Şimdi Ara

AIKA Online(Rehber Eklendi) (EU IP BAN KALKIYOR!) (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.798
Cevap
1
Favori
107.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çeviride elimizden geleni yapıyoruz. test sunucusu alırsak, testleri bitirip oyunu başlatabiliriz.
  • Hmm Mayn Games içinden olduğunu bilmiyordum. O zaman damlayayım hemen. YALVARIYORUM exile scrollu kaldırın item shoptan.
  • Bende burdayım Feonir Warlock AFYOK :)

Legolas -> üstad epic 1 olması kötü olmaz mı ya ? Us'ta oynayanlar ne olacak peki aynı ferrariden inip hacı murata binmek gibi bişey bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devon Jade -- 6 Temmuz 2012; 9:22:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4FY0K

Bende burdayım Feonir Warlock AFYOK :)

Legolas -> üstad epic 1 olması kötü olmaz mı ya ? Us'ta oynayanlar ne olacak peki aynı ferrariden inip hacı murata binmek gibi bişey bu

Anlıyorum ama, Gpotato'da en baştan başlattı oyunu. geçişleri_hızlandırabiliriz. gpotato gibi beklenen süre uzun sürmez.

Kısmetse Ağustos ortaları gibi Close Beta Açılılır. Eksikleri falan tespit eder, Eylül gibi Open Beta olarak başlarız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas

quote:

Bende burdayım Feonir Warlock AFYOK :)

Anlıyorum ama, Gpotato'da en baştan başlattı oyunu. geçişleri_hızlandırabiliriz. gpotato gibi beklenen süre uzun sürmez.

Kısmetse Ağustos ortaları gibi Close Beta Açılılır. Eksikleri falan tespit eder, Eylül gibi Open Beta olarak başlarız.

Oyunun kendi sitesi olacakmı? oyun ile ilgili rehber ve bilgiler olsa ne güzel olurdu.Yoksa Mayngames forumun içinde mi yer açılacak oyuna?

• bu arada size süper haber vereyim.

mayngames ile konuştum. lvl 50 açarsak çok az oynayanı olur. patronun dediği Gpotato'da ne varsa aynı şekilde gireceğiz.

@Turko24

Oyun tamamen türkçe olacak, konuşmalar dahi stüdyo ortamında kaydedilecek.

Sitesi ve forumu olacak. Gerekli rehberleri hazırlayıp koyarız.

Önemli olan Close Betayı iyi şekilde, geçirebilmek. Ticketlar ışığında eksiklerimizi düzeltip, oyunu kusursuza yakın bir şekilde, oyunculara sunmayı planlıyoruz.

Türkiye sunucusu için ben dahil 5 GM olacak.

Şimdilik bu kadar.

Sorularınız olursa burdan cevaplarım.
  • inşallah herşey istediğiniz gibi gider de bu güzelim oyuna bir an önce kavuşuruz.
  • Reklamı iyi yapsın mayngames yeter,Aikadan kat kat kötü oyunlar var sırf iyi reklam yüzünden milyonlarca player'ı olan ki buna Türkiye de dahil.

5 tane nation var fazla user olacak eşit bölünecek vb. ancak ozaman zevk alınır.

Haberler bomba bu arada Legolas :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Devon Jade -- 10 Temmuz 2012; 23:38:42 >
  • quote:

Reklamı iyi yapsın mayngames yeter,Aikadan kat kat kötü oyunlar var sırf iyi reklam yüzünden milyonlarca player'ı olan ki buna Türkiye de dahil.

5 tane nation var fazla user olacak eşit bölünecek vb. ancak ozaman zevk alınır.

Haberler bomba bu arada Legolas :)

Reklam işine bende sonuna kadar katılıyorum.Legolas dan reklam işi ile ilgili nasıl projeleri olucak.Bu oyunun hak ettiği yere gelebilmesi için gerek forumlar gerek oyun fan siteleri ve tabiki facebook ta yer alması şart.
  • Reklam işi nasıl olacak bilmiyorum. Ben sadece oyundaki GM'lerden biri olacağım.
  • valla butun turkcelesen oyunlar yabancılarla aynı dıyolar ama bızım turk sırketlerı oyunların drop- + basma oranları dagıl olmak uzere shoptan mıllet ıtem alsın dıye herseyı degıstırıyolar pek cok oyunda bu oldu ve oyuncu sayısı bu yuzden bı turlu artmadı oyunlarda....gpotato aynı olacaksa guzel usa 10 12 turkuz herkes lvl bellı sevıyede bu tarafa kayma yaparız epic 3 baslayacaksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelowe

valla butun turkcelesen oyunlar yabancılarla aynı dıyolar ama bızım turk sırketlerı oyunların drop- + basma oranları dagıl olmak uzere shoptan mıllet ıtem alsın dıye herseyı degıstırıyolar pek cok oyunda bu oldu ve oyuncu sayısı bu yuzden bı turlu artmadı oyunlarda....gpotato aynı olacaksa guzel usa 10 12 turkuz herkes lvl bellı sevıyede bu tarafa kayma yaparız epic 3 baslayacaksa

Close beta başladığında beğenmediğiniz şeyleri bize ticket atarak bildireceksiniz. Biz de düzeltilebilecek olanları düzeltip, Open Beta başladığında istediğinize yakın bir oyunu sizlere sunmaya çalışacağız.

Epic 1'den başlatmanın kötü olacağını söyledim, Tamam Epic 3'ten başlatırız dedi patron.

Adı üzerinde Türkçeleştirme, Drop ve + basma oranları sabittir, değiştirilmez.

• Avrupa için açılan global sürümde oynamıştım oyunu.Yaklaşık 40 levela kadar kasmıştım ve moblardan hiç bir şekilde para düşmüyordu.Sadece görevleri yaparak para kazanabiliyorduk.34 level unique bir kılıç bulmuştum ve o levela kadar ki kazandığım tüm parayı bu kılıca harcayıp +3 veya +4'e basmıştım.Tam hatırlamıyorum fakat, + basarken istediği itemlar ve ücretler pahalıydı ve para sıkıntısı çok çekiyordum.Merak ettiğim oyunda nasıl para kazanıyoruz?Bu sorunu açıklığa kavuşturabilirsek seve seve oynayabileceğim bir oyun.
  • valla hocam ben su an usa 82 lvlım dusuk lvllarda evet para sorunu oluyo ama sabır ısı az zaten ıtem ısını 35 lvl baslayıp 75 lvl kadar honor denen ıtemlerlı gıyerek kasabılıyosun ıtem acısından sorun olmuyo sahsen ben 65 lvl kadar para sıkıntısı cektım sonra usa lord marshallı kerana denen harıta var ordakı mobları kesmemı soyledı saatte 3m kasıyorum su an butun ıtemlerı dızdım o sayede oyun 65 sonra guzellesıyo anlayacagın....
  • quote:

valla hocam ben su an usa 82 lvlım dusuk lvllarda evet para sorunu oluyo ama sabır ısı az zaten ıtem ısını 35 lvl baslayıp 75 lvl kadar honor denen ıtemlerlı gıyerek kasabılıyosun ıtem acısından sorun olmuyo sahsen ben 65 lvl kadar para sıkıntısı cektım sonra usa lord marshallı kerana denen harıta var ordakı mobları kesmemı soyledı saatte 3m kasıyorum su an butun ıtemlerı dızdım o sayede oyun 65 sonra guzellesıyo anlayacagın....

Bu oyunun pvp sini güzel diyorlar.Nasıl bir pvp şekli var sen deneyimli olarak bu konuda açıklayıcı bilgi verirmisin sana zahmet
  • hocam oyunda ulkeler arası sureklı pvp var relıc savasları var ulkelere ozellık veren taslar relıcler onları almak ıcın sureklı ulke basılıyo battlefield var 24 saat adam kesebılırsın hemde honor kasabılıyosun orda epic 3 te aitanda denen pvp geldı saat bası gırıp takım halınde kaarsı takımı yenmeye calsıyosun su an 5 6 tane pvp cesıdı var oyunda hıc sıkılmıyosun anlayacagın bı cok oyun oynadım pvpsı ıcın ama ılk defa pvp bıktım bu oyun sayesınde onu dıyebılırım
  • quote:

hocam oyunda ulkeler arası sureklı pvp var relıc savasları var ulkelere ozellık veren taslar relıcler onları almak ıcın sureklı ulke basılıyo battlefield var 24 saat adam kesebılırsın hemde honor kasabılıyosun orda epic 3 te aitanda denen pvp geldı saat bası gırıp takım halınde kaarsı takımı yenmeye calsıyosun su an 5 6 tane pvp cesıdı var oyunda hıc sıkılmıyosun anlayacagın bı cok oyun oynadım pvpsı ıcın ama ılk defa pvp bıktım bu oyun sayesınde onu dıyebılırım

42 levele kadar kronik bela saolsun onun sayesinde geldim üstüme başıma honor puanlarıyla bir şeyler almak için pvp yapıyorduk ama ona pvp denmez.sıra ile birbirimizi kesiyorduk.Başkada pvp si hakkında bilgim yok ingilizce yaok zaten türk guilde bulamadığımdan 42 de ölece kaldım.Şimdi epic3 geldi 85 level sınırı sanırsam grind yaparak kasması zor geldi ne yalan söyliyim.Şuanda aktif türk guildi varmı feonirde üstad gelsek yardımcı olurlarmı?yoksa aika tr nin açılmasınımı beklesek?

• bluelowe usa serverdamı oynuyosun yoksa eu serverda mı.Bu arada eu server feonir Ottomans guildimiz var türk guildi oyuna baslayan her türk girebilir ;) Oyunda para sıkıntısı yok 65 dn sonra bluelowe arkadasım demis karenada saatte 2-3 m para ksılıyor bunun yanında dungeonlardan core taşları düsürüp bayağı para yapabilirsiniz.Ancak düsük lvllerde para yapmak pek mümkün degil
  • quote:

bluelowe usa serverdamı oynuyosun yoksa eu serverda mı.Bu arada eu server feonir Ottomans guildimiz var türk guildi oyuna baslayan her türk girebilir ;) Oyunda para sıkıntısı yok 65 dn sonra bluelowe arkadasım demis karenada saatte 2-3 m para ksılıyor bunun yanında dungeonlardan core taşları düsürüp bayağı para yapabilirsiniz.Ancak düsük lvllerde para yapmak pek mümkün degil

üstad EU serverde feonirde guild için kime başvuracağız.?
  • bana yazabılırsın IIDestaNII
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.