Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1249. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.262
Cevap
201
Favori
1.964.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İzmir Batı Lastik firmasında lastik değiştirirken far ayar baktırmıştım.
  • maverickoe kullanıcısına yanıt
    ikinci taksit Temmuz sonu diye biliyorum. Keşke anlaşsaydınız ki satışta borcunun görünmesi gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZETU35 -- 17 Nisan 2015; 13:54:33 >
  • jjjoookkkeeerrr J kullanıcısına yanıt
    izmirde Çakırlar servise kaucuk bagaj havuzu sordum 160TL dedi.

yıkamacıdan kaucuk paspası 50tl ye aldım. yazın kaucuk paspas koku yapar mı.
  • serviste paspas 60 tl. gayette guzel. aldım taktılar birde :)
  • i20 jump almayı düşünüyorum sizce nasıldır (35 bin tl bütçem var )
  • Ekleyebilirsin hocam arac babamın. İlk kasası 1.4 crdi gümüş gri
  • Showtek S kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güle güle kullanın
  • Merhaba arkadaşlar. 2011 i20 1.2 mode aracım var yan camlar içten bir tuşla kapatılıyor kumanda ile kapatma şansımız yok mu yazılımla falan. Ve de kumandanın üzerindeki ortadaki tuş (bagaj kapısı simgeli) bende bi işe yaramıyor basınca. Yazılımsal birşey mi dersiniz?
  • arkadaşlar aracımın kumandasının pili bitiyor sanırım teklemeye başladı kilit açma ve kapama ortalama serviste ne kadara yeni anahtarlık alabilirim yada öneriniz var mı çok bilgim yok bu konuda
  • quote:

Orijinalden alıntı: horoz28

arkadaşlar aracımın kumandasının pili bitiyor sanırım teklemeye başladı kilit açma ve kapama ortalama serviste ne kadara yeni anahtarlık alabilirim yada öneriniz var mı çok bilgim yok bu konuda

illa servise gitmeniz şart değil elektronikçi veya saatçiye gidin pilin kalitesine göre 5 10 tl bir şey
  • arkadaşlar 2012 kasım ayında sıfır i20 jump otomatik vites arabamı aldım, şu ana kadar çok şükür bi arıza çıkarmadı. daha 2 yıl daha garanti kapsamında. aracımda manuel klima var, fan hızını kontrol eden yuvarlak topun nikelaj kaplamasının yarısı kalktı altından beyaz bi madde çıktı heralde plastik malzemesi. Garanti kapsamında değiştirmem mümkün mü? Sizin araçlarınızda böyle bi durum oldu mu? Diğer bi husus jump donanımlarda ledli sis farları mevcut değil. Orijinal taktırmak için fiyat aldığımda sol-sag için 1400 tl. gibi bi rakam söylediler aklım başımdam gitti taktıramadım tabiki. çıkmalara baktım ama güvenemedim. şu linkte ;

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-hyundai-i20-2012-sis-fari-ledli-drl-gunduz-led-far-lambasi-oem-209401765/detay

oem olarak sıfır ledli sis farı buldum. ikisi için 350 tl. fiyat yazmışlar. Bunu alıp taktırsam aracım garanti kapsamı dışına çıkar mı ? Tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar.

• merhaba arkadaşlar, yeni kasa i20 otomatik. vites boş konumdayken motorda çok hafif bir sallama oluyor. farkeden ya da yaşayan başka arkadaşlar var mı? bir arkadaş bahsetmiş başka bir yerde ancak kendisine ulaşamadım.
  • Arkadaşlar 2012 i20 sense aracimin farlarin yada teybin acik unutulmasi sonucu aküsü bitti. Baska araçtan akü takviyesi ile araci calistirdik. Fakat simdi aracin teybi hic bir sekilde açılmıyor. Ne yapabilirim önerisi olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustange M kullanıcısına yanıt
    Direksiyon altında sigorta kutusu var oradan kontrol etmeniz lazım, bu işlerden anlamıyorsanız serviste veya oto elektronikçiye gösterin
  • oktayk O kullanıcısına yanıt
    Boştan D' ye alırken mi oluyor yoksa boştayken sürekli mi sallama yapıyor hocam?
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    evt servise telefonda sordum, direksiyon altındaki sigorta kutusunu aç orda audi yazanı çıkar 10 dk sonra tekrar tak dedi ama sigorta kutusunu açmak için direksiyonun altındaki göğüs panelini açarken burdaki tırnakları kırarım diye korkuyorum bunun kolay yolu varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustange

evt servise telefonda sordum, direksiyon altındaki sigorta kutusunu aç orda audi yazanı çıkar 10 dk sonra tekrar tak dedi ama sigorta kutusunu açmak için direksiyonun altındaki göğüs panelini açarken burdaki tırnakları kırarım diye korkuyorum bunun kolay yolu varmı

oto elektronikçiye gösterirseniz 5dk sürmez
  • SAMET/ kullanıcısına yanıt
    Tamam tşk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • martin_eden kullanıcısına yanıt
    2013 - 2014 "i20 sense" alabilirsin o paraya neredeyse sıfır ayarında, ben geçtiğimiz ay 32.000 liraya i20 sense full aldım 10.000 Km de sıfır hata.
  • selamlar
    ben forumda da i20 de de yeniyim :)
    araba ararken bir arkadaşım "getz çok iyi bak o kadar kaza yaptım arabamla sapasağlam bana mısın demedi" demişti. bunun üzerine i20 troy aramaya başlamıştı.
    geçen ayın sonunda bir tane buldumm. troy 2012 1.4 crdi. 46500 km de idi. ekspere soktum bir tek maşallahı var dediler :)
    araba nazara geldi ki durduğum yerde ambulans ışıklarda sağ önümden lastik lastiğe "tosladı!" buna rağmen kaportada tek çizik olmadı,servise soktum sadece sağ ön rot başı değişti (arabanın direksiyon sertleşmesi gitmişti o düzeldi bir de direksiyon 45 derece dönük kalmıştı onu doğrulttular)
    bendeki boş paketti, bu yüzden donanım konusunda pek cazip gelmedi. yol bilgisayarı,, 4 cam otomatik (çoğu b segmentinde aynı model arabalardın boş paketlerinde 4 cam otomatik koymuyorlar bu artısı) ama bence tam bir performans arabası. özellikle kalkışlarda keyif veriyor.
    ayrıca bu fiyata bulunabilecek en iyi arabalardan biri.

• 
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.