Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1162. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • muallim_25 kullanıcısına yanıt
    mini onarım kasko sirketini degiştirdiginizde kaza olarak gözüküyor rutüş yapın gitsin ...
  • Neo_Cyclone kullanıcısına yanıt
    biri oynamıstır acıkken kapatmak kapalıyken acmak acıp kapatınca duzelmesi gerekir ...
  • jjjoookkkeeerrr J kullanıcısına yanıt
    joker arkadasıma katılıyorum içi toyotadan calıntı olmasaymıs iyiymiş ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: oznozcn

mini onarım kasko sirketini degiştirdiginizde kaza olarak gözüküyor rutüş yapın gitsin ...

Üstad Allah razı olsun.. Ben bunu bilmiyordum.... Ne anladık o zaman mini onarımdan.. vay arkadaş..........
  • arkadaşlar mrb, 2012 civic aracım var ama ev alacağımdan dolayı model düşürüp i20 almaya karar verdim. kafamdaki asıl soru bu aracın iç hacmi ve tavan yüksekliği beni tatmin eder mi? civic aracımdan gayet memnun olmama rağmen tavanın biraz kısa olması ve arka diz mesafesi beni biraz düşündürüyordu bir de 2013 model 8000 km de otomatik lpgli sense paket hatasız boyasız i20 fiyat olarak 37.500 tl fiyatı iyi mi?
  • i20 1.4 crdi jump 46000'e aldık. 14000'e bende ki 99 toyotayı saydılar. 32.000 'i de 12'ye böldüler. sıfır faiz. artı 650 lira işlem ücreti aldılar. iyi mi yaptık kötü mü bilmiyorum ama hadi hayırlısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

arkadaşlar mrb, 2012 civic aracım var ama ev alacağımdan dolayı model düşürüp i20 almaya karar verdim. kafamdaki asıl soru bu aracın iç hacmi ve tavan yüksekliği beni tatmin eder mi? civic aracımdan gayet memnun olmama rağmen tavanın biraz kısa olması ve arka diz mesafesi beni biraz düşündürüyordu bir de 2013 model 8000 km de otomatik lpgli sense paket hatasız boyasız i20 fiyat olarak 37.500 tl fiyatı iyi mi?

Üstad tavan ve iç hacim göreceli bir kavram.. Benim boy 175 bana tavan yüksekliği gayet makul geliyor diğer b segmenti araçlara göre... Mesela ben fiesta almaya çıktım...Arka koltuklar o kadar bunaltıcı ve dar geldi ki anlatamam ... Sonra hyundai a gittim i20 kat kat geniş geldi hem bagaj hem iç hacim olarak...

Fiyat uygun sense zaten donanımlarıyla göz dolduruyor.... Ancak araca LPG takılması motoru garanti dışına itiyor... Tabi otomatik vites 4 ileri olması sebebiyle fazla tüketir...Ancak sorunsuzdur... fazla tüketime LPG ile çözüm bulunmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: safakan1987

i20 1.4 crdi jump 46000'e aldık. 14000'e bende ki 99 toyotayı saydılar. 32.000 'i de 12'ye böldüler. sıfır faiz. artı 650 lira işlem ücreti aldılar. iyi mi yaptık kötü mü bilmiyorum ama hadi hayırlısı.

Aldıysanız hayırlı uğurlu olsun... Aldıktan sonra bir şeyler söylemek çok doğru olmaz.... Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin...
  • Beyler nakit alımlarda 1300 tl indirim gelmiş ...Bilgilerinize....

http://www.hyundai.com/tr/tr/Shopping/Pricelist/index.html
  • allmylife kullanıcısına yanıt
    tavan konusunda sıkıntın olmasın hocam boyum 1.97,gayet rahat, ancak arkamdaki koltuğa sıfırlamak zorunda kalıyorum ve arkamdaki koltuk kullanım için iptal oluyor diyebilirim.
  • quote:

i20 1.4 crdi jump 46000'e aldık. 14000'e bende ki 99 toyotayı saydılar. 32.000 'i de 12'ye böldüler. sıfır faiz. artı 650 lira işlem ücreti aldılar. iyi mi yaptık kötü mü bilmiyorum ama hadi hayırlısı.

Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin..Büyük ölçüde memnun kalacağınız bir arabadır i20..46.000 tl ye aldığınız dizel i20 jump mı yoksa sense paketmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: allmylife

arkadaşlar mrb, 2012 civic aracım var ama ev alacağımdan dolayı model düşürüp i20 almaya karar verdim. kafamdaki asıl soru bu aracın iç hacmi ve tavan yüksekliği beni tatmin eder mi? civic aracımdan gayet memnun olmama rağmen tavanın biraz kısa olması ve arka diz mesafesi beni biraz düşündürüyordu bir de 2013 model 8000 km de otomatik lpgli sense paket hatasız boyasız i20 fiyat olarak 37.500 tl fiyatı iyi mi?

Fiyat uygun, sıralı sistem LPG takılmışsa zaten ortalama 1500-2000 tl ye mal olmuştur..Siz yinede aracın baştan sona kontrol ettirin, geçen hafta bizim bir akrabaya 2012 1.2 benzinli i20 alacaktık, Allahtan yanımızda arabadan anlayan kişiler vardı arabada bir film olduğunu anladılar, araba meğerse 92000 km.deymiş 20.000 km olarak satıyorlar km.yi düşürmüşler..Malesef millet üçkağıtçı olmuş

i20 tavan yüksekliği ve ön görüş olarak üzmez sizi..ben 1.87 boyundayın ben aracı kullarken arka koltuğuma ufak tefek bir bayan sığabiliyor ama genel anlamda toplam 5 kişi rahatlıkla sığıyoruz..Şu anda kendi sınıfındaki fiesta, corsa, polo, puntı gibi arabalardan iç hacim olarak daha geniş bir araç, bagaj tüm hb arabalarda olduğu gibi ufak.

• jjjoookkkeeerrr J kullanıcısına yanıt
    TEşekkürler hocam. uzun vadede zarar etmiş gibi bir his var içimde ama süreç çok hızlı gelişti ve bi saat içinde aldık arabayı. jump model, paspas,sigorta ve park sensörü hediye.
  • quote:

TEşekkürler hocam. uzun vadede zarar etmiş gibi bir his var içimde ama süreç çok hızlı gelişti ve bi saat içinde aldık arabayı. jump model, paspas,sigorta ve park sensörü hediye.

hayırlısı olsun. alınmış malın kötüsü olmaz güle güle kazasız belasız kullanırsınız inşallah ama söylemeden edemeyeceğim rio natty dizel liste fiyatı 46250 tl. esp yan ve perde hava yastıkları yokuş kalkış desteği de artıları. i20 2015 te kasa değişecek acele bir karar olmuş herhalde. yine de dizel aracın zararı olmaz tekrardan hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

hayırlısı olsun. alınmış malın kötüsü olmaz güle güle kazasız belasız kullanırsınız inşallah ama söylemeden edemeyeceğim rio natty dizel liste fiyatı 46250 tl. esp yan ve perde hava yastıkları yokuş kalkış desteği de artıları. i20 2015 te kasa değişecek acele bir karar olmuş herhalde. yine de dizel aracın zararı olmaz tekrardan hayırlı olsun.

doğru söylüyorsun hocam baya acele bir karar oldu. İlk gittiğimiz bayi kia olsa belki kia alırdık kianın araba daha doluymuş gerçekten. hızlı almada etkili olan şey 32000'i 12 aya vade farksız bölmeleri oldu biraz da. zaten aracı aldıktan sonra araştırdım biraz. 46000 ciddi bir miktar. o kadar nakitim olsa tabi ki i20'nin bazını alana kadar ne araçlar alınabilirdi ama dedğim gibi vermiş olduğum toyotanın beni bezdirmesi ve sanayide yaşadığım usta maceraları beni pireye kızıp yorganı yakmaya itti biraz. ama geneli memnun gibi i20 dizelden. esp olmayışı, kasa değişecek olması, yeni araçlarda esp nin standart olacak olması, yıl sonuna doğru esp siz bu araçların fiyatının daha da düşecek olması gibi bir sürü etmenin kafamda dolaşmasına rağmen amaan be modunda bir duygusallıkla aldık arabayı. bu olumsuzlukların verdiği bir burukluk var içimde. o da araç gelince bi 3-4 ay kullanınca geçer diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

quote:

doğru söylüyorsun hocam baya acele bir karar oldu. İlk gittiğimiz bayi kia olsa belki kia alırdık kianın araba daha doluymuş gerçekten. hızlı almada etkili olan şey 32000'i 12 aya vade farksız bölmeleri oldu biraz da. zaten aracı aldıktan sonra araştırdım biraz. 46000 ciddi bir miktar. o kadar nakitim olsa tabi ki i20'nin bazını alana kadar ne araçlar alınabilirdi ama dedğim gibi vermiş olduğum toyotanın beni bezdirmesi ve sanayide yaşadığım usta maceraları beni pireye kızıp yorganı yakmaya itti biraz. ama geneli memnun gibi i20 dizelden. esp olmayışı, kasa değişecek olması, yeni araçlarda esp nin standart olacak olması, yıl sonuna doğru esp siz bu araçların fiyatının daha da düşecek olması gibi bir sürü etmenin kafamda dolaşmasına rağmen amaan be modunda bir duygusallıkla aldık arabayı. bu olumsuzlukların verdiği bir burukluk var içimde. o da araç gelince bi 3-4 ay kullanınca geçer diye düşünüyorum.

Aracınızı güle güle kullanın. Kia daha dolu bir araç olabilir. Bana göre 2. Eldede hyundai daha iyi. Bence doğru karar vermişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar yakıt tüketimim aşağıda tekrar buraya yazmak istemedim...Bilgilerinize...

http://forum.donanimhaber.com/m_95620681/f_//tm.htm#95620681

• 
Sayfa: önceki 11601161116211631164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.