Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (415. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Republic of İreland

smiley-dream girl radio editini nerde bulabilirim ? Radyoda son zamanlar bi şarkı dinliyorum nakaratı enrique veya sesi benzeyen biri söylüyor bi tahmini olan varmı

Bu aralar şu çok sık çalıyor ama Pitbull'un sesinin Enrique'yle alakası yok tabi.

Dream Girl'ün de linkini pmden birazdan atacağım sana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desperation

Slow rock tarzı bir parça, erkek söylüyor, nakaratında i feel down, i feel rock yeah yeah yeah tarzı bir şeyler söylüyor. Bilen duyan arkadaşlardan yardım bekliyorum...

Yok daha neler diyebilirsin ama olma ihtimali var mı ?
    Bilmiyorum böyle bir çağrışım yaptı bana.

• Arkadaşlar daha dün dinledim ama hiçbir sözü aklımda kalmadı , kayıtta yapamadık. Ama kesinlikle fransızcaydı ondan sözleri aklımda yok. Elle me dit dışında fenomende çalan hareketli fransızca şarkılar varmı??

• link :http://goo.gl/jdBIp

son anlarını kayıt ettim ama tahminimce bulabilirsiniz. kolay gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezing -- 21 Aralık 2011; 16:18:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Slow rock tarzı bir parça, erkek söylüyor, nakaratında i feel down, i feel rock yeah yeah yeah tarzı bir şeyler söylüyor. Bilen duyan arkadaşlardan yardım bekliyorum...

Değil hocam, yok daha neler...
  • quote:

quote:

smiley-dream girl radio editini nerde bulabilirim ? Radyoda son zamanlar bi şarkı dinliyorum nakaratı enrique veya sesi benzeyen biri söylüyor bi tahmini olan varmı

Bu aralar şu çok sık çalıyor ama Pitbull'un sesinin Enrique'yle alakası yok tabi.

Dream Girl'ün de linkini pmden birazdan atacağım sana.

teşekkür ederim bu şarkı değil neredeyse bütün enrique parçalarına baktım büyük ihtimal enrique söylemiyor şarkının sözleri biraz geldi aklıma litte on the stars get me at to way music at to say ooooğğğooo how done na veeiğğğğğğğğğğğğ
  • quote:

Orijinalden alıntı: operator11

Arkadaşlar daha dün dinledim ama hiçbir sözü aklımda kalmadı , kayıtta yapamadık. Ama kesinlikle fransızcaydı ondan sözleri aklımda yok. Elle me dit dışında fenomende çalan hareketli fransızca şarkılar varmı??

Sırpça ama Büyük ihtimal budur
    http://youtu.be/Tm88QAI8I5A
  • eskilerden bi şarkı you feel what you dorahal feel on your gon ettu gettivan , just fallow the day just to in your way to in your eyesss tonyiküysteee eee tontyikuystee in your just to in we there to in your eyessss nakaratıda nannannaaa nannannaaa nannnan nannan na outside. ing kötü idare edin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: operator11

Arkadaşlar daha dün dinledim ama hiçbir sözü aklımda kalmadı , kayıtta yapamadık. Ama kesinlikle fransızcaydı ondan sözleri aklımda yok. Elle me dit dışında fenomende çalan hareketli fransızca şarkılar varmı??

Sırpça ama Büyük ihtimal budur
    http://youtu.be/Tm88QAI8I5A

malesef arkadaşım jaz değil daha ilk duydum dün o şarkıyı çocukçaydı sanki . Keşke kayıt alsaymışım :)
  • quote:

eskilerden bi şarkı you feel what you dorahal feel on your gon ettu gettivan , just fallow the day just to in your way to in your eyesss tonyiküysteee eee tontyikuystee in your just to in we there to in your eyessss nakaratıda nannannaaa nannannaaa nannnan nannan na outside. ing kötü idare edin

• Valla burda yaptığınız amme hizmeti resmen bende 1 aydır fenomende duyuyorum 1 şarkıyı
    nakaratında şöyle bişe diyo
    oooo kopittap kopittap ... davn ---- pull it up filan youtube de arattım ama bulamadım bi yardım ederseniz valla çok makbule geçer
  • quote:

quote:

quote:

Değil hocam, yok daha neler...

Ne bileyim nereden estiyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeDoom

quote:

eskilerden bi şarkı you feel what you dorahal feel on your gon ettu gettivan , just fallow the day just to in your way to in your eyesss tonyiküysteee eee tontyikuystee in your just to in we there to in your eyessss nakaratıda nannannaaa nannannaaa nannnan nannan na outside. ing kötü idare edin

bu şarkıyıda çok aramıştım çok beğendiğim bi şarkı malesef bu değil aradığım şarkı şarkı eskilerden . Zaman ayırdığın için çok teşekkür ederim
  • slm daha sorduğum onaylanmamış ama ben o şarkıyı buldum
    Kat Deluna Drop İt Low
    herkese iyi günler
  • Arkadaşlar bi şarkı var nakaratta bi tane kadın Milion diyo. Mili Milion Mili Milion Mili Mili Mili Milion diyo. acil yardım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan2727

Arkadaşlar bi şarkı var nakaratta bi tane kadın Milion diyo. Mili Milion Mili Milion Mili Mili Mili Milion diyo. acil yardım ?

• İphone ve blackberry kullanicilari icin shazam ve soundhound programlarindan sarkiyi dinletip adlarini ogrenebilirler ama internet baglantisi olmasi lazim
  • ya bi şarkı var son günlerede belli aralıklarla radyo fenomende çalıyo şarkıyı bulamıyorum tam olarak sözleri anlayamıyorum ama bazlıları şunlar bide kadın söylüyo aralarda da erkek giriyo sözler:
    shine this time diyo sonra forever with you bide burasının yarısını anladığım kadar türkçe yazıcam abitently night with youuu burasını uzatarak söylüyo çatlıcam 1 haftadır arıyorum bulamıyorum bulan bilen varsa alıntı yaparak cevap versin lütfennn
  • quote:

Orijinalden alıntı: alayinarest

ya bi şarkı var son günlerede belli aralıklarla radyo fenomende çalıyo şarkıyı bulamıyorum tam olarak sözleri anlayamıyorum ama bazlıları şunlar bide kadın söylüyo aralarda da erkek giriyo sözler:
    shine this time diyo sonra forever with you bide burasının yarısını anladığım kadar türkçe yazıcam abitently night with youuu burasını uzatarak söylüyo çatlıcam 1 haftadır arıyorum bulamıyorum bulan bilen varsa alıntı yaparak cevap versin lütfennn

biraz saçma olcak ama bu mesajı yazdıktan sonra radyoyu tekrar açtım şarkının adını söyledi dj ve şarkı çaldı buldum adını Latin Moon By Mia Martina
  • bu parçayı bilen biri yardımcı olabilir mi? şimdiden teşekkürler.

http://www38.zippyshare.com/v/6432345/file.html
  • 
Sayfa: önceki 413414415416417
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.