Şimdi Ara

Computex 09: ASUS Standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
10.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ASUS, Computex 09'un en görülesi standlarından birine sahipti. Ekran kartları, dokunmatik ekranlı nettop modelleri ve fazlasını sizler için görüntüledik.

[wvp=683]

• İlgimi çeken tek şey videonun başındaki anakart oldu. GTX 295 MARS'ı zaten gördük.
  • ßu firmayı seviyorum.
  • son zamanlarda yayınlamaya başladığınız videoların birçoğu hd olmamaya başladı.bunun nedeni nedia acaba sayın Speed Step?
  • Asus standi gercekten süper Marsa hasta oldum
  • oooyyy oooyyy asus döktürmüş yine
  • @iscanthere, fuar videolarını çektiğimiz gün sıcağı sıcağına yayımlamak istediğimiz için HD yerine SD çekimi tercih ediyoruz zira Taipei, Tayvan'da stüdyomuzda özel video sistemimiz ve düzeneklerimiz olmadığı için videoların işlem süresinden zaman kazanabilmek ve taze gelişmeleri sizlere sıcağı sıcağına aktarabilmek adına bu tip uluslararası etkinliklerde genellik SD çekim yapıyoruz ama bu tabii ki daha sonraları HD çekim yapmayacağız anlamına da gelmiyor.
  • fx57 İyi Sunuyorsun yalnız Videolarda heyecanlı goruyorum seni biraz daha yavaş ve rahat ol
  • voltaj kontrolcuyle marsı ızlerken agzımın suları aktı 4890x2den vazcaydım mars alıcam
  • hocam video için teşekkurler
    diğer videoları da beklıyoruz
    ekran kartı muhteşemmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

@iscanthere, fuar videolarını çektiğimiz gün sıcağı sıcağına yayımlamak istediğimiz için HD yerine SD çekimi tercih ediyoruz zira Taipei, Tayvan'da stüdyomuzda özel video sistemimiz ve düzeneklerimiz olmadığı için videoların işlem süresinden zaman kazanabilmek ve taze gelişmeleri sizlere sıcağı sıcağına aktarabilmek adına bu tip uluslararası etkinliklerde genellik SD çekim yapıyoruz ama bu tabii ki daha sonraları HD çekim yapmayacağız anlamına da gelmiyor.

Teşekkürler.Umarım o olanaklara da sahip olursunuz.Bu arada ALLAH kolaylık versin.Bu arada sizden ricam biraz fazla oluyorum belki ama sapphire standına mümkünse tekrar uğramanız ve oradaki ürünleri daha kapsamlıca tanıtmanız.40 küsür sn gayet kısa geldi bana.

Bu arada asus mars ile 2560X1600 oyun oynamak isterdim doğrusu

• quote:

Orjinalden alıntı: eneshatipoglu

voltaj kontrolcuyle marsı ızlerken agzımın suları aktı 4890x2den vazcaydım mars alıcam

O karttan 1000 adet üretilecek yanlış bilmiyorsam
  • Asus'tan neden vazgeçemediğimin videosudur!

Bu arada yalvarırım yöneticilere; şu Lenovo Reklamını kaldırsınlar. baştaki hatunu parçalamak istiyorum o kadar sıkıldım reklamdan. Aylardır aynı reklam.
    Söyleyin kaç paraysa vereyim, reklam koymayın oraya ;'(
  • quote:

Orjinalden alıntı: GOD32

Asus'tan neden vazgeçemediğimin videosudur!

Bu arada yalvarırım yöneticilere; şu Lenovo Reklamını kaldırsınlar. baştaki hatunu parçalamak istiyorum o kadar sıkıldım reklamdan. Aylardır aynı reklam.
    Söyleyin kaç paraysa vereyim, reklam koymayın oraya ;'(

haşşinaa baybbiii dontyouu cryyyy
  • cihazlar ,zamazingolar bir yana ,kaç seneden beri takip ediyorum D.H.'yi ,Mesut Çevik gibi bir şeyi düzgün,doyurucu anlatan başka bir editöre rast gelmedim.Tv'de dahil ,adam işini iyi yapıyor...Dikkat buyrun anlatım yaparken hem zamanı ustaca kullanıyor ,hem de "ııı" "eee" gibi sinir bozucu cumle sonları yok...Ne dersiniz sizce DH ileride Discovery channel gibi bir formata ilerliyor mu??
  • Donanimhaber bu işi hakkıyla yapıyor. Güzel çalışma emeğinize sağlık.

Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum lütfen kaldırın şu reklamı bu kadar sinir bir kadın sesi olamaz. (Parası neyse forumca dayanışma kurup toplarız)
  • Bende orda olmayı çok isterdim. Elinize sağlık çok güzel çalışma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eşref_37 -- 6 Haziran 2009; 21:24:22 >
  • bu işi başaran DH değil Mesut Çevik olduğunu düşünüyorum eğer forumda bir kaç tane daha mesut çevik olsaydı o zaman DH başarmış oLurdu ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Powermove

Donanimhaber bu işi hakkıyla yapıyor. Güzel çalışma emeğinize sağlık.

Yukarıdaki arkadaşa katılıyorum lütfen kaldırın şu reklamı bu kadar sinir bir kadın sesi olamaz. (Parası neyse forumca dayanışma kurup toplarız)

evet artık gınaa geldi başkla reklam yokmu bunun yerine
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanmustafa06

quote:

Orjinalden alıntı: Powermove

Donanimhaber bu işi hakkıyla yapıyor. Güzel çalışma emeğinize sağlık.

evet artık gınaa geldi başkla reklam yokmu bunun yerine

+1

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.