Şimdi Ara

Computex 2009: MSI GTX 275 Twin Frozr modelini sergiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
2.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Computex 2009 fuarında MSI ürün gamındaki en güncel ekran kartı çözümlerini de katılımcıların beğenisine sundu. Firmanın sergilediği modeller arasında en dikkat çekici kartlardan birisi de N275GTX Twin Frozr modeliydi. Tasarım özellikleriyle öne çıkan kart, Nvidia'nın standart GTX 275 modelinden farklı olarak Kırmızı renkli baskılı devre kullanıyor ve yüksek performans tutkunlarının ihtiyaçları düşünülerek geliştirilen özel bir soğutucu ile serinletiliyor.

5 adet Bakır ısı aktarım borusu ve çift fana sahip olan özel soğutucusu sayesinde Nvidia'nın referans tasarım GeForce GTX 275 modeline kıyasla hem daha serin hem de daha sessiz çalıştığı belirtilen karta, 55nm üretim teknolojisiyle hazırlanan GT200b GPU'su güç veriyor. 448-bit bellek veri yolu desteğine, 240x paralel işlem birimine ve 896MB GDDR3 bellek kapasitesine sahip olan kartın saat hızları ise GPU için 633MHz, bellekler içinse 2268MHz olarak belirlenmiş.

CUDA, PhysX ve 3DVision teknolojilerini destekleyen ayrıca destekleyen anakartlarda SLI / Triple SLI kurulumlarını gerçekleştrebilen MSI'ın GeForce GTX 275 Twin Frozr özellikle soğutucusu ile dikkat çekmeyi başarıyor.

• fazladan fan sesi...
  • ses benim için sorun teşkil etmiyor..önemli olan soğutma ve kart performansı..hiçbir fan benim p4 n fanı kadar ses çıkaramaz..odalar arası ses duyuluyor..4000 devirde
  • daha büyük fan yapamadılarmı :P
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

fazladan fan sesi...

fanlara bakıp yorum yapmak yerine resmin altında yazanlara bakıpta öyle yorum yapsak nasıl olur???????????????????????????????
  • quote:

Orjinalden alıntı: striker_55

daha büyük fan yapamadılarmı :P

Nvidia'nın referans tasarım GeForce GTX 275 modeline kıyasla hem daha serin hem de daha sessiz çalıştığı belirtilen karta Diye Bir Cümle Var...
  • MSI kartlar her daim kalite kokuyo ama MSI markası marka meraklıları için her zaman kötüdür Kullanmadan hiç bir ürüne laf atmamak lazım
  • 2 fanlı olması düşük devirle sessiz ve daha serin 1 kart olabiliceini gösterio gibi fakat bence 1 süre sonra pcb tozdan ısınabilir ve ses artabilir GPU hızı (XFX'te 670Mhz.) bunda 633Mhz. yani çift fan'la GPU hızı 1 az daha yüksek olabilirdi.
    Bunların dışında genel tasarımı çok kötü sayılmaz.
  • msi in beni ekran kartı dısında memnun ettiğini hatırlamıyorum 3 kere ankart aldım memnun kalmadım ama simdi i7 920 sistem alsam fiyatından dolayı gene msi anakart alırdım sanırım isallah üretim hatalarını biraz daha düzeltmislerdir bu sene
  • orda yazanlardan da ziyade test sonuçlarına yorum yapmak daha sağlıklı...
  • ayrıca refereans tasarımdan da Bİ ZAHMET daha sessiz ve daha iyi soğutsun!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uzaktan Kumandan

fazladan fan sesi...

verseler almazsın sanki !
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.