Şimdi Ara

EA: ' Yeni Godfather Oyunu Yapmıyoruz'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
139
Cevap
1
Favori
8.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Efsanevi film serisi The Godfather'ın oyun haklarını satın alan EA Games, 2 tane farklı The Godfather oyunu yaparak ünlü seriyi yeniden canlandırmak istemişti. 2006'da ilk oyunu piyasaya süren firma, 2. oyunuda geçtiğimiz nisan ayında oyunseverlerin beğenisine sunmuştu.

Gerek yapay zeka hataları, gerekse de vasat oyun yapısıyla ilk oyununda gerisinden kalan 2. bir oyuna imza atmayı başaran EA Games, sonunda oyunseverlerin isyanını dinledi ve yeni bir The Godfather oyunu yapmaktan vazgeçti. Bir üçleme olması beklenen seride, bu şekilde EA nezdinde sona ermiş oldu.

• Çok üzüldüm
  • Yapmayın zaten,berbat ettiniz efsaneyi.
  • Bu EA son dönemlerde cidden iyice batırdı artık.. Sistem yönetim çaycısına kadar değişmeli
  • hayatımda oynadığım en dandik oyunlardan birisi , sadece film'i hatrına oynamıştım ... iyi oldu
  • EA LOTR'dan da elini çekti(ama Warner Bros. gitti çocuk oyunu yaptı onun yerine o da ayrı). Şimdi de The Godfather. Artık saçmalamaya başlayan serileri bitirmesi, gözümdeki saygınlıklarını arttırdı.
  • zaten yapmasınlar artık ya da yapacaklarsa doğru düzgün bi şey yapsınlar
  • Yorum yapmaya gerek kalmamış herkez aynı fikirde.
  • Yapın ya ne olur yapın yeni oyunu. Doyamadım yarime...
  • Valla yapmamalarına memnun oldum.Kalitesiz,vasat oyunlara ihtiyacımız yok.
  • Need for Speed'i de bıraksalar keşke. Shift son olsun, artık yeter!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 7 Haziran 2009; 12:24:44 >
  • İlk oyun iyi güzeldi de 2. oyunu CAPCOM yapsaydı daha iyi olurmuş :p
  • Serinin ilk bölümünü başka bir firma alıp çeki düzen vererek bu efsaneye yakışır bir şekilde yapsa
  • Yaparsan adam değilsin
  • sırada nfs olur inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

Need for Speed'i de bıraksalar keşke. Shift son olsun, artık yeter!

Nfs: Shift'i yapan EA Games değil, Slightly Mad Studios.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi silex -- 7 Haziran 2009; 12:56:05 >
  • Aslında 3. oyunla biz oyunseverlerin gönlünü alabilirlerdi. Ama madem yapamayacaklarını düşünmüşler, filmin adını lekelememek en iyisi.
  • Yapsalar nolurdu kimbilir
  • kağıttan yapıyorlar zaten, kağıtlara yazık
  • baymıştı zaten
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.