Şimdi Ara

Lost Planet 2 Demo Onaylandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
3.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Capcom'un E3 fuarından oynanabilir halde oyunseverlere sunduğu Lost Planet 2 için demo da onaylandı. Daha önce Xbox 360 ve PC için onaylanan demo, Playstation 3 içinde onaylanmış oldu.

2009'un son çeyreğinde raflardaki yerini alacak olan Lost Planet 2'de bizleri, 4 kişilik co-op mod, derin karakter  ve silah yaratma seçenekleri bekliyor.

Merak edenler  E3 09'da yayınlanan Lost Planet 2 gameplay videosunu burdan izleyebilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: By_e

Öncelikle Playstation 3 platformu için çıkacak olan demonun,

Güzel haber,öncelikle ps3 için olması ilginç...
  • @JOSEPH_STALin

sözde bu oyun tıme ex olucaktı kanka.o bitti şimdi demo,nun ps3,e erken gelmesi çıktı piyasaya.yarın öbürgün xbox360 platformuna çıkışı iptal edildi derlerse şaşırmamak lazım.ben bu paranın varyaaa ,neler yaptırıyo yapımcı amcalara
  • Of bekliyoruz
  • İlk PS3'e çıkmış ve ya X360'a çıkmış birşey farketmez. Sonuçta bizde oynayacağız bu oyunu varsın bekleyelim biraz daha (:
  • hiç inandırıcı gelmedi bu haber bana kökeni 360 olan bir oyunu E3'de hatırladığım son anda PS3'e geleceği duyurulmuşken demosunun ilk olarak PS3'e geleceğini sanmıyorum. Üstelik hiçbiryerde rastlamadım böyle bir habere..
  • demosu ilk Ps3 e çıkıyorsa bu Xbox 360 versiyonunun daha iyi olacağına işarettir
  • Arkadaşlar kaynaktan dolayı yanlış bir bilgilendirme olmuş. Haberi hemen güncelledim. Daha önce Xbox ve PC için çıkacağı söylenmişti zaten. Buna ek olarak PS3'de açıklanmış.
  • evet böyle olması gerek zaten
  • Guzel haber.
  • Şimdi oldu
  • Of of demo geliyo.Mükemmel haber umarım yazın çıkar...
  • Arkadaşlar bu oyun PC'ye çıkmayacak diye biliyordum ben yoksa çıkıyor mu
  • Umarım ilk oyundaki,fizik modelleme bugları olmaz,daha realistik bir oyun olur.
    Nedense bu oyun bana,Capcom'um arcade makinesi oyunu olan, meşhur " Cannon Spike " 'inin şekil değiştirmiş hali gibi geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: angaraeski

Arkadaşlar bu oyun PC'ye çıkmayacak diye biliyordum ben yoksa çıkıyor mu

Gençler şuna bir cevap verin kalbim güp güp atıyor, doğru mu PC'ye çıkacak mı?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bu oyun PC'ye çıkmayacak diye biliyordum ben yoksa çıkıyor mu

Gençler şuna bir cevap verin kalbim güp güp atıyor, doğru mu PC'ye çıkacak mı?

Çıkacak.

http://www.trgamer.com/haberler.asp?id=15959

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 6 Haziran 2009; 16:09:41 >

• OBAREEEEEEEY.TEEEEEY TEEEEY,TISSSSS TISSSSS
    Hastasıydım ilk oyunun,ikincisinin PC'ye çıkmayacağını duyduğumda çok üzülmüştüm.Harika oldu bu.
  • Gerçekten iyi oldu.
  • umarım sistemi cok zorlamazzz....ama super gorunuyo zorlasa da hakkıdır...
  • DEMO ne zaman çıkacak?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.