Şimdi Ara

Gelid'den performans tutkunları ve hız aşırtmacılar için termal macun; GC-2

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Soğutucu çözümleri üreticisi Gelid performans meraklıları ve hız aşırtma tutkunları için yeni bir termal macun hazırladı. İşlemci ve soğutucu arasında optimum ısı transferi sağlamak üzere hazırlanan GC-2 kod adlı yeni termal pasta ayrıca Gelid firması tarafından daha önce kullanıma sunulan GC-1 modelinin de yerini alacak. 7 gram enjektör içerisinde gelen üründe termak direncin düşük olduğu ayrıca elektrik geçirmediği ve aşndırıcı/çürütücü bir etkisinin bulunmadığı belirtiliyor.

Gelid GC-2 yurt dışında 6.99$'lık fiyat üzerinden kullanıma sunuluyor.

• Bulabilirsem ilk macun degiştirmemde bunu kullanabilirim.
    Haber için teşekürler fx57.
  • Aşındırıcı,çürütücü etkiye sebep olan termal macun var mı? Yoksa laf olsun diye söylenmiş pazarlama stratejisi mi merak ettim =)
  • ne ismi nede fiyatı ben performans macunuyum diyor..
  • Sanırım kendi yaptıkları testlerde aşındırıcı çürütücü etki görmüşler daha sonra karışımı düzeltmişler :D ondan öyle diyolar sanırım , ben şahsen elektronikçiten aldığım beyaz termal macunu kullanıyorum içinde kibrit kutusunu doldurcak kadar macun var hemde 5 ytl ye almıstım :D kaliteli bişi o cam kavanozlarda satılanlardan değil
  • Ben zalman marka macun kullanıyorum. tt big typhoon da kararma yapıyor zamanla, parlattığım ayna gibi yüzey gidiyor. Demekki oksitleyici etkisi var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi skylineGTR_34 -- 31 Mayıs 2009; 21:41:14 >
  • piyasada sordum geçenlerde...5 ve 7.5 lira dediler kücük ince bir şırınga içerisindeki termal macuna?size fiyat normal mi?
  • ben küçük bir kavanoz termal macun almıştım.marka falan yok.7 tl vermişti.daha yarısı bitmedi....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.