Şimdi Ara

STAR S5233 (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.824
Cevap
7
Favori
806.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bu telefona oyun , program,tema yüklemek isteyen varsa aşağıdaki vereceğin linke göz atsınlar..ben telefonu 2 günde süper yaptım valla her istediğim şeyi buldum..

http://www.getjar.com/software/Samsung/S5230

http://gallery.mobile9.com/c/samsung-s5230-star-java-software_2472/1/

http://www.samsungmobile.com.tr/supports/softwaremanuals/software.do?sw_type=SW&phone_model=GT-S5233 ( bide bu samsungun orjinal sitesi belki işinize yarar telefonuzun wap ayarlarını falan yaparsınız)

• ipod touch dan wifi ile internete giriliyor. bu arada orjinal sürüm de bi çıkamadı hala ne zaman çıkar varmı bir fikriniz ? bide çıksada becemicem yüklemesini nasıl olsa telefoncular yada servis yapar dimi ?
  • @cosica

wifi ihtiyacım olduğunda zaten ipod touch ile işimi görüyorum o yüzden alacağım telefonda wifi'yi aramıyorum demeye çalışmıştım. gelen yorumların ve yaptığın araştırmaların çoğuolumlu olduğu için dün vatandan 325 tl'ye aldım Star'ı...daha kullanmaya başlamadım ama biraz kurcaladıktan sonra ben de yorumlarımı paylaşabilirim arkadaşlar..
  • arkadaşlar dün stylus kaLem aLdm telefona kullandıktan sonra ekranda baya bi çizikler oluştu neden acaba styluslar ekrana zarar vermemesi lazım değilmi???
  • quote:

Orijinalden alıntı: vogue

@cosica

wifi ihtiyacım olduğunda zaten ipod touch ile işimi görüyorum o yüzden alacağım telefonda wifi'yi aramıyorum demeye çalışmıştım. gelen yorumların ve yaptığın araştırmaların çoğuolumlu olduğu için dün vatandan 325 tl'ye aldım Star'ı...daha kullanmaya başlamadım ama biraz kurcaladıktan sonra ben de yorumlarımı paylaşabilirim arkadaşlar..

vatanda 325 milyon mu samsung star ?

sitesinde 382 yazyo.. 325 se hemen gidip alayım :D
  • Stylus kalem kullanan varsa bir yazsın çiziyormu acaba ekranı ??

Bir akadaşta yazmış kalemlerin arkadasındaki çevirince çıkan silgiyle yapıyorum bazen oluyor diye oda mantıklı :)
  • KULAK TEMİZLEME ÇUBUĞUYLA KULLANIN STYLUS KALEM YERİNE
  • turkcell hatda almıs olmalı ozcan35
  • türkcell hat alınca ucuzluk mu olyo
  • beyler telefonu almayı düşünüyorum. klasik olucak ama benimde herkes gibi aklımda bi ton soru var. ilk aklıma gelenleri sıralıyayım umarım tatmin edici bi cevap alabilirim.
    1. telefonun ahize kulaklık sesi yani konusurken karşıdan gelen ses yeterlimi? mevcut telefonumda bu ses oldukça düşük (samsung i200) bulunduğum ortamda gürültü varsa duymakta zorlanıyorum.
    2. telefonu media mark ta inceledim ama menüsünü pek beceremedim yani sürükleme olsun aşağı kaydırma falan pek beceremedim zamanla hallolurmu yoksa hakikaten çok zormu.
    3. telefonun dışarı verdiği zil sesi yeterlimi. gene mevcut telimde bu ses çok az çoğu kez duymuyorum.

tabi kullananlarında göze batan eksi yönleri paylaşmaları fena olmaz. 3g ve wifi benim için önemsiz. tel biraz hızlı olsun şarzı çok gitsin mp3 çalsın film oynattığını bile söylemişsiniz ki bu harika bi şey ve en son olarak bu fiyata alternatifi varmı illa donukmatik olmasına gerek yok vs vs vs. cevaplar için şimdiden teşekkürler.

• beyler şarj çok önemli yaa şarjı ne kadar gidiyor..Birisi 2 gün diyor diğeri 9 gün diyor lütfen cevap
  • çok değil sadece bu sayfanın başına baksanız benim detaylı yorumumu görebilirsiniz..karşı tarafın sesi gayet net geliyor çok rahat duyarsınız, dokunmatiğide çok kolay alışırsnız hemen
  • Normal kullanımla 4-5 gün dostum.Çok sık oynuyor zırt pırt mesaj yazarsan 2 gün bazen 3 gün.
  • telefonun kulaklık sesi oldukça iyi ama benim çözemediğim bir sorun var kimse çözemedi bu sorunumu daha dorusu telefona cevap verdikten 2 saniye sonra sesim karşıya gidiyo neyse alıştım artık bunun dışında dokunmatiği oldukça kaliteli ve kullanışlı tabi 2 denemeyle alışamazsın biraz başlarda zorlanıcan o kesin özellikle widget menüsü ve telefon rehberini kullanmak zor ama alışıyosun zamanla kaydırma yaparken bastırarak yapman lazım ki kayıp gitmesin .. video vs vs onlardan anlamam kullanmam da öyle şeyleri anlayan kullananan arkadaşlar cevap verir heralde .. bu telefonu alcaksan dokunmatik olduğu için al zaten aşırı özellikler bekleme bu fiyata böyle yoktur başka bunun fiyatıda neden böyle düştü onuda anlamadım şahsen ..

şarj konusundada 9 gün kim dediyse uçmuş baya.. pil tam doluyken internet kullanmazsam 4 bilemedin 5 gün gidiyor kullanırsam internet çok konuşursam bide 3 gün falan gidiyor video vs vs bunları hesaplamadım kullanmadığım için

• bende en fazla 4 u gordum oyle cok fazlada kullanmıyorum ama
  • Yavv beyler bana yardımcı olun cansalar@hotmail.com msn ekleyin lütfen .. Sorum şu ;

Telefonunda klip dizi film vs. olanlar bilgisayardan atıyorlar telefona benlede paylaşırmısınız acaba ..
  • zaten telefonun kutusunda cd.si var o cd.nin içinde dönüştürücü programı var..çok basit o kadar zor bişi değil..sen telefonu aldıysan cd.sini tak görürsün zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: sstarr

arkadaşlar dün stylus kaLem aLdm telefona kullandıktan sonra ekranda baya bi çizikler oluştu neden acaba styluslar ekrana zarar vermemesi lazım değilmi???

Stylus kalem ekranı nasıl çizebilir hala anlayabilmiş değilim.
    Emin misin çizdiğine
  • sarjı 4-5 gün gitmesi azmış ya..Nokia telefonlar ( 7610 ) 7 gün gidiyor şarjı.
  • bende 3 gündür star sahibiyim,wi-fi lisini bekleyecektim ama hiç bir zaman bir telefona 400 tl den fazla para verme taraftarı olmadığım için
    ( sene 97 de takoz ericsson telefona 1600 dolar saymış bir enayi olarak) bu fiyata alınabilecek iyi bir telefon olduğunu düşündüm.varsın
    wi-si olmasın internetede evde girerim ne yapalım.
    şarz bu gün 3.gün 2 çizgi kaldı sanırım yarınıda rahat rahat çıkarır.ilk şarz olması ve aldığımdan beride devamlı kurcaladığım düşünülürse
    bence gayet iyi.pil kendine gelince normal kullanımda en az 4-5 gün gideceği kesin gibi.bence çok önemli bir avantaj.ilk dokunmatik ekran
    deneyimim değil aslında eşimde f480 var ve bu telefonu almayada beni o telefon ikna etti desem yanlış olmaz.ekran gayet büyük,dokunmatiği
    kullanmak menülerde gezinirken çok kolay olsada rehberi kullanmaya gelince iş değişiyor,alışmak bayağı zaman alacak gibi.ama yinede
    kötü diyemem.
    günışığında iyi foto çeksede karanlıkta tam anlamıyla kayaya tosluyor.müzik ve radyo özellikleride çok şey beklemeyenler
    için bence yeterli.kaliteli kulaklıklarla sonuç daha başarılı olabilir ama kendi kulaklıkları vasat maalesef.ekranın üzerinde çok ince bir jelatin
    var dikkatli bakmadan farkedilmesi gerçekten zor.ama bence çıkarmamakta fayda var,buna benzer koruyucu şeylerin piyasada 10 tl den satıldığı
    düşünülürse,o kadar etmeselerde...arkası için aldım ama doğru uygulayamadım galiba kenarı bazen kalkıyor
    bazı arkadaşlar tuş kilidi kapalı iken ekrana harf yazıldığında kendiliğinden açıldığını yazmışlardı ben yapamadım,nasıl yaparım????
    yardım için şimdiden teşekkür...
    genel anlamda bence tam bir fiyat/performans canavarı telefon ,hükümetin ÖTV ve KDV indirimleri bitmeden almak isteyenlerin ellerini çabuk
    tutmasında fayda var.bu fiyata bundan iyisi olmaz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zyvox -- 27 Eylül 2009; 19:54:25 >

• 
Sayfa: önceki 122123124125126
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.