- x
AIKA Online(Rehber Eklendi) (EU IP BAN KALKIYOR!)
1809 Cevap97190 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     22 23 24 25 26 27 28 29 [31]
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

725 Mesaj
18 Ekim 2012; 11:54:17 

http://forum.donanimhaber.com/m_67014861/tm.htm

burdaki linkten Legolas'a sorularını sorabilirsin Gm dir kendisi

Her Şey sizinle güzel;
Donanımhaber ve siz değerli üyeleri iyiki varsınız.

27 Mesaj
30 Ekim 2012; 20:05:46 

quote:

Orijinalden alıntı: MissedCall

Beyler bu oyunu yaklaşık 15 dakika önce DH'ye verilen reklamdan gördüm. Başlamayı düşünüyorum. Birkaç sorum var:
1. Gerçek para karşılığında item, oyun parası vs. satışı mevcut mu? Mevcut olmaması, mevcutsa yaygın olmaması işime gelir.
2. Girmek için aylık bir ücret istiyor mu? İstiyorsa iyi. Fazla olmadığı sürece.
3. Türkiye'ye yeni geliyormuş. Bu sadece Türk'lerin olduğu bir server'da oynacağımız anlamına mı geliyor. Yoksa isteyenler US server'ına kaydolabilecek mi?

1.Bu oyunda yasal olarak böyle bi satış şekli yok illegal yollarla olursa zaten oyun içinde cezalandırılır.
2.oyun aylık ücret istemiyor free 2 play yani ücretsizdir
3.Türkiyeye ayrı client geliyor yani sadece türkler olacak oyunda.US için başka client indirmen gerekicek.ve başka hesap tabi ki.

Uzaklaştırılmış
4 gün cezanın,
1 gün 4 sa. 44 dk. kadarı kaldı.
30 Ekim 2012; 22:09:52 

quote:

Beyler bu oyunu yaklaşık 15 dakika önce DH'ye verilen reklamdan gördüm. Başlamayı düşünüyorum. Birkaç sorum var:
1. Gerçek para karşılığında item, oyun parası vs. satışı mevcut mu? Mevcut olmaması, mevcutsa yaygın olmaması işime gelir.
2. Girmek için aylık bir ücret istiyor mu? İstiyorsa iyi. Fazla olmadığı sürece.
3. Türkiye'ye yeni geliyormuş. Bu sadece Türk'lerin olduğu bir server'da oynacağımız anlamına mı geliyor. Yoksa isteyenler US server'ına kaydolabilecek mi?

2. ? Ne yani sen böyle bir oyuna para mı vereceksin.

1673 Mesaj
31 Ekim 2012; 2:35:20 

quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

2. ? Ne yani sen böyle bir oyuna para mı vereceksin.

15 dakikalık gözleme göre yaptığım yorum olduğunu özellikle yazdım. Bu yüzden "böyle bir oyun" derken ne kastettiğini tam olarak bilmiyorum, ama oyun daha zevkli hale gelecekse abartılı olmayan bir miktarı gözden çıkarırım. F2P'ler 8-12 yaş arası veletlerle doldukça, o oyunların yerine ödeme gerektiren oyunları tercih etmeye çalışacağım.

@4FY0K
Cevaplar için teşekkürler.

27 Mesaj
31 Ekim 2012; 17:40:43 

quote:

15 dakikalık gözleme göre yaptığım yorum olduğunu özellikle yazdım. Bu yüzden "böyle bir oyun" derken ne kastettiğini tam olarak bilmiyorum, ama oyun daha zevkli hale gelecekse abartılı olmayan bir miktarı gözden çıkarırım. F2P'ler 8-12 yaş arası veletlerle doldukça, o oyunların yerine ödeme gerektiren oyunları tercih etmeye çalışacağım.

@4FY0K
Cevaplar için teşekkürler.

oyunun bir AION,bir WOW olmadığı aşikar.bunu neden böyle söyleme çabasına girdiğini anlamıyorum.bana kalırsada f2p ler arasında türkiyedeki en iyi oyun bile olabilir.ha dersin ki ben m2 oynuyorum ondan beğenmedim anlarım

@MissedCall
önemli değil kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4FY0K -- 31 Ekim 2012; 17:41:36 >

3129 Mesaj
20 Ocak 2013; 18:00:05 

Merhaba arkadaşlar,

İlk olarak Aika Türkiye'de başladığımız oyuna Aika NA'da devam ediyoruz. Oyun 31 Ocak itibariyle Gpotato'dan T3Fun'a yani oyun yapımcısının kendi bünyesine geçmiş olacak. Sizleri de aramızda, klanımızda görmek isteriz. Şimdilik Feonir ırkındayız fakat T3Fun'a geçmesiyle birlikte Lenaria ırkına geçiş yapmayı planlıyoruz. Aramıza katılmak isteyenler Feonir'de CxGaming klanından gördüğü kimselerle veyahut benimle (IAmForrest) irtibata geçebilir. Dediğim gibi bizi bu ay içerisinde Feonir'de bulabilirsiniz, gelecek ay itibariyle Lenaria'da bulmanız mümkün olacak yüksek olasılıkla. Avrupa'ya Amerika'ya Türkün gücünü göstermemiz için sizlerin de aramızda olmanız bizi memnun edecektir.

Herkese iyi oyunlar

PSN: kbryant

Döne döne durmadan, sen de bir garip oldun. Sarhoş musun dünya?

725 Mesaj
20 Ocak 2013; 21:04:02 

quote:

Orijinalden alıntı: soulfly1

Merhaba arkadaşlar,

İlk olarak Aika Türkiye'de başladığımız oyuna Aika NA'da devam ediyoruz. Oyun 31 Ocak itibariyle Gpotato'dan T3Fun'a yani oyun yapımcısının kendi bünyesine geçmiş olacak. Sizleri de aramızda, klanımızda görmek isteriz. Şimdilik Feonir ırkındayız fakat T3Fun'a geçmesiyle birlikte Lenaria ırkına geçiş yapmayı planlıyoruz. Aramıza katılmak isteyenler Feonir'de CxGaming klanından gördüğü kimselerle veyahut benimle (IAmForrest) irtibata geçebilir. Dediğim gibi bizi bu ay içerisinde Feonir'de bulabilirsiniz, gelecek ay itibariyle Lenaria'da bulmanız mümkün olacak yüksek olasılıkla. Avrupa'ya Amerika'ya Türkün gücünü göstermemiz için sizlerin de aramızda olmanız bizi memnun edecektir.

Herkese iyi oyunlar

Öncelikle sizin adınıza h.o. diyorum.CX klanında sizler arasında bulundun türkiye serverinde gerçekten oyunu hakkıyla oynayan bir ekipiniz var.Bende yabancı dil olmadığı için bu oyunun türkiyede açılmasına çok sevinmiştim ama gerek yönetimin disiplinde taviz vermesi gerek playerin az olması en önemliside oyunun mutlak süretle görev yaparak kasılması beni oyundan soğuttu.Dolayısyla beni başka bir oyuna sevk etti.25 ocakta açılacak olan bir oyuna başlamayı düşünüyorum.Kısmetse.

Her Şey sizinle güzel;
Donanımhaber ve siz değerli üyeleri iyiki varsınız.

11 Mesaj
21 Ocak 2013; 11:11:11 

gpotato hesaplarla deavm edebilcezmi yeni firimada yoksa yeni hesapmi accaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelowe -- 21 Ocak 2013; 11:18:20 >

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

3129 Mesaj
21 Ocak 2013; 20:27:31 

31 aralık tarihine kadar gpotato hesabınızı aşağıda vermiş olduğum linkten değiştirmeniz gerekmektedir. İlk olarak t3fun hesabınızla giriş yapacaksınız sonra da gpotatodaki id bilgilerinizi gireceksiniz. e-postadan onaylayınca transfer işlemi tamamlanacaktır. İşin kısası yeni hesap açacaksınız tabi ki ama gpotato'daki karakterinizi t3fun'a aktarabileceksiniz.

http://www.t3fun.com/MemberShip/TransferAika.aspx

PSN: kbryant

Döne döne durmadan, sen de bir garip oldun. Sarhoş musun dünya?

1 Mesaj
1 Nisan 2013; 17:23:20 

YooVooYxD_21@hotmail.com ekleyin arkadaşlar ayrıca şu pin konusunda yardımcı olursanız sevnirim

Sayfa:   <<     22 23 24 25 26 27 28 29 [31]
Tüm forumlar » [Oyun] » Çok kişili online RPG Oyunları » Diğer oyunlar » AIKA Online(Rehber Eklendi) (EU IP BAN KALKIYOR!)
Sayfa: <<     22 23 24 25 26 27 28 29 [31]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.355