Satilik 1967 MUSTANG SHELBY GT500 ELEANOR
55 Cevap132384 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2656 Mesaj
9 Haziran 2009; 21:08:58 

Sahibinden de rasgele gezerken gordum. Dogrusu sahibinden.com da bulabilecegimi hic sanmiyordum ama harbi varmis

135,000 dolar
0

Arac ABD de hazirlanmis ve su an hala ABD de nakliye masraflarini satici karsilayacakmis.Saticinin soyledigine gore toplam 4 arac hazirlanmis yanliz biri TR ye gelecekmis.

Modernizasyon resimleride icinde link verilmis
http://picasaweb.google.com/frankeesaci

1967 Ford Mustang Shelby GT 500 ELEANOR Yapimi Arizona daki 1400 M2 lik fabrikamizda bitmis olan `Eleanor` un Agustos-2009 tarihinde Istanbul -TR de satis olacaktir. Ozellikleri: 351 Block Stroked to 427 cubic inch (7.0L).Aluminum Heads.10.1 Compression ,Ford Racing Block crate motor,Motor Block umuz Ohio Eyaleti eski Drag Strip Sampiyonu `Kelly Flecther` tarafinda borned,honed yapilmis, Dyno Testi sonucuyla 529HP.

* High Carbon Cast Steel 4.170 Stroke CrankShaft
* CHP Forged Steel 6.125 CNC Beam Rods with ARP Rod Bolts
* Probe Racing SRS Forged Pistons Flat Top Dish
* Wristpins and Spirolox
* Clevite77 Main Bearings
* Clevite77 Rod Bearings
* Moly Ring Package

C6 Otomatik Sanzuman , Floor Shifter Coil over suspansiyon 4 Lastik Power Disk Fren Havali Direksiyon sistemi (Rack ve Pining) Sasi kuvvetlendirici BAR Alt Sasi Baglayici (Sub-Frame Connectors) AC Shelby Cobra Jantlar 17 inch Yeni Ic Dizayn Yeni deri koltuklar yeni Hali Yeni Kapi Panelleri (Aliminyum kaplama Shelby Style) Yeni Desh ( Aliminyum Kaplama Shelby Style) AC Shelby Cobra Ahsap Direksiyon ( Shelby 500 Amblemli) Yeni Gostergeler (Aliminyum Kaplama Shelby Style) Yeni DashPad Yeni Koltuk arasi Consul(AliminyumKapli,gostergeli,Shelby Style) Araba 4 ay suren restorasyon sonunda yandan cikisli paslanmaz egsoz sisteminden Ic dizayina kadar olan her yeri yeni malzemelerle degistirildi, Kumlama ile baslayan ‘67 Mustang Fastback Kasamizin butun pasli metal bolumleri degistirilip Eleanor Fiber-Glass Body Kit’i eklerenek baslalan projemizde kullanilan butun parcalar orjinal patentli ShelbyGT500 parcalaridir,6 ay once Arizona –USA de baslayan 4 ELEANOR projemizden sadece bir tanesi Turkiyeye gelip satisa sunulacaktir.Arabanin Turkiyeye olan nakliyeti sirketimiz tarafindan karsilancaktir.Araba hakkindaki butun sorunlariniz , detayli parca tanimlari ve yapilisindan bu gune kadar olan fotograflari hakkinda bize email ile ulasabilirsiniz, tekrar telefonla arama servisimiz mevcuttur,

LINK:
http://www.sahibinden.c...layitem&keyword=mustang

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i have a dream -- 9 Haziran 2009; 21:09:30 >

545 Mesaj
9 Haziran 2009; 21:17:23 

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
9 Haziran 2009; 21:31:29 

Bence Replica Car'dır.

513 Mesaj
9 Haziran 2009; 23:51:16 

Off ya kim istemez ki şöyle aracı

3485 Mesaj
9 Haziran 2009; 23:55:34 

iç mekan iğrenç olmuş.

1178 Mesaj
10 Haziran 2009; 0:24:35 

Motoru ve dış tasarımına zaten söylencek pek laf yok lakin iç mekanına iyi bi el atılsa kusursuz bir araç olabilir.

"Dünyada her millet icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır."

1130 Mesaj
10 Haziran 2009; 0:42:42 

quote:

Orjinalden alıntı: unforgiv3n

Hayalimin arabası bu araba için ruhumu şeytana satarım ben.

o kadarda değil canım cennette bunlardan çok varmış hem de bedavaymış

Kılıçla herşeyi yaparsın ama üstüne oturamazsın
Talleyrand

531 Mesaj
10 Haziran 2009; 1:49:24 

Gerçektan sahip olmak isterdim

2656 Mesaj
10 Haziran 2009; 9:19:50 

quote:

Orjinalden alıntı: plantamax

amerikada bile 100 bin dolardan bir kuruş fazla etmez.....her tip özel üretim araç yapan garajlarda bu aracın siparişini verebilirsiniz; onlar bu aracı ortlama 45-50 bin dolara mal ederler; size ise ortalama 95-100 bin dolara ´´el sıkar´´lar.......135 bin külliyen kazık.......ayrıca ´´ELENOR´´ diye bir araç yokki lisanslı versiyonu olsun......bu aracı 60 SANİYE FİLMİ İÇİN CHIP FOOSE TASARLADI.....YANİ FABİKASYON BİR ARAÇ DEĞİL......ONDAN DOLAYI DEĞERİ 100 BİN DOLARDAN BİR KURUŞ FAZLA ETMEZ AMERİKADA......0 KM S CLASS ın FİYAT ARALIĞININ $89,350 - $147,450 olduğunu düşünürseniz demek istediğimi anlarsınız.......

tamam da bizde abd de yasamiyoruz ki arac ABD de ama Teslimat TR ye olacak yani TR den alidiginizi dusunun ABD den degil. Bence fiyat TR icin cok da pahali degil. Evet fabrika cikis eleanor diye bir arac yok ama bu aracin ismi artik eleanor diye kaldi

Uzaklaştırılmış
10 Haziran 2009; 12:09:18 

quote:

Orjinalden alıntı: unforgiv3n

Desene o zaman şu dünya hayatında sadece görüntüden ibaretsin ve senden hiç bir halt olmaz ..

411 Mesaj
10 Haziran 2009; 12:28:21 

o paraya ne arabalar alınır.bence değmez

:::::DH MITSUBISHI TAKIMI:::::
LANCER 1.5 İNFORM

1721 Mesaj
10 Haziran 2009; 12:30:45 

Ah be benim çalıştığım İşyerinde Mustang 5000 var Depoda Çürümeye terkedilmiş :S gözümün içine baka baka araba gidiyo:D

Lg G2 Candır (:

31988 Mesaj
10 Haziran 2009; 13:40:02 

çok güzel araba cidden. 1de fastback'ler güzel.

beneath this mask there is more than flesh. beneath this mask there is an idea, Mr Creedy, and ideas are bullet-proof. - V

1823 Mesaj
10 Haziran 2009; 13:44:01 

quote:

Orjinalden alıntı: han01

Bu aracı herkes anlayamaz.Bu fiyatın yarısına Ferrari olsa bile almam Ferrari'yi

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

4345 Mesaj
10 Haziran 2009; 13:51:12 

quote:

Orjinalden alıntı: han01

Bu arabanın kontağını çevirdikten sonra anlarsın

2656 Mesaj
10 Haziran 2009; 21:52:33 

quote:

Orjinalden alıntı: plantamax

quote:

butun parcalar orjinal patentli ShelbyGT500 parcalaridir,6 ay once Arizona –USA de baslayan 4 ELEANOR projemizden sadece bir tanesi Turkiyeye gelip satisa sunulacaktir.Arabanin Turkiyeye olan nakliyeti sirketimiz tarafindan karsilancaktir.

Turkiye ye gelip satisa sunulacaktir diyor vergi ile ilgili bi aciklama yazmadigina gore vergileri dahil fiyatdir muhtemelen. Nakliye masrafida kendisine ait.
Yok vergiler aliciya aitse bilemem ama yil itibatiyle klasik arac sinifina girdigi icin vergilendirilmeside farkli sanirim bunlarin.

142 Mesaj
11 Haziran 2009; 0:08:45 

Aah , ahh keşke böyle bir otomobilim olsa.

ECSRO [Fembria] OneEyedHero
DH ANTİ-FUTBOL GRUBU Knight Sevmeyenler Fun Club

12316 Mesaj
11 Haziran 2009; 1:10:48 

kral araba fazla söze gerek yok

Wir Leben Autos.
2012 Astra J | 1.4 Turbo 140HP | Cosmo | Flexride Şasi Sistemi | NAVI600 | Manuel Transmission | Olympic White

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
2012 VW Polo - 1.6 TDI 90HP - DSG - Comfortline

http://opelgm.blogspot.com/

Uzaklaştırılmış
11 Haziran 2009; 1:32:13 

Abdye gerek yok, İstanbulda hazır birkaç tane var zaten.

3057 Mesaj
14 Haziran 2010; 9:48:55 

replica car tat vermez

COMINGSOON

2474 Mesaj
14 Haziran 2010; 11:11:33 

quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Bence Replica Car'dır.

quote:

Orijinalden alıntı: ATTRACTION

Bence Replica Car'dır.

Tanrı Türk'ü korusun

246 Mesaj
14 Haziran 2010; 11:15:21 

insan parasını biriktirir bi şekilde alır ama vergisini benzinini nasıl ödicen bunun :D

214 Mesaj
14 Haziran 2010; 18:22:11 

quote:

Orijinalden alıntı: unforgiv3n

Şuan fazla talep var ,sizide listeye ekledim. En kısa zamanda ben sizi ararım...

3311 Mesaj
14 Haziran 2010; 19:14:54 

quote:

Yok canım daha neler, tövbe de ..

55 Mesaj
14 Ekim 2010; 18:57:14 

quote:

Orijinalden alıntı: Brujeria35

Ah be benim çalıştığım İşyerinde Mustang 5000 var Depoda Çürümeye terkedilmiş :S gözümün içine baka baka araba gidiyo:D

Arkadaşım Sen Nerde Çalışıyon Söylesene.
Öyle Bir Araba.Çürümek.Müdahale Yok.Dünyanın Sonumu Gelio

Avatar : The Last Airbender Fan Club

Uzaklaştırılmış
14 Ekim 2010; 19:13:03 

Günün birinde gerçek parayı kırarsam bundan bir tane alıp keyif için haftasonları bir depo benzin bitiririm....

12234 Mesaj
14 Ekim 2010; 19:19:44 

quote:

OHV motor işte, her tarafını çevirsen ne olacak, fi tarihinin teknolojisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi funkmaster -- 16 Ekim 2010; 20:37:05 >

"Bize her yer Nişantaşı!"

2165 Mesaj
14 Ekim 2010; 19:57:24 

şu klasik muscle car araçları bir ben mi begenmiyorum acaba bu ülkede, ne kadar efsane olursa olsun ki efsane işi sürü psikolojisinin dogurdugu bir tanımlamadır, 45-50 yaşında bir araca yüzbinler veremem. Kilometrede 70 krş yakan ve haftasonu az da olsa araç kullanmanın tevkini tadayım diye kullandıgım benzinli arabam bile bana gözümde gereksiz masraf gibi görünmeye başlamışken, böyle 7 lt karburatorlu atmosferik bir araçla hem vergiler hem de akaryakıt giderlerinden dolayı içim acır.

Bir de ben merak ediyorum sollamalar vs. dışında otoyolda bile hız sınırı 130 ken (120 + %10 tolerasyon 132 km) ve otoyol, çevreyolu gibi yollar dısında çukursuz yollarımız yokken insanlar bu ülkede neden yüksek hacimli araçlar kullanır. Özel bir piste girmedikce sanıyorum ki bu ülkede spor araç kullanan herkes suç işliyor.

TZM - TVP Çeviri Ekibi Youtube kanalı:
http://www.youtube.com/user/RBELingTeamTR?feature=mhee
Video içeriklerini Türkçe altyazılı izleyebilmek için, video'nun sağ alt köşesinde yer alan ''cc'' butonunu kullanabilirsiniz.

2587 Mesaj
24 Kasım 2010; 20:10:55 

Kusura bakmayın ama size ne ki? Herkesin kendi zevki! Sürü psikolojisiymiş... Bayılıyor zaten bizim millet herkesin beğenisine, işine laf sokmaya... Parası olan ve beğenen alır kullanır...

"Burası bir donanım forumudur!"
Apple iPod Touch 8GB with Jailbroken! & Nano 6th 8GB with Creative Ep-630
Canon PowerShot SX230HS
Seat Team Cordoba 1.4 TDi
Cowon D2 4GB
Nexus 4 Black & iPhone 5S White

193 Mesaj
10 Ocak 2011; 20:30:01 

quote:

Orijinalden alıntı: Details

şu klasik muscle car araçları bir ben mi begenmiyorum acaba bu ülkede, ne kadar efsane olursa olsun ki efsane işi sürü psikolojisinin dogurdugu bir tanımlamadır, 45-50 yaşında bir araca yüzbinler veremem. Kilometrede 70 krş yakan ve haftasonu az da olsa araç kullanmanın tevkini tadayım diye kullandıgım benzinli arabam bile bana gözümde gereksiz masraf gibi görünmeye başlamışken, böyle 7 lt karburatorlu atmosferik bir araçla hem vergiler hem de akaryakıt giderlerinden dolayı içim acır.

Bir de ben merak ediyorum sollamalar vs. dışında otoyolda bile hız sınırı 130 ken (120 + %10 tolerasyon 132 km) ve otoyol, çevreyolu gibi yollar dısında çukursuz yollarımız yokken insanlar bu ülkede neden yüksek hacimli araçlar kullanır. Özel bir piste girmedikce sanıyorum ki bu ülkede spor araç kullanan herkes suç işliyor.

ah hocam sen sanıyorsun ki bizim gibi culsuzlar alıyor bu arabayı alanın garajında birtane ferrari yada R8 veya porche ne bilim vardır bişeyler :) yani adam yaktığı benzini verdiği vergiyi düşünmez=)

ya arkadaşlar birde '' Weineck Cobra '' var ona ne demeli =))
http://www.sahibinden.c...lim-weineck-cobra/detay

_.-D-KæoSee-._

4319 Mesaj
10 Ocak 2011; 21:06:43 

Bu sürü psikolojisi değil,sadece diğer araçlara göre bu aracın daha fazla hayranı olmasıdır.
O zaman şöyle söyleyeyim.
Şöyle lezzetli bi çikolatalı pasta,ya da lahmacun düşünün.
Birde kurupasta düşünün.Hangisinin daha fazla seveni vardır.
Sizce çikolatayı pastayı sevenler sürü psikolojisinden dolayımı pastayı seviyorlardır.

Bence muhteşem bi araç.
Ha o paraya alınırmı,orası tartışılır ama sürü psikolojisi yakıştırmasını yanlış buluyorum...

K.Atatürk

2103 Mesaj
10 Ocak 2011; 22:01:44 

quote:

Orijinalden alıntı: D-KaoSee

ah hocam sen sanıyorsun ki bizim gibi culsuzlar alıyor bu arabayı alanın garajında birtane ferrari yada R8 veya porche ne bilim vardır bişeyler :) yani adam yaktığı benzini verdiği vergiyi düşünmez=)

ya arkadaşlar birde '' Weineck Cobra '' var ona ne demeli =))
http://www.sahibinden.c...lim-weineck-cobra/detay

Valla doğru söylediniz, bu nevi araçlar hoby araçları, adam memlekete gitmek için değil haftasonu takılıyım diye alıyo bunları

BLUEOVAL 2011 FIII TDCI TitaniumX

119 Mesaj
18 Aralık 2011; 1:22:32 

Konu hort olacak sayemde. Bu güzel bir şeye sırf pahalı diye çirkin demeye benzer. Yani sen gerçeği değiştiremesin.
Gerçek şu ki bu araç mükemmel. Bu araç beğeniliyor çünkü bu otomobil mükemmel. Sürü psikoloji dersen diğer insanların beğendikleri şeyleri ve o insanları küçümseyen insan olduğunu kabul etmen gerekir.

Benzini pahalıdır doğru. Parçası pahalıdır doğru. Türkiye yollarında yüksek sürat yapamazsın doğru. Âmâ zevkler ve hisler gerçektir. Bunu satın alabilen adam zaten asgari ücretle çalışıp geçim derdine düşmüş bir insan değil.
Bu aracı alacak insan benzin ve diğer dezavantajlarını kabul etmiş olur. Şu aracın üzerindeki çizgilere sanata bak. Şu aracın klaslığındaki gerçeğe bak.

illaki mantık gerekiyorsa en kârlısı İETT dir.

1205 Mesaj
18 Aralık 2011; 14:55:02 

replica

Basketbol Haberleri Futbol Haberleri Günlük Spor Destekçisi Bilginiz.Biz Instagram Türkiye

2165 Mesaj
19 Aralık 2011; 0:25:27 

quote:

Orijinalden alıntı: Emre Ceyhan

Konu hort olacak sayemde. Bu güzel bir şeye sırf pahalı diye çirkin demeye benzer. Yani sen gerçeği değiştiremesin.
Gerçek şu ki bu araç mükemmel. Bu araç beğeniliyor çünkü bu otomobil mükemmel. Sürü psikoloji dersen diğer insanların beğendikleri şeyleri ve o insanları küçümseyen insan olduğunu kabul etmen gerekir.

Benzini pahalıdır doğru. Parçası pahalıdır doğru. Türkiye yollarında yüksek sürat yapamazsın doğru. Âmâ zevkler ve hisler gerçektir. Bunu satın alabilen adam zaten asgari ücretle çalışıp geçim derdine düşmüş bir insan değil.
Bu aracı alacak insan benzin ve diğer dezavantajlarını kabul etmiş olur. Şu aracın üzerindeki çizgilere sanata bak. Şu aracın klaslığındaki gerçeğe bak.

illaki mantık gerekiyorsa en kârlısı İETT dir.

Güzel bir şeye pahalı oldugu için çirkin dememişim elbette, gerçekten aklımı çelmediği için, beğenmediğim için çirkin demişim. benim gibi beğenmeyen binlerce insan olabilir beğenmediği için kimseyi suçlayamazsın. Aslında ben de suçlayamam ama benim kendi zevki için gürültü yapan adamlardan rahatsız oluşumu bahane etmek gibi bir sebebim var. Benim otomobil tutkum güdülenmiş bir davranış, tıpkı senin yüksek hacimli bol silindirli amerikan otomobillerinin çıkardığı sese olan zaafın gibi. Bazı zevklerin sürü psikolojisine dayalı olması neden zoruna gitti anlayamadım?
Medya, sosyal çevre, aile, eğitim kurumları gibi etkenler bakış açımızı ortaya çıkaran unsurlardır. Nasıl eğitildiysen öyle güdülenir ve ona göre şekillenirsin.

Aracı güzel bulmuyorum, aslında klasikleşen hiçbir Amerikan aracını güzel bulmuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Details -- 19 Aralık 2011; 0:33:44 >

TZM - TVP Çeviri Ekibi Youtube kanalı:
http://www.youtube.com/user/RBELingTeamTR?feature=mhee
Video içeriklerini Türkçe altyazılı izleyebilmek için, video'nun sağ alt köşesinde yer alan ''cc'' butonunu kullanabilirsiniz.

119 Mesaj
19 Aralık 2011; 3:50:41 

Beğenmediğiniz için sizi suçlamıyorum. Zevkler ve hisler gerçektir demiştim. Aynı unsur sizin içinde gerçelidir. Sizin zevkinize göre bu araçları beğenmek istememeniz gayet normal ve doğal hakkınızdır. Ben sizin bu hakkınıza saygısızlık değil aksine saygı duyuyuyorum. Bazı zevklerin sürü psikolojisine dayalı olmasında zoruma gitmedi. Ben hiç bir medyanın sosyal çevrenin aile nın eğitimin etkisinde kalmadan sırf bu otomobile kendi penceremden bakıyorum. Sunada hak veriyorum hiç ekonomik değiller. Yakıtı ve benzin zaten pahallı. Türkiye şartlarında sürat yapmakta mümkün değil.
Sürü psikoloji dediğinde;gerçeği göremeyen insanlar, bir grup kuruluş veya kişiler tarafınca gerçeği çarptırılıp allanıp pullanıp süslenip insanları cahil yerine koyarak bir şeyler yapmak veya yaptırmak onları illüzyon ederek kontrol etme anlamını ifade ediyor benim için. İmkânı olup ta şu araca sahip olsaydım eyer ailem çevrem umurumda olmazdı.

Ben en çok bu aracın sadeliğine klasikliğine hayranım. Metalin işlenip bu şekli alması göstergeleri üzerindeki çizgiler, dış hatları tıpkı bir şaheser sanat tablosu gibi geldiğinden seviyorum.
Bana metalin bir sanat eserine dönüşmesine ve gücü, sağlamlığı çağrıştırıyor. Bende üretip tasarlayabilseydim belki bu kadar mükemmel bir araç yapamazdım örneğin bu kadar güçlü motoru olmazdı belki ama bu kadar klas olması için özen gösterirdim.

Size de belki gürültülü abart sesleri, sokak serserilerini, sürat yapıp kaza yapanları, pahalı benzini çağrıştırıyor olabilir.

Sizinle bu otomobil hakkında tartışmak karşılıklı fikir ve görüş ifade etmek güzeldi.Mutlu oldum. Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre Ceyhan -- 19 Aralık 2011; 3:59:59 >

2293 Mesaj
19 Aralık 2011; 11:10:13 

quote:

Çok kullandınız sanırım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4345 Mesaj
19 Aralık 2011; 11:27:15 

quote:

Orijinalden alıntı: hard_hacker

Çok kullandınız sanırım ?

Hala sözümün arkasındayım bu 50 yaşındaki hurdaya bu kadar para vermem.İllaki bu paraya klasik araç alacak olsam Mustang almazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiv3n -- 19 Aralık 2011; 11:28:50 >

4182 Mesaj
19 Aralık 2011; 13:02:19 

Benim peder bu arabanın hastası , parası olsa kesin alır bu aracı , ayrıca 50 yaşında olduğu doğru ama verceği zevki tahmin bile edemessin zaten herkes kullanamaz bu aracı esp olduğunu hiç sanmıyorum

Golf tsi dsg 140hp
Polo 6N 1.6 75 hp

Uzaklaştırılmış
19 Aralık 2011; 13:19:09 

bu aracin degerini bu araci bilen bilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

4345 Mesaj
19 Aralık 2011; 13:28:21 

Klasik otomobil dedin mi aklıma bunlar gelir.

http://www.sahibinden.c...cadillac-55794480/detay

http://www.sahibinden.c...-sapkali-54402951/detay

Şahsen klasik otomobil bakabilecek maddi durumunda olsam ve bu bütçelere sahip olsam dönüp GT500'ün yüzüne bile bakmam.

Bir filmden dolayı modlanıp meşhur olan araba sadece çok abartılıyor.

1515 Mesaj
19 Aralık 2011; 13:37:55 

19.06.2009

quote:

19.12.2011

quote:

Hala sözümün arkasındayım bu 50 yaşındaki hurdaya bu kadar para vermem.İllaki bu paraya klasik araç alacak olsam Mustang almazdım.

Tofaş Kartal 2001 Model 1.6 75BG Manuel, Gümüş Gri
Full+Full(!),4 Cam Manuel,5 Vites

4345 Mesaj
19 Aralık 2011; 13:39:42 

quote:

Orijinalden alıntı: treabacks

19.06.2009

Bende bir arkadaş alıntı yaptığı için gördüm yoksa benim bile haberim yoktu şahsen hiç hazzetmem GT 500 den sanırım kardeşim gezerken yazmış olmalı.

14515 Mesaj
27 Aralık 2011; 23:54:16 

quote:

Bende bir arkadaş alıntı yaptığı için gördüm yoksa benim bile haberim yoktu şahsen hiç hazzetmem GT 500 den sanırım kardeşim gezerken yazmış olmalı.

ofsayt

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

2296 Mesaj
28 Aralık 2011; 0:10:09 

quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

ofsayt

Yav arkadaşlar kendiniz olun kasmayın bu kadar kullandığınız markanın fanatiği olacam diye.

4345 Mesaj
28 Aralık 2011; 9:31:49 

quote:

Orijinalden alıntı: deniz6

Yav arkadaşlar kendiniz olun kasmayın bu kadar kullandığınız markanın fanatiği olacam diye.

Ben gerekli açıklamayı yaptım 3 kardeşiz ve benden yaşca küçük bir kardeşim var ben yazsam ben yazdım derim niye fail durumuna düşeyim salakmıyım ben aynı konuda farklı seçenekler sunup kendimle çatışayım.

Konuyu biraz olsun okuyabilseydin bu konuma düşmezdin emin ol.

2296 Mesaj
28 Aralık 2011; 9:39:00 

quote:

Ben gerekli açıklamayı yaptım 3 kardeşiz ve benden yaşca küçük bir kardeşim var ben yazsam ben yazdım derim niye fail durumuna düşeyim salakmıyım ben aynı konuda farklı seçenekler sunup kendimle çatışayım.

Konuyu biraz olsun okuyabilseydin bu konuma düşmezdin emin ol.

Okudum zaten kendin inandın mı hakkaten buna?Senin konumuna düşmektense bu konum daha iyi benim için.Neyse iyi forumlar sana.

4345 Mesaj
28 Aralık 2011; 9:46:05 

quote:

Okudum zaten kendin inandın mı hakkaten buna?Senin konumuna düşmektense bu konum daha iyi benim için.Neyse iyi forumlar sana.

İnanıp inanmaman umrumda değil fakat ben sana işin doğrusunu anlatmaya çalışıyorum sen anlamamaya inat ediyorsun.

2296 Mesaj
28 Aralık 2011; 9:56:44 

quote:

İnanıp inanmaman umrumda değil fakat ben sana işin doğrusunu anlatmaya çalışıyorum sen anlamamaya inat ediyorsun.

Peki kusura bakma o zaman.

4345 Mesaj
28 Aralık 2011; 9:58:03 

quote:

Peki kusura bakma o zaman.

Sen kusura bakma bana iyi bir ders oldu bir daha şifremi kaydedip girmeyeceğim.

2296 Mesaj
28 Aralık 2011; 10:00:46 

quote:

Sen kusura bakma bana iyi bir ders oldu bir daha şifremi kaydedip girmeyeceğim.

Bence daha iyisi yeni hesap aç onlara.

4345 Mesaj
28 Aralık 2011; 10:01:55 

quote:

Bence daha iyisi yeni hesap aç onlara.

Bilen birisi değildir bu forumu ben takılınca görmüş,heves etmiş dolaşmıştır.

14515 Mesaj
28 Aralık 2011; 11:10:51 

Ne yapalım ? Burası Türkiye abicim !

> > < <

1587 Mesaj