Şimdi Ara

Mekik çekip göbek eritmek - Sadece 1 tık.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
3
Favori
34.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kışın çok pis göbek yaptım. Temmuz ayına kadar eritmem lazım malum denize falan gidecez ayı gibi dolanmıyalım. Benim sorum mekik kısa sürede gödeği eritir mi yoksa daha etkilini yolu var mı?(fitness salonuna falan gidemem evde halledicem). Bi de 3. günden her tarafımın tutulmaması için ne yapmalıyım. Yani bi günde dadanıp ta 100 mekik çekip 3. günden bırakmak istemiyorum. Nasıl artırayım ilk 30 2. gün 50 vs gibi tavsiye verirseniz sevinirim.

Edit: Yazım hatası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freekans -- 9 Haziran 2009; 14:50:43 >

• quote:

Orjinalden alıntı: nP4BlacK0uT

Mekik göbeği eritmez sadece karın kası yapar. İstersen günde 1000 tane mekik çek o göbek gitmez! Göbeği eritmen için cardio yapman lazım. Cardio'dan kastım; koşmak, bisiklet sürmek vb.
    Ayrıca beslenmene de dikkat etmen lazım. Aburcubur, fastfood vb yiyeceklerden uzak duracaksın.
    vs vs vs..

Düzenli yapsam 1 ayda baya eritir miyim?
  • Benim baklavalar hep göbegin altında ya Mekik pozisyonu alıp az kalkınca geliyor elime ama malesef normalde sadece üst 2 karın kası belli oluyor
  • 1 ayda eritmek zor gbi yaw ben 20 kiloya yakın verdim ama göbek var biraz 3 ay gibi bi süre gecti mekik cekkiyorum ama pek etki etmiyo erimeye

düzenli ye un , tuz ,seker den uzak dur ,sofradan doymadan kalk en azından ilk zamanlar bide günde en az 1 saat koş
  • quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

Göbeğin yanında kalça ve çevresindeki yağlar nasıl erir arkadaşlar bilgisayar başında otura otura

merakle bende cevap bekliyorum
  • quote:

Göbeğin yanında kalça ve çevresindeki yağlar nasıl erir arkadaşlar bilgisayar başında otura otura

http://www.homedrom.com/product.asp?productid=49&productname=VIBRO%20SHAPE
  • quote:

• quote:

Orjinalden alıntı: İchimaru

quote:

Sormama lüzum yok
  • quote:

Hmm durumu şimdi çaktım ama öyle olsaydı süper fit bi vücuda sahip olmam lazımdı
  • Bende kilo alamıyorum Yardım edin ...
  • Vücudun belirli bir kısmındaki yağ erimez..Kilo verdikçe göbeğinle beraber tüm bölgelerdeki yağlar aynı oranda azalır..Yukardaki arkadaşın dediği gibi koşmak,yüzmek,bisiklet sürmen gerek..Onun için kilo vermelisin..Az çok mekik çekerek göbeğin birazda olsa gerginleşir...
  • yağları hızlı eritmenin bir yoluda yağlı bölgelere özellikle karına darbe almaktır. sadist miyiz onu nasıl yapıcaz derseniz dayanabildiğiniz oranda yavaş yavaş vurarak daha sonraları artırablirsiniz. böylece yağlar parçalanır ve daha kolay erir. ayrıca kas yapmanızada yardımcı olur. unutmayın en iyi gelişen kas darbe yiyen kastır. he arkadaşım sen böyle sadist bi fikir veriyosunda kendin yapıyomusun diye sorarsanız evet hatta ben zmn buldukça 2kg ağırlıklarla vuruyorum seri bir şekilde
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3M®3

yağları hızlı eritmenin bir yoluda yağlı bölgelere özellikle karına darbe almaktır. sadist miyiz onu nasıl yapıcaz derseniz dayanabildiğiniz oranda yavaş yavaş vurarak daha sonraları artırablirsiniz. böylece yağlar parçalanır ve daha kolay erir. ayrıca kas yapmanızada yardımcı olur. unutmayın en iyi gelişen kas darbe yiyen kastır. he arkadaşım sen böyle sadist bi fikir veriyosunda kendin yapıyomusun diye sorarsanız evet hatta ben zmn buldukça 2kg ağırlıklarla vuruyorum seri bir şekilde

Çok saçma darbeyle yağ parçalanıyorsa iç organlar da parçalanır.
  • quote:

yağları hızlı eritmenin bir yoluda yağlı bölgelere özellikle karına darbe almaktır. sadist miyiz onu nasıl yapıcaz derseniz dayanabildiğiniz oranda yavaş yavaş vurarak daha sonraları artırablirsiniz. böylece yağlar parçalanır ve daha kolay erir. ayrıca kas yapmanızada yardımcı olur. unutmayın en iyi gelişen kas darbe yiyen kastır. he arkadaşım sen böyle sadist bi fikir veriyosunda kendin yapıyomusun diye sorarsanız evet hatta ben zmn buldukça 2kg ağırlıklarla vuruyorum seri bir şekilde

Ben de duymuştum bunu ama hiç uygulamadım bunu da denerim
  • quote:

Orjinalden alıntı: AFC Ajax

quote:

Çok saçma darbeyle yağ parçalanıyorsa iç organlar da parçalanır.

kusura bakmada asıl senin dediğin biraz saçma çünkü iç organların çevresindeki yağlar diğer yağlar gibi kolay parçalanmaz ve organları korurlar. göbekte asıl uğraştıran yağ tabakasıda onlardır çünkü kolay kolay erimezler.
  • Arkadaşlar, mekik göbek eritmez.
    Genel kanının aksine; mekik kas yapar. Fakat orada bolca yağ varken; o kasların ortaya çıkması bayağ uzun zaman alır.

Bol bol yüzün, koşun, bisiklet sürün. Hiçbirini yapamıyorsanız; otobüsten 1 durak önce inin; yüksek tempolu yarım saatlik yürüyüşler yapın.

Birde yüksek oranda yağ-karbonhidrat içeren besinlerden kaçınmaya çalışın.

Kolay gelsin.
  • mekik nasıl göbek eritmez karnım nasıl yanıyor biliyormusun yağda sıcakta erir
  • quote:

Orijinalden alıntı: selfen

mekik nasıl göbek eritmez karnım nasıl yanıyor biliyormusun yağda sıcakta erir

Bir de yumurta kirdin mi ustune offf...

Malesef soyledigin gercegi yansitmiyor. Mekik cekerek gobek eritmek imkansiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y!g!T

quote:

Orijinalden alıntı: selfen

mekik nasıl göbek eritmez karnım nasıl yanıyor biliyormusun yağda sıcakta erir

Bir de yumurta kirdin mi ustune offf...

Malesef soyledigin gercegi yansitmiyor. Mekik cekerek gobek eritmek imkansiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~exampleGM~
    düzenli ye un , tuz ,seker den uzak dur ,sofradan doymadan kalk en azından ilk zamanlar bide günde en az 1 saat koş

ben de bu tavsiyeye katılıyorum kesinlikle. beslenme işin en önemli kısmını oluşturuyor.

yağdan ve 3 beyazdan uzak durmak işin en önemli kısmı. bunun yanında kardiyo+ağırlık antremanları ile desteklendiği takdirde zamanla göbekte azalma, kaslarda hacimleşme görülür...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.