Şimdi Ara

Gelid, Slim Silence serisi düşük profilli işlemci soğutucularını duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Slim Silence AM2

Soğutucu dünyasının yeni isimlerinden Gelid, Nettop ve HTPC'ler için hazırladığı iki yeni soğutucusunu kullanıma sunuyor. Slim Silence serisi dahilinde hazırlanan düşük profilli yeni işlemci soğutucularından birinin Intel tabanlı sistemler diğerinin ise AMD tabanlı sistemler için hazırlandığı belirtiliyor. Isıl güç tasarımı 65 Watt'a kadar olan Soket AM2/AM2+/AM3 AMD işlemciler ve LGA 775 formundaki Intel CPU'lar ile kullanılabilen yeni soğutucularda 1200-2500 devir/dakika hızlarında çalışan 80mm'lik fan kullanılıyor.

Gelid tarafından 5 yıllık garanti ile satışa sunulacak Slim Silence serisi yeni işlemci soğutuclarından AMD versiyonu 21$, Intel versiyonu ise 22.50$'lık fiyatla satışa sunulacak.

Slim Silence 775

• hoş
  • heatsink içine gömülmüş şekilde fan farklı olmuş.siyah olmasıda dikkat çeken diğer nokta.haber için teşekkürler...
  • Resimde ki AMD anakart 780G li JW minix müthiş bişeydir kendisi.. intel anakart bilinen zotac 9300... görüntü çok güzel bordu bambaşka bi havaya sokmuş...
  • Ben pek beğenemedim, AM3 stok soğutucuları gibi buda ramlere üflüyor havayı, şu anki AM3 stok soğutucum yüzünden ramler 860 MHz 5-5-5-15 i geçemiyor, AM2 stok soğutucum ile 950 MHz 5-5-5-15 göstermiştim ramlere stabil olarak, ama olsun AM3 serisini çok sevdim phenom II leri, athlon 64 x2 den sonra on numara.
  • HTPC gibi sistemler için üretilmiş ama zaten kendi fanları yeterli dğeil mi işlemcilerin ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.