Şimdi Ara

USPS(amerika posta servisi) 22 günde kargom gelmedi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
35.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba Ebay'dan 28/11/2012 tarihinde 250 $ bir mont aldım USPS kargo LN367630885US takip nolu kargomun nerede olduğunu bulamıyorum.
    USPS sitesine giriyorum birşey görünmüyor fakat alıcı http://www.brokersworldwide.com/http/clientlogin/uspsbagtag/TrackV2.aspx?c=15105&p=LN367630885US adlı link verdi ordada amerikadan çıkmış 18/12/2012 de teslimat diye gözükuyor.
    PTT'nin sitesine giriyorum orada giriş görünmüyor .Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım istiyorum.
  • Spigen diye bir siteden 31$'a telefonuma kilif aldim 18.12.2012 tarihinde. 20.12 de tesise girmis, 22.12 de tesisten cikmis. 13 gun olmasina ragmen hala bir ses seda yok, LN ile baslayan takip kodunu girdigimde Your item departed our LOS ANGELES, CA 90009 sort facility on December 22, 2012. seklinde bilgilendirme mesaji aliyorum.
    Sorum su ki, Turkiyeye girdiginde o bilgilendirme mesaji Turkiyeye girmistir seklinde degisicek mi? Yoksa gelsin diye dua mi etmeye basliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diker1905

Spigen diye bir siteden 31$'a telefonuma kilif aldim 18.12.2012 tarihinde. 20.12 de tesise girmis, 22.12 de tesisten cikmis. 13 gun olmasina ragmen hala bir ses seda yok, LN ile baslayan takip kodunu girdigimde Your item departed our LOS ANGELES, CA 90009 sort facility on December 22, 2012. seklinde bilgilendirme mesaji aliyorum.
    Sorum su ki, Turkiyeye girdiginde o bilgilendirme mesaji Turkiyeye girmistir seklinde degisicek mi? Yoksa gelsin diye dua mi etmeye basliyim?

Aynı siteden bende kılıf aldım. LN409265540US takip numarası. Ancak ne USPS sitesinden nede PTT nin sitesinden göremiyorum paketin akıbetini :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahcal06

quote:

Orijinalden alıntı: diker1905

Spigen diye bir siteden 31$'a telefonuma kilif aldim 18.12.2012 tarihinde. 20.12 de tesise girmis, 22.12 de tesisten cikmis. 13 gun olmasina ragmen hala bir ses seda yok, LN ile baslayan takip kodunu girdigimde Your item departed our LOS ANGELES, CA 90009 sort facility on December 22, 2012. seklinde bilgilendirme mesaji aliyorum.

Aynı siteden bende kılıf aldım. LN409265540US takip numarası. Ancak ne USPS sitesinden nede PTT nin sitesinden göremiyorum paketin akıbetini :(

LN ile başlayan takip numaraları Amerika dışına çıkana kadar takip edilebiliyormuş, benimki 30-35 gün içersinde geldi. Merak etme aynı surede belki daha erken elinde olur kılıf.

• quote:

Orijinalden alıntı: _precious

bu tur sikintilara gerek yok artik. amerikadan bu isi yapan yeni sirketler var, uspsten cok daha ucuza sizin adiniza urun de teslim alan yeni bir sistem var usps'in 50 dolara yaptigi isi 30 dolara yapiyor postamerika diye bi site var hatta linkini de verebilirim.

www.postamerika.com

Çok güvenilir siteymiş. Hayran kaldım.
  • geldimi kargo
  • Merhaba arkadaşlar, bana da Mississippi den bir posta yollandı. Belge içeren bir posta. Dün yollayan kişiden takip numarası istediğimde bana fatura üzerinde yazan noyu verdi. Fakat bu ile ne USPS den ne de PTT den herhangi bir kayıt çıkmadı. PTT ile görüştüğümde bana barkod nosunu vermemi yoksa bilgi verilemedğini söylediler. Benim postanın verilmesi üzerinden 15 gün geçti. Ve ortada bir bilgi yok. Bu durumda ne yapmaam gerekli?
  • royal mail ile çikolata gelecekti ingiltereden 1 ay oldu kargo yok ortalıkta demek ki yabancılar bizden daha kötü gözünü seveyim PTT
  • quote:

Orijinalden alıntı: levyeli

Merhaba arkadaşlar, bana da Mississippi den bir posta yollandı. Belge içeren bir posta. Dün yollayan kişiden takip numarası istediğimde bana fatura üzerinde yazan noyu verdi. Fakat bu ile ne USPS den ne de PTT den herhangi bir kayıt çıkmadı. PTT ile görüştüğümde bana barkod nosunu vermemi yoksa bilgi verilemedğini söylediler. Benim postanın verilmesi üzerinden 15 gün geçti. Ve ortada bir bilgi yok. Bu durumda ne yapmaam gerekli?

26 şubatta Mississipi den verilen posta, bugün elime ulaşmış bulunmaktadır. Bilgi vereyim dedim, örnek teşkil etmesi açısından.
  • banada usps den gelicek ancak 5 gün oldu daha tık yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaqshuqa

Merhaba ben Amreikad yaşıyorum USPS Türkiyeyi sallamıyor. Burdan Hollandaya paket 2 haftada gitti, aynı ebarlarda kututu Türkiye ye gönderdim 30 iş günü surdu sanırım. Yani beklemeye devam et.

Ayrıca Türkiye ye gönderilen kargolarda tracking no kontrollunde sadece verdiğin post office den çıkıs tarihi gözüküyor.

usps ile gelen kargoda ilginç birşey var, ben 3-4 hafta önce aldığım ürünü uspsten takip edemiyorum usps in verdiği tracking numberla.
    ama ptt nin sitesinden takip yapabiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thythy

quote:

Orijinalden alıntı: Shaqshuqa

Merhaba ben Amreikad yaşıyorum USPS Türkiyeyi sallamıyor. Burdan Hollandaya paket 2 haftada gitti, aynı ebarlarda kututu Türkiye ye gönderdim 30 iş günü surdu sanırım. Yani beklemeye devam et.

Ayrıca Türkiye ye gönderilen kargolarda tracking no kontrollunde sadece verdiğin post office den çıkıs tarihi gözüküyor.

usps ile gelen kargoda ilginç birşey var, ben 3-4 hafta önce aldığım ürünü uspsten takip edemiyorum usps in verdiği tracking numberla.
    ama ptt nin sitesinden takip yapabiliyorum.

Merhaba,
    Öncelikle konuyu hortlattım fakat benimde bir sorunum var bu USPS ile alakalı. Dostum bu bana verilen tracking number ile usps nin sitesinden tracking yapamıyorum. Türkiye'ye giden paketlerin takibi yapılamıyormuş. Fakat aynı numarayı ptt ye yazdığımda da böyle bir paketin bulunamadığını gördüm. Şu an herhangi bir şekilde bu paketin nerede olduğunu göremiyorum. Paketin gelmeme gibi bir ihtimali var mı sizce ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.