Şimdi Ara

755 88 88 TURKCELL KONTÖR HATTI AMAN DEYİM UZAK DURUN ARKADAŞLAR!!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
112.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tele56

bana mesaj geldi 8035 ten yüklenirse yapı kredi 7 taksit oluyormuş
    bundadamı üyelik ücreti var acaba

Evet 8035'te de üyelik ücreti var eskiden yoktu ama şimdi var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontorhatti -- 31 Temmuz 2010; 19:25:57 >
  • @kontorhatti
    Yaptığınız tam olarak dolandırıcılığa girmiyor olabilir evet ama son derece yanıltıcı ve yetersiz bilgiler veriliyor. Öncelikle mesajlarınızda bilmem kaç kontörpuan kazanın diyorsunuz ki herkes bu işlerden anlamak zorunda değil, birçok kişi sizin o kontör puan dediğinizi kontör sanıyor..

Hattınızı aranarak yüklenebilen en düşük miktar 30TL. 20TL bile yüklemiyorsunuz yani, ki bundan da asla o milleti arayıp kart bilgilerini aldığınız konuşmalarda bahsetmiyorsunuz. 3 ayda bir hattı açık kalsın isteyen adam gidip de 30TL yüklemez.

İlk olarak evet 500 puan yüklüyorsunuz fakat bundan sonra yüklenilen kontörün %50si kadar puan veriyorsunuz. Ve 1000 puan 20TLye geliyor. Yani üyenin hediyesini alması için 500 puan daha biriktirmesi lazım ki bunun için de 1000TL'lik yükleme yapması gerekli. 24 ay üye olan birinin olduğunu düşünürseniz bu da aylık 41 TL'ye denk geliyor.. Ne kadar kullanışlı tartışılır..

Üyelik ücretine gelince nedense tüm kart bilgileri vs. alındıktan sonra karşı tarafın tam üyeliği onaylıyorum dediği sırada alınacağı söyleniyor. Neden en başta söylemiyorsunuz? Ayrıca üye yapmaya çalışan müşteri temsilcileri motor gibi konuşuyor. Karşı taraf söylenenin anca yarısını anlıyor. Ayrıca o ücretin söylenmediği de birçok kişiyle karşılaştım.. Boşu boşuna herkese söylüyoruz demeyin burada.

Üyelik iptal etmek istenildiğinde ise o kredi kartı bilgilerini alıp sizi çat diye üye yapan müşteri temsilcisi birden hiçbir yetkisi olmayan birine dönüşüyor. Bilmem ne birimine kayıt açıyorum sizi 10 içinde arayacaklar diyor.. Üstelik bu birim sadece 1 kere arıyor ve bir daha da aramıyor. O anda telefonu açtınız açtınız, açamazsanız tekrar arayıp uğraşıyorsunuz (Yok öyle birşey demeyin başımıza geldi).

Firmanız hakkında nette bir tek olumlu yazı yok. Biraz düşünün bakalım herkes mi söylediğiniz gibi sizi dinlemeden onaylıyor yoksa sizde mi sorun var..

Ayrıca bu firmanın yolladığı saçma sapan reklam mesajlarından rahatsız olanlarhttp://www.kontorhatti.com/pages/degerli_musteri_formu.aspx bir daha bana mesaj yollamayın tarzı bir mesaj gönderirlerse bir daha telefonunuza sms gelmiyor..

• Arkadaşım müşteriye herhangi bir kaçamak cevap verilmiyor yanıltıcı bilgiler verilmiyor.
    Bize kaç puanda kaç TL kazandığını sorduğunda da herşeyi açık ve net bi şekilde belirtiyoruz.
    Evet servisten 20 TL yüklenemiyor ama zaten 30 TL'den az yüklediğin zaman zaten avantajlı tarifeden yararlanamıyorsun bu yüzden ve ekonomik görüşemiyorsun.

Üyelik bedeli kart bilgileri alındıktan sonra söyleniyor evet doğrudur müşteri telefonu ilk açtığında üyelik bedelini söylemek daha mı doğru sence ?
    Bu her yerde böyledir zaten önce ne alacağını öğrenirsin sana ne faydası var onu öğrenirsin daha sonra fiyatını öğrenirsin. Bu prosedür gereği böyledir.

Firmanız hakkında tek bir olumlu yazı bile yok demişsin(bence sen görmemişsin)

Ayrıca hiç bir müşteri buraya gelip de memnuniyetini dile getirmez memnuniyetsizliğini yazar.
    Bu bütün markalar için böyledir. Türkiye'deki bütün markalar hakkında SikayetVar.Com'a gir araştırma yap istersen
    bütün markalar için en az 5-10 şikayet bulursun.
    Türk insanı hiç bi zaman böyle internet gibi ortamlarda memnuniyetini dile getirmez...

Bu böyledir. Ve bence aldığınız hizmet karşılığında bu 66 TL'yi hakediyor bu servis.

• sana çok para veriyorlar heralde taklacılık yapma

quote:

Orijinalden alıntı: kontorhatti

Arkadaşım müşteriye herhangi bir kaçamak cevap verilmiyor yanıltıcı bilgiler verilmiyor.
    Bize kaç puanda kaç TL kazandığını sorduğunda da herşeyi açık ve net bi şekilde belirtiyoruz.
    Evet servisten 20 TL yüklenemiyor ama zaten 30 TL'den az yüklediğin zaman zaten avantajlı tarifeden yararlanamıyorsun bu yüzden ve ekonomik görüşemiyorsun.

Üyelik bedeli kart bilgileri alındıktan sonra söyleniyor evet doğrudur müşteri telefonu ilk açtığında üyelik bedelini söylemek daha mı doğru sence ?
    Bu her yerde böyledir zaten önce ne alacağını öğrenirsin sana ne faydası var onu öğrenirsin daha sonra fiyatını öğrenirsin. Bu prosedür gereği böyledir.

Ayrıca hiç bir müşteri buraya gelip de memnuniyetini dile getirmez memnuniyetsizliğini yazar.
    Bu bütün markalar için böyledir. Türkiye'deki bütün markalar hakkında SikayetVar.Com'a gir araştırma yap istersen
    bütün markalar için en az 5-10 şikayet bulursun.
    Türk insanı hiç bi zaman böyle internet gibi ortamlarda memnuniyetini dile getirmez...

Bu böyledir. Ve bence aldığınız hizmet karşılığında bu 66 TL'yi hakediyor bu servis.

• Milletin ağzı çok yandı bu kontor işlerinden uzak durmak en iyisi tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: kontorhatti
    Arkadaşım müşteriye herhangi bir kaçamak cevap verilmiyor yanıltıcı bilgiler verilmiyor.

Müşteri sorduğunda tabi ki doğru bilgi vermeniz lazım siz de biliyorsunuz ki görüşmeler kayıt altına alınıyor. Sonra hukuken başınız çok ağrır. Sorun zaten müşteri sorunca bilgi verilmesi. Yoksa siz motor gibi konuşup onaylıyor musunuz kısmına geliyorsunuz..

quote:

Kimse size kaç puandan kaç kontor kazandığını sormak zorunda değil. Müşteriyi en baştan yanıltıyorsunuz Kontörpuan diyerek. Çoğu kişi bunu kontör sanıyor.. Neden sadece puan denmiyor acaba bir düşünmek lazım

quote:

Süper tarife ve Genç Tarife de gayet uygun oluyor 20 TL yükledi mi. Müşterinize söylüyor musunuz sadece 30 ve üzeri yükleyebilirsiniz diye??

quote:

Evet daha doğru. Çünkü 2 saat konuşarak benim zamanımı çalıyorsunuz.

quote:

1-2 tane gösterir misiniz? Şimdiye kadar ya 1 tane görmüşümdür ya 2 tane o da geçen yıl yaptığınız bir kampanya ile ilgili. Gerisi hep olumsuz.

quote:

Bu bütün markalar için böyledir. Türkiye'deki bütün markalar hakkında SikayetVar.Com'a gir araştırma yap istersen bütün markalar için en az 5-10 şikayet bulursun.

Sizin markanızla ilgili 1-2 değil tam 630 tane şikayet var :D Nedense %90'ı da üyelik ücretinin belirtimediği ile ilgili.

quote:

Forumu bir dolaşın isterseniz. Bakalım Türk insanı memnuniyetini dile getiriyor mu getir miyor mu?

• İşin en acı kısmı nedir biliyormusunuz,Bir dünya yurdum insanı dolandırıldıgına dair şikayet etsene bu kurumun hala varlıgı sürdürüyor olması, yurt dısında bırakın 800 900 şikayeti 100 şikayetten sonra firma incelemeye alınmakta,Ama Türkiyede işler böyle dönmez verirsiniz rüşvetinizi şirketiniz devam eder tüketici haklarını savunan kurumların bile rüşvet yediğini düşünürsek günümüz türkiyesinin ne kadar acınası halde oldugunu görürsünüz.Şimdi bu konularda tecrübeli kimse varmı sadece zararımız için değil böyle bi firmaya teknolojinin zafflarını kullanarak insanları dolandırdıgından dolayı dava açmak isteyenlere yol gösterebilicek bi avukat yada savcı ?
  • 755 88 88 Bu şirket ve şirketle bağlantılı diğer unsurlarla alakalı olarak suç duyurusunda bulunup mahkemeye gidiyorum kesin net hakkllığımla, delillerle birlikte bu olaya bir son vermek ibreti alem olsun diye olayı anlatmıycam mahkemeden sonra ...
  • 7558888 dolandırıcı değildir. Eğer öyle olsaydı müşterinin kredi kartı bilgisi alındıktan sonra telefon kapatılır ve çekilmek istediği kadar parası çekilir, istenirse kartının limiti sıfırlanır..
    66 TL ile dolandırıcılık mı olur ? Hizmet veriyor bu servis, yararlanıyorsan parasını ödeyeceksin. Eğer senin isteğin dışında üyeliğin yapıldıysa paran çekildiyse ara iptal ettir.

quote:

Orijinalden alıntı: ozguray

755 88 88 Bu şirket ve şirketle bağlantılı diğer unsurlarla alakalı olarak suç duyurusunda bulunup mahkemeye gidiyorum kesin net hakkllığımla, delillerle birlikte bu olaya bir son vermek ibreti alem olsun diye olayı anlatmıycam mahkemeden sonra ...
  • Benide her ay arıyorlar...Aramdan öncede sizi şu şu isimde tl hattı temsilcisi arıyacaktır falan filan diye sms atıyorlar...Numarayı gördümmü açmıyorum...Ben hayır demekten bıktım adamlar aramaktan bıkmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumong
    benide aradılar kadın anlattı anlattı ben kredi kartı kullanmıyorum dedim görüşmeyi sonlandırdı

Aynen hocam, kadin o kadar istekliydiki, nerdeyse kredi karti alin ole ariyim dicekti
  • Aklınızda olsun, yolda kaldığınız zaman en yakın akaryakıt istasyonuna giderek kredi kartı ya da vadesiz hesap kartı ile ücretsiz olarak kontör satın alabilirsiniz.

66 liralık ücret, verilen hizmete orantısız çok büyük bir tutar. 666 lira da fiyat konabilir tabii ki, kimse fiyatlamaya karışamaz, bu 66 liralık hizmeti de insanlar yalnızca bilmeden yanlışlıkla satın alırlar, neyse boşver canım demeyenler de itiraz eder, hatta şikayet eder... Firmanın yaptıkları sonucu karşılaştıkları bu durum çok doğal yani... İnsan hatalarına yönelik satış yapabildikleri kesin... Aklı başında kimse böyle bir firmadan hizmet filan satın almaz...
  • arkadaşlar yazdıklarınızı okudum hiiiiç uzaktan yakından alakası yok siz kendi rızanız olmadımı nasıl alacaklar onların sizin sesli onayınızı wermeden hiiiiiiiiiiiç bi işlem qercekleşmes. 56.50 krş karşılıqı oln bi kampanya war o süper mesala 315 tl hediye weriyo we tl konuşması bitmeden 50 we 315 tl hediye qeliyo 6 katı büyüklüqü bi hediye daha bu insanlar ne istyiyo anlamıyorm ki. kredi kartı kartı bilqilerinizi aldılar diyelim sizin onayınız olmadan ne zaman kim ne işlem yapılmıs ispat eder msiinz?? bu sölediqimi ispat edin sizden çekilen paranın 2 katını bn size wereceqim yeter ki ispat edin. BU KAMPAYA HAKKINDA YADA BAŞKA Bİ İŞLEMDE AKTARILMAYAN DETAY YOK BNCE BÜTÜN DETAYLAR AKTARILIYOR WE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İKİ KERE ONAY KURUYO KURALLARA WE AHLAKA AYKIRI HİİÇ Nİ İŞLEM YOK

DİPNOTTTT:OKUMAK CAHİLLİK ALR EŞŞEKLİK BAKI KALIR :)
  • ben 1 senelik uye oldum , memnunum, aylik 36 tl kredi kartimdan cekiliyor otamatik ve karsiliginda 90 tl lik kontur yukleniyor hattima, bu 90 in 70 tl si turkcellilerle konusmak icin, zaten herkeste turkcelli benim konustugum , harcamadiklarim bir sonraki aya devroluyor, ben memnunum,
  • arkadaşlar tamamen kazık bir taşerön firma ben bu işleri iyi bilen bir kişiyim.Ayrıca dikkat ettiyseniz forumda firmayı savunan insanlar yeni üye olmuş kişiler 1 yada 2 mesaj atmışlar daha bu zaten herşeyi apaçık oraya koyuyor ben numaramı bidaha arayıp mesaj atıp rahatsız etmemeleri için sitelerinden şikayet kaydı oluşturdum ancak güvenlik kodunu doğru yazmama rağmen hata verip duruyor yani siteleri bile sallamasyon gerisini siz düşünün
  • Arkadaşlar iyi gibi görünüp sömürmek istiyorlar.Beni aradılar 180 lira hediyeniz bilmem ne falan var dediler üyelikle alakalı hiç bi şey söylemediler. Bir saat sonra tekrar görüştük tabi bu yorumları okuyunca bende sordum o zaman üyelik iki yıllık yetmiş küsur dedi kredi kartım yok diyince yakınınızda falan varsa o da olur dedi anlayacağınız bunlar hepsi boş kanmayın güvenli mi diye sorduğumda 18 bankayla anlaşmamız var turkcelle girip bakabilirsiniz gibisinden şeyler söyledi uzun lafın kısası yanaşamayın...
  • hayatta hiç işimin olmadığı bir firmadan 250 bilmemne kazandınız, arayın yükleyelim vs. gibi bir mesaj gelmesi dolandırıcılık değilde nedir?
    çok akıllı sanıyorlar kendilerini değil mi? arayacağım, 250 bilmemne hikayesi ile haşırt diye kredi kartı numarasını alıp ücreti geçirecekler.
    eğer birşey kazandıysam yükle hattıma ne diye arattırıyorsun?
    bunlar saf, teknolojiyi çok iyi kullanamayan insanları kandırarak, laf kalabalığı ile para kazanan firmalar.
    dağ başında kalırsanız ödemeli olarak bir tanıdığınızı arayın, bunlara itibar etmeyin
  • bugün beni arayıp bilmem ne kadar hediye lira dedikleri için bu konuyu güncelleyeyim dedim. kredi kartı kullanmıyorum dedim. o zaman işlem yapamayız iyi günler dediler. kredi kartımın numarasını mı istiyecektiniz. niye size güveneyim dedim. turkcell tl yükleme merkezi dedi. öpüyorum dedim kapattım
  • Bunlar kadar yüzsüz bir firma yok dünyada. Daha önce mesaj gönderdim bir daha bana herhangi bir SMS göndermeyin diye. 3 ay boyunca göndermediler ama yine başladılar göndermeye. Bilmem kim sizi arayacak gün içinde diye mesaj göndermişler..
  • beni de aradılar dün bilgilerimi istediler bilmem kaç tl hediye tl kazanacaksınız falan dedi. bende bilgilerimi vermek istemediğimi dedim. firmayı güvensiz bulduğum için mi vermediğimi sordular. bende aynen öyle dedim. şu an internete girebiliyorsanız bakabilirsiniz falan dedi. giremiyorum dedim ben gerekli araştırmayı yapıp size geri dönerim dedim. tabi ki donanimhaber'de arattım. iyi ki de bilgi vermemişim. bugün arayacaklardı yine :) zaten kredi kartı kullanmıyorum. bilgi vermem. ayrıca buraya kayıt olmamanın mantığı ne ki istediğim zaman atm den bile tl yükleyebiliyorum zaten. otomatik talimat versem her ay bankadan da yükleyebilirim. ne gerek var yani böyle bir sisteme hala anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.