Şimdi Ara

Asphalt 5 ÇIKTI !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
10.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4ü Iphoneda ki ilk ciddi araba yarışlarından birisiydi.. Çok tuttu..bunun üzerine 5 hazırlanmaya başlanmıştıki oyunun yakında çıkacağı duyuruldu.. Bu sefer işleri 4tekinden çok daha zor. Çünkü piyasada Real Racing ve Nfs gibi muhteşem rakipleri var.. 5te söylenebilecek en önemli yenilik; oyunda hava muhalefetide mevcut artık.. aşağıdaki videodanda görebileceğiniz gibi yağan kar veya yağmur tanelerini ekrana yapışırken görmek keyifli olacak...Bakalım yeni Asphalt beklentileri karşılayabilecekmi..

Asphalt 5 ÇIKTI !!

Asphalt 5 ÇIKTI !!

Asphalt 5 ÇIKTI !!

Video

http://www.youtube.com/watch?v=L_QL4_hzs9M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Technics -- 3 Kasım 2009; 0:10:53 >

• İkinci resim acayip NFS Carbon gibi duruyor
  • evet bunu dun wwdc'de bile duyurdular cok iddiali bir oyun
  • Asphalt 4'ten sonra gelen NFS Undercover bayağı başarılı olmuştu, aynı durumu Asphalt 5'te de görecek miyiz bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HuNTeR_1907 -- 9 Haziran 2009; 22:09:47 >
  • Grafikler o kadar iddialı durmasa da
  • bakalım heyecanla bekliyorum.
  • yannız ilk resimde ana menüdeki son seçenek "Tournaments" Online turnuvalar falan heralde , vay bee.. güzeeel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HyperioИ -- 9 Haziran 2009; 23:37:28 >
  • Dün tanıttılar bakalım nasıl.
  • Undercover çok güzeldi ama her güzel şey gibi kısa sürdü ve çabucak bitiverdi , Asphalt böyle olmaz inşallah.
  • İnşallah yine efsane olucak bir oyun yaparlar...
  • buda çıktı hadi bakalım
  • Şu anda temin ediyorum, bakalım nasılmış...
  • hemen temin edelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 3 Kasım 2009; 0:08:18 >
  • başımıza oyun yağmaya başladı
    fox rapidmi buldun yoksa 4sharedmı sendekide 4shareddan yavaş geliyo baya
    quote:

Orijinalden alıntı: foxhound

Şu anda temin ediyorum, bakalım nasılmış...
  • link verdin demi yanlışlıkla
    quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

hemen temin edelim
  • 250 mbmış ya oyun.merakla bekliyorum oyunu.of ya hergün şarj et et.pil ölecek diye korkuyom valla

yok ya link vermedim.indirme kelimesini kullandım yıldız koydu ne alakaysa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbul615 -- 3 Kasım 2009; 0:11:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

başımıza oyun yağmaya başladı
    fox rapidmi buldun yoksa 4sharedmı sendekide 4shareddan yavaş geliyo baya
    quote:

Orijinalden alıntı: foxhound

Şu anda temin ediyorum, bakalım nasılmış...

4shared dostum... stabil değil, hız değişiyo sürekli...
  • hade yaww ulan gece yarısı oyunmu çıkarılır nese yarın indircez artık hızlı linkte gelir ozamana kdr red alert a bu günlük
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

250 mbmış ya oyun.merakla bekliyorum oyunu.of ya hergün şarj et et.pil ölecek diye korkuyom valla

Aşşa yukarı aynısını yazıcaktım sen yazmışsın :P
  • Valla oyun çok güzel olmuş... Aslında oyundan çok online oynama imkanları iyi diyelim. Gameloft Live'a kayıt oldum hemen. Dünya üzerimdeki diğer yarışçılarla da oynama imkanınız var...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.