- x
ÇOK TERLİYORUM
37 Cevap8201 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6 Mesaj
8 Haziran 2009; 12:57:55 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

ARKADAŞLAR ÇOK TERLİYORUM KOLTUK ALTLARIM FLN İNANILMAZ TERLIYOR GUNDE 2-3 KES TSHIRT DEGISTIRMEK ZORUNDA KALIYORUM DOKTORA GIDEMEM SIGORTAM YOK BI ONERINIZ VAR MI

4417 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:04:43 

nive silver protect ve ya pudralı deodorantlar kullan.terlesende en azından ter kokusunu önler.

156 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:06:57 

Aynı durumdan muzdaribim. Bir krem falan bulsam, soyle sursem gun boyunca terlemesem super olacak. yazin siyah ve beyaz harici ne t-shirt ne de gomlek giyebiliyorum.

Sen gene su urune bak istersen, denemedim, bilgim yok, sadece daha once arastırırken bulmustum.

http://www.sweatexturkiye.com/

GaLaTaSaRaY 1905 tarih yazar
Şereftir Seni Sevmek Senle Ağlayıp Gülmek

741 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:07:27 

terlemek iyidir. vücut sıcaklığını dengeliyorsun böylece. sadece kokuyu engelle yeterli.

1461 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:07:35 

Kış mevsimini özledim

COMINGSOON
Açık Tribünden ya,davulcu

339 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:09:38 

Sağlıklı insanlar terler.Evet koku olmasın yeter.

10612 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:10:20 

Benimde en nefret ettiğim şey. Oturduğum yerde terliyorum. Ama bizim genetik babamda aynı.
Şu ana kadar dikkat ettim, ayak bilekleri bile terleyen tek insanım.
Yazın hatırlıyorum. Sınava gitmiştim, kağıdın üzerine şıp,şıp ter damlıyordu. Dedim yırtılmadan teslim edebilsek bari.

Hatasız kul, bugsız oyun olmaz. (Oyuncular Kulübü)
Yalnızlık beni hayatım boyunca izledi. Barlarda ,arabalarda ,kaldırımlarda, dükkânlarda... Kaçış yok. Ben Tanrı'nın yalnız adamıyım. (Taxi Driver)
Hayatta önemli olan ne kadar sert vurabildiğin değil, aldığın darbelere dayanıp devam edebilme dayanıklılığını gösterebilmendir. (Rocky)
Eğer haberler doğru olsaydı, onları güzel kadınlara sundurmak zorunda kalmazdık. (Anonim)

516 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:14:26 

bende aşırı derece terliyorum özellikle pardon ama apış aram buna bi çözüm bulmam gerek hayır koku falan onu boşverde rahat olmuyorum ter gibi şeylerden huylanırım ben rahat hareket edemiyorum bi yöntemi yok mu

6 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:31:19 

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
8 Haziran 2009; 13:38:28 

abazalıktandır

161 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:38:58 

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

6506 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
VOITH
8 Haziran 2009; 13:42:33 

Bundan sağlıklı ne var

Vw fanatikliği değilde 1.6 bebek puseti gibi araçla V5.7 amerikana kafa tutmak en büyük fanatiklik olsa gerek..
Mercedesin yıldızından daha güçlü bir yıldız varsa o da chryslerın yıldızıdır..

5623 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:46:36 

quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Benimde en nefret ettiğim şey. Oturduğum yerde terliyorum. Ama bizim genetik babamda aynı.
Şu ana kadar dikkat ettim, ayak bilekleri bile terleyen tek insanım.
Yazın hatırlıyorum. Sınava gitmiştim, kağıdın üzerine şıp,şıp ter damlıyordu. Dedim yırtılmadan teslim edebilsek bari.

aynı durum bizim ailede de var. ve sınav olayı bende de oldu. kağıdın bir bölümünde gölcük oluşmuştu

358 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:49:21 

quote:

Orjinalden alıntı: __MaSaKi__

abazalıktandır

Bu arkadaş farklı bir bakış açısıyla yaklaşmış olaya

Uzaklaştırılmış
8 Haziran 2009; 13:49:33 

abi koltuk altım yarı çapı 6 cm olan bir daire çizerek şuan terli durumda off istediğimi de giyemiyorum ama hiç de kokmuyor ama ne bir kızın omzuna elimi atabiliyorum ne de teri gösterebilecek giysiler alabiliyorum Hormonlardan dolayı galiba

529 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:53:15 

quote:

Orjinalden alıntı: Sproob

Kış mevsimini özledim

Sokaklarda yaşayan insanları düşün, kömür alacak parası olmayan okuldan gelip evde tir tir titreyen küçücük ilköğretim öğrencilerini düşün. Hala özlüyo musun?

338 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:55:37 

Terlemek Güzeldir

Uzaklaştırılmış
8 Haziran 2009; 13:57:50 

Ben sıçarken çok terliyorum ya demir çıkarıyoruz sanki :S

562 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:58:07 

quote:

Orjinalden alıntı: Shinning Star

Sokaklarda yaşayan insanları düşün, kömür alacak parası olmayan okuldan gelip evde tir tir titreyen küçücük ilköğretim öğrencilerini düşün. Hala özlüyo musun?

7595 Mesaj
8 Haziran 2009; 13:58:53 

quote:

Bu mantıkla devam et, çok yaşamazsın

1105 Mesaj
8 Haziran 2009; 14:03:18 

quote:

Güzel acıtasyon yapmışsın da acaba o insanlara yardım etmek hiç aklından geçti mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDarkDefender -- 8 Haziran 2009; 14:03:21 >

''My friend, do you fly away now?
To a world that abhors you and I?

All that awaits you is a somber morrow
No matter where the winds may blow''

1635 Mesaj
8 Haziran 2009; 14:03:52 

T-Shirtini Bol değiştir ve kokuyu önlemek için bir deodorant kullan terlemek iyidir

Law
GALATASARAY S.K.

6 Mesaj
8 Haziran 2009; 14:07:20 

KOKU SORUNU YOK SADECE TERLEM VAR AŞIRI

529 Mesaj
8 Haziran 2009; 14:10:41 

quote:

Orjinalden alıntı: TheDarkDefender

Güzel acıtasyon yapmışsın da acaba o insanlara yardım etmek hiç aklından geçti mi?

imzama baksana bi

349 Mesaj
8 Haziran 2009; 14:13:32 

korku abazanlık heyecan ya da bünye sağlıklı olması değil bu meretein nedeni . ter bezlerinin artması vesilesiyle böyle lanet şeyler oluyor . kıyamet habercisi gibiyim
bende de var ordan biliyorum . kurtulmanın en iyi yolu ameliyat görünen o . ilaçlar günlük olarak işe yarıyor

Manzaraya daldım ses çıkarma
Gerçek can sıkar beni uyandırma

Uzaklaştırılmış
8 Haziran 2009; 14:17:01 

Yaz geldi artık bol bol duş alın , çoğu kişi eminim 2 haftada bir duş alıyordur.Günde bir veya iki günde bir duş alın , sürekli elinizi yüzünüzü yıkayın.
Ayrıca bol bol su için yaz geldiği için fazla sıvı veriyoruz dışarıya , bu eksikliği hissetmeyebilirsiniz , günde yaklaşık 2 LT su için.

1635 Mesaj
8 Haziran 2009; 14:18:37 

quote:

imzama baksana bi

Yardım sever olmak etrafa duyarlı olmak iyidir. Valla ben kendi adıma birşeyler yapmaya çalışıyorum Huzur evlerine ziyaretlere felan gidiyorum.Ailemde maddi durumu kötü olan bir çocuğun okul ihtiyaçlarını karşılıyor herkez @Shinning Star kadar duyarlı olsa bu dünyada açlık cehalet vb. gibi şeyler kalmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kNiFé $ -- 8 Haziran 2009; 14:19:38 >

Law
GALATASARAY S.K.

529 Mesaj
8 Haziran 2009; 14:23:02 

quote:

Orjinalden alıntı: kNiFé $
Yardım sever olmak etrafa duyarlı olmak iyidir. Valla ben kendi adıma birşeyler yapmaya çalışıyorum Huzur evlerine ziyaretlere felan gidiyorum herkez @Shinning Star kadar duyarlı olsa bu dünyada açlık cehalet vb. gibi şeyler kalmaz

Elinizde bişey varsa bunu sırf kendiniz için harcamayın, bu para olur zaman olur. Aktif olarak hiç bişey yapmasanız bile empati yapın en azından kendinizi başkalarının yerine koyun bu bile hiç bişey yapmamaktan iyidir.
Son olarak bakınız imzam herkes duyarlı olmalı 1 lira 5 lira neye vermiyoruz ki. Kurumlara bağış yapmak da şart değil, etrafınızdaki muhtaç çocuklardan 1 tanesine gidip bi oyuncak bile alabilirsiniz, o zevki tatmanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinning Star -- 8 Haziran 2009; 14:23:23 >

6 Mesaj
8 Haziran 2009; 14:50:40 

konu nerlere geldi

529 Mesaj
8 Haziran 2009; 14:52:04 

konuyla ilgili uzman görüşlerini izleyebilirsiniz

http://www.uzmantv.com/...enin-nedenleri-nelerdir

224 Mesaj
8 Haziran 2009; 15:57:12 

nivea silver protect ve ya pudralı deodorantlar kullan arkadaşın dediği gibi
+
Koltuk altına yumuşak bi mendil parçası koyabilirsin.Eskiden annelerimiz dışardan gelince sırtımıza koyardı

1571 Mesaj
8 Haziran 2009; 16:16:43 

Ben de cildiyeye gitmiştim.Ter bezlerim normal bir insandan çok çok fazlaymış.Yapacak birşey yok maalesef..

4381 Mesaj
8 Haziran 2009; 16:19:17 

Yarım saat dışarı çıkıyorum eve geldiğimde atletim ve tişortim sanki kafamdan 1 kova su geçirmişsin gibi oluk oluk ter fışkırıyor senelerdir anlamıyorum.

789 Mesaj
8 Haziran 2009; 16:23:08 

Benım sınıf arkadaşımdada aynı sorun varmış. Elerefi filan terliyomuş. Bu ter bezlerinin koltuk altına yakın bı yerde vanaları varmış onları kapattırdı. Sende b doktora git o sana izlemen yolu gösterir. Doktora gidemem yazmışsın ama ondan başkası sana yardım edemez.

13 Mesaj
14 Mayıs 2014; 15:12:02 

okulda 2. derste manyak gibi terledim bi türlü duramıyom her ders koltuk altım leş oluyor ve kusura bakmayın terleyince don g*tüme yapılıyo bu arada 5 yıllık konuyu hortlatmışım

1625 Mesaj
14 Mayıs 2014; 15:21:08 

Bende de acaip bir terleme var özellikle kafam, anlım ve belim çok terliyor öyle ki otobüsteyken anlımdan damla damla ter akıyor bildiğin. Bir önerisi olan var mı arkadaşlar ?

259 Mesaj
14 Mayıs 2014; 15:24:09 

at banı kurtul

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

oyun bitince şah da piyonda aynı yere konur

'SAMSUNG GALAXY NOTE 8.0' TAM BİR ŞAMPİYON

958 Mesaj
14 Mayıs 2014; 15:26:31 

quote:

Orijinalden alıntı: Suprémacy

Bende de acaip bir terleme var özellikle kafam, anlım ve belim çok terliyor öyle ki otobüsteyken anlımdan damla damla ter akıyor bildiğin. Bir önerisi olan var mı arkadaşlar ?

Çaresi yok bu illetin tek çözüm olabildiğince kalabalık ve havasız ortamlardan uzak durmak.Aynı dertten muzdaribim.

Galatasaray 2014-2015
#1 Fernando Muslera #3 Felipe Melo #4 Hamit Altıntop #5 Gökhan Zan #6 Blerim Dzemaili #7 Aydın Yılmaz #8 Selçuk İnan #9 Umut Bulut #10 Wesley Sneijder #11 Armindo Tué Na Bangna #13 Alex Telles #17 Burak Yılmaz #18 Sinan Gümüş #19 Goran Pandev #20 Furkan Özçal #21 Aurélien Chedjou #22 Hakan Balta #23 Yasin Öztekin #26 Semih Kaya #28 Koray Günter #29 Olcan Adın #35 Yekta Kurtuluş #40 Emre Can Coşkun #43 Birhan Vatansever #52 Emre Çolak #67 Eray İşcan #68 Alperen Uysal
#77 Tarık Çamdal #88 Veysel Sarı #90 Umut Gündoğan
Cesare Prandelli
Bütün Zaferler Gökyüzüne

Sayfa:   [1]
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.734