Şimdi Ara

ÇOK TERLİYORUM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41
Cevap
0
Favori
10.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sıçarken çok terliyorum ya demir çıkarıyoruz sanki :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shinning Star

quote:

Orjinalden alıntı: Sproob

Kış mevsimini özledim

Sokaklarda yaşayan insanları düşün, kömür alacak parası olmayan okuldan gelip evde tir tir titreyen küçücük ilköğretim öğrencilerini düşün. Hala özlüyo musun?

Bu mantıkla devam et, çok yaşamazsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: TheDarkDefender

quote:

Orjinalden alıntı: Shinning Star

quote:

Kış mevsimini özledim

Sokaklarda yaşayan insanları düşün, kömür alacak parası olmayan okuldan gelip evde tir tir titreyen küçücük ilköğretim öğrencilerini düşün. Hala özlüyo musun?

Güzel acıtasyon yapmışsın da acaba o insanlara yardım etmek hiç aklından geçti mi?

imzama baksana bi
  • ARKADAŞLAR ÇOK TERLİYORUM KOLTUK ALTLARIM FLN İNANILMAZ TERLIYOR GUNDE 2-3 KES TSHIRT DEGISTIRMEK ZORUNDA KALIYORUM DOKTORA GIDEMEM SIGORTAM YOK BI ONERINIZ VAR MI

• nive silver protect ve ya pudralı deodorantlar kullan.terlesende en azından ter kokusunu önler.
  • Aynı durumdan muzdaribim. Bir krem falan bulsam, soyle sursem gun boyunca terlemesem super olacak. yazin siyah ve beyaz harici ne t-shirt ne de gomlek giyebiliyorum.

Sen gene su urune bak istersen, denemedim, bilgim yok, sadece daha once arastırırken bulmustum.

http://www.sweatexturkiye.com/
  • terlemek iyidir. vücut sıcaklığını dengeliyorsun böylece. sadece kokuyu engelle yeterli.
  • Kış mevsimini özledim
  • Sağlıklı insanlar terler.Evet koku olmasın yeter.
  • Benimde en nefret ettiğim şey. Oturduğum yerde terliyorum. Ama bizim genetik babamda aynı.
    Şu ana kadar dikkat ettim, ayak bilekleri bile terleyen tek insanım.
    Yazın hatırlıyorum. Sınava gitmiştim, kağıdın üzerine şıp,şıp ter damlıyordu. Dedim yırtılmadan teslim edebilsek bari.
  • bende aşırı derece terliyorum özellikle pardon ama apış aram buna bi çözüm bulmam gerek hayır koku falan onu boşverde rahat olmuyorum ter gibi şeylerden huylanırım ben rahat hareket edemiyorum bi yöntemi yok mu
  • abazalıktandır
  • Bundan sağlıklı ne var
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gny*

Benimde en nefret ettiğim şey. Oturduğum yerde terliyorum. Ama bizim genetik babamda aynı.
    Şu ana kadar dikkat ettim, ayak bilekleri bile terleyen tek insanım.
    Yazın hatırlıyorum. Sınava gitmiştim, kağıdın üzerine şıp,şıp ter damlıyordu. Dedim yırtılmadan teslim edebilsek bari.

aynı durum bizim ailede de var. ve sınav olayı bende de oldu. kağıdın bir bölümünde gölcük oluşmuştu
  • quote:

Orjinalden alıntı: __MaSaKi__

abazalıktandır

Bu arkadaş farklı bir bakış açısıyla yaklaşmış olaya
  • abi koltuk altım yarı çapı 6 cm olan bir daire çizerek şuan terli durumda off istediğimi de giyemiyorum ama hiç de kokmuyor ama ne bir kızın omzuna elimi atabiliyorum ne de teri gösterebilecek giysiler alabiliyorum Hormonlardan dolayı galiba
  • quote:

Kış mevsimini özledim

• Terlemek Güzeldir
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.