Şimdi Ara

War of the Worlds (2005) | Steven Spielberg

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
2.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Steven Spielberg yapımı Tom Cruise'un oynadığı dünyanın en pahalı filmi 1 Temmuz'da sinemalarda kaçırmayın. Fragmanını izledim süperdi walla. Bakalım kendisi nasıl çıkacak ??
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Bekliyoruz zaten.....
  • bi fragman urlsi versenizde herkes görsün
  • gelsin gidicem
    birkaç ay önce sinemada fragmanını görmüştüm
    o zamandan beri
    bekliyordum zaten
  • Bu filmin en önemli noktasını biliyorum ama süpriz olsun diye açıklamayalım

zaten az çok Steven Spielbergin önceki filmlerinden ne olduğunu anlarsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eDDiè -- 25 Haziran 2005, 2:24:49 >
  • bende merak ettim..
  • GüzeL bişeye benziyor Steven Spielberg fiLmi oLuncada tereddütsüz gidiLecek bi fiLm gibi.
  • film simdiden (-) puan aldi.Stewen Spielberg'i severim dogrusu...

Tom Cruise'a eksi puan

Gelecek hafta vizyona girecek 'Dünyalar Savaşı' filminin yıldızı Cruise'un televizyonda bir sunucuyla kavga etmesi, ABD halkının tepkisine yol açtı

ABD'Lİ oyuncu Tom Cruise'un, "Dünyalar Savaşı" filminin vizyona girmesi öncesinde televizyonda sunucuyla kavga etmesi, halktan tepki aldı. NBC'nin 'Bugün' programında Matt Lauer'in konuğu olan Cruise, Lauer'in anti-depresan ilaçları övmesi üzerine soğukkanlılığını kaybetti. İlaç tedavisine karşı çıkan Cruise, Lauer'i "bilgisizlik ve sorumsuzlukla" suçladı.
    CRUISE, Lauer'a, "Övdüğün psikiyatrik tedavi amaçlı ilaçlar, uyuşturucu olarak satılıyor. Sorumsuz davranıyorsun" dedi. CNN'in anketine katılanların yüzde 61'i Cruise'u "artık daha az sevdiklerini" belirtirken, yüzde 3'lük kesim destekledi. Filmin yapımcıları, Cruise'un yol açtığı gerginliğin hasılatı olumsuz etkilemesinden kaygı duyuyor.

milliyet

• Güzel filme benziyo Tom asabi olmuş falan bu olaylar filmi bozmaz iyi seyirler...
  • ben giderim yine de
  • Uzun süredir bekliyorum zaten.Yarın kısmet olursa gitmeyi düşünüyoruz.
  • giden arkadaşlar filmi yorumlayabilirlermi iyi veya kötü diye bizde ona göre gidelim kötüyse gitmeyelim ??
  • akşama saat 9 matinesine bilet aldım izledikten sonra yorumlarımı yazarım
  • imdb.com daki yorumlara bakılırsa filmi izleyenler ikiye bölünmüş,bir taraf filmi göklere çıkarıp yönetmenin en iyisi derken(ki bu taraf ezici bir çoğunlukta)diğer taraf filmi yerin dibine batırıp berbat yorumları yapıyor.Burada film hakkında yorum yaparken bir şeyi göz önünde bulundurmamız gerekiyor;öncelikle film 100 yıl önce yazılmış romana oldukça sadık kalınarak çekilmiş(yani günümüze göre naif kaçabilecek,gülünç gelebilecek kimi öğeler korunmuş)bir yandan da bu sadakat eserin özünün daha iyi görülebilmesini sağlamış tarzı yorumlar da var,ama herkesin ortak buluştuğu nokta,filmi çok sağlam bir gerilim,aksiyon ve özel efekt şovu sunduğu,bununla beraber dramatik yapıyı ve insan duygusallığını da atlamadığı yönünde,beğenmeyenlerin büyük kısmı da ya orjinal eseri okumamış,ya da böyle bir eserden haberdar olmayan kimseler,filmin ortalaması ise 7/10 sonuçta beğenip beğenmeyeceğimize ancak filmi gördükten sonra karar verebileceğiz,ama genel olarak sinyaller oldukça olumlu yönde,bekleyip göreceğiz.Saygılar.

• bakalım artık iyimi kötümü akşam saat 9 da belli olacak ama ben çok umutluyum filmden
  • alala hala yokmu filme giden yaw???? herkes bi yorum yapmis ama hala izleyen yok filmi..
  • Tek kelimeyle vasat...
  • diğer topice de yazdım ama
    quote:

Orjinalden alıntı: Daywalke®

beyazperde com da filmin bi hatasını yakalamışlar en başlarda tripodlar ilk çıktığında milllet fotoğraf çekiyordu içlerinden biri de dijital kamera ile video çekiodu hatta adam yandı kül oldu kamera yere düştü,eee madem bütün elektronik aletler bozuk o kamera nasıl çalışıyor

@koala85 filmi nasıl izledin merak ediyorum,nasıl vasat sonucuna varabildin...

• güzel bi filimdi benim hoşuma gitti :)
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.