Şimdi Ara

STAR S5233 (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
7
Favori
806.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonuna çift sekmeli sürümü dışarda yükleten varmı ? (istanbulda) yada teknosa dan alıpta orda yükleten varmı ? öyle birşey yapabiliyomuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: babutsa

telefonuna çift sekmeli sürümü dışarda yükleten varmı ? (istanbulda) yada teknosa dan alıpta orda yükleten varmı ? öyle birşey yapabiliyomuyuz ?

Ben telefonu aldığımda menü çift sekmeliydi..
    Herhangi bir güncelleme yapma gereği duymamıştım..

Teknosa vs. gibi yerleden aldığınızda yüklemenize gerek kalmayacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcan00

quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

Arkadaşlar Opera Mini veya telefonun kendi internetiyle Youtube'a girip herhangi bir video açıp fotoğrafını da çekip buraya ekler misiniz ? (Baya uzun bir cümle oldu.)

Fotograf makinesiyle videosunu çektim biraz bulanık ama nasıl girdigini görürsün

http://www.4shared.com/file/137577124/c3153488/S5233_Youtube__Video_Ama.html

ben opera mini ile açmaya çalışınca flash player kur diyor youtube da öyle oluyor
    Sen ek bir şey yaptın mı usta...
  • Kardeş videoyu açınca ayrı bir Media Player'da mı çalıyor böyle ?
  • bende teknosadan aldım 1 ay önce de işte çift sekmeli çıkmadı o yüzden sormuştum gitsem yüklerlermi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hips

quote:

quote:

Arkadaşlar Opera Mini veya telefonun kendi internetiyle Youtube'a girip herhangi bir video açıp fotoğrafını da çekip buraya ekler misiniz ? (Baya uzun bir cümle oldu.)

Fotograf makinesiyle videosunu çektim biraz bulanık ama nasıl girdigini görürsün

http://www.4shared.com/file/137577124/c3153488/S5233_Youtube__Video_Ama.html

ben opera mini ile açmaya çalışınca flash player kur diyor youtube da öyle oluyor
    Sen ek bir şey yaptın mı usta...

simdiye kadar oyle bir uyari almadim. Belki versyondan kaynaklaniyordur
  • quote:

Kardeş videoyu açınca ayrı bir Media Player'da mı çalıyor böyle ?

Telefonun kendi video oynaticindan aciyor yatay ve dik seyrede biliyoruz. ileri, geri sarmayda olanak veriyor.
  • quote:

quote:

Telefonun kendi video oynaticindan aciyor yatay ve dik seyrede biliyoruz. ileri, geri sarmayda olanak veriyor.

Opera Mini'den açmadın hatırladığım kadarıyla.
    Eğer öyleyse bir de Opera Mini'den deneyebilir misin ?

Bir diğer (ve son) sorum. Telefonla akşam ev ortamında çekilmiş bir fotoğraf ve dışarıda insanların yüzlerinin olduğu bir veya birden fazla fotoğraf koyabilir misin ? Bu çok açıklayıcı olacak benim açımdan.
  • Arkadaşlar bende bu gün sipariş verdim hepsiburada.com dan. Gelirse çift sekmeli olup olmadığı konusunda bilgi veririm; özelliklede yeni alacak arkadaşara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinematürk

Arkadaşlar bende bu gün sipariş verdim hepsiburada.com dan. Gelirse çift sekmeli olup olmadığı konusunda bilgi veririm; özelliklede yeni alacak arkadaşara.

Valla çok iyi olur.
    Ben de Hepsiburada'dan almayı düşünüyordum.
  • quote:

quote:

quote:

Opera Mini'den açmadın hatırladığım kadarıyla.
    Eğer öyleyse bir de Opera Mini'den deneyebilir misin ?

Bir diğer (ve son) sorum. Telefonla akşam ev ortamında çekilmiş bir fotoğraf ve dışarıda insanların yüzlerinin olduğu bir veya birden fazla fotoğraf koyabilir misin ? Bu çok açıklayıcı olacak benim açımdan.

Opera Mini ile açtım kendi tarayıcısından açılmıyor malesef.
    Resim olayına gelince konu başlarına dönersen bir çok resim koyulmuştu baka bilirsin.. bana sorarsanb resim kalitesi gündüz fazlasıyla iyi gece için kötü ama gece modunu açınca birazdaha iyi oluyor. Özellikle panoromik modu harika alırsan görrsün :)
  • Tamam bakıyorum ilk sayfalara.
    Bu arada birşey dikkatimi çekti. Verdiğin videoda Youtube videosu açılırken bayağı bekledi.
    Fazla geldi bana biraz. Bir de Youtube'da gezinirken bir video çeker misin sana zahmet ?

Çok mu uğraştırıyorum ? Gerçekleri söyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayavas

arkadaşlar hücre ekranı bilgileri(maç sonuçları gibi)geldiğinde mesaj sesi gelmiyor.bunun ayarı varmı.
  • arkadaslar ben vatan dan aldım telefonumu ama tek sekmeli cıktı bunların arasından fark nedır acaba ve bızım tek sekmelerede ıkıncısı yuklenebılyıor mu?
  • bu telefona kanka msni yükleyen varmı ya delircem yaızyorum şifreyi 15 dk bekliyorum hala bağlancak..e buddy var zaten telefonumda ama kanka msn daha çok hoşuma gidiyor ..lütfen kanka msn kullanan varsa yardımcı olsun
  • arkadaşlar telefona hareket sensörlü oyun atan oldu mu hiç??
  • Hocam önceki sayfalarda video izlerken sadece 320*240 video izlenebileceği yazmıslar ama telefon 240*400 yani tam ekran video izleyemiyecezmi ? Videolar yandan kesik cıkar yani o zaman ?
  • Merhabalar arkadaşlar telefonu alalı 2 hafta oldu ve gerçekten çok memnun kaldım. Hala Star ile başka bir telefon arasında kalanlar için telefondan izlenimlerimi paylaşayım dedim.

1-) Telefon tasarım olarak gerçekten çok hoş. Elimden gelse kılıfa koymucam ama çizilir diye korkuyorum. Kasası gerçekten tam oturmuş. aldığımın ikinci günü elimden kaydı telefon içim cızz etti tam iki kere sekti. Elime aldım telefonun köşesinde dikkatli bakılmayınca görülmeyen bi çizik ekranda felan bi tane çizik yok ve telefon hala tüm fonksiyonları çalışır durumda açıktı.

2-) Eskiden 7610 kullanan biri olarak gerçekten ekrana hayran kaldım. renkler gerçekten de çok canlı duruyor. Gerçekten şöle ekrana baktıkça bakasınız geliyor. 240x320 çözünürlüklü başka telefonlar gördüm ve Star ın ekranın çok kaliteli gözüküyor , tabii bunda fontların büyük olması ve antialiasing(yumuşak kenarlarda oluşan tırtıklar, oyunlarda çok görülür) sorunun olmamasının büyük katkısı var.

3-) Yazılım gayet hızlı ve şık tasarlanmış. 3 tane masaüstü süper aynı bilgisayar gibi widget leri sağa sola yerleştiriyorsunuz. Bazı ufak tefek sorunları var yazılımın mesela telefonu bilgisayara bağlıyorsunuz varsayılan bellek ayarları telefon hafızası oluyor. Ben Starı aldığımda çift sekmeli menü olan yeni sürüm geldi. Yazılımı java olduğundan dolayı menülerde geçiş süper hızlı hele hele 7610 a göre süper

4-) Mp3 lerde dışarı gelen ses çok fazla değil ama net ses çıktığı için keyifli bir müzik sunuyor. Kulaklık sesi yeterli fakat biraz daha bass olsaymış iyi olurmuş. Mp4 videoları mükemmel oynatıyor. Şuana kadar convertlediğim videoları akıcı ve net bir şekilde takılmadan izledim. Gece 3" ekranı ile film seyretmek süper oluyor. Kaliteli bir convert ile lcd tv de izler gibi film izliyorsunuz.

5-) 3.2 kamerası çok iyi değil ama kötü de değil. Ayarları yapıp telefonu titretmeyip ışığı arkanıza alıp, açıyıda yakaladınızmı o fotoğraf tadından yenmez.Ya da örneklerle göstereyim;

Bulutlu Adapazarı sokakları :) (ayarlandan bulutlu seçili)

Güneşli bir gün (ayarlandan güneş seçili)

Yağmurlu bir Adapazarı sokağı (orjinal halini bulamadım, Efekt Photoshop değildir, resmi çektikten sonra düzenleyi ile emboss efekti verdim siyah beyaz yaptım ve kırptım)

Ve 2009 Ramazan etkinlikleri ...

Üstteki resmin yine Starın kendi düzenleme programı ile kırpılıp efekt verilmiş hali;

Yine Starın kendi düzenleyicisi ile parlaklık ve renk ayarlarınla oynanmış bir kaç yakın plan resim (Bunlar favorim)

Veeee macuncu babam (bu resimlerde Starın düzenleyicisi kullanılmadı sadece çekerken ışık ayarı ortama göre ayarlandı)

Buda bonus, kendi yaptığım arkaplan

Başkada birşey aklıma gelmiyo işte bu fiyata bu telefon süper :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Almeda

Hocam önceki sayfalarda video izlerken sadece 320*240 video izlenebileceği yazmıslar ama telefon 240*400 yani tam ekran video izleyemiyecezmi ? Videolar yandan kesik cıkar yani o zaman ?

Yok yok filmler genellikle geniş ekran oluyo 16:9 oranında felan, 320x240 convertlediğin zaman bilgisayarda izlediğinge yandan basılmış bir görüntü oluyo bunu telefonda açıncada yandan siyah boşluklar kalıyo ve yandan basık bir görüntü oluyo fakat samsung bunu düşünmüş ve ekrana uyarla butonu koymuş, ekrana uyarlaya tıklıyorsun, en boy oranını yoksay a tıklıyorsun ve aynı lcd tv gibi film izliyosun. İyi seyirler
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.