT-S5603

tşk.türkiye sayfasında yok galiba ama?neyse arkadaşlar alınır dimi bu tel:)bir de turkcell internet paketi ve kılıf çıkıyo mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okan10tr -- 8 Ağustos 2009; 12:18:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: buzu

(((((bu cihazda aslında gps modülü var üretici firma bunu duyurmamış menülerine girerseniz görürseünüz ancak cihazın gps ini çalıştıracak bir navigasyon programına ihtiyacı var))))
    arkadaşlar bir sitede böyle bir yorum okudum aslı varmıdır ve ne kadar düzgün çalışır eger varsa bu modeli alacam samsung mail attım saçma sapan bir şeyler yazmışlar hiç bir şey anlamadım

Malesef Türkiyede satılanlar s5603 de gps yok. Bazı ülkelerdeki s5600 olarak sürülen modellerde varmış.
  • Evet içinden hem kılıf hemde bir aylık internet paketi hediye cıkıyor...
    Ben iki tane aldım ancak benim şebekemi vodafone'a geçirdiğim için ben kullanamadım ama eşim için aldığım telefona iki ay bedava internetimiz olmuş oldu:)
    Zoom Sorununuda kurcalarken bende çözdüm:) Malum en yüksek kalitede zoom diğer telefonalr gibi bunda da çalışmıyormuş:)
    Ancak halen yeterli ücretsiz oyun bulamadım.....
    Özellikle şu i-phone'da kullanılan hareket algılayan oyunlardan istiyorum....
    Misal tüfek oyunu yada zippo oyunu....
    Yokmudur bu oyunlardan bulabileceğimiz bir yer.....

quote:

quote:

quote:

Samsung GT-S5603

tşk.türkiye sayfasında yok galiba ama?neyse arkadaşlar alınır dimi bu tel:)bir de turkcell internet paketi ve kılıf çıkıyo mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: atilganc

Evet içinden hem kılıf hemde bir aylık internet paketi hediye cıkıyor...
    Ben iki tane aldım ancak benim şebekemi vodafone'a geçirdiğim için ben kullanamadım ama eşim için aldığım telefona iki ay bedava internetimiz olmuş oldu:)
    Zoom Sorununuda kurcalarken bende çözdüm:) Malum en yüksek kalitede zoom diğer telefonalr gibi bunda da çalışmıyormuş:)

quote:

quote:

quote:

Samsung GT-S5603

nerden aldın hocam?acaba bu internet paketi alınan yere göre değişiklik gösterir mi?

• quote:

nerden aldın hocam?acaba bu internet paketi alınan yere göre değişiklik gösterir mi?

dostum valla kım aldıysa içinden cıkıyo çünkü bu telefonların hepsini galiba turkcell piyasaya sürmüş... :) Ben iki tane aldım ikisinden de çıktı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vertas

quote:

Orijinalden alıntı: buzu

(((((bu cihazda aslında gps modülü var üretici firma bunu duyurmamış menülerine girerseniz görürseünüz ancak cihazın gps ini çalıştıracak bir navigasyon programına ihtiyacı var))))
    arkadaşlar bir sitede böyle bir yorum okudum aslı varmıdır ve ne kadar düzgün çalışır eger varsa bu modeli alacam samsung mail attım saçma sapan bir şeyler yazmışlar hiç bir şey anlamadım

Malesef Türkiyede satılanlar s5603 de gps yok. Bazı ülkelerdeki s5600 olarak sürülen modellerde varmış.

saol dostum n78 le bununarasında kalmıştım gps yoksa bir işime yaramaz hepsi burdada n78 450tl ye düşmüş onu alacam

• telefonu bugün aldım ama 3g yi aktif edemedim yardımcı olacak var mı?
  • kendim hallettim telefonu 3g için ayarladıktan sonra kapatıp açın o zaman 3g aktif oluyor.
    birde otomatik olarak seçerseniz edge olan ve iyi çeken yerde 3g aktif olmuyor o yüzden umts seçtim sorun kalktı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: atilganc

Evet içinden hem kılıf hemde bir aylık internet paketi hediye cıkıyor...

quote:

quote:

quote:

Samsung GT-S5603

Teknosa'dan aldım
    her teknosada kutu içinde çıkıyor...
    Ben eşimle Cevahir alışveriş merkezindeki teknosadan aldık...

• dostum 3g ayarları nerden yapılıyor
  • arkadaşlar msn nasıl açabiliriz telde?
  • arkadaşlar sizce hangi renk? daha şık duruor???

• quote:

arkadaşlar msn nasıl açabiliriz telde?

Bütün java msn programlarını denedim. bu telefon için en uygunu ebuddy programı.
  • telefon modeli ne seçmem gerekir peki?biziim tel yok çünkü
  • Arkadaslar ben telefonuma ne oyun yukleyebiliyorum ne de program bluetoot ile gonderdim olmadı telefonun içine attım yine olmadı forumda takip ettim bi oyun vermiş arkadas oynanıyor mu diye o da oynanıyor demiş bende indirdim oyunu dosya turu desteklenmiyor diyor ne yapabilirim biri bana akıl versin kafayı yiyeceğim
  • arkadaşlar bu telefonda birisi aradığında teli ters çevirdiğimizde sesinin kapanması özelliği varmı merak ediyorum(Accelerometer sensor). cevaplarsanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CRUSSOR -- 9 Ağustos 2009; 19:44:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: judgee

arkadaşlar bu telefonda birisi aradığında teli ters çevirdiğimizde sesinin kapanması özelliği varmı merak ediyorum(Accelerometer sensor). cevaplarsanız çok sevinirim.

dostum şimdi denedim malesef yok öyle bir özelliği...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.