- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
Arçelik 4450 FD Çamaşır Mak. Arızası
7 Cevap7051 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

444 Mesaj
7 Haziran 2009; 18:35:07 

4450 FD Çam. Mak. programlama daire şeklindeki menü ile yapılıyor, ancak menü i sağa kaymış şekliyle çalışıyor, yani gösterdiği ile uyguladığı program birbirini tutmuyor. Resetleme olayı filan var mı bu makinelerde? Bilen varsa şimdiden teşekkürler..

CaGDaSCa
http://cagdasca.blogspot.com/

12247 Mesaj
8 Haziran 2009; 1:31:39 

Umarım işinize yarar. Bence kumanda panelini sökerek de halledebilirsiniz bu yaramazsa.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candogan62 -- 8 Haziran 2009; 1:32:30 >

5512 Mesaj
8 Haziran 2009; 2:29:10 

garantisi varsa alo yapın servise bildiğimkadarı ile arçelik iyiservis hizmeti veriyormuş hadi kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demirel1943 -- 8 Haziran 2009; 2:30:07 >

444 Mesaj
9 Haziran 2009; 11:53:30 

Yardımınız için teşekkürler, şekildekileri uyguladım, reset filan yaptım sanırım, düzeldi menü. Şu an doğru çalışmaya başladı. Tekrar teşekkürler.

CaGDaSCa
http://cagdasca.blogspot.com/

12247 Mesaj
10 Haziran 2009; 1:30:00 

Cihazın düzelmesine sevindim. Güle güle kullanın.

1 Mesaj
10 Ocak 2011; 15:23:41 

MERHABA,ARÇELİK MARKAYA GÜVENEREK ALIYORUZ AMA HİÇ HIRPALAMADIĞIMIZ HALDE BOZULUNCA DA MORALİMİZ BOZULUYOR.
SORUNUMUZ 4450 FD MAKİNAMIZDA:
BAŞLA DÜĞMESİNİ AÇINCA PROĞRAM IŞIKLARINI NEREYE GETİRSEM YANIYOR
---AMA ASIL SORUN (ANA YIKAMA DÜĞMESİNDE SÜREKLİ IŞIĞIN YANMASI SÖNMEMESİ SİNYAL VERİR GİBİ)

İLGİLERİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
nesearslan02@hotmail.com

12 Mesaj
15 Eylül 2011; 22:57:09 

candoğan bey size birkAÇ SORU SORMUŞTUM AMA KİMSE CEVAPLAMADI(ÖZELLİKLR SİZ) BEN YİNEDE UMUDUMU KESMEYİP BİR SORU DAHA SORUCAM TEST PROGRAMI DEMİŞKEN BENİM EVİNDE BEKO D7122 M MODEL ÇAMAŞIR MAKİNESİ VAR ONUN TEST PROGRAMINA NASIL GİREBİLİRİM LÜTFEN CEVAPLAYIN ÇOK DENEDİM AMA TEST PROGRAMINA GİRMEYİ BASARAMADIM

153 Mesaj
9 Kasım 2014; 23:03:32 

ustalarım benim 4450 çamaşır makinası ilk etapta detarjan için suyu alıyor ve suyu aldıktan sonra birdaha su almıyor hemen ardından kendiliğin den çalışıyor ilk çalışma esnasında birkaç defa su alması gerekirken almadan çalışıyor dikkat ettim yumuşatıcı alırkende su alıyor ve bu işlemleri yaparken içine aldığı azmiktarda su ile kendiliğin den çalıştıktan sonra suyu boşaltmada sorun yok sadece yıkama yapacağı suyu almıyor acaba bu reset atma işlemi işe yararmı denemeliyimiyim yoksa başka bi çaresi varmıdır acil yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler

.::İlham Verici Yenilik Kalıcı Mükemmellik::.

.:: Asus ZenFone5 Kullanıcı Kulübü ::.

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Ev Elektroniği ve Elektrikli Ev Aletleri] » Diğerleri » Diğer ev elektroniği » Arçelik 4450 FD Çamaşır Mak. Arızası
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359