Şimdi Ara

Computex 09: Sapphire Standı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
9.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ATI'ın 1 numaralı partneri Sapphire, 1GHZ hızında çalışan ATOMIC HD4890, 1GB bellekli Vapor X HD4890 ekran kartı modelleri ve güç kaynaklarıyla Computex 09'daydı!

[wvp=680]

• reklamlar bölümü daha mı uzundu?
  • fx57 hocam Sapphire Standakini yetkililer size sınırlı sayıdamı zaman tanıdılar. Ne oluyo demeden video bitti yav.
  • reklam videosu ha:)
    daha çok reklam alın inşallah ;)
  • Hocam ne bu acele sakin.Video nun kısa sürmesai için bu kadar hızlı konuşulmaz ki ama.
  • ne dedi ne anlattı naptı bişi anlamadım şlsdkaşgljkfnlkas hop bitti bide lenovo
  • videodan bişey anladıysam ne olayım :D sap sap sapsapsaps sap şapur şupur bişey dedi orasını anladık ama gerisi :D:D
  • en kısa vieonuz olarak rekorunuz kırıldı sanırım :S
  • Merhaba,

Computex 2009 fuarı çok kalabalık ve yoğun. Buna bağlı olarak her firma standında istediğiniz çekim süresini bulamayabiliyorsunuz. Bir hayli ilgi gören Sapphire standında da amacımız kısa bir tanıtım videosu ile Sapphire'in fuardaki gelişmeleriyle ilgili yapacağımız haberleri desteklemekti. Yani video kısa olabilir ama Sapphire ile ilgili çok sayıda haberimiz olacak. Bu arada evet biraz hızlı konuştuğum konusunda haklısınız.
  • çabalarınız için teşekkürler ama insan uzun videolara alışkın olunca

tebessüm etmeden duramıyor
  • haha kısacik video ama anlatilmak istenen anlatilmiş durumda hepsini anladim hdmi cikişi olmasi iyi bir artı . yok dönüştürücüydü bilmemneydi uzun iş ama benim bi önceki videoda asus'n ekran karti cekti ilgimi x295di sanirim dünyanin en hizli ekran karti.
  • 20sn rekoru bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Merhaba,

Computex 2009 fuarı çok kalabalık ve yoğun. Buna bağlı olarak her firma standında istediğiniz çekim süresini bulamayabiliyorsunuz. Bir hayli ilgi gören Sapphire standında da amacımız kısa bir tanıtım videosu ile Sapphire'in fuardaki gelişmeleriyle ilgili yapacağımız haberleri desteklemekti. Yani video kısa olabilir ama Sapphire ile ilgili çok sayıda haberimiz olacak. Bu arada evet biraz hızlı konuştuğum konusunda haklısınız.

seneye artık :)
  • nası video yav şaşapaşaşapapşr
  • Ama herşey anlatmış arkadaş:)
  • Biraz hızlı olmuş ama hepsini anladım.
  • "Bu ekran kartı, bu da ekran kartı bu da güç kaynağı. Tamamdır biz gidiyoruz" şeklinde... Şaka bir yana. Kısa ve öz olmuş. Daha ne istiyorsunuz. Gerekli güncel bilgiler verilmiş.
  • Doyamyorum bu PC parcalarına bakmaya. Belgesel gibi yapmak lazım aslında ordayken elinize saglık.
  • mesut çevik niye gitmediki oraya ??

fx57 hocam bence olmamış zaman kısıtlı olabilir ama bari yavaş ve anlaşılır olsaydı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: muskeder

mesut çevik niye gitmediki oraya ??

fx57 hocam bence olmamış zaman kısıtlı olabilir ama bari yavaş ve anlaşılır olsaydı.

mesutta orada
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.