Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.964.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • i20_38 nerden sipariş verdin ebaydanmı? Başka ne aldın araba için?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sfzb67

i20_38 dışardan temin edebilirim diosun yani:)valla neyi sabitliceksek onla valizden başka bişiy koymuyozki:)

Çok gerekli değil ama,hareketli bir şey taşırken sabitlemek gerekebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İ20_38 -- 22 Haziran 2009; 18:42:23 >
  • Hyundai yakıt desteği adı altında indirim kampanyası yapmış Sanırım 1000 lira civarı bir rakam. Gazetede gördüm.
  • Sevgili arkadaşlar herkese merhabalar. Donanım Haber birinci Ankara buluşmasını 7 Şubat'ta yapmıştık. Şimdi ikincisini düzenlemeye geldi sıra. Sizlerinde desteğiyle düzenleyelim diyorum. Katılmak isteyen arkadaşlar fikir verirse sevinirim.

7 Şubat'taki Ankara buluşmasının konusu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_29459192/mpage_1/key_/tm.htm

Yeni yapmayı düşündüğüm buluşmanın konusu.
    http://forum.donanimhaber.com/m_32341909/mpage_1/key_//tm.htm#32341909

Gelmek isteyen tüm arkadaşlara kapımız açık.

Selamlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: ashil

quote:

Orjinalden alıntı: master88

quote:

sfzb67 aracın hayırlı ugurlu olsun. Kazasız belasız kullanırsın inşallah. Rengi çok güzel.
    Bu arada kasko için fiyat isteyen arkadaslar ben aracımı Ak Sigorta dan 642 TL ye kaskolattım. Full kasko. Bilginize.
    Araçla ilgili bir kaç ayrıntı paylaşmak istiyorum. Emniyet kemeri ikaz sesi yaklasık 2 dakaki sonra susuyor, göstergedeki emniyet kemeri ısısgı sürekli yanmaya başlıyor. Ama bunu yolcu tarafındaki koltuk için denedik. Sürücü tarafıda böyle tepki veriyormu bilmiyorum. Bir ikincisi cep telefonu vitesin önündeki gözdeyken calarsa ve o sırada da USB den müzik dinleniyorsa USB kilitleniyor. Çıkartıp yeniden takmak gerekiyor USB yi. Son olarak sürücü tarafı cam acma dügmesi iki kademeli. Bunu yeni farkettim. Tam basarsan kendiliginden ya tam acılıyor yada tam kapanıyor. ilk kademede basarsan istedigin kadar acıp kapatabiliyorsun.

yeni alan arkadaşlar hepinize hayırlı uğurlu olsun.

ashil@

style modelini bulmak çok zor ben pazartesi gemi gelecek ondan haber bekliyorum siz nereden aldınız?

style deri direksiyon ve vites sunmakta kalite nasıl sizce değer mi o paraya her anlamda.

master88 kusura bakma iki gündür sehir dışındaydım. Yeni cevaplıyorum mesajını. Ben aracı Adana daki Hyundai bayiinden aldım. Ben alırken ellerinde 3 tanesi dizel toplamda 5 tane style paketli araç vardı. Dizelin biri daha satılmısdı bi tane kırmızı kalmısdı geriye. Deri direksiyon ve vites iç mekanın abyiyansını çok değiştiriyor.Daha lüks bir hava katıyor. Ayrıca dijital klima sunduğu kullanım konforu yanında iç mekanın görüntüsünü güzelleştiriyor. Bende ilk başta cok düşünmüşdüm bu kadar parayı bir Hyundai yemi verecez diye. Ama gecen bir buçuk haftalık zamanda iyiki almışım diyorum. Kullanımı, konforu, yakıt ekonomisi herseyi cok iyi. Arabaya binen herkes çok sevdi bugüne kadar. Özelliklede içini. Pişman olacağını düşünmüyorum.

KADIKOY hayırlı olsun bu arada. Kazasız sürüşler dilerim.

Benimde sürat denemesi yapan arkadaşlara bir sorum olacak. Ben daha rodaj dönemini tamamlamadığım için arabayı zorlamak istemiyorum o yüzden yüksek hızlara çıkmadım. Araba yüksek hızlarda nasıl stabilmi? Herhangi bir titreme ya da rüzgardan etkilenme yaşanıyorumu? Bende kısmetse tez zamanda dener izlenimlerimi yazarım buraya.

Evet Beyaz kelebeğimi aldım sonunda teşekkür ederim kardeşim..Bende İ20 takımına Kazasız sürüşler dilerim tekrar tekrar.

160 civarında hiç bir titreme vb olumsuz özellik yok...Ses yalıtımı gayet güzel.rüzgardan etkilenme şçyle anlatayım Boğaz köprüsü üzerinden geçerken biraz hızlıydım azda olsa rüüzgar vardı ama bayağı etkilemesi lazımken en ufak bir olumsuzluk yok.

• quote:

Vallahamı meslektaşmı çıktık benim emekliliğe çok var 2032:)
    Aynı şeyleri bende yaşadım bütün gözler aracın üstünde oluyor yeni araç herkes merak ediyor...

Vallahide billahide Gideceğin yerde 6 yıl çalıştım 1985-1991 yılları arassında..İlk tayin yerimdir.

Bildiğim kadarıyla Lojman sıkıntınızda yok.Ben halen Tekirdağa çok yakın Yeni çiftlikte yazlık kiralar ve neredeyse her yaz oraya giderim
  • quote:

Orjinalden alıntı: optimal2

Bagajın genişliliği ve yeterliliği hakkında özellikle satın alan arkadaşların düşüncelerini öğrenmek istiyorum. Hepinizin aracı hayırlı olsun bu arada; güle güle kullanın.

Segmentinin en büyük bagaj kapasitesidir.295 Lt.Bagaj işini abartmazsak 3-4 kişilik ailenin işini rahatlıkla görür kardeş.Ama sen yyinde gözünle bir gör ve bak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cro

Hyundai yakıt desteği adı altında indirim kampanyası yapmış Sanırım 1000 lira civarı bir rakam. Gazetede gördüm.

YEni kampanyaları buda güzel Sonuçta insanlarımız faydalanıyor.
    5 yıl garanti+yol yardımı+Canavar donanımlar +yaygın servis ve hizmet ağı..

İnsanlarımızı hor görüp 3-5 donanımı esirgeyen yüksek kar marjıyla araç satan ve paralarımızı yurt dışına taşıyan diğer şirketlere duyrulur...

Yakında hepsi çuvallar Hyundaı böyle giderse bir kaç yıla kadar Türkiye piyasasını tamamen ele geçirir diyorum...

Diğer firmalardan hala sese seda yok ...Millete yüksek kar marjıyla sattılar ya araçlarını doydular tabi....

Bizim milletimizde az kaşınmıyor değil haniiiiii
  • HYUNDAIASSAN FABRİKA GEZİSİ

“ARKADAŞLAR MÜJDE”

Geçen haftawww.hyundai.com.tr adresinde surf yaparken iletişim bölümündeki fabrika turu başvuru linkine tıkladım.Gerekli bilgileri doldurduktan sonra onayladım. 1 gün sonra mail adresime sorumlu mühendis tarafından cevap maili geldi ve fabrika gezi teklifinin olumlu olduğunu söyledi.Biz 10 arkadaş fabrikaya gittik.Bir arabanın baştan sona nasıl üretildiğini bizzat yerinde görme fırsatını bulduk.Bir hyundai kullanıcısı olarak gerek gezi personelinin ilgisi gerekse de yüksek teknoloji üretim robotları ve kalite kontrolü beni iyikide hyundai ailesinde olmaktan dolayı gururlandırdı.Bence hiç beklemeyin szide en kısa zamandawww.hyundai.com.tr adresine girin ve fabrikayı gezme fırsatı bulun derim ben.

• quote:

Orjinalden alıntı:

HYUNDAIASSAN FABRİKA GEZİSİ

�ARKADAŞLAR MÜJDE�

Geçen haftawww.hyundai.com.tr adresinde surf yaparken iletişim bölümündeki fabrika turu başvuru linkine tıkladım.Gerekli bilgileri doldurduktan sonra onayladım. 1 gün sonra mail adresime sorumlu mühendis tarafından cevap maili geldi ve fabrika gezi teklifinin olumlu olduğunu söyledi.Biz 10 arkadaş fabrikaya gittik.Bir arabanın baştan sona nasıl üretildiğini bizzat yerinde görme fırsatını bulduk.Bir hyundai kullanıcısı olarak gerek gezi personelinin ilgisi gerekse de yüksek teknoloji üretim robotları ve kalite kontrolü beni iyikide hyundai ailesinde olmaktan dolayı gururlandırdı.Bence hiç beklemeyin szide en kısa zamandawww.hyundai.com.tr adresine girin ve fabrikayı gezme fırsatı bulun derim ben.

Teşekkürler wogo3467nasıl kaçırmışız bunu.Bir el atayım bakalım...

• eyvallah...sen başvurunu yap online olarak onlar sana hemen dönüyorlar..Baya hızlı adamlar bu konuda
  • quote:

Orjinalden alıntı: KADIKOY

quote:

Aynı şeyleri bende yaşadım bütün gözler aracın üstünde oluyor yeni araç herkes merak ediyor...

Vallahide billahide Gideceğin yerde 6 yıl çalıştım 1985-1991 yılları arassında..İlk tayin yerimdir.

Bildiğim kadarıyla Lojman sıkıntınızda yok.Ben halen Tekirdağa çok yakın Yeni çiftlikte yazlık kiralar ve neredeyse her yaz oraya giderim

Şimdide bize kısmetmiş Tekirdağ Beşiktepe :)5senede ben kalırım sonra ikinci şarka gideriz.Evet 4 ayrı yerde lajmanlar varmış bi sıkıntı yok deniyor bakalım.Zonguldaktan Tekirdağa i20 ile bi tozutturayım bakalım:)Gelirseniz görüme imkanımız olur inşallah...

• quote:

quote:

quote:

Şimdide bize kısmetmiş Tekirdağ Beşiktepe :)5senede ben kalırım sonra ikinci şarka gideriz.Evet 4 ayrı yerde lajmanlar varmış bi sıkıntı yok deniyor bakalım.Zonguldaktan Tekirdağa i20 ile bi tozutturayım bakalım:)Gelirseniz görüme imkanımız olur inşallah...

Beşiktepe Aha tam işte orada çalıştım tam 6 yıl.....Tekirdağa yanlış hatırlamıyorsam 38 Km. mesafede Çanakkale istikametinde..

Evet Tunca,Muratlı yolu,Tekirdağ İstanbul girişinde ve Orduevine 1000 m Mesafede 4 <yrı Lojman gurubu var.8 Nci Tümenken 1991-1992 de Tugay oldu.Çok güzel ve şirin bir yerdir.İnsanlarını seveceksin.Ama sabahları servisi kaçırısan mesaiye biraz zor yetişirsin Beşiktepe istikametinde minübüs yoktur.

• Hyundai'in web sitesini incelerken benimde dikkatimi çekmişti bu "Fabrika Turu" konusu ama başvurunuza bu kadar kısa sürede geri dönüp fabrikayı gezdirecekleri konusunda tereddütüm vardı. Helal olsun Hyundai'e fotograf çekmeye izin verdiler mi peki? Bu arada İzmit'te sanırım Era ve Matrix modelleri üretiliyordu.
    quote:

Orjinalden alıntı: wogo3467

HYUNDAIASSAN FABRİKA GEZİSİ

“ARKADAŞLAR MÜJDE”

• quote:

Evet Beyaz kelebeğimi aldım sonunda teşekkür ederim kardeşim..Bende İ20 takımına Kazasız sürüşler dilerim tekrar tekrar.

160 civarında hiç bir titreme vb olumsuz özellik yok...Ses yalıtımı gayet güzel.rüzgardan etkilenme şçyle anlatayım Boğaz köprüsü üzerinden geçerken biraz hızlıydım azda olsa rüüzgar vardı ama bayağı etkilemesi lazımken en ufak bir olumsuzluk yok.

Teşekkürler KADIKOY verdiğin bilgiler için.

Bagajı merak edenler için sölüyorum bagaj bu sınıftaki bir araç için yeterli. Bir önceki arabamız 98 model accentti. O kasa accentle i20 nin bagaj hacmi neredeyse aynı. O arabanın bagajı bizim için yetiyordu. i20 de öne dogru yatan arka koltuklarla ihtiyacımızı fazlasıyla karşılicaktır. Tabii herkesin ihtiyacı farklı olabilir. O yüzden KADIKOY ünde dediği gibi kendi gözünüzle görmekde fayda var.

• Walla KADIKOY arkadaşın anlattığına göre fena yer değil gibi sfzb67
    quote:

Beşiktepe Aha tam işte orada çalıştım tam 6 yıl.....Tekirdağa yanlış hatırlamıyorsam 38 Km. mesafede Çanakkale istikametinde..
    Evet Tunca,Muratlı yolu,Tekirdağ İstanbul girişinde ve Orduevine 1000 m Mesafede 4 <yrı Lojman gurubu var.8 Nci Tümenken 1991-1992 de Tugay oldu.Çok güzel ve şirin bir yerdir.İnsanlarını seveceksin.Ama sabahları servisi kaçırısan mesaiye biraz zor yetişirsin Beşiktepe istikametinde minübüs yoktur.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Evet şuan 8.mekanize piyade tuğayı herkes çok met edio tekirdağı çok güzel diyorlar servisi kaçırmamak lazım yoksa araca yakıt dayanmaz yoksa:)))

• quote:

Orjinalden alıntı: VoLKaN067

Walla KADIKOY arkadaşın anlattığına göre fena yer değil gibi sfzb67
    quote:

Öle gibi gözüküyor abi güzel biyer beklerim abi 600km çok değil :)

• Fotoğraf üretim hatlarında yasaktı.Evet İzmitte era ve matrix üretiliyor.Tavsiye olunur.Mutlaka gezin....
  • quote:

Bagajı merak edenler için sölüyorum bagaj bu sınıftaki bir araç için yeterli. Bir önceki arabamız 98 model accentti. O kasa accentle i20 nin bagaj hacmi neredeyse aynı. O arabanın bagajı bizim için yetiyordu. i20 de öne dogru yatan arka koltuklarla ihtiyacımızı fazlasıyla karşılicaktır. Tabii herkesin ihtiyacı farklı olabilir. O yüzden KADIKOY ünde dediği gibi kendi gözünüzle görmekde fayda var.

2001 Accent GLS sahibiyim. Bagaj büyüklüğünden de çok memnunum. Eğer aracıma yakın bir bagajı varsa hiç düşünmeden alınır İ20.
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.