Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (949. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 947948949950951
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.si Şarkıda sürekli dıdı dıdı dıdı . dıdı dıdı dıdı. şeklinde çalıyor. Herhangi bir konuşma yok. Fenomende sürekli çıkıyor. Bilen varmı?
    2.si Klibini hatırlıyorum biraz yabancı bir kadın söylüyor. Hep siyah giyinmiş çok seksi bi kadın ve hareketli bir müzik gözleri adriana lima gibi mübarek :D down falan falan diyor.
    Yazdıklarımdan bulunması zor gibi ama bulabilirseniz çok iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l0v3ly -- 17 Kasım 2014; 14:30:09 >
  • arslan178 kullanıcısına yanıt
    müzik bulundu dilan çıtak çık dışarı
  • sony nin reklamında çalan şarkının adını bilen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=T1of8FfaIhU Videodaki 1.30.26 da arka fonda bir müzik çalıyor arkadaşlar shazam,tunatic,midomi araştırıp bulduğum bütün programları denedim lakin şarkıyı bulamadım o kısımda sözleri yakalamaya çalıştım baby fire in my eyes veya baby burns my eyes gibi kelimeleri google felan arattım yine bulamadım 5-6 gündür uğraşıyorum varmı bilen yada yardımcı olabilecek bir arkadaş :(
  • http://vocaroo.com/i/s1Xz8PH6I2Kj
    Ses kaydını upload ettim. Şarkıyı bilen varsa yazabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l0v3ly -- 18 Kasım 2014; 12:37:15 >
  • Deorro - Five Hours
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnnRated

Deorro - Five Hours

Teşekkür ederim paşam aradığım buydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiger-Z

sony nin reklamında çalan şarkının adını bilen

• teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

Arkadaşlar bir müzik var bugün 12.30 gibi Burger King'de duydum. Son zamanlarda da sık sık duyuyordum zaten. Melodisini duyunca kesin Türkçe Pop falan diyorsunuz Atiye'nin tarzda falan

Ama söyleyen yabancı bir kadın ve dil İngilizce bilen varsa söylesin lütfen.

Edit: melodiyi hatirladim boyle dit diriri-ri ri-ri riririii diye uzuyordu biraz yetersiz ama hatırladığım kısmi anca bu kadar

Edit2: Arada sunshine kelimesi geçiyordu

Guncel. Hala ariyorum arkadaslar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bir müzik var bugün 12.30 gibi Burger King'de duydum. Son zamanlarda da sık sık duyuyordum zaten. Melodisini duyunca kesin Türkçe Pop falan diyorsunuz Atiye'nin tarzda falan

Edit: melodiyi hatirladim boyle dit diriri-ri ri-ri riririii diye uzuyordu biraz yetersiz ama hatırladığım kısmi anca bu kadar

Olabilir mi ?

• Arkadaşlar Metro Fm'de sıkça çalan Feder-Goodbye şarkısının remixini arıyorum, ama bulamadım bir türlü. Paylaşabilecek var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

quote:

quote:

Olabilir mi ?

Maalesef değil hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • flowerhorn kullanıcısına yanıt
    çok sağolun hocam ya valla bunu arıyordum 2 saattir
  • http://m.youtube.com/?#/watch?v=4g1ibHJ5Aog
    0.50 den sonra calan sarkiyi ariyorum bilen varsa yardimci olabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: l0v3ly

http://m.youtube.com/?#/watch?v=4g1ibHJ5Aog
    0.50 den sonra calan sarkiyi ariyorum bilen varsa yardimci olabilir mi?

Edit : videonun altindaymis buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi l0v3ly -- 22 Kasım 2014; 13:23:01 >
  • laider357 L kullanıcısına yanıt
    Hala bulamadım arkadaşlar :(
  • bi şarkı arıyorum ama melodisini kendi sesimle çıkarıp kaydettim,buraya nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: psychooo_

bi şarkı arıyorum ama melodisini kendi sesimle çıkarıp kaydettim,buraya nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum

http://vocaroo.com/?upload
  • 
Sayfa: önceki 947948949950951
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.