Şimdi Ara

Geçen yıl ucuza gidenler(keşke alsaymışızlar)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Transfer Markt den bi araştırma yaptım ve oyuncuların ne kadara gittiği öğrendim açıkçası hepsi sudan ucuz.

Gerard Piqué - 4.450.000 £ (ispanya milli tkımına bile girdi) DC

Deco - 8.900.000 £ ( ortasahaya çift yönlü iyi giderdi) MC

Aliaksandr Hleb - 13.350.000 £ ( bu biraz çok ötekilere öre ve daha az ihtiyacımız olan mevki) AMC

Arshavin - 14.685.000 £ (güizaya verilene kadar buna verseydik) (sezon başında 10m'e serbest kalma maddesi vardı sözleşmesinde) FC

Sulley Ali Muntari - 13.350.000 £ (aranan zenci) MC

Roman Pavlyuchenko - 15.486.000 £ (bu adamdan iyisini bulcaktık müthiş bişe) FC

Fabricio Coloccini - 11.570.000 £ ( bu da sezon başında gereksizdi ama......) DC

Jefferson Farfán - 8.900.000 £ (adı üstü Farfan) FC

Renato Augusto - 8.900.000 £ (henüz 20 yaşındaydı)

John Arne Riise - 4.450.000 £ (RC'ye bin takar. 8 yaş genç) DL

Julio Baptista - 8.010.000 £ (fıstık gibi herif beleşe gitmiş.) AMC

Alberto Gilardino - 12.460.000 £ (güizayla aynı fiyata gitmiş) FC

Joseba Llorente - 4.450.000 £ ( güiza milli takım yerini kaptı kapacak) FC

Seydou Keita - 12.460.000 £ (ee anlatılmaz yaşanır ) DMC

Giovani dos Santos - 5.340.000 £ ( bedava. 2 yıl ingiltereye kiraya ver ohhhh) AMC

Christian Poulsen - 8.677.500 £ (bizim maçlarda çizgiden kaç tane top çıkardı) DMC

Tomás Ujfalusi - Bedava ( daha ne olsun yafff) DC-DR

Albert Riera - 8.722.000 £ ( uğuru 1 yıl daha çekmezdik) ML

Ruben De La Red - 4.183.000 £ (genç yetenek) MC

şunlardan bir kaçtanesi biz almış olsak yaşamıştık. niye şöyle alamadık bi kaçtane.

biliyorum barça falan gibi takımların elinden kapmak zor ama yine de istesek bikaçtanesini rahat alırdık.

• Dediklerinden sadece Ujfaluji ve Farfan gelebilirdi. Diğerlerinin gelme ihtimalini %5 olarak görüyorum.
  • John Arne Riise - 4.450.000 £ (RC'ye bin takar. 8 yaş genç) DL
    Sen heralde son halinden bihabersin onun.At arabası gibi o eski halimden eser yok şarkısını söyleyip duruyormuş..
  • bunların hiçbirini josico-MALdo ikilisine değişmem

çok sinir etmeye başladı bu yönetim beni
  • pique dışıjd ucuzluk göremiyorum etikete mi indirim yapıyorlar ucuzluk hani öyle mi oluyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kènan

Dediklerinden sadece Ujfaluji ve Farfan gelebilirdi. Diğerlerinin gelme ihtimalini %5 olarak görüyorum.

onlar kötümü sence

ayrıca llorente, phoulsen, baptista falanda getirebilirdik ne demişler parayı veren düdüğü çalar.

quote:

Orjinalden alıntı: bianconera

John Arne Riise - 4.450.000 £ (RC'ye bin takar. 8 yaş genç) DL
    Sen heralde son halinden bihabersin onun.At arabası gibi o eski halimden eser yok şarkısını söyleyip duruyormuş..

evet olabilir sadece bi kaç golünü gördüm bu sene ama adamın değeri şuan bile 9m gösteriliyor

• şimdi arshavin 15m demişsin ama arsenale 15m

bize 20'den aşağı gelmezdi sanırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozwizard7

pique dışıjd ucuzluk göremiyorum etikete mi indirim yapıyorlar ucuzluk hani öyle mi oluyor

bunlar güiza yanında bedava kalır . bu arada güizada 12,5m pound bunlara göre bakın işte.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 3S3R

şimdi arshavin 15m demişsin ama arsenale 15m

okadarını yönetim ayarlıcaktı artık 15e bırakmış zenit

en önemlisini unutmuşum bu sene sampdoriada izlediğim kadarıyla costuran

26 yaşında Fc Cassano bedava
  • O fiyatlar pound yani ingiliz sterlini cinsinden. Geçen sene Euro 1.6 falandı. Sterlin geçen sene de 2.5 lira civarındaydı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zommby

O fiyatlar pound yani ingiliz sterlini cinsinden. Geçen sene Euro 1.6 falandı. Sterlin geçen sene de 2.5 lira civarındaydı.

biliyorum oyüzden güizayı 12,5m den değerlendirin dedim.
  • Transfer sadece paraylamı oluyor zannediyorsunuz? Muntari İnter yerine FB ye gelirmiydi??? PAra önemlidir transferde tabiki,ama oyuncunun isteiği paradan çok çok daha önemlidir. C.Ronaldo ben Manchaster da oynamak istemiyorum bu sene,Real e gitmek istiyorum dese tutabilirler mi takımda sence? Veya bu dediğin adamlardan kaçı Türkiyede oynamak isterlerdi sence?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ferfecir06

Transfer sadece paraylamı oluyor zannediyorsunuz? Muntari İnter yerine FB ye gelirmiydi??? PAra önemlidir transferde tabiki,ama oyuncunun isteiği paradan çok çok daha önemlidir. C.Ronaldo ben Manchaster da oynamak istemiyorum bu sene,Real e gitmek istiyorum dese tutabilirler mi takımda sence? Veya bu dediğin adamlardan kaçı Türkiyede oynamak isterlerdi sence?

Renato Augusto

Coloccini

Farfán

Llorente

Poulsen

Ujfalusi

Cassano

bunlar fenere çok rahat gelirdi sadece erken davranmayı biliceksin
  • Bu işler football manager oynamaya benzemez.
  • quote:

Transfer sadece paraylamı oluyor zannediyorsunuz? Muntari İnter yerine FB ye gelirmiydi??? PAra önemlidir transferde tabiki,ama oyuncunun isteiği paradan çok çok daha önemlidir. C.Ronaldo ben Manchaster da oynamak istemiyorum bu sene,Real e gitmek istiyorum dese tutabilirler mi takımda sence? Veya bu dediğin adamlardan kaçı Türkiyede oynamak isterlerdi sence?

wandy

Dediklerimi arkadaş çok iyi açıklamış Sadece Farfan ve Ujfaluji gelirdi. Kötü oyuncu değiller, ikisininde kariyerleri güzel bence.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kènan

quote:

wandy

Dediklerimi arkadaş çok iyi açıklamış Sadece Farfan ve Ujfaluji gelirdi. Kötü oyuncu değiller, ikisininde kariyerleri güzel bence.

bende biliyorum dedim zaten ilk mesajımı okursan

quote:

biliyorum barça falan gibi takımların elinden kapmak zor ama yine de istesek bikaçtanesini rahat alırdık.

demiş idim.

şimdi buna benzer bu yılda çok şey kaçırcaz tamam belki yine barçanın interin elinden alamayız ama italyanın ilk 7ye giremeyen takımında oynayacağına bizde oynayabilir diyeceğimiz birçok kişi olacak.

• quote:

Orjinalden alıntı: wandy

quote:

Hangi gezegende yaşıyorsunuz?
    Cassano bedava ha?

İnter'in Juve'nin almak için bir taraflarını yırttıkları ve alamadıkları Cassano meğer bedavaymış

• quote:

Orjinalden alıntı: 1299

quote:

quote:

Cassano bedava ha?

İnter'in Juve'nin almak için bir taraflarını yırttıkları ve alamadıkları Cassano meğer bedavaymış

sampdoria ya bedava gittiğini biliyor muydun?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Cassano bedava ha?

sampdoria ya bedava gittiğini biliyor muydun?

Öncesinden bahsediyorsun...
    Öncesi hakkında Sampdoria ilk olarak kiralıyor ve sonra beğenip bonservisini aldı diye biliyorum.

Ama şu an için İnter ve Juve almak isteyip de alamadılar.
    Ben seni yanlış anladım galiba

• quote:

Öncesinden bahsediyorsun...
    Öncesi hakkında Sampdoria ilk olarak kiralıyor ve sonra beğenip bonservisini aldı diye biliyorum.

Ama şu an için İnter ve Juve almak isteyip de alamadılar.
    Ben seni yanlış anladım galiba

ben transfer marketinin yalancısıyım önce sampdoria bedava kiralamış. sonra kiralık süresi bitince bedavaya bırakmış sampdoriaya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.