Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (19. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: VoLKaN067

Umarım istediğiniz araç gemiden çıkar. 1.6 CRDi 115PS PRIME manuel şanzıman iken 1.6 CRDi 115PS PRIME A/T otomatik vitestir. İ30 hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istesenizhttp://forum.donanimhaber.com/m_16082920/mpage_152/tm.htm linkinden size yardımcı olabiliriz. Kafanıza takılan her soruyu buraya yazabilirsiniz.
    quote:

Orjinalden alıntı: master88
    ben henüz almış değilim istediğim araç yok pazartesi gemi gelecek istediğim model var mı bakacaklar.
    1.6 CRDi 115PS PRIME A/T
    1.6 CRDi 115PS PRIME
    burası yeri değil ama bu 2 araç arasında ne fark var
    eğer i20 full olmazsa i30 düşünüyorum msn eklerseniz samet0388@hotmail.com sizden i30 hakkında kafama takılanları sorabilirim rahatsız olmazsanız.

teşekkürler şimdi anladım pazartesi haber çıkmazsa bu aracıda yazdıracağım hangisi olursa artık full zor bulunuyor

• @master88 benim araç team modeli fakat kapı kolları krom. Sanırım tüm modeller krom. Sordugun iki araç arasındaki fark birisi otomatik diğeri manuel sanırsam.
  • quote:

Orjinalden alıntı: legendboxer

@master88 benim araç team modeli fakat kapı kolları krom. Sanırım tüm modeller krom. Sordugun iki araç arasındaki fark birisi otomatik diğeri manuel sanırsam.

teşekkürler evet öyleymiş. sağolun aklıma takılan soruları kısa sürede cevaplıyorsunuz
  • KADIKÖY tüm renkler gibi beyazda çok güzel yakışmış İ20 ye,benimde renk tercihim beyaz veya gri idi
    beyaz olmadığından beklemedim gri aldım.Yeni resimlerini bekleriz.
    Tekrar hayırlı olsun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: KADIKOY

Arkadaşalrım teslim aşamasında çektim...

Bu da benim oğlan::::::::::::::::::::::

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

güle güle kazasız belasız kullan inşallah kadıköy.ben hala beyaz kelebeğimi teslim alamadım.

• quote:

Orjinalden alıntı: İ20_38

KADIKÖY tüm renkler gibi beyazda çok güzel yakışmış İ20 ye,benimde renk tercihim beyaz veya gri idi
    Tekrar hayırlı olsun.

yoldan geldiğim ve aşırı yorgun olduğum için teslim aşamasında anccak bu kadar çekebildim kardeşim.Daha açık bir ortamda daha net resimler çekeceğim.

Bu arada aracı alınca sanki 40 yıldır kullanıyormuşum gibi hiç yabancılık çekmedim.Hemen İstanbul trafiğine girdim..İnan bir çok göz aracın üstündeydi...

Birde hain benzinci abi kapak sıkışmış kapanmıyor demeseydi var ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KADIKOY -- 20 Haziran 2009; 17:14:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: uzifc
    güle güle kazasız belasız kullan inşallah kadıköy.ben hala beyaz kelebeğimi teslim alamadım.

Sağol kardeşim...ALLAH(C.C.)hepimize inşallah aldığında sanada yüzünde kocaman gülücüklerle binmeyi nasip etsin

Malumunuz benim beyaz kelebek(izin verirsen bu benzetmeyi bende kullanayım) nerdeyse 25-30 gündür hazırdı ama alamıyordum...

Diğer model aracımı satmaya götürdüm memlekete...yollar acaip zor geldi.....artık dün aldım..Zaten plazayada benim yokluğumda bir kaç tane gelmiş sergi için hazırlıyorlardı..
    uzifc sana tavsiyem metal görünümlü konsolu olanlar var yeni gelenlerin içinde sana tavsiyem team dı yanılmıyorsam senin Beyaz kelebek hala şansın varsa ben bunu istiyorum de.Bayideki arkadaşların hiç biri daha Krom olayını anlayamamış

• quote:

Orjinalden alıntı: KADIKOY

quote:

KADIKÖY tüm renkler gibi beyazda çok güzel yakışmış İ20 ye,benimde renk tercihim beyaz veya gri idi
    Tekrar hayırlı olsun.

yoldan geldiğim ve aşırı yorgun olduğum için teslim aşamasında anccak bu kadar çekebildim kardeşim.Daha açık bir ortamda daha net resimler çekeceğim.

Bu arada aracı alınca sanki 40 yıldır kullanıyormuşum gibi hiç yabancılık çekmedim.Hemen İstanbul trafiğine girdim..İnan bir çok göz aracın üstündeydi...

Birde hain benzinci abi kapak sıkışmış kapanmıyor demeseydi var ya...

Aracın hayırlı olsun KADIKOY beyazda çok güzel duruo tasarım harika aracın onun için renler hoş duruo galiba inanırım sana bende zonguldakta ilk aldım aracı plakasız çıkardım bütün gözler aracın üstünde gezdim 20gün hemen nazar boncuğu aldım koydum torpidoya sizde koyun
    Şuan bende aracımdan uzağım arac zonguldakta ben van/başkaledeyim

• beyler harika bi site buldum
    i20 niye hangi jant yakışıyo sizce deneyip görün
    http://www.elektrony.cz/?&volba=ElKonfig&auto=hy&model=i20*&velikost=14&typ=typ%20PB

• quote:

KADIKÖY
    ilk verginizi (cam pulu) bayii karşıladımı. ? sorunuza gelince;;;;Evet yapılması gerekirdi ve yapıldı ((196,50TL..makbuzunuda teslim aldım))Zaten bu konuyu vergi meselesini bir ara sanırım önceki konu başlığımızda baya bir irdelemiştik benim Hyundaı ciler 300 falan diyodu taaa o zamandan beri verginin kendileri tarafından yatırılacağını defalarca söylemişlerdi.
    dün sabah İ20 kulübümüzdeki mesajlara kaldığım yerden alel acele bir baktım ve bu cam pulu meselesini fark ettim

Aracımı almaya giderken önce kaskomu yaptırdım.Kaskocu arkadaşım İstanbul Da sigorta Konseyinin yöneticilerindendir.Ona öncelikle bu konuyu sordum....

Kanunen kesinlikle anahtar teslim bir aracın teslim eden tarafından herr türlü şekilde hazır olarak teslim edilmesi gerektiğini bunun içinde sizin değiminizle cam pulununda olduğunu söyledi..

Ama bazı bayiler pazarlıkla fiyat kırıldığında bunu atlatıp kırdıkları fiyatı az da olsa çıkartırlar dedi....

Aynı soruyu aracımı almaya gittiğimde Hyundaı plazadaki satış personeline ve müdürüne sordum.Aynı cevabı aldım..Kesinlikle yapmaları gerekir....Bu konuda hakkınızı arayın...

Arkadaşlar şu pul meselesi kafama takıldı aracı alırken ben 1.vergi taksiti acenta öder diye o konuyu hiç konuşmamıştım, aldıgım belgelerin içinde 196.50 TL lik makbuz yoktu.İnternetten aracın vergi sorgulamasını yaptım ve

VERGİ TÜRÜ DÖNEM TAKSİT VADE TARİHİ TAHAKKUK BORÇ GECİKME ZAMMI TOPLAM BORÇ ÖDENEN MİKTAR

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2009 1 22/06/2009 196,50 196,50 0 196,50 0,00
    Motorlu Taşıtlar Vergisi 2009 2 31/07/2009 196,50 196,50 0 196,50 0,00

TOPLAM BORÇ MİKTARI 393,00

yukardaki manzarayla karşılaştım aracın 1. taksiti yatmamış KADIKÖY arkadaş senin 1.taksitimi yatırdılar, 1.taksiti firma 2.taksiti benim
    yatırmam gerekir diye biliyorum,şu durumda bayii ile görüşme yapmam gerekecek herhalde.

• quote:

Aracın hayırlı olsun KADIKOY beyazda çok güzel duruo tasarım harika aracın onun için renler hoş duruo galiba inanırım sana bende zonguldakta ilk aldım aracı plakasız çıkardım bütün gözler aracın üstünde gezdim 20gün hemen nazar boncuğu aldım koydum torpidoya sizde koyun
    Şuan bende aracımdan uzağım arac zonguldakta ben van/başkaledeyim

Askerlikmi

• quote:

quote:

KADIKÖY
    ilk verginizi (cam pulu) bayii karşıladımı. ? sorunuza gelince;;;;Evet yapılması gerekirdi ve yapıldı ((196,50TL..makbuzunuda teslim aldım))Zaten bu konuyu vergi meselesini bir ara sanırım önceki konu başlığımızda baya bir irdelemiştik benim Hyundaı ciler 300 falan diyodu taaa o zamandan beri verginin kendileri tarafından yatırılacağını defalarca söylemişlerdi.
    dün sabah İ20 kulübümüzdeki mesajlara kaldığım yerden alel acele bir baktım ve bu cam pulu meselesini fark ettim

Aracımı almaya giderken önce kaskomu yaptırdım.Kaskocu arkadaşım İstanbul Da sigorta Konseyinin yöneticilerindendir.Ona öncelikle bu konuyu sordum....

Kanunen kesinlikle anahtar teslim bir aracın teslim eden tarafından herr türlü şekilde hazır olarak teslim edilmesi gerektiğini bunun içinde sizin değiminizle cam pulununda olduğunu söyledi..

Ama bazı bayiler pazarlıkla fiyat kırıldığında bunu atlatıp kırdıkları fiyatı az da olsa çıkartırlar dedi....

Aynı soruyu aracımı almaya gittiğimde Hyundaı plazadaki satış personeline ve müdürüne sordum.Aynı cevabı aldım..Kesinlikle yapmaları gerekir....Bu konuda hakkınızı arayın...

Arkadaşlar şu pul meselesi kafama takıldı aracı alırken ben 1.vergi taksiti acenta öder diye o konuyu hiç konuşmamıştım, aldıgım belgelerin içinde 196.50 TL lik makbuz yoktu.İnternetten aracın vergi sorgulamasını yaptım ve

VERGİ TÜRÜ DÖNEM TAKSİT VADE TARİHİ TAHAKKUK BORÇ GECİKME ZAMMI TOPLAM BORÇ ÖDENEN MİKTAR

yukardaki manzarayla karşılaştım aracın 1. taksiti yatmamış KADIKÖY arkadaş senin 1.taksitimi yatırdılar, 1.taksiti firma 2.taksiti benim
    yatırmam gerekir diye biliyorum,şu durumda bayii ile görüşme yapmam gerekecek herhalde.

Sizinki yatmamış...Evet aynen dediğiniz gibi birinci taksiti firma...gelmekte olan temmuz dönemindede 2 nci taksiti biz yatıracağız.

Benim birinci taksiti firma yatırmış ..bir an önce görüşünün kardeşim

• Teşekkürler bu konuyu açtığınız iyi oldu.
  • quote:

quote:

KADIKÖY

bayiyi ara büyük ihtimalle hyundai ödemiyor diyecektir. Ondan sonra hyundai genel bayiyi ara. bende pazartesi öyle yapıcam. bugün aradım hafta sonları kapalı diyo telesekreter.

• legendboxer site süper
  • legendboxer Teşekkürler senindemi 1.taksit ödenmemiş.
  • quote:

legendboxer Teşekkürler senindemi 1.taksit ödenmemiş.

hayır ödenmedi. Aracı aldgımız bayi ilede epeyce tartıştık kabul etmiyo.
  • quote:

quote:

Bana 150 TL indirim yaptılar,park sensörü taktılar, vergiyi ödemediler bunların yaptıgı ayıp gerçekten. size indirim yaptılarmı.
  • quote:

quote:

Öyle şey olamaz....Anahtar teslim fiyatın içinde 1 nci taksitte var.
  • quote:

beyler harika bi site buldum
    i20 niye hangi jant yakışıyo sizce deneyip görün
    http://www.elektrony.cz/?&volba=ElKonfig&auto=hy&model=i20*&velikost=14&typ=typ%20PB

Güzel biligiler var..google.translate ile sayfayı Türkçeleştirdim.Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.