Şimdi Ara

STAR S5233 (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
7
Favori
806.931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Arkadaşlar telefonu Vatan'dan aldım sonunda.
    Bu arada Wi-Fi'yi nasıl kullanıyoruz ?
    Modemi bulduktan sonra neler yapmak gerekiyor ben tam çıkaramadım.

Hayırlı olsun, darısı bana inş.

padiSAHINoglu:

Kardeş at o kılıfı daha niye tutuyorsun :) Tamam telefon sağlam ama seninkide bile bile lades olmuş :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakan_altinbas -- 14 Ekim 2009; 16:44:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: padiSAHINoglu
    Selam arkadaşlar .. yaklaşık 2.5 aydır kullanıyorum bu telefonu ilk tefa samsung aldım.. gerçek anlamda telefondan çok ama çok memnunun şarz konusunda hiç sıkıntım olmadı... İnanın 2 metreden düşürdüm (filim şeridi gibi ağır çekimde düşüşünü seyrettim) arka kapak ve batarya fırladı gitti Telefonu yerden alıp bakmaya korktum bişi olmadı :)) ve kılıfından kayıp 4-5 kez daha düşürdüm maşallah baya sağlammış dedim kendi kendime :)

Ancak dün telefon yine kılıftan kaydı ekranın üzerine betona düştü. kasada ve öz camında çizik bile yok ama camın altındaki alt zemin çatladı nereden ve kaça değiştirebileceğim hakkında bilgisi olan varmı. Hemen yaptırıyım ki Çok sevdiğim telefondan soğumak istemiyorum.

Telefonun kılıfı üzerinde DC yazan bir şey...

Benim basimada boyle bir iki olay geldi ve ogunden beri kilif kullanmiyorum yalniz benim telin kenari cok hafif cizildi oda belli olmuyor. Ben o gunden beri kilof kullanmiyorum gerekte duymuyorum pratik olmuyor zaten tavsiye etmem.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan_altinbas

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Arkadaşlar telefonu Vatan'dan aldım sonunda.
    Bu arada Wi-Fi'yi nasıl kullanıyoruz ?
    Modemi bulduktan sonra neler yapmak gerekiyor ben tam çıkaramadım.

Hayırlı olsun, darısı bana inş.

padiSAHINoglu:

Kardeş at o kılıfı daha niye tutuyorsun :) Tamam telefon sağlam ama seninkide bile bile lades olmuş :)

Sağolasın. İnşallah niyetlenenler kavuşurlar Star'a.
  • Selam beyler.

Kendi kulaklığını kullanmak için dönüştürücü alan oldu mu?
    Piyasada bulunuyor mu bu dönüştürücülerden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: husnuweb

Selam beyler.

Kendi kulaklığını kullanmak için dönüştürücü alan oldu mu?
    Piyasada bulunuyor mu bu dönüştürücülerden?

Bende Creative Ep630 var o yüzden dönüştürücü lazım bana da.
    Kendi kulaklığı sessiz ortamlarda falan eh işte. Ama bir Creative kadar olamıyor tabi.
    Bir de kulakta bir müddet sonra ağrı yapıyor. Takmak istemiyorsun. O yüzden farklı bir kulaklık şart açıkçası.

Ben gittigidiyor.com'da ilanlar çok gördüm ancak almadım henüz.
    Aslında elden alabileceğim bir yer olsa hiç fena olmaz.
  • Ben Size böyle birşey tavsiye etsem

http://www.hepsiburada.com/rogadis-bsh02-stereo-bluetooth-kulaklik/productDetails.aspx?categoryid=16218&productid=telbulkulrobsh02

Hemen hemen tüm yeni telefonlarla uyumlu ve aynı anda hem laptopla hemde cep telefonu ile bağlantı kurup ikisinden de ses alabiliyorsunuz üzerinde 3.5mm çıkış ve müzik kontrol tuşları var 7-8 saat müzik dinleyebiliyorum.
    sennheiser cx300 ile müthiş oldular kablo karmaşasından kurtulmak isteyenler için birebir.1 yıldır kullanıyorum çok memnunum

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Ben Size böyle birşey tavsiye etsem

http://www.hepsiburada.com/rogadis-bsh02-stereo-bluetooth-kulaklik/productDetails.aspx?categoryid=16218&productid=telbulkulrobsh02

Hemen hemen tüm yeni telefonlarla uyumlu ve aynı anda hem laptopla hemde cep telefonu ile bağlantı kurup ikisinden de ses alabiliyorsunuz üzerinde 3.5mm çıkış ve müzik kontrol tuşları var 7-8 saat müzik dinleyebiliyorum.
    sennheiser cx300 ile müthiş oldular kablo karmaşasından kurtulmak isteyenler için birebir.1 yıldır kullanıyorum çok memnunum

60 Lira...

• bluetooth kulaklık için gayet iyi bir fiyat
  • wi-fi modelde kalemde varmış sanırım.kararsız kaldım wi-fi model almaya.aradaki fiyat farkına değermi? sonuçta wi-fi de olsa heryerde girme şansımız olmuyo. çok kararsızım.
  • arkadaşlar daha önce soruldumu bilmiyorum ama ben telefon görüşmesi yaparken dışarıdan gelen çağrıda bana herhangi bir uyarı sesi gelmiyor nasıl anlıyacağız birinin bizi aradığını
  • wifi kullanırım dersen güzel.. alışveriş merkezlerinde filan..

quote:

Orijinalden alıntı: nihavend44

wi-fi modelde kalemde varmış sanırım.kararsız kaldım wi-fi model almaya.aradaki fiyat farkına değermi? sonuçta wi-fi de olsa heryerde girme şansımız olmuyo. çok kararsızım.
  • arkadaşlar yurtdışı aramaları engellemek için şifre soruyor bilen varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihavend44

wi-fi modelde kalemde varmış sanırım.kararsız kaldım wi-fi model almaya.aradaki fiyat farkına değermi? sonuçta wi-fi de olsa heryerde girme şansımız olmuyo. çok kararsızım.

Kalem olması + bir özellik degil çünkü bu telefonlar kalemsiz kullanmak için tasarlanmış emin on aklında bulunsun.
  • arkdaşlar merhaba ben bu modelin wi-filisini aldım kalemi fln herşeyi hoş internete fln da kolaylıkla bağlanıyor.çekim gücü gayet ii . ancak internnetten video seyredemiyorum veya da internetten müzik dinleyemiyorum. sadece kuru kuru internete giriyom. bunun bi yolu varmı yoksa bütün wi-fi tellerde böylemi?flash player fln yükle diyor ancak yüklenmiyor.anlamdım bu işin içinden nasıl çıkacağım.yardımcı olursanız çok sewinirim.
  • arkadaşlar şu java uygulamalardaki tuşları kaybetmeyi birisi açıklayabilirmi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

arkadaşlar şu java uygulamalardaki tuşları kaybetmeyi birisi açıklayabilirmi acaba?

Aynen..
    Operayı sırf bu yüzden kullanmıyorum.. mide bulandırıyor..

Çaresi vardır umarım..
  • birisi wi-fi modeli için kılıf önerebilir mi koruyucu, ara tara tırım tırıs yok hep saçma sapan siyah dandik kılıflar var :(
  • Arkadaşlar

bir hayır sever telefonun internette gezinirkenki fotosunu çekebilir mi.
    internete (wifi ile) bağlanırken sorun var mı?

d900 satıp üzerine para verip almak mantıklı mıdır?
  • Arkadaslar messenger programı var nasıl sohbet edebılrım veya ne yapmam lazım bu arada benım wifi si olmıyan turkcellın ınternet paketı ıle gırıyorum nette?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yesilormancini

Arkadaşlar

bir hayır sever telefonun internette gezinirkenki fotosunu çekebilir mi.
    internete (wifi ile) bağlanırken sorun var mı?

d900 satıp üzerine para verip almak mantıklı mıdır?

Mantıklı tabiki.
    D900'den sonra Star'a geçmek, Citroen C3'ten Chrysler 300C'ye geçmek gibi birşey olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murselsevim -- 15 Ekim 2009; 17:29:26 >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.