Şimdi Ara

♫ DH Gitaristler Fan Club ♫ [130+ Kişiyiz] (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
651
Cevap
10
Favori
25.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tatmin kısmını sildim tamam )) nevarneyok yatırcam bu alete yetti 8 yıldır staggx400 le sürünüyorum :D gibson lp benimdir :*
  • quote:

Orijinalden alıntı: foem

tatmin kısmını sildim tamam )) nevarneyok yatırcam bu alete yetti 8 yıldır staggx400 le sürünüyorum :D gibson lp benimdir :*

:D:D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Euphorium

Beni de ekler misiniz? (Gitar: Schecter Blackjack ATX C-1 Amfi: Ibanez TB50R)

Hocam tabiri caizse seni bana Allah gönderdi. Sahip olduğun gitarın Floyd Rose'li modelini alıcam kısmetse 2-3 seneye(maddi durum iyi değil) 1900tl civarı. Biraz araştırdığım kadarıyla çok iyi sustaine sahip bir gitar. Biraz detaylı açıklarmısın eksiklikleri, + yönleri falan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emppu

quote:

Orijinalden alıntı: Euphorium

Beni de ekler misiniz? (Gitar: Schecter Blackjack ATX C-1 Amfi: Ibanez TB50R)

Hocam tabiri caizse seni bana Allah gönderdi. Sahip olduğun gitarın Floyd Rose'li modelini alıcam kısmetse 2-3 seneye(maddi durum iyi değil) 1900tl civarı. Biraz araştırdığım kadarıyla çok iyi sustaine sahip bir gitar. Biraz detaylı açıklarmısın eksiklikleri, + yönleri falan.

Tabiki.

Öncelikle gitar 1900 tl değil 1700 tl ve civarı (Do-re den alın).

Gitar 3 parca maun gövde ve 1 parca maun sap ve Seymour Duncan blackoutlar ile tam bir sustain canavarıdır.
    Sert tonlara cok yatkın olmakla birlikte yumusak tonlara da cok rahat erisilebilir. Ben gitarımı çok seviyorum ve suanda üstüne para verseler değiştirmem. Çok kalitelibir gitar.

Sizin sorularınız olursa burdan yazın ben cevaplarım :)

• hocam benim gitar Gibson les paul traditional premium amfi ise blackstar ht5r oldu
  • 3 yıl elektro akustik Fender - 2 Yıl fender stratocaster = 5 Yıl Prof ElektroGitar
  • 3 yıldir elektro gitar çalıyorum ibanez s470 boss me 25 prosesör
  • 1.5 yıldır elektro gitar çalıyorum. ibanez grg170dx, roland micro cube amfi
  • UCUZA GİTAR + EkİPMAN ARAYAN ARKADAŞLAR İÇİN YAZIYORUM.(elektro gitara yeni başlayanlar konusuna da mesaj attım fakat orayı takip etmeyip genelde takılan ve gitar ekipman arayan arkadaşlarda görsün diye.)

iyi geceler arkadaşlar. sahip olduğum çok az kullanılmış;

LANEY LX12 ELEKTRO GİTAR ANFİMİ ve ZOOM G2 PROCESSOR EFEKT CİHAZIMI SATIYORUM.

ZOOM G2 -> 180 TL. (yanında adaptörü var)
    LANET LX12 EXTREME 100 TL

Procesor Ve anfinin kutuları halen durmaktadır ve bunlarda herhangi bir yerinde 1 çizik bile yok bu kadar net söylüyorum.

Ayriyetten İBANEZ GRG170DX sarı renkte elektro gitarımı da satıyorum. gitarımın bir kaç yerinde toplu taşımadan dolayı boya kalkması vardır fakat manyetiklerinde ve seslerinde herhangi bir sorun yoktur. sahnede ben çalamadığım için denemek amacıyla başkası tarafından kullanılmıştır. sesi gayet güzeldir. ELEKTRO GİTARA 130 TL İSTİYORUM. yanında su geçirmez orijinal kılıf vereceğim. darbelere ve her türlü yağmura kara dayanıklıdır. yani arkadaşlar kılıf fiyatına size elektro gitar ve orijinal sağlam kılıf 2 tane jack kablosu vereceğim.

İLGİLENEN ARKADAŞLAR VARSA RESİMLERİNİ DE KOYABİLİRİM. İSTANBUL'DA HER YERE GETİREBİLİRİM. İSTEDİĞİNİZ GİBİ DENEYEBİLİRSİNİZ.

Satma sebebim ise bende yalanda yok yetenekte yok, Ben çalamadığım için satıyorum. ÖZEL MESAJDAN VEYA BURADAN RAHATLIKLA ULAŞABİLİRSİNİZ TELEFONLAŞIRIZ.

FİYAT PAHALI DİYORSANIZ, SİZİ ŞU KONUDA DÜŞÜNMEYE DAVET EDİYORUM.

SIFIR ORTA HALLİ GİTAR PARASINA, (300-500 DİYELİM) GİTAR + EKİPMAN ALIYORSUNUZ.

eğer bütün ekipmanı almak isteyen arkadaşlar varsa fiyatı kırmak gibi de bir güzellik yaparım.

• 13 yıldır müzikle uğraºıyorum ºimdi 20 yaºındayım , 4 yıllık bir grubum var yabancı ülkelerde tanınıyorum çünkü Türkiye ' de oturmuyorum , 3 yıl klasik / elektro klasik , 4 yıl bass , 3 yıl akustik / elektro akustik , 3 yıldır da elektro gitar , 2 yıldır bateri , 1 yıldır keman , 7 yıldır org , 8 yıldır flüt , 32 k melodika , 12 k melodika çalıyorum Onur üyesi olmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Music ô -- 14 Ağustos 2012; 13:03:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kei Cample

13 yıldır müzikle uğraºıyorum ºimdi 20 yaºındayım , 4 yıllık bir grubum var yabancı ülkelerde tanınıyorum çünkü Türkiye ' de oturmuyorum , 3 yıl klasik / elektro klasik , 4 yıl bass , 3 yıl akustik / elektro akustik , 3 yıldır da elektro gitar , 2 yıldır bateri , 1 yıldır keman , 7 yıldır org , 8 yıldır flüt , 32 k melodika , 12 k melodika çalıyorum Onur üyesi olmak istiyorum

Kusura bakma hocam onur üyesi yapamam. Sonuçta burası müzisyenler kulübü değil, gitaristler kulübü olduğu için en uzun süredir çalan kişiyi onur üyesi yaptım.

• Klasiğe başlangıç tarihime bakarsak 2006 gibi..Ama 6 yıllık tecrübenin yanından geçecek durumda değilim.İlk başladığımda ne kadar öğrendiysem öyle kaldı.Araya birkaç aydan fazla açmadım hiçbi zaman ama. Klasik akorları biliyorum onlarla ritm atabiliyorum,az çok arpej biliyorum,kendimi tatmin edebiliyorum ancak böyle..Yeniden haşır neşir olup ilerletmek istiyorum.Bu yıl gitceğim üni.deki şehre göre belki yeniden bir kursa falan başlayabilirim.
  • beyler yeni başlamayı düşünüyorum ashton agt40 nasıl? günde 1-2 saat çalabileceğim, pc ye bağlayacağım?
    (metallica çalabilirmiyim kendi başıma?)
    alıntılı cevaplarsanız sevinirim
  • Saydım, 138 üyenin içinde 12 tane basçı var, ayıptır ya
  • 1 yildir.grg170dx+line 6 15 watt amp.yakinda bir de footswitch alicam ins

• 8 yıldır gitarlarım var aktif olarak 3 yıldır elektro çalıyorum ama ondan önce 1-2 yıl klasik takıldım sen yaz istediğini işte gitarlar Washburn WI64, Yamaha PAC312 amfi : Marshall AVT50
  • 7 yıldır çalıyorum.. Klasik ve Bas gitar çalıyorum..Klasik Gitarım Cort cec-5.. Bas gitarım ibanez gsr200.. teşekkürler..
  • hocam ekle
    elektro ibanez grg170dx ibz 10g amfi
    edit:3 sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E00F99CDD -- 8 Ekim 2012; 19:21:23 >
  • 6 yıldır klasik ve elektro çalıyorum
    Son 1-2 yıldır bass ve akustiğe merak saldım

• Elektro Gitar - 2 yıldır - J&D Brothers EG-3 (Amfi: Ibanez DAG1)
    Klasik Gitar - 3 yıldır - Manuel Raymond Mrc275bk
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.