Şimdi Ara

Splinter Cell & Hard Truck Apocalypse alternatifi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tüm seriyi cıvkını çıkarana kadar oynadım.
    Daha da cıvıtıp tekrar 1 ü yükledim. Her yere ayak izimi bırakma çabası içindeyim

Yine oynarım ama artık farklı tatlar denemek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
    *Hitman serisininde cıvkını çıkardım
    *Mgs hiç hoşuma gitmedi. Oynanış tarzını beğenmedim.

Eğer varsa alternatif lütfen söyleyin. Müthiş zevk veriyor böyle oyunlar. Karanlıkların efendisi olmak yada birini öldürüp bir köşeye saklamak çok zevkli (oyunda tabi ki )

Edit: Başharfi küçük yapara hakret etmişim. Kendimi kınıyorum
    Edit2:Başlığa yeni oyun eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 9 Haziran 2009; 17:32:29 >

• Thief serisini deneyebilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Thief serisini deneyebilirsin.

Haklısınız ben o oyunu unutmuştum
    En son mx4000 varken oynamıştım(daha doğrusu pek oynayamamıştım).
    Şimdi indiriyoru, teşekkürler.

Başka tavsiyesi olan varsa lütfen yazsın. Sanırım bu tür oyunlar pek rağbet görmüyor olmalı ki fazla alternatif yok.

Ayrıca hard truck apocalypse inde cıvkını çıkardım Ona da aşığım. Ona benzer varsa da tavsiye edebilirsiniz.

• Velvet Assasin. Yeni çıktı sayılır ama biraz kütük oyun diyor forumdaki arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sultan Meliksah

Velvet Assasin. Yeni çıktı sayılır ama biraz kütük oyun diyor forumdaki arkadaşlar.

Vidyodan çıkarımlarıma göre, mutlaka denemeliyim. Biraz kütüklük var evet Ama denemeden geçmek olmaz. Onu da atıyorum listeye.
    SC nin dişi versiyonu gibi gözüküyor uzaktan

Ekleme: Benim sistemi ağlatır gibime geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurorAbeam -- 9 Haziran 2009; 15:09:29 >

• Splinter Cellin alternatifi olmaz dostum o bambaşka bir oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: batuchan

Splinter Cellin alternatifi olmaz dostum o bambaşka bir oyun

Tabikide öyle. Ama benzer tatları denemek istiyorum alternatiften kastım odur. Evet o bambaşka birşey

Başlığa yeni oyun eklendi
  • Hard Track Apocalypse'in alternatifi yok, zaten vasatı pek aşamayan bir oyundu. Oyunun Rise Of The Clans diye bir standalone expansionu bulunuyormuş.

Kamyon alıp savaştırıp geliştirebildiğin başka oyun hatırlamıyorum, ama uzay gemini geliştirebildiğin ve RPG öğeleri içeren Freelancer diye bir oyun var; sonra gemi alıp geliştirebildiğin Sea Dogs, Pirates Of Caribbean ve Age of Pirates oyunları var. Tam istediğini tutmadı ama benzer özelliklere sahipler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gokyabgu

Hard Track Apocalypse'in alternatifi yok, zaten vasatı pek aşamayan bir oyundu. Oyunun Rise Of The Clans diye bir standalone expansionu bulunuyormuş.

Kamyon alıp savaştırıp geliştirebildiğin başka oyun hatırlamıyorum, ama uzay gemini geliştirebildiğin ve RPG öğeleri içeren Freelancer diye bir oyun var; sonra gemi alıp geliştirebildiğin Sea Dogs, Pirates Of Caribbean ve Age of Pirates oyunları var. Tam istediğini tutmadı ama benzer özelliklere sahipler.

Freelancer bence süper bir oyun..
  • quote:

Hard Track Apocalypse'in alternatifi yok, zaten vasatı pek aşamayan bir oyundu. Oyunun Rise Of The Clans diye bir standalone expansionu bulunuyormuş.

HTA'ya aşık olan sınırlı manyaklardanım heralde
    10 üzerinden 100 verebileceğim kadar harika bir oyun bana göre. Rise of clans yamasınıda denedim, kullanmayı hayal ettiğimiz tüm araçları kullanıyoruz ama konu bütünlüğü göremedim ben.
    Neyse sonuçta zevkler tartışılmaz kimse beğenmiyor ama ben aşık oldum
    Onda da tekerlek izimin olmadığı yer bırakmama çabasına girerek birkaç kez bitirdim

Dediğiniz oyunları tek tek inceleyeceğim. Nacizane tavsiyeleriniz için teşekkürler.

• Oyunun kendisi Avrupa'da, eklentisi ise Amerika'da geçiyormuş. Ben çok oynamamıştım da çok monoton ve kendini tekrar eden bir oyun olduğunu söylüyorlardı, doğru dürüst görev yokmuş falan.

Bir de şimdi aklıma geldi. Alman firma Silver Style'ın The Fall diye post apokaliptik bir RPG oyunu var. O oyunda da klasik RPG tarzı oynanışın yanında araç ile yolculuk edip savaştığın yerler mevcut. İstersen bir dene. Oyunun ingilizcesi hiç piyasaya sürülmedi. Ancak, oyunun fanları oyunu ingilizceye çevirmişler. Malum sitelerde aratırsan rahatlıkla bulursun herhalde.
  • quote:

Oyunun kendisi Avrupa'da, eklentisi ise Amerika'da geçiyormuş. Ben çok oynamamıştım da çok monoton ve kendini tekrar eden bir oyun olduğunu söylüyorlardı, doğru dürüst görev yokmuş falan.

Bir de şimdi aklıma geldi. Alman firma Silver Style'ın The Fall diye post apokaliptik bir RPG oyunu var. O oyunda da klasik RPG tarzı oynanışın yanında araç ile yolculuk edip savaştığın yerler mevcut. İstersen bir dene. Oyunun ingilizcesi hiç piyasaya sürülmedi. Ancak, oyunun fanları oyunu ingilizceye çevirmişler. Malum sitelerde aratırsan rahatlıkla bulursun herhalde.

Zevk almak isterseniz emin olun sizde hayran kalırsınız. Biraz monotonluk var tabi. Ama oyundaki ekipman çeşitliliği bu monotonluğu ortadan kaldırıyor. Verdiğiniz bazı kararların gidişatı etkilemesi oldukça güzel.
    Size tavsiyem, imkanınız varsa oynayın. Ama kesinlikle sabırlı olun. Farklı haritaya geçip, kıyıda kşede enteresan silahlar bulup, ilk kamyonu satıp 2. farklı kamyonu aldığınızda oyun bambaşka bir hal alacak. Bugüne kadar oynayıp da beğenmeyenlerin %99.7 si 10dk oynayıp bırakanlardır. Maalesef oyun kendini 10dk içinde belli etmiyor. Sabırsız insan bu oyundan uzak dursun :)

Bir önceki tavsiyelerinizi inceledim. Açıkçası deniz ve havada geçenler ilgimi çekmiyor. Ama denizaltı belki olabilirdi :) Yada helikopter falan :) Ama yine de ayaklarım yere basmalı :)
    Şimdi ki tavsiyenizide hemen inceliyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

10 üzerinden 100 verebileceğim kadar harika bir oyun bana göre. Rise of clans yamasınıda denedim, kullanmayı hayal ettiğimiz tüm araçları kullanıyoruz ama konu bütünlüğü göremedim ben.
    Onda da tekerlek izimin olmadığı yer bırakmama çabasına girerek birkaç kez bitirdim

Dediğiniz oyunları tek tek inceleyeceğim. Nacizane tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Hard Track Apocalypse ' e nasıl aşıksın anlamadım valla gerçi herkesin zevki başkadır ama hiç hiç beğenmedim ben

• quote:

Orjinalden alıntı: OrcsCaptan

quote:

quote:

Hard Track Apocalypse ' e nasıl aşıksın anlamadım valla gerçi herkesin zevki başkadır ama hiç hiç beğenmedim ben

O bambaşka birşey Yukarda belirttiğim gibi, 10dk. oynayıp bırakırsanız bir daha yüzüne bakmazsınız. Ama sabredip 2. kamyona geçer, onuda geliştirmeye devam ederseniz benim gibi oyunun aşığı olursunuz Beğenmedim diyen bir arkadaşıma şiddetle rica ederek oynattırdım, sabrettirdim. Şimdi o da seviyor

@Gokyabgu;
    The Fall - Last Days of Gaia
    Bu oyun ilgimi çekti. Daha detaylı araştırma yapacağım. Bunuda atıyorum listeye

• Ben de tekrar deneyeceğim HT: Apocalypse oyununu sen bu kadar övdükten sonra. Bakarsın bir müddet sonra sarar arada açar oynarım.
  • quote:

Ben de tekrar deneyeceğim HT: Apocalypse oyununu sen bu kadar övdükten sonra. Bakarsın bir müddet sonra sarar arada açar oynarım.

Öyleyse tavsiyem var size. İlk 2 kamyonunuzda öncelikle bagajı değiştirmeye gayret gösterin

*Tavsiye ettiğiniz oyunun ingilizce modlu halini buldum. Şu anda yolda

Şimdiye kadar benim gibilerin kesinlikle denemesi gerekn tavsiyeler;
    -Thief 3 - Deadly Shadows
    -Velvet Assassin
    -The Fall - Last Days of Gaia

• quote:

quote:

Ben de tekrar deneyeceğim HT: Apocalypse oyununu sen bu kadar övdükten sonra. Bakarsın bir müddet sonra sarar arada açar oynarım.

Öyleyse tavsiyem var size. İlk 2 kamyonunuzda öncelikle bagajı değiştirmeye gayret gösterin

*Tavsiye ettiğiniz oyunun ingilizce modlu halini buldum. Şu anda yolda

Şimdiye kadar benim gibilerin kesinlikle denemesi gerekn tavsiyeler;
    -Thief 3 - Deadly Shadows
    -Velvet Assassin
    -The Fall - Last Days of Gaia

Valla bende tekrar yükleyimde oynayım diyorum içimden..

• The Fall; Oyuna alışma aşamasındayım. Değişik birşey ama kontrolleri hoş değil. Çok gereksiz detaylar var. Rehber gibi birşeyler olsaydı daha kolay alışabilirdik. Neyse.

Dün Prototype isimli oyunu inceledim. Ağzımın suları aktı
    Ama sistemimin kaldıramayacağını anlamam çok da geç olmadı. Kendimi hayal ettiğim gibi bir karakter yansıtmışlar resmen. Hayallerimi çalmışlar beynimi okumuşlar
  • Prototype çok da abartıldığı kadar güzel değilmiş incelemelere göre. Aldığı puanlar çok süper değil. Sanıldığı kadar serbestlik tanımıyormuş oyuncuya, hikaye de o kadar güzel işlenmemiş. Yine reklamlarla şişirilen sonra da patlayan bir oyun daha galiba. Bir de oyunda gereksiz derecede şiddet öğesi var gibi.
  • quote:

Prototype çok da abartıldığı kadar güzel değilmiş incelemelere göre. Aldığı puanlar çok süper değil. Sanıldığı kadar serbestlik tanımıyormuş oyuncuya, hikaye de o kadar güzel işlenmemiş. Yine reklamlarla şişirilen sonra da patlayan bir oyun daha galiba. Bir de oyunda gereksiz derecede şiddet öğesi var gibi.

İşte tam burada zevkler ve renkler devreye giriyor
    Gerçekte yapamadığın şiddeti sanalda yapabiliyorsun çok hoş birşey
    Etrafı dağıtmak çok zevkli gözüküyor. İnsanları parçalamak falan. Hele ki özel hareketlerini görünce esas oğlanın hayran kaldım oyuna. Yaza sistem toplayabilirsem(yaz için iş bulabilirsem) kesinlikle oynayacağım oyunlardan biri.

Ayrıca the fall denen oyunun kontrolleri iyi olsaydı mutlaka oynardım ama olmadı. Çok kötü kontroller ve gereksiz şeyler var. O nedenle oynayamadım. Thief 3 ise oyun moturu kötü bir oyun. Splinter Cell efsanesinin yanında bile geçemiyor etkileşimler, karakter hareketleri kötü. Velvet assassin e ise sistemim yetmiyor Yine Hidden & Dangerous 2 yi yükleyeceğim galiba Onda bir keresinde, 5-6 saat boyunca aynı bölümde durdum. Öldürdüğüm tüm düşmanları tek tek taşıyıp aynı yere topladım Ama çok zevkliydi Sonra yere düşürdükleri silahlarıda ayrı bir köşeye toplayayım dedim (manyaklık işte) sistem reset attı (mx4000 var o zamanlar) İşte o oyundan aldığım zevkide başka oyundan alamadım. Hele co-op modu fevkalade!

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.