- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
NÜFUS ile ilgili ACİL yardımlarınız.....
8 Cevap2616 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

2630 Mesaj
31 Mayıs 2009; 22:38:12 

Arkadaşlar belki içimizden biri bu konuyu biliyordur başına gelmiştir

Memleketimdeki nüfus kaydımı yani KÜTÜĞÜMÜ başka bir yere nakil ettirmek istiyorum,sadece kendiminkide olabilir ailemin kaydınıda taşıyabilirim.Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz?teşekkürler

1596 Mesaj
31 Mayıs 2009; 22:40:57 

Kütük değişmez de ikametgah adresin değişir herhalde.Onun için de eski yaşadığın yerin muhtarından bi ikametgah alıp buranın muhtarıan veriyon.Oda senin ikametgahı yaşadığın yerde gösteriyo.Yanlışım varsa düzeltin

**CÜNEYT ARKIN FAN CLUP**

2630 Mesaj
31 Mayıs 2009; 23:14:06 

Evet onu biliyorum KÜTÜĞÜNÜ taşıyanları duymuştum 3-5 sene önce taşınıyormuş heralde bende taşıttıracağım ama nasıl oldğunu ne yapmam gerektiğini bilmiyorum işte Öğrenemezsem yarın nüfus müdürlüğüne telefon açacağım heralde bilgi verirler

3623 Mesaj
31 Mayıs 2009; 23:17:27 

23.10.2003 tarih 1587 Sayılı Nüfus Kanununun "Yer değiştirme"başlıklı 28.maddesi,4992 sayılı kanunla ortadan kaldırıldığından,artık hiçbir şekilde kütük değişikliği yapılamamaktadır.

hukucu.com dan alıntı.

4293 Mesaj
31 Mayıs 2009; 23:21:19 

kütük değişir. bir abim eşinin kütüğünü kendi memleketine aldırmıştı. en sağlıklı bilgiyi Nüfus Müdürlüğünden alırsınız. ama taşınıyor..

du en son.
çok olmuş be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uazro -- 31 Mayıs 2009; 23:22:12 >

Kendime 4 kural koydum! Alkol alma, Hızlı gitme, Hızlı gitme, Hızlı gitme. *Sonra kendime 4 kural daha koydum! Hatalı sollama, Makas atma, Emniyet kemeri tak, Daha yavaş git. * En önemlisi "Arabada sevişme!"

Mazut Pawıı ~~ Kendi Mazotumu Üretmeye Çalışırken Kimyager Olacağım.. ~~
Dacia Logan 1.5 dCi 2006 İnci Gri ~~ Bak Logan deyip geçme, üzerim :)
Dead Line

529 Mesaj
31 Mayıs 2009; 23:25:47 

evlilik durumunda kadının kütüğü taşınıyor tabii ki ama arkadaş kendi rızasıyla taşımak istiyor ikisi birbirinden farklı şeyler ...

eskiden istanbul dışında kütük olması zordu oraya faks çekilecek de yanıt beklenecek de bi dünya formalite ama artık eskisi gibi değil online sistemde işler daha kolay sen neden taşıyorsun ki..

590 Mesaj
31 Mayıs 2009; 23:28:17 

quote:

Orjinalden alıntı: gollory

evlilik durumunda kadının kütüğü taşınıyor tabii ki ama arkadaş kendi rızasıyla taşımak istiyor ikisi birbirinden farklı şeyler ...

eskiden istanbul dışında kütük olması zordu oraya faks çekilecek de yanıt beklenecek de bi dünya formalite ama artık eskisi gibi değil online sistemde işler daha kolay sen neden taşıyorsun ki..

bende bu sekılde bılıyorum onceden zordu ama şimdi bılgısayarlar devrede oldugu ıcın zorlugu yok o yuzden tasımıyorlar

2630 Mesaj
1 Haziran 2009; 0:51:11 

quote:

Orjinalden alıntı: gollory

Evet doğru şu an o konuda hiç bir sıkıntı yok online işlemler yürüyor onu biliyorum zaten o sebpten değil benimkisi biraz zevk işi diyelim...Ama eğer halen böyle bir şans varsa mutlaka ne gerekiyorsa yapıp kütüğümü taşıtacam Teşekkürler hepinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özbekli35 -- 1 Haziran 2009; 0:52:39 >

50 Mesaj
23 Nisan 2012; 10:48:52 

[font="Arial"]

Merhaba, Nufus kütüğünü değiştirmen için nufus müdürlüğünü mahkemeye vermen gerekiyor. Bu kadar basit:)

. . .
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » NÜFUS ile ilgili ACİL yardımlarınız.....
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.375