Şimdi Ara

RADYO FENOMEN'DE ÇALAN PARÇA İSİMLERİ ? (400. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.433
Cevap
165
Favori
1.656.797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: dogget10

aradada şu müzik giriyo dıdıtdı dıtdıt dıdıtdı dıtdıt sonra kadın if you wanna to be if you wanna to me tarzında şeyler söylüyor kafayı yicem bulamadım bi türlü :D

Fenomen Eskiden Günde 6-7 Kere Çalardı Ama Şuan Çalar mı Bilemiyorum.

Arasak bulamayız valla :) İyi oldu söylediğin :D
    Bide benim de aklıman bu geçti;
  • Ben şey düşündüm ya bende bir program var radyoyu kaydediyorum. Mesela biz bu yayınları kayıt etsek olmaz mı ?
    Aramızda yayın saati paylaşırız. Böylece millet şarkı aramaktan kurtulur....
    Heee ne diyorsunuz ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: ooO RACE Ooo

quote:

Orijinalden alıntı: .Runaway.

quote:

Ne yazikki dostum unutmusum soyleyen bayan.

i am oooo do you hard do you hard bunun gibi bisi sozler

Yoksa?

King desem

Keyifle dinle derim ben de.

@FreeDoom

Fikir iyi de kaç kişi o görevi paylaşabilir, anlaştığımız zamanlarda kaydetme şansı olur mu biraz dertli bir iş gibi geldi.

Benim de kafamdan geçen fikir, bir mesajı devamlı editleyerek Fenomen'de çalan şarkıların isimlerini yazmaktı. Ya da youtube'dan videosunu koyarak da olabilir.
    Tabi şarkı arayanın bulması için yine ona epey dert de olabilir ama.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Ne yazikki dostum unutmusum soyleyen bayan.

i am oooo do you hard do you hard bunun gibi bisi sozler

Yoksa?

King desem

Keyifle dinle derim ben de.

@FreeDoom

Fikir iyi de kaç kişi o görevi paylaşabilir, anlaştığımız zamanlarda kaydetme şansı olur mu biraz dertli bir iş gibi geldi.

Benim de kafamdan geçen fikir, bir mesajı devamlı editleyerek Fenomen'de çalan şarkıların isimlerini yazmaktı. Ya da youtube'dan videosunu koyarak da olabilir.
    Tabi şarkı arayanın bulması için yine ona epey dert de olabilir ama.

Senin fikrin biraz zahmetli ya kimse yazamaz ki ?
    Ama bu kayıt işi olursa kimse sorun çekmaz gibi geldi bana...
  • Ben Fenomen kadar Metro da dinliyorum mesela. Şimdi ben de kaydedeyim diyeceğim ama garantisi yok işte.
    Orta bir yol bulursak herkes için faydalı olacak.
  • kardesim cok tesekkür ederim ne zamndır arıyodum gercekten cok cok saol eyw....
  • Jessie J - Nobody's Perfect şarkısının remixi çalıyor şu aralar ama bir türlü bulamadım.

Normal şarkıdan biraz daha hızlı söylüyor.

Not : Netsky remixi değil.

Edit : Buldum

Netsky remixi de çok hoş :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi geveze. -- 5 Aralık 2011; 19:41:05 >
  • ben fenomende bugün saat 4 .30 sıraları bi şarkı dinledim şarkının içinde healist die bi şey geçiyodu yardımcı olabilirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak2580gs

ben fenomende bugün saat 4 .30 sıraları bi şarkı dinledim şarkının içinde healist die bi şey geçiyodu yardımcı olabilirmisin

Biz de müneccim değiliz ya keşke biraz daha detay verseydiniz.
  • fenomende çalmıyordu ama bir mağazada çaldı bir bayan söylüyordu i dont
    money money oh dance(başka bir şey de olabilir) ünlü bir şarkı sanırım bilen varsa yazarsa sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker00

fenomende çalmıyordu ama bir mağazada çaldı bir bayan söylüyordu i dont
    money money oh dance(başka bir şey de olabilir) ünlü bir şarkı sanırım bilen varsa yazarsa sevinirim

Şuna bir bakın : Jessie J - Price Tag ft. B.o.B.
  • gençler yok mu gerçekten bilen hala arıyorum şarkıyı tekrar yazıyim :) if you wanna to be if you wanna to feel tarzında şeyler söyledikten sonra nakaratında dıdıtdıdıtdıt dıdıtdıdıtdıt slow gibi bi şarkı ama basslı mekanlarda çalınanlardan. başka bişeyde gelmiyo şarkıyla ilgili bide bayan söylüyor
  • meraba arkadaslar ben bayadır bi sarkı arıyorum arada fenomende de calıyodu take me shines in my dreeams take me shines in my eyes gibi sözler var bi kadın soyluyor club tarzında yardımcı olursanız cok sevnirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogget10

gençler yok mu gerçekten bilen hala arıyorum şarkıyı tekrar yazıyim :) if you wanna to be if you wanna to feel tarzında şeyler söyledikten sonra nakaratında dıdıtdıdıtdıt dıdıtdıdıtdıt slow gibi bi şarkı ama basslı mekanlarda çalınanlardan. başka bişeyde gelmiyo şarkıyla ilgili bide bayan söylüyor

Bu olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenomenkolik

meraba arkadaslar ben bayadır bi sarkı arıyorum arada fenomende de calıyodu take me shines in my dreeams take me shines in my eyes gibi sözler var bi kadın soyluyor club tarzında yardımcı olursanız cok sevnirim

Ya kardeş senin sözlerin hazır. Sen bunu söylerken sesini kayıt etsende bize yardımcı olsan ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joker00

fenomende çalmıyordu ama bir mağazada çaldı bir bayan söylüyordu i dont

??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeDoom -- 6 Aralık 2011; 16:06:56 >

• Bazı arkadaşlar gülebilir ama " tin tin tini mini " de çalan ritim bir yabancı şarkıda baslı bir şekilde bir rep şarkısında çalıyordu. Ve repde zenci vardı. Şimdi kim olduğunu hatırlamıyorum.Ama çok tanınındık bir ses.... Ama kim ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeDoom -- 6 Aralık 2011; 18:46:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FreeDoom

Radyoda yeni duydum Bob Sinclair'in yeni bir şarkı içinde " I wanna young starr" geçiyordu. Bilen varsa yardım etsin.

İşte kayıt ;
    -http://www29.zippyshare.com/v/69901240/file.html
  • quote:

quote:

Radyoda yeni duydum Bob Sinclair'in yeni bir şarkı içinde " I wanna young starr" geçiyordu. Bilen varsa yardım etsin.

İşte kayıt ;

Şarkıyı bilmiyorum ama Bob Sinclar olduğundan emin misin ?
  • quote:

quote:

İşte kayıt ;

Haydaaa bende bu şarkıyı arıyordum hocam ya. Yardım
  • 
Sayfa: önceki 398399400401402
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.