- x
Telif Hakkı olmayan yani ücretsiz müzik var mı?
5 Cevap3665 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

3259 Mesaj
2 Haziran 2009; 14:34:08 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Ticari bir yazılımda kullanılmak üzere hangi türde olduğu önemli olmayan telif hakkı olmayan yani kullanımı ve kopyalaması serbest mp3 dosyalarını nerden bulabilirim?

Ayrıca eğer bu ücretsiz mp3'ü bulursam gerçekten ücretsiz olduğunu nasıl denetleyebilirim?

http://www.lastfm.com.tr

Örneğin yukarıdaki sitede sanatçılardan izin alınmış ve ücretsiz dağıtılan şarkılar var. Bunların başka sitelerde yayınlaması sıkıntı olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 2 Haziran 2009; 14:49:47 >

3829 Mesaj
3 Haziran 2009; 21:22:48 

Olmaz mı sana yolladığım şarkılarımın kullanımı ve kopyalanması linkinin verilmesini serbest bırakıyorum, kime istersen verebilirsin.

-Aygaz Buzdolabı,grundig 37 ekran televizyon,vok tava,arçelik fırın,kapkacak tabak falan,tuzluk,lcd'yi yükseltmek için tahta kutu,damacana pompası,Jackson ps1 performer,şemsiye,ıvır zıvır .....
-REFERANSLARIM : Bakkal ,İnternet cafeci,Köpeğim,Börtü,Böcük ve ismi aklıma gelmeyen her türlü virüs,bakteri,mantar, mikrop çeşitleri ....

3259 Mesaj
3 Haziran 2009; 23:22:30 

quote:

Orjinalden alıntı: Resident

Olmaz mı sana yolladığım şarkılarımın kullanımı ve kopyalanması linkinin verilmesini serbest bırakıyorum, kime istersen verebilirsin.

Heheh

Teşekkürler çok çok bol bol korsan kopya çıkartıp dağıtacağım ama atladığımız bir nokta olmasın?

Zaten telif hakkı olan şarkılara cover yapıyorsun. Kullandığın notalardan dolayı veya izinsiz cover yaptığın için bir problem olmaz mı?

468 Mesaj
8 Haziran 2011; 15:46:34 

Benim de böyle bir sorunun cevabına ihtiyacım var, var mı bileeeennn????

Sonra iphone oyunum patlar, telifciler başımızda dolaşır falan ne gerek var :P

960 Mesaj
8 Temmuz 2011; 21:38:22 

Last Fm de bazı sanatçılar parçalarını ücretsiz olarak veriyor

Sennheiser MM30i - Lumia 925 White

1836 Mesaj
9 Temmuz 2011; 2:54:28 

Bandista internet üzerinden ücretsiz olarak dağıtıyor şarkılarını.

Düşünüyorum, öyleyse sanığım.
Real Sociedad Sempatizanı
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap] » Müzik » Müzik genel » Telif Hakkı olmayan yani ücretsiz müzik var mı?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.125