- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
eyüp serdar aksun ilk öğretim okulu
8 Cevap3517 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1692 Mesaj
6 Haziran 2009; 21:21:27 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet

arkadaşlar bu okulu bilen varmı yahu. bakırköy tarafından hangi güzergahı izleyerek buraya ulaşabiliirim acaba?

Akşemsettin Mah. Cengiz Topel Cad. Altan Sok. N:1 Alibeyköy, Eyüp, İstanbul

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emure -- 6 Haziran 2009; 21:21:38 >

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.

Success is neither magical nor mysterious. Success is the natural consequence of consistently applying the basic fundamentals.

8426 Mesaj
6 Haziran 2009; 21:37:26 

incirli-boynerin oradan E5 i takip ederek merter-cevizlibağ yönünde mecidiyeköye doğru gideceksiniz.
Haliçte köprüyü geçmeden ayvansarayın oradan sağa döneceksiniz.Eyüp e döneceksiniz yani.
Ondan sonrasını bilmiyorum

1066 Mesaj
6 Haziran 2009; 21:39:40 

benim mezun oldugum okul yardımcı olurum

bakırköyden vatan caddesine gel kardeş ordan cengiztopel minübüsleri var cengiztopelde inince köre sorsan gösterir.(veysel karani camisinin orda o camiyi de söyleyebilirsin.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanİHlal -- 6 Haziran 2009; 21:43:13 >

http://yeralinti.tumblr.com/
Yeraltı Edebiyatı.
İstanbul/Felsefe.
Pek bir yazar.

1692 Mesaj
6 Haziran 2009; 21:42:00 

quote:

Orjinalden alıntı: speedman

incirli-boynerin oradan E5 i takip ederek merter-cevizlibağ yönünde mecidiyeköye doğru gideceksiniz.
Haliçte köprüyü geçmeden ayvansarayın oradan sağa döneceksiniz.Eyüp e döneceksiniz yani.
Ondan sonrasını bilmiyorum

tamam hoca eyüpe geldik zaten eyüp sorun değilde sonrası mechul bilen yokmu arkdaşlar şu okulu

DH 2005

if you want to make it for a living, your number 1 aim should not be how to maximize your profit, but how to minimize your risk.

Success is neither magical nor mysterious. Success is the natural consequence of consistently applying the basic fundamentals.

1066 Mesaj
6 Haziran 2009; 21:50:53 

quote:

Orjinalden alıntı: emure

tamam hoca eyüpe geldik zaten eyüp sorun değilde sonrası mechul bilen yokmu arkdaşlar şu okulu

yukarı bak sorun varsa sor yardımcı olayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nanİHlal -- 6 Haziran 2009; 21:51:18 >

http://yeralinti.tumblr.com/
Yeraltı Edebiyatı.
İstanbul/Felsefe.
Pek bir yazar.

8426 Mesaj
6 Haziran 2009; 21:55:33 

istersen daha geriden köprünün(haliç köprüsü) oradanda SS ile konuyu destekleyebilirim
0

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 6 Haziran 2009; 21:58:30 >

269 Mesaj
6 Haziran 2009; 22:11:17 

Eminönünden geçen yeşilpınar otobüsleri yakınına gidiyordu sanırım.

o da olamdı aksaraydan metro istasyonunun arkasında minibüsler var o tarafa giden. onlardan biri kesin gidiyodur :)

..ToUCH Me WiTH YouR LoVe..

1692 Mesaj
6 Haziran 2009; 22:42:40 

quote:

Orjinalden alıntı: nanİHlal

benim mezun oldugum okul yardımcı olurum

bakırköyden vatan caddesine gel kardeş ordan cengiztopel minübüsleri var cengiztopelde inince köre sorsan gösterir.(veysel karani camisinin orda o camiyi de söyleyebilirsin.)

tamam nanİHlal hocam not aldım bunları camiyi söylemen iyi sağol

@speedman

hocam netten aradım okdar bukaladım yahu okulu gösteren bir harita sağolasın valla tamamdır

DH 2005

8426 Mesaj
6 Haziran 2009; 22:49:55 

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » eyüp serdar aksun ilk öğretim okulu
Sayfa: [1]

Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.273