Şimdi Ara

Laptop Aşırı ısınıp kapanıyor :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
127.060
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Acer marka, amd işlemcili, 1 gb rami olan bir düzüstü bilgisayarım var. 2 gün önce akşam aşrı derecede ısınde ve birden sanki elektrik kesilir gibi pat diye kapandı. Kapandıı an açma düğmesine bastım fakat açılmadı. 2 saat kadar bekledim ve iyice soğudu fanları sonra tekrar açtım ve en fazla yarım saat kadar çalıştı tekrar pat diye birden kapandı. 2 gündür bu olay bu şekilde devam ediyor. Çıkış gücünde olsa de bataryadan da çalışsa yinede kısa zamanda çok aşırı ısınıp kapanıyor. Neden bu kadar aşırı ısınıyor kısa sürede anlayamadım. Bir kaç tane büyük programı bilgisayardan kaldırdım ama yine hiçbir şey değişmedi. Bazı virüsler duymuştum işlemcinin aşırı çalışmasını ve anakartın yanmasına sebeb olan. Fakat işin ilginç yanı tarama yapacağım ama taramada bitmeden kapanıyor. Format atmayı düşündüm ama büyük ihtimal format atacak zamanıda vermeden kapanacak. Bunun yanında sık sık donmalarda oluyor.

Bilen ve anlayan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

• merhaba benzer bir konu buradan inceleyebilirsin
    http://forum.donanimhaber.com/m_17992673/mpage_133/tm.htm
  • quote:

Arkadaşlar Acer marka, amd işlemcili, 1 gb rami olan bir düzüstü bilgisayarım var. 2 gün önce akşam aşrı derecede ısınde ve birden sanki elektrik kesilir gibi pat diye kapandı. Kapandıı an açma düğmesine bastım fakat açılmadı. 2 saat kadar bekledim ve iyice soğudu fanları sonra tekrar açtım ve en fazla yarım saat kadar çalıştı tekrar pat diye birden kapandı. 2 gündür bu olay bu şekilde devam ediyor. Çıkış gücünde olsa de bataryadan da çalışsa yinede kısa zamanda çok aşırı ısınıp kapanıyor. Neden bu kadar aşırı ısınıyor kısa sürede anlayamadım. Bir kaç tane büyük programı bilgisayardan kaldırdım ama yine hiçbir şey değişmedi. Bazı virüsler duymuştum işlemcinin aşırı çalışmasını ve anakartın yanmasına sebeb olan. Fakat işin ilginç yanı tarama yapacağım ama taramada bitmeden kapanıyor. Format atmayı düşündüm ama büyük ihtimal format atacak zamanıda vermeden kapanacak. Bunun yanında sık sık donmalarda oluyor.

Bilen ve anlayan arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu Sourunu Laptop Altına Koyulan Soğutucu İLe ÇözebiLirsin.Satın ALmak İçin BuyuR.Laptop Soğutucu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bek491 -- 23 Temmuz 2013; 15:09:48 >

• aklınızda bulunsun fanlar zamanla cok dolar ve tıkanır ben temizledim videosunu cektım kanalıma attım
    buyrun

https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=MVkE2c4t4Rc
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.