Şimdi Ara

####En yüksek HP vol.2 '100k Hp'####

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
2.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce açtığım konuda 96 level rogue'mun hpsını göstermiştim(bakınız şekil a imzam) Arkadaşlar 100lvlda warrıor hepsini geçer demişlerdi alın buda 100lvl FF warriorum

Rogue daha 99 olabildi ne yazıkki

http://img268.imageshack.us/img268/5514/sro2009060303171548.jpg

• Bufflarla geçmesi kolay. Buff bastıktan sonra neden geçilemesinki? Bir yolu bulunur geçilir. Buffsuz geçin kolaysa
  • quote:

Orjinalden alıntı: WizzY_WizarD

Bufflarla geçmesi kolay. Buff bastıktan sonra neden geçilemesinki? Bir yolu bulunur geçilir. Buffsuz geçin kolaysa

Pfff
  • İyide o buff ın leveli arttıkça senin hp ni dahada arttırıyor tmm ama atağında aynı oranda düşüyor. Yani pek birşeye yaramıyor :) ölümsüzsün, kimseyi öldüremezsin.
  • Adamı Kesemedikten sonra fazla bir zevk alamazsın ki
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahmet334

Adamı Kesemedikten sonra fazla bir zevk alamazsın ki

fw olsun pvp de olsun partysindeki veya guildindeki wizzardlar ı öyle bir tanklarki ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireBraker -- 3 Haziran 2009; 15:59:33 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: herokaraca

Daha önce açtığım konuda 96 level rogue'mun hpsını göstermiştim(bakınız şekil a imzam) Arkadaşlar 100lvlda warrıor hepsini geçer demişlerdi alın buda 100lvl FF warriorum

Rogue daha 99 olabildi ne yazıkki

http://img268.imageshack.us/img268/5514/sro2009060303171548.jpg

bu daha az xD pre plus+devil olsa dahada artardı

• Bence de silver var charında Plus olsa artar daha
  • Bu Anca Buff Verir Onları Korur Tek Basına Birsey Yapamaz Yatması Zor Ama Kesemezde Tank
  • Yahu adam benim warriorum hepinizi döver dememişki.
    Canın 100k ya dayanabileceğini göstermek istemiş.
    100lvl charı olduğuna göre heralde o buffun ne işe yaradığını da bilir.

Fw,ptlerde aranan adam...Çok harika...
  • quote:

Orjinalden alıntı: __LP__

Yahu adam benim warriorum hepinizi döver dememişki.

:D harbi :D doğru :D zaten konu başında da yazmış :D
  • Warriorlarımıza Bu Hp Yukseltme Skilini Actık Bilerek Ölüyoruz Kale Savasında Kapı Kıranları Korumak Amaclı :D
  • 98lv presiz+devilsiz charımda sadece black res ile hp 83k oluyor. Sanırım devil + pre + hp artırıcı bufları katarsak 100kyı hayli aşar100k hp ile her savaşta tanklık yapabilir wizardları koruyabilirsiniz. Tüm server gelse öldüremez
  • quote:

Orjinalden alıntı: LifesGood®

98lv presiz+devilsiz charımda sadece black res ile hp 83k oluyor. Sanırım devil + pre + hp artırıcı bufları katarsak 100kyı hayli aşar100k hp ile her savaşta tanklık yapabilir wizardları koruyabilirsiniz. Tüm server gelse öldüremez

100000 tane mangyang aynı anda vursa ölürsün ama

100k ile manyak bir tank olabilir warriorlar süperler ya

• Evet 100000 tane manyang öldürebilir çok tehlikeli moblar bunlar
  • Yorumlar için teşekkürler heralde 100lvl char kasmış yada 100lvl chara sahıp olan bırının bu bufflarla adam olduremeyecegını bılmemesı kadar komık bısey olmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

İyide o buff ın leveli arttıkça senin hp ni dahada arttırıyor tmm ama atağında aynı oranda düşüyor. Yani pek birşeye yaramıyor :) ölümsüzsün, kimseyi öldüremezsin.

Tabikide adam alamaz ama birde şöyle düşün FW desin 2wızarda buff vermişin hadi bakalım ordakı herkez bana dalsa yatmam ama herkez vakit kaybetmiş olur bu sıradada wizardlar işi goturur zaten ... (En basitinden bir örnek)
  • quote:

Orjinalden alıntı: __LP__

Yahu adam benim warriorum hepinizi döver dememişki.

Teşekkür Ederim..

+100 %100 katılıyorum.. oyunun aranan,en önemli charı bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: gsliyim

quote:

Orjinalden alıntı: LifesGood®

98lv presiz+devilsiz charımda sadece black res ile hp 83k oluyor. Sanırım devil + pre + hp artırıcı bufları katarsak 100kyı hayli aşar100k hp ile her savaşta tanklık yapabilir wizardları koruyabilirsiniz. Tüm server gelse öldüremez

100000 tane mangyang aynı anda vursa ölürsün ama

100k ile manyak bir tank olabilir warriorlar süperler ya

Hahahaha yok onada yatmıyo bı 946 tane daha lazım

• quote:

Orjinalden alıntı: herokaraca

quote:

Orjinalden alıntı: WarriorAngel

İyide o buff ın leveli arttıkça senin hp ni dahada arttırıyor tmm ama atağında aynı oranda düşüyor. Yani pek birşeye yaramıyor :) ölümsüzsün, kimseyi öldüremezsin.

Tabikide adam alamaz ama birde şöyle düşün FW desin 2wızarda buff vermişin hadi bakalım ordakı herkez bana dalsa yatmam ama herkez vakit kaybetmiş olur bu sıradada wizardlar işi goturur zaten ... (En basitinden bir örnek)

Tek Over-Glut Healing'e bakar wizardlar

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.