Şimdi Ara

Samsung'dan güneş panelli alt segment telefon; E1107

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
5.704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung, bünyesinde güneş enerjisi paneli barındıran ve alt segmentte konumlandırılan ilk cep telefonu E1107'yi anons etti.

Sade tasarıma sahip 105.2 x 44.2 x 16.4 mm boyutlarındaki telefon, 900 ve 1800 MHz'lik GSM frekanslarıyla uyumlu çalışabiliyor. Bunun dışında telefonda 1.52 inç, 128x128 piksel, 65.536 renk CSTN ekrana ve FM radyo özelliğine yer verildiğini görüyoruz. Özel panel, cep telefonunun arka planını tamamen kaplamakta. E1107, yaklaşık bir saat güneş altında bekletildiğinde 5 ile 10 dakika arasında ekstra konuşma süresi sağlıyor. Bataryanın 800 mAh olduğunu da ekleyelim.

Samsung E1107'nin bu ay içinde 60$ civarında Avrupa, Asya ve Latin Amerika'da piyasaya sürüleceği iddia ediliyor.

• Güneşin altında bekleyince batarya patlamasın sakın :))
  • tamda solar charger getirtecekken bunu görmek iyi oldu ama çıkış gücü biraz dülük geldi bana. bir tane getirdim, gayet güzel ve fiyatı da uygun;
    http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWNX:IT&item=250427357128#ebayphotohosting
  • samsung liderliğini her alanda sürdürmeyi devam ediyor
  • modelin fiyatıda uygun olur guneşli günlerde şarjım bitti bahanesi de kalmadı:(
  • arkadan güzel görünüyor.
  • arkadan güzel görünüyor.
  • Güneşte Şarj Muhabbeti Çok İnandırıcı Değil. Bizim Şirket Telefonlarımızdı Bu Model. Ki Samsung Da Çalışıyorum. Yine Prize Takıp Şarj Gerekiyor :):):)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.