Şimdi Ara

AIKA Online(Rehber Eklendi) (EU IP BAN KALKIYOR!) (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.799
Cevap
1
Favori
107.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar sayfa sayısına bakılırsa bu oyun baya tutulmuş birde bi topic vardı aikaya dönülürsa bizde döneriz gibisisinden mesajlar vardı biz 3 arkadaş aikaya başlıyacağız bu dönerim diyen arkadaşlarda dönerse seviniriz :D
  • Başka bir uzakdoğu saçmalığı. Şu kullandıkları grafik motorunu bir türlü değiştirmediler. Hepsi aynı kalıptan çıkma.

Item Mall olan oyunu zaten oynamak büyük hata. Free oyuncularla arada büyük bir uçurum oluşturuyor.

P2P oyunlar gibisi yok. Paraya değil yeteneğe bakıyor.
  • ben globali indirdim global01 adında bir server ve 2 tane persia ve britannia olarak ırk seçimi geliyor hangisinde daha fazla türk bulabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vafla

ben globali indirdim global01 adında bir server ve 2 tane persia ve britannia olarak ırk seçimi geliyor hangisinde daha fazla türk bulabilirim?

Cevap verebilecek biri yokmu arkadaşlar. Gpotato boşu boşuna 50 lvl adam kastık, millet globalda diye indirip kurduk yine ortalıkda kimse yok. Nicklerini yazan arkadaşları listeye eklemeye calıştığımda ekleme yapmıyor yinemi yanlış yerde başladık. Nick HokusPokus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Golimer

Cevap verebilecek biri yokmu arkadaşlar. Gpotato boşu boşuna 50 lvl adam kastık, millet globalda diye indirip kurduk yine ortalıkda kimse yok. Nicklerini yazan arkadaşları listeye eklemeye calıştığımda ekleme yapmıyor yinemi yanlış yerde başladık. Nick HokusPokus

Launcher güncelleme yaparken yarıda kesilirse tekrar açınca direk start game geliyor fakat sunucular gözükmüyor.Oyunu baştan kurup patch yüklediğimde global01 adında Bellicus ve Utopia ırkları geldi.Türkler bellicus'ta ben 2-3 tane türk anca buldum.Fakat oyunda para sıkıntısı çok fazla moblardan para düşmüyor sadece görevler ve düşürdüğünüz itemları satarak para kazanıyorsunuz.Başlarda büyük sorun gibi gözükmesede 30lv. civarına gelince sıkıntı büyüyor.

• @Vafla keşke daha önceden cevap yazsaydın 38 lvl oldum UTOPiA da oynuyorum. Para konusunda çok haklısın, ancak maclara katılıp kazandıkdan sonra para alabiliyorsun. Açık artırmacı çalışmıyor galiba kimsenin kullandığını görmedim. Birde event adı altında uyuz bir şey yapmışlar zor bela kazandığımız paraları almakdan başka bir işe yaramıyor. Mesela 600 bin golda 60 sandık aldım 45 lost geri kalan 10binlik sandık çıktı. Paralarda güme gitti. Gpotato nun etkinlikleri daha güzeldi. Sandıklar yaratıklardan düşüyordu, istediğin itemi rahat rahat açık artırmacıda bulabiliyorsun. Oyuncu sayısı globale göre cok daha fazla. Dil konusuda bazen tam anlamıyla facia yaşatıyor.Çat pat anladığım ingilizceyide geçtim adamların çoğu ispanyonca konuşuyor galiba, hangi dili konuştuklarını tam olarak anlayamadım.

Ekleme : Yeni hesab açıp Bellicus geçtim. Nick HeYKo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golimer -- 27 Mayıs 2011; 13:52:53 >
  • @Golimer vallahi ilk defa bir oyunu severek oynuyorum dungeon sistemi karakter dengeleri gerçekten hoşuma gitmişti ta ki 35 lv olupta 34 swordunu +0dan +1 basmak isteyene kadar :/ istediği Hira D bi 20k gold ediyor serverda birde üstüne basarken 28k para istiyor 35 lv a kadar görevlerin verdiği max. para 300k civarıdır zaten swordu +6 +7 basmak istesem param yetmeyecek peki ya ilerde ne yapcağım diye düşündüm ve bir daha girmedim...
  • herkese merhaba
    ben aika globalde oynuyorum utopia'da yım ve nickim infinityeffect 50 lvl oldum xp 100/100 lwl alamıyorum ve kestiğim hiç bir slottan xp gelmiyor artık..
    oyun içerisinde birkaç kişiye sordum bazıları basillandaki görevlerin hepsini yapıcaksın diyor bazıları reginsheri da von helmuttan görev alıcaksın diyor anlayamadım kafam karıştı fakat von helmut görev vermiyor
    eksik görevler var onları yap reginsheire da demişlerdi hepsini yaptım yanlız 50 onur madalyası ve 100 onur madalyası fln gibi 1-2 tane görev kaldı yinede yeni görev vermiyor
    başka haritalardada uyduruk xp veren 1-2 görevi atlamıştım yapmamıştım onlardanmı acaba ??
    yardımcı olursanız sevinirim gün içerisinde sürekli oyundayım oyundanda bana ulaşabilirsiniz şimdiden teşkler
  • Oyun ne alemde oynayanlar var mı hala ?
  • @juba quest change yapman lazım örneğin rifleman sen Sniper olacaksın cirrugor da Tammy Baker dan aldığın görevleri takip eticeksin 6-7 tane görev vardı sanırım hepsini yap. reginshine daki otto von schroder de bitiyor. hepsi bittiğinde ve %100 oldugunda son görevi verip 51 oluyosun.belki global serverda isimler farklıdır ama inşallah yardımcı olmuşumdur .. Us server da aleth de lvl 70 Rm im var.yardıma ihtiyacı olan varsa pm gönderin nickim aynı . (Janissary67)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Janissary67 -- 3 Eylül 2011; 19:20:32 >
  • 1gb ram, 9550 ati radeon, 1.8 ghz pentium IV iyi çalıştırır mı bunu ?
  • off neden bu oyunlar tr olmuyor bıktım oyalanacak bir mmorpg aramaktan.
  • Arkadaşlar bu oyuna başlamak istiyorumda şuan denemek amaçlı gpotatonunkini indiriyorum zira global olan germania filan dediginiz clienti bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Edit:2-3 saat zaman geçirdim oyunda pek fazla analiz yapmıcam ama söylemedende edemicem dungeon neden bu kadar zor arkadaş bossu kesemedim 9 levelken sürekli sersemleme(stun) vuruyor pot filan basamıyorum Şimdi görevlerle level kasmaya devam edicem gunner kasıyorum gayet zevkli mage olsa mage açacaktım ama warlock varmış.Daha diğer sınıfları denemedim bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HollowFlea -- 1 Aralık 2011; 1:11:29 >
  • gpotatoda clanımız vardı(2010) dh olarak bir türlü bulamadım şurda konusunu, belkide burasıydı ama bilmiyorum Feonir' de oynayan var mı hala?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IO -- 14 Aralık 2011; 22:06:55 >
  • Aika globale nasıl üye olucaz. Ve son patch sayısı kaçtır 400 mb lık dosyasını indirdim 2 saat patch atıyorum bi site verirseniz sevinirim.
  • Arkadaşlar Aika Online bu sene Türkiye'ye gelecekmiş, oyunkayitin haberine göre Mayn Games yayın haklarını satın almış, 1 aydır oyuna başlayacaktm fırsat olmadı artık Türkçesine başlarım:))

haberin detayları "Aika Online Türkiye’ye Geliyor"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZLine12 -- 9 Nisan 2012; 10:03:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ZLine12

Arkadaşlar Aika Online bu sene Türkiye'ye gelecekmiş, oyunkayitin haberine göre Mayn Games yayın haklarını satın almış, 1 aydır oyuna başlayacaktm fırsat olmadı artık Türkçesine başlarım:))

bu habere sevindim.Tşk.ederim

• quote:

Arkadaşlar Aika Online bu sene Türkiye'ye gelecekmiş, oyunkayitin haberine göre Mayn Games yayın haklarını satın almış, 1 aydır oyuna başlayacaktm fırsat olmadı artık Türkçesine başlarım:))

Güzel haber

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: janjanahmet

quote:

Güzel haber

İşte bu güzel bir haber dediğiniz gibi ama yaş ortalaması ne olur oyunun bilinmez.Eğer ideal bir ortamınız varsa gerçektende başlanabilir.Bende başlayacağım Tr ye gelirse.Pvp olayı gerçekten iyi idi.Aika us sw de lag çok problemdi.Globalde kapanınca yapıcak birşey kalmadı.MAYNGAMES oyuna sahip çıkarsa Rf gibi güzel bir oyun daha girmiş olur Tr ye :)

• ben bu oyuna yeni başladım bayada hoşladım adım aynı oathbreakerr vallah bi turk oyuncu görmedim :D world arcan suan 10 lvl kasmaya devam ediyom warlock
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.