STAR S5233
6820 Cevap729496 Görüntüleme8 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     38 [40] 42 43 44 45 46 47      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

20687 Mesaj
20 Eylül 2009; 14:34:30 

Benim derdime de bir çare.

Ben sürekli kılıfla geziyorum. Şu son zamanlarda moda olan kılıflardan. Ama Nokia kılıfında Samsung Iphone kılıfında Nokia dolaştırarak.

Bir de benim hafıza kartını bilgisayar okumadı. Okuyucuda sorun yok ama adaptörden şüpheleniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ünal -- 20 Eylül 2009; 14:35:16 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

6513 Mesaj
20 Eylül 2009; 14:48:04 

bende kılıfla gezıyorum ama gayet guzel bısey yakısıyor resmını eklemıstım oncekı sayfalara

AKIL PLANLAR YAPARKEN KADER GÜLERMİŞ.

114 Mesaj
20 Eylül 2009; 15:02:52 

arkadaşlar bu admin setting kısmına girince internal e girmek için şifre soruyor oraya ne yazmak lazım....

20687 Mesaj
20 Eylül 2009; 16:22:59 

Bendeki bunun daha kısa ve şişmanı.

Güvenlik kodunu sıfırlayabileceğimiz bir yer var mı ya. Şifreyi bilmiyor kimse. 12345678 yaptım kabul etmedi 8 tane sıfır yaptım kabul etmedi. Değiştirdiler sanırım hatırlamıyorlar.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

241 Mesaj
20 Eylül 2009; 16:45:13 

Telefon gerçekten çok iyi,

Ufak tefek kusurları var
Beyaz rengi çok basit duruyor, siyahını tavsiye ederim.
Dış plastik malzemesi biraz kalitesiz ama bu fiyata bu kadar iyi, daha iyisi olabilirdi.
3,5mm kulaklık girişi yok , adaptör kullanmak gerekiyor.

502 Mesaj
20 Eylül 2009; 23:23:24 

evet beyaz renq benim arkadaŞta var ...çin malı dandık telefonlardan farqı yokkk !!! grisi alternatifi olabiLir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sstarr -- 20 Eylül 2009; 23:23:46 >

32 Mesaj
21 Eylül 2009; 2:17:27 

slm bende 2 gün önce beyazını aldım .. hiç aklımda yokken dolayısıyla hiçbi bilgim yokken aldım :) ii kide almışım :)

bugün tema & wallpaper aradım ama dişe dokunur bişi bulamadım..burda da maaşallah bi yazmışınız sayfalar dolusu çoğunu okudum ama temayla ilgili tema yüklenmiyo gb şeyler okudum..bazı yerde de çıkacak fln diyo.. tam olarak nedir durum?..wallpaperın çok olduğu b iyer yok mu?

bi de gprs ten ver iakışını nerden öğrenebilirim? varm ıböyle bi özelliği..hava durumunu güncelledim ve ne kadar veri transfer ediyo fatura gelemden bilmeliyim :)

ayrıca oyunlar içinde silinesi 2oyun var. brickBreaker ile pyramidBloxx..bunlar sizded de var mı ? yoksa satıcı mı yüklemiş?

önce ki telefonumdan kalma kalemide kullanmaya çalıştım ama kalemsiz daha kullanışlı..bi not yazarke ntam ekran yazısında kalem az biraz işe yarıyo o kdr..geri kalan işlerde gereksiz.

386 Mesaj
21 Eylül 2009; 10:56:10 

quote:

Orijinalden alıntı: webki

slm bende 2 gün önce beyazını aldım .. hiç aklımda yokken dolayısıyla hiçbi bilgim yokken aldım :) ii kide almışım :)

bugün tema & wallpaper aradım ama dişe dokunur bişi bulamadım..burda da maaşallah bi yazmışınız sayfalar dolusu çoğunu okudum ama temayla ilgili tema yüklenmiyo gb şeyler okudum..bazı yerde de çıkacak fln diyo.. tam olarak nedir durum?..wallpaperın çok olduğu b iyer yok mu?

bi de gprs ten ver iakışını nerden öğrenebilirim? varm ıböyle bi özelliği..hava durumunu güncelledim ve ne kadar veri transfer ediyo fatura gelemden bilmeliyim :)

ayrıca oyunlar içinde silinesi 2oyun var. brickBreaker ile pyramidBloxx..bunlar sizded de var mı ? yoksa satıcı mı yüklemiş?

önce ki telefonumdan kalma kalemide kullanmaya çalıştım ama kalemsiz daha kullanışlı..bi not yazarke ntam ekran yazısında kalem az biraz işe yarıyo o kdr..geri kalan işlerde gereksiz.

Oyunlar sabit herkeste var dostum... ;)

5522 Mesaj
21 Eylül 2009; 11:10:21 

arkadaşlar ekrana parmağınızı hızlı ve sert dokundurup kaldırdığınızda çıt diye bi ses geliyomu hani parmak yapışır ayrılırken bi ses gelir ya öyle genelde parmağımı hızlı dokundurdumda geliyo o ses bide ekran esnek dimi ? geçenlerde üstüne bastımda ondanmı acaba :S

18 Mesaj
21 Eylül 2009; 12:06:45 

slm arkdaslar benimde 1 2 sorum olacak... oncelikle birisi sizi aradiginda normal profildeyken telin sesi nasil kisiliyor ? cagriyi yanitlamak istemesem yada mesgule dusurmek istemesem hep caliyor .... avea kullanicisiyim mms ayarlari icin avea nin sitesinde telin modeli gorunmuyor nasil yapcaz ? ii bayramlar herkese.

502 Mesaj
21 Eylül 2009; 12:14:35 

ekran dirençsel dokunmatik olduğu için esnek o yuzden herkesde olur ...

5522 Mesaj
21 Eylül 2009; 12:28:14 

oh be teşekkürler rahatladım :D

20687 Mesaj
21 Eylül 2009; 12:43:47 

Sorun değil o. Parmağının yüzeyi ekrana yapışıyor.

5522 Mesaj
21 Eylül 2009; 13:05:56 

ya aslında yapışmak değilde hani sert plastiğe parmağın ucuyla vurunca pıt pıt ses gelir ya ona takıldım bide üstüne basınca tabi dert oldu dedim ekran dağılıyomu acaba : D

20687 Mesaj
21 Eylül 2009; 13:08:22 

Aynısı oluyor hepimizinkin de.

benim derdime bir çare beyler yav. Bu güvenlik kodu nasıl çözülür.

5522 Mesaj
21 Eylül 2009; 13:14:15 

aa dur benim daha önceki tel de samsung du aynı sorun bendede vardı güvenlik kodu google yazıp bulmuştyum bakiim yine

5522 Mesaj
21 Eylül 2009; 13:17:55 

bu fabrika ayarlarına dönmek için falan sorulan kod değil dimi ? oysa 123456

20687 Mesaj
21 Eylül 2009; 14:53:08 

Bu da yanlış. Kabul etmedi. Önceden bende Samsung kullanıyordum E900 onun 8 tane sıfırdı şifresi.

bunu değiştirmişler ve hatırlamıyorlar.

Sıfırlayabileceğim bir yol var mı?

32 Mesaj
21 Eylül 2009; 16:19:59 

masaüstü fotğrafı hiç yokmu bu telefonun illa kendimiz mi yapıcaz..

bide menu -arama kaydı- çağrı yöneticisi- veri sayacı gprs için mi gelen mesajlar için mi ?

60 Mesaj
21 Eylül 2009; 17:10:15 

aynen ben onu fark ettim ama jelatin olduğuna ihtimal vermedim hani dokunmatik ya oda ona yarıyordur dedim güzell çünkü biraz çizik oluşmuştu canım sıkılıyodu

quote:

Orijinalden alıntı: nehalem28

sertac-73
bende ılk aldıgımda jelatın yok dıye dusunmustum ama gercekten varmıs hıc bellı olmuyor neyse hadi geçmiş olsun sonucu gene tatlı bitmiş

60 Mesaj
21 Eylül 2009; 17:13:03 

olsun endişe etmene gerek yok sonuçta baban düşürmüş bi şey olsa bile biraz duygu sömürüsü yapardın alırdın aynısını

quote:

arkadaşlar star lar gerçekten saglam telefon neden dersenız az once babam yaklaşık 1.50 metreden yere(parkeye)düşürdü oyle bır ses cıktıkı anlatılmaz yasanır mısalı bende dedım kesın bunun bır yerıne bısey oldu yerden almaya bıle cesaret edemedım elim ayagım bı an bosaldı aldım bı baktım calısıyo sukur dedım sonra sagına soluna baktım cızık bıle yoktu dedım sukurler olsun arkadaslar star gercekten saglam telefon ama genede dıkkat etmek lazım off allaha sukurler olsun bır yerıne bırsey olmadı yoksa br haftalık telefonum perte cıkacaktı az daha

6513 Mesaj
21 Eylül 2009; 17:26:02 

ahmet2009
babam alırdıda star almazdı gıder su nokıa nın dandık 10 sene oncesınden kalan telefonları varya(renksız ekran tek aksesuar ustundekı fener) 1600 falan onlardfan alırdı
arkadaslar ekranı sız neyle sılıyosunuz ben gozluk bezıyle sılıyorum ama genede ekranda yag gıbı bısey kalıyor buna bır cozum var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nehalem28 -- 21 Eylül 2009; 17:27:30 >

18 Mesaj
21 Eylül 2009; 19:33:40 

arkdaslar awea mms ayarlari nasil yapiliyor ? telefon mms aliyor ama gonderemiyorum.

386 Mesaj
21 Eylül 2009; 19:35:39 

quote:

ahmet2009
babam alırdıda star almazdı gıder su nokıa nın dandık 10 sene oncesınden kalan telefonları varya(renksız ekran tek aksesuar ustundekı fener) 1600 falan onlardfan alırdı
arkadaslar ekranı sız neyle sılıyosunuz ben gozluk bezıyle sılıyorum ama genede ekranda yag gıbı bısey kalıyor buna bır cozum var mı?

Açıkcası gözlük bezi en yumuşak bezlerden biridir.Onla rahatlıkla silebilirsin.
Yağ kısmına gelince benim öndeki jelatin duruyor çıkarmayıda hiç düşünmüyorum.
Onda da hafif yağ gibi görünen ama silinsede duran bir leke var.
Veya hava almasından dolayı da olabilir.
Öndeki jelatini çıkarmamışsan büyük ihtimal hava dır.
Çıkarmışsan onu bilemem ama gözlük bezi bana göre ideal...
[font="Microsoft Sans Serif"][/font]

20687 Mesaj
21 Eylül 2009; 20:07:23 

quote:

Orijinalden alıntı: webki

masaüstü fotğrafı hiç yokmu bu telefonun illa kendimiz mi yapıcaz..

bide menu -arama kaydı- çağrı yöneticisi- veri sayacı gprs için mi gelen mesajlar için mi ?

GPRS için o. KB yazıyor orda.

2 Mesaj
21 Eylül 2009; 20:14:58 

bu telefonda numara engelleme var mı

6513 Mesaj
21 Eylül 2009; 20:50:53 

bende jelatını cıkarmadım zaten fark etmek ıcın bı 5 dakka dıkkatlıce bakmak lazım

14 Mesaj
21 Eylül 2009; 20:51:55 

ulen varya keşke başta söleseydiniz jelatin olduğunu :D
baya bi çizik olmuştu ekranım sinirden köpürüyodum herkez eline alıp kurcalıyodu çizildiydi boyuna..
bende aynalı ekran koruyucu aldım bide altında jelatin varmış ekran biraz kalın olmuştu:D
şimdi siz ekranda koruyucu var diyince aynalıyı çıkardım kurcaladım gerçektende jelatin çıktı..:D
ve ekran sapasağlam muhteşem çiziksiz duruyo :D çok mutlu oldum yaw :D
şimdi sadece aynalı kullanıyorum ve süper :D

607 Mesaj
21 Eylül 2009; 20:56:15 

Arkadaşlar telefonda ters çevirince sessiz e alma olayı varmı?

Kasım 2013 Kısa Dönem
Eğitim Birliği:İl Jandarma Komutanlığı/Isparta
Esas Birliği:İl Jandarma Komutanlığı/Isparta

6513 Mesaj
21 Eylül 2009; 22:02:21 

allah korusun benımkının ekranında(jelatınde)cızık bıle yok sadece 2 kere dustu ondada bısey olmadı allaha sukur ayrıca starın ekranı gunes altında cok net degıl ama genede ıdare eder arkadaslar bu gece cekımı neymıs yawww resmen flash lı gıbı

6513 Mesaj
21 Eylül 2009; 22:17:55 

arkadaşlar son birşey daha eklemelıyım bu telefonu almayı dusunenler hepsıburada dan 369 tl ye kacırmasın guvenlı de bır sıte

190 Mesaj
21 Eylül 2009; 22:19:18 

quote:

Orijinalden alıntı: eonos

evet var...
menü->ayarlar->uygulama ayarları->ara->tüm aramalar->otomatik reddet
(adamlar öyle bir yere koymuşlarki bulabilene aşk olsun.bende bu gün lazım oldu baya bi aradım.)
açık konuma getirip numara ekle diyorsun.ister manuel yazabilir veya rehberden seçebilirsin.
engellediğin kişi seni aradığında karşı taraf bunu anlamıyor bile.senin ekranda cevapsız çarı olarak gözüküyor.

607 Mesaj
21 Eylül 2009; 22:47:32 

quote:

Orijinalden alıntı: emrahcoo

Arkadaşlar telefonda ters çevirince sessiz e alma olayı varmı?

?????

Kasım 2013 Kısa Dönem

6513 Mesaj
21 Eylül 2009; 23:08:30 

emrahcoo
sen herhalde alısdın resımlerın fılan telefonu oynatınca degısmesını boyle bır soru soruyosun

2 Mesaj
21 Eylül 2009; 23:13:11 

eyv saol

2886 Mesaj
22 Eylül 2009; 0:19:40 

Evet arkadaşlar ekran jelatinli hatta yukarda jelatin den kalan bi yuvarlak var gören 3g kameramı burası diyor :D.Ayrıca gzl telefon seviyorum telefonu şimdiye kadar problem yaratmadı kullanım rahat çok samsung telefon kurcaladım heleşükür adam gibi bi menü düzeni yapmışlar eski samsung lar çok gıcık bir düzene sahip ama bu öyle değil.Kim eline alsa güzel telefon diyorlar.Arkadaşa bahsetmiştim yaramaz iphone 3g alcam diyordu bi baktım bundan almış gelmiş şimdi iphone yi beğenmiyor.Ayrıca java altyapısıda güçlü telefonun çoğu uygulamayı rahat açıyor.6300 ım a bazı oyunları felan attığımda hafıza yetersiz uyarısı alıyordum star a baya uygulama attım tık yok :D.

4 Mesaj
22 Eylül 2009; 0:57:39 

herkese meraba arkadaşlar.. bende bugun Samsung star Sahıbı oldum...Tek Kelımeyle mukemmel bir telefon ancak bı sorum olucak forumda yazılara baktım ama tam bulamadım cok sayfa oldugu ıcın FOTOGRAF CEKERKEN HERHANGI BI AYAR WARMI HAFIF BI TITREMEDE BULANIK CEKIO SANKI EKRANDA OLE GORDUM N70 DEN SONRA OLE GELDI YHANI ACABA PCYE ATINCA DEGISIOMU.. yardımcı olursanız sevınırım ii gecelerrr

32 Mesaj
22 Eylül 2009; 2:24:36 

ekranda ki o yağ gb kiri temizleme solisyonuyla çıkarabilirsiniz..aynı zmnda ekranı daha bi parlatıyor ;)

sanırım masaüstü resimleri kimse de yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webki -- 22 Eylül 2009; 2:24:20 >

607 Mesaj
22 Eylül 2009; 3:34:43 

quote:

emrahcoo
sen herhalde alısdın resımlerın fılan telefonu oynatınca degısmesını boyle bır soru soruyosun

Merak ettim hareket sensörü var belki buda vardır dedim

Kasım 2013 Kısa Dönem

918 Mesaj
22 Eylül 2009; 4:22:56 

quote:

Orijinalden alıntı: melihcan00

Selam arkadaşlar denedigim kullandıgım bir, iki programı ve oyunu tam ekran yaptım paylaşmak istedim hepsi denendi ve çok iyi şekilde çalışıyor.

Bluetooth File Transfer FULL v1.41.0 (Full Screen)

saol paylasımların ıcın ama bu programın ne ıse yaradıgını cozemedım ?

Galatasaraylılık; bir din gibi, bir mezhep gibi yerleşmiş köklü bir inançtır.''

502 Mesaj
22 Eylül 2009; 12:22:54 

dodik

ewt pc ye atınca bulanıklaşma gidio.. kamerası çekerkn kötü gelebilir ama pc ye atınca gayet güzeL oluyor...
tabi buda 16 mılyon renk ekranının olmamasından kayaklanıo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sstarr -- 22 Eylül 2009; 12:22:31 >

4 Mesaj
22 Eylül 2009; 14:21:22 

Arkadaşlar !!!!
[font="Times New Roman"]
Opera Uyulamasını Çalıştırıyormu ? Lütfen Acil cevap

2886 Mesaj
22 Eylül 2009; 16:40:46 

quote:

Orijinalden alıntı: _atom_karınca_

Arkadaşlar !!!!
[font="Times New Roman"]

Evet opera mini yi rahat çalıştırıyor.

1955 Mesaj
22 Eylül 2009; 17:17:22 

quote:

Orijinalden alıntı: alpbey78

quote:

Orijinalden alıntı: eonos

evet var...
menü->ayarlar->uygulama ayarları->ara->tüm aramalar->otomatik reddet
(adamlar öyle bir yere koymuşlarki bulabilene aşk olsun.bende bu gün lazım oldu baya bi aradım.)
açık konuma getirip numara ekle diyorsun.ister manuel yazabilir veya rehberden seçebilirsin.
engellediğin kişi seni aradığında karşı taraf bunu anlamıyor bile.senin ekranda cevapsız çarı olarak gözüküyor.

Aynısını yapıyorum ama dediğin gibi olmuyor dostum. Bu arada ne olur bana starda çalışan ve uygulaması kolay olan bir msn söyleyin.
e buddy yapıyorum.kuruyor ama hesap oluşturulmalı diyor oluşturuyorum saatlerce hesap oluşturuluyor diyor ve kalıyor öylece.
Bir yardım lütfen site halkı.

6513 Mesaj
22 Eylül 2009; 18:32:13 

arkadaşlar star ile nete girebilirmiyiz pc üzerinden

4 Mesaj
22 Eylül 2009; 18:48:47 

quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

quote:

Orijinalden alıntı: _atom_karınca_

Arkadaşlar !!!!
[font="Times New Roman"]

Evet opera mini yi rahat çalıştırıyor.

Saol Arkadaşım.

386 Mesaj
22 Eylül 2009; 18:57:03 

quote:

arkadaşlar star ile nete girebilirmiyiz pc üzerinden

Hayır.

[font="Courier New"]
Bu arada arkadaşın biri telefonu ters çevirince sessiz e alıyormu demiş.
Star da varmı bilmiyorum da o şöyle bir özellik mesela alarmı kurdunuz çaldı ama kalmak istemiyorsunuz telefonu ters çeviriyorsunuz susuyor.
Veya biri arayınca sessiz e almaya uğraşmadan ters dondurup sessiz e almış oluyorsunuz.
Samsung da hareket sensörü olunca arkadaş ta sormuş ama öyle bir özellik yok dostum veya biz hiç dikkat etmedik.
[/font]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hips -- 22 Eylül 2009; 18:57:01 >

18 Mesaj
22 Eylül 2009; 23:48:12 

quote:

Orijinalden alıntı: melihcan00

Selam arkadaşlar denedigim kullandıgım bir, iki programı ve oyunu tam ekran yaptım paylaşmak istedim hepsi denendi ve çok iyi şekilde çalışıyor.

Bluetooth File Transfer FULL v1.41.0 (Full Screen)

http://www.4shared.com/...410___Full_Screen_.html

jFog (Full Screen)

http://www.4shared.com/...Fog___Full_Screen_.html

Zum-zum v1.21.0 (Full Screen)

http://www.4shared.com/...1210__Full_Screen_.html

Bunları nasıl tam ekran yaptın anlatırmısın

193 Mesaj
22 Eylül 2009; 23:51:18 

arkadaşlar bu star kaç gb a kadar kartları destekliyor?

D.H Mercedes-Benz Yıldız Kulübü

6513 Mesaj
22 Eylül 2009; 23:52:15 

8 gb

45 Mesaj
22 Eylül 2009; 23:56:40 

16 gb a kadar destekliyor diye biliyorum..

LaCiVerT

164 Mesaj
23 Eylül 2009; 1:02:47 

ne telefonmuş birader.. tam 60 sayfa yazı var burada oku oku bitmiyor.. :S:S 3 gündür telefonu araştırıyorum çok çok kararsız kaldım alayım mı almayayım mı diye. hepsiburada hızlı gönder ve ücretsiz kargo var ve %12 indirimle 369'a geliyor.. ben havale ile alacağım 354 TL tam olarak. 354 TL iyi bir fiyat aslında.. son bir fikir alayım sizlerden yazın havaleyi yapacağım duruma göre.

1311 Mesaj
23 Eylül 2009; 11:25:15 

star ile preston arasında kaldım.
Teknosaya gidince starı ve prestonu seçtim çalışan starı hiç göstermeye bile değmez dedi :)
Gerçekten açıp baknıca 2sininde az farkları var ama bu farkların boyutu büyük.
Flash zaten bir telefon için olmazsa olmaz.
3G siz de olmaz.
Ama dokunmatik olarak ikiside aynı neredeyse sadece teknolojileri farklı.
Neyse çok dağıttım konuyu.
Starla Preston arasında kalanlar maddi durumlarına göre tercih yapsnlar bnece cünkü 2side hemen hemen aynı ;)

1955 - 2011
Aç kal, budala kal..

iMac 21.5 || iPhone 5 16 GB Black || iPod Nano 3G 4GB || iPod Touch 4G 8GB || iPad 2 16 GB 3G + WiFi
Mac OS X Mavericks

22 Mesaj
23 Eylül 2009; 12:11:14 

Bu soru soruldu belkide ama yine de yardımcı olursanız sevinirim.
Sim kartımı değiştiricem kapağını açamıyorum, üstten kaldırıp aşağı ok yönüne doğru sürüklüyorum ama ne yaptıysam açılmadı.

imzamsızım

6513 Mesaj
23 Eylül 2009; 12:25:10 

kapak bıraz sert kuvvetlıce asagı dogru ıttır

22 Mesaj
23 Eylül 2009; 12:38:07 

tşkler ben biraz kibar davranmıştım :) böyle bi desteğe ihtiyacım varmış sanırım kabalaşınca açıldı :)

imzamsızım

20687 Mesaj
23 Eylül 2009; 13:04:28 

Yav ben bu telefona alıştım baya. Bırakma işi nasıl olacak.

386 Mesaj
23 Eylül 2009; 13:16:02 

quote:

Orijinalden alıntı: oquzhan45

star ile preston arasında kaldım.
Teknosaya gidince starı ve prestonu seçtim çalışan starı hiç göstermeye bile değmez dedi :)
Gerçekten açıp baknıca 2sininde az farkları var ama bu farkların boyutu büyük.
Flash zaten bir telefon için olmazsa olmaz.
3G siz de olmaz.
Ama dokunmatik olarak ikiside aynı neredeyse sadece teknolojileri farklı.
Neyse çok dağıttım konuyu.
Starla Preston arasında kalanlar maddi durumlarına göre tercih yapsnlar bnece cünkü 2side hemen hemen aynı ;)

3g ile internete girmeyeceksen aylık 29 Tl evinde de net var diye düşünüyorum aylık 58 Tl para ödemek senin için uygunsa bilemem.
Diyeceksin ki 3g görüntülü konuşma msn de kaç kere webcam açıyoruz acaba
Tabi sen bilirsin görüntülümü konuşmayı sevebilirsin veya özenebilirsin ama bana göre '' Merak Ne Güzel Şey Güze Şey Merak ''

Flash demişsin önemli kabul ama kaçımız geceleri çok mecbur kalmadıkça telefonla foto çekiyoruz.
Bana göre kullanmayacağınız özelliğe para vermeyin.

Ben sırf preston'u tipi yüzünden almam ayrıca teknosa da preston'da kullandım çözünürlüğünü da hiç beğenmedim.
Ama tercih etmek isteyenler vardır tabi saygı duyarız.
Sadece düşünü değer mi ..?

6513 Mesaj
23 Eylül 2009; 13:27:59