Şimdi Ara

♫ DH Gitaristler Fan Club ♫ [130+ Kişiyiz] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
652
Cevap
10
Favori
25.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ay elektro gitar ekler misin hocam şimdiden teşekkürler
  • 1 yıl elektro gitar, eklersen sevinirim..
  • Uzun bir süreden sonra güncelleme yaptık arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyin16

Uzun bir süreden sonra güncelleme yaptık arkadaşlar

Hocam baya bi uzun süre oldu. Konuyu açmıştın sonra ban yemiştin galiba
  • yaz benide 1 aydır elektro çalmaya çalışıyorum:D hedefim 2 sene içinde konser vercek seviyeye gelmek:) yaş 30
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetfield

yaz benide 1 aydır elektro çalmaya çalışıyorum:D hedefim 2 sene içinde konser vercek seviyeye gelmek:) yaş 30

Ekledim
  • 1 haftadır öğrenmeye uğraşıyorum.Akustik çalışıyorum.
  • 3 gün önce aldım elektro gitarımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: WySerie

3 gün önce aldım elektro gitarımı

Hayırlı olsun. Ne aldın ?
  • Beni de yazabilirsiniz arkadaşlar,9 aylık klasik gitar eğitimimden sonra yaklaşık 5 yıldır elektro gitar çalmaktayım.
  • Kursa gidince ne oluyor ben onu anlayamıyorum. 1 yıl klasik gitar kursuna gittim 2 yıl çaldım. 3 yıl önce 5-6 ay elektro gitar kursuna gittim 2.5yıl yıl kendim çalıştım, takır takır çalıyorum . Beni de yaz.
  • Beni de ekleyin 3 yıldır çalıyorum. Gitarım Epiphone Les Paul Studio

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0RK -- 1 Ağustos 2010; 1:27:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rîtchîe Blackmore

Kursa gidince ne oluyor ben onu anlayamıyorum. 1 yıl klasik gitar kursuna gittim 2 yıl çaldım. 3 yıl önce 5-6 ay elektro gitar kursuna gittim 2.5yıl yıl kendim çalıştım, takır takır çalıyorum . Beni de yaz.

Bu durum sosyolojide "Kültür gecikmesi" olarak adlandırılıyor . Yani kısaca eskiden internet gibi bir olanak olmadığı için kurslar ön plandaydı 2 sene önceye kadar internet bu kadar yaygın olmadığı için bu durum hala böyleydi artık internet sayesinde kolayca öğreniliyor fakat toplumda kurs şart geleneği değişmedi . 3 ay kursa gittim hiç bir işe yaramadı bıraktım eğer çok usta birinden almıyorsanız kursu gitmeyin. Selim ışık gitar derslerini öneririm
  • Ekle dostum 5 yıl klasik gitar 2 yıl flamenko olmak üzere 7 yıllık kariyerim var
  • Yeni arkadaşlar eklenmiştir.
  • bende bir buçuk yıldır felan çalıyorumda gitarist mi oluyorum şimdi her neyse anladım ki önceki mesajlarımdan da orda burda reklam yapmadan olmuyor sorunum var kararsız kaldım bana bir yardım lütfen kendini gitarla bir hisseden insanlar

http://forum.donanimhaber.com/m_4929288/mpage_10//tm.htm#40719260
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

quote:

Teşekkür ederim. Başlangıç için Ibanez GRG 170 DX aldım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: the-revival

quote:

Teşekkür ederim. Başlangıç için Ibanez GRG 170 DX aldım

Bende de o gitardan var 11 ay oldu önümüzdeki ay 1 yıl olcak Evde kendim öğrendim internet falan fişman. Selim Işık diye aratın youtube'da elektro gitar için 0 dan anlatıyor herşeyi ve gerçekten güzel anlatıyor. Tabii kotanız varsa bilemem.

Edit: Cro-X'te söylemiş zaten Selim Işık'ı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalwrath -- 24 Haziran 2010; 15:26:17 >
  • ya bi yardımcı olun ya bass gitara geçicem dedim elektroya yeni başlayanlar konusunda burada da link verdim oranın bi yardımcı olun olun ya
  • merhabalar
    müzik bölümünü kullanan,özellikle gitarla alakalı çoğu arkadaş yarın başlayacak festivale odaklandılar.ve bu arkadaşların çoğu bu festivale katılacak.
    o yüzden belki sorunuza cevap gecikebilir.aşşağıda linkini verdiğim ana konudada sorunuzu sorun ve bekleyin.bilgili arkadaşlardan mutlaka cevap gelecektir.
    ama 3 gün boyunca yani festival süresince cevap gelmezse şaşırmayın:))))

http://forum.donanimhaber.com/m_40157364/tm.htm
    quote:

Orijinalden alıntı: cezager

ya bi yardımcı olun ya bass gitara geçicem dedim elektroya yeni başlayanlar konusunda burada da link verdim oranın bi yardımcı olun olun ya
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.